Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:06:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: KUCOIN SHARES  (Read 3616 times)
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 20, 2018, 12:00:41 AM

Kucoin şu sıra en çok işlem yaptığım borsa desem yeridir.birçok projeyi ilk listeleyen borsa oluyor genelde, üstelik dandik projelerde değil mercatoxtaki gibi.geneli hardcap yapan projeler yer buluyor kendine ve arayüzüde güzel sade kullanışlı.o yüzden tavsiye ederim.en çok sevdiğim yanıda hem neo hemde eth transferinde withdraw işlemleri gerçekten çok hızlı
1714928810
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714928810
Reply with quote  #2

1714928810
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714928810
Hero Member
*

Ignore
1714928810
Reply with quote  #2

1714928810
Report to moderator
1714928810
Hero Member
*

Ignore
1714928810
Reply with quote  #2

1714928810
Report to moderator
1714928810
Hero Member
*

Ignore
1714928810
Reply with quote  #2

1714928810
Report to moderator
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
February 20, 2018, 05:46:22 AM

Kucoin şu sıra en çok işlem yaptığım borsa desem yeridir.birçok projeyi ilk listeleyen borsa oluyor genelde, üstelik dandik projelerde değil mercatoxtaki gibi.geneli hardcap yapan projeler yer buluyor kendine ve arayüzüde güzel sade kullanışlı.o yüzden tavsiye ederim.en çok sevdiğim yanıda hem neo hemde eth transferinde withdraw işlemleri gerçekten çok hızlı

Hocam aynı binance'in birkaç ay önceki hali gibi işte. Borsalar belli başarı yakalayınca fiyat mı yükseltiyorlar, başka bi tribe mi giriyorlar anlamadım. İyi denen borsa bırakıyor token eklemeyi Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
February 20, 2018, 06:19:57 AM

bir miktar tutuyorum borsada akmasa da damlıyor hesabı. işin güzel yanı 5-6 gün beklediğimde yeniden yatırım yapacak para oluyor elimde. daha güzel kazandırıyordu kucoin fakat piyasanın son serilişinden sonra kar ciddi geriledi.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 20, 2018, 07:05:57 AM

KUCOİN; BİNANCE BİTREX GİBİ ESKİ DEĞİL . KOMİSYONLARI DAHA AZ VE İLERDE ONUNDA BİR SÜRE SONRA KOMİSYONALRI ARTIRABİLİR HACİMLERİ DİĞER BORSALAR KADAR ARTARSA ŞİMDİLİK EN AZ KOMİSYON VE TEŞVİK ETMEK İÇİN BONUSLARDA VERİYOR KENDİNE GELEN KOMİSYONLARDAN ŞİMSİLİK ÇALIŞILIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
February 20, 2018, 08:05:28 PM

1 dolar seviyelerindeyken kuco sempatizanıydım.6 dolardan çıktım sonra 20 dolara kadar fırladı ama hiç oralı olmadım.şimdi tekrar rasyonel şekilde değerlendirmek istiyorum.kuco borsası güzel ama kendisi çöp.tasarım oalrak güzel bir site işlem hacmi olarak yükselirken dahada yükselir diye bekliyorduk fakat hiç bir değer katmadılar.nerede adı sanı duyulmamış proje varsa borsaya eklediler bir yarışma düzenle milyonlarca dolar toplayan projeler değerine değer kattı dibin dibini gördü.çünkü bu yarışmalarda büyük yatırımcı her zaman istediği gibi yön verebildi.kcs ikili işlemlerini ilerletmedi, işlem hacmi düştükce kcs gelirleride inanılmaz düştü bu kcsnin değerin inanılmaz kırdı.aynı dönemlerde değil daha sonra piyasaya çıkan bix bile daha büyük işlem hacmine ulaştı ve çoğu proje elle tutulur projeler.kuco resmen çöplüğe döndü umarım eklemlerde daha seçici olurlar ve piyasanın ana coinlerini eklerler artık.6.5 dolar seviyelerinde tekrar girdim ama bir gün bile yerinde saymadı hep adımlar geri.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
February 20, 2018, 10:24:17 PM

Binance'ye olan benzerliği aynı etkiyi yapabilir diye bende sempati ile yaklaşıyordum. Ama bir önceki yorumda yazıldığı gibi beklenen gelişmeyi göstermiyorlar. Bu yüzden dikkatli davranmak lazım. BNB ile aynı kefede değil kendi tokenide.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
February 20, 2018, 10:40:53 PM

1 dolar seviyelerindeyken kuco sempatizanıydım.6 dolardan çıktım sonra 20 dolara kadar fırladı ama hiç oralı olmadım.şimdi tekrar rasyonel şekilde değerlendirmek istiyorum.kuco borsası güzel ama kendisi çöp.tasarım oalrak güzel bir site işlem hacmi olarak yükselirken dahada yükselir diye bekliyorduk fakat hiç bir değer katmadılar.nerede adı sanı duyulmamış proje varsa borsaya eklediler bir yarışma düzenle milyonlarca dolar toplayan projeler değerine değer kattı dibin dibini gördü.çünkü bu yarışmalarda büyük yatırımcı her zaman istediği gibi yön verebildi.kcs ikili işlemlerini ilerletmedi, işlem hacmi düştükce kcs gelirleride inanılmaz düştü bu kcsnin değerin inanılmaz kırdı.aynı dönemlerde değil daha sonra piyasaya çıkan bix bile daha büyük işlem hacmine ulaştı ve çoğu proje elle tutulur projeler.kuco resmen çöplüğe döndü umarım eklemlerde daha seçici olurlar ve piyasanın ana coinlerini eklerler artık.6.5 dolar seviyelerinde tekrar girdim ama bir gün bile yerinde saymadı hep adımlar geri.

adı sanı duyulmamış coin derken sanırım senin adını sanını duymadığın coinler.

çünkü eklediği her coin mutlaka harcap yapmış oluyor.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 20, 2018, 10:44:45 PM

Kucoin için alım fırsatı tahminimce.Böyle kriz ortamlarında düşmüş iken alınır.Biraz tökezlesede kucoin yoluna devam edecektir.İyi ilgi gördü ismini duyurdu.Bundan sonra güzel coinleri eklerse büyümesi devam eder.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
February 21, 2018, 12:24:51 AM

adı sanı duyulmamış coin derken sanırım senin adını sanını duymadığın coinler.

çünkü eklediği her coin mutlaka harcap yapmış oluyor.
hardcap yapan her proje başarıya koşuyor diye bir olay olmadığını hepimiz biliyoruz.mwat arıyorum arıyorum bulamıyorum.acat arıyorum arıyorum bulamıyorum üstelik neonun kendi resmi sayfasında dapps sekmesinde dahi.bu gün btc/neo ikili işlemleri kapandı bilmem farkeden varmı.onun haricinde eth/gas işlemleride öyle.eth/qtum işlemleri bir türlü eklenmedi kcs ikili işlemlerine hiç güncelleme gelmedi.fiyat aralığı aşırı olan işlemlerde kendi kendine al/sat yapabiliyorsun bu da var.ary günlerce yavaş avaş 0.000300 eth bandına çıktı fakat 1 dakikada birisi gelip 0.000240 binlerce lardan satış yaptı çok şüpheli buda.demek istedğim burada ripple gibi her ne kadar sevmesemde gibi yılların isimli projeleri yerine bam bir ödül kampanyası ile icosu bil takip edilmemiş projeleri ekliyor.gelişme pazardan çalma üzerine değil hamleleri cep doldurma üzerine geldi fazlasıyla.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
February 21, 2018, 07:07:22 AM

KUCOIN SHARES namı değer, kukoin borsası bir işe yarayan bir borsa değil, direkman binance borsasının kopyası bir borsa.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 21, 2018, 07:22:14 AM

kucoin borsasında bir kaç tane coin almdım ama al sat yapmadım hiç ağır bir borsayı andırıyor ama hiç işlem yapmadıgım için hakkını yememek lazım ama bonuslarını dağıtması ve referans a ücret ödemesi iyi bir şeydir.gelirlerini üyelerine dagıtması güzell. BERABER KAZANALIM  DEMEK OLUYOR BU DA

kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
February 21, 2018, 09:13:36 AM

KUCOIN SHARES namı değer, kukoin borsası bir işe yarayan bir borsa değil, direkman binance borsasının kopyası bir borsa.

Aşağı yukarı hepsi birbirinin kopyası zaten takılmaya gerek yok Smiley yeni çıkan coinlerin hacimlenmesi için güzel bir platform bunu kimse reddedemez Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
February 21, 2018, 09:37:31 AM
Last edit: February 21, 2018, 09:52:21 AM by torrentco

140k iken yapmayın etmeyin almayın bu fiyatlardan diye tüy bitmişti dilimizde sonuç ortada 38k e düşmüş ve dahada düşecek bence.
ebtc yi borsasına ekleyip uzerine twitterdan "ebtc to the moon" yazan bir exchangeden bahsediyoruz.
profesyonel bir exchnge boyle bir tweet atabilir mi arkadaş şaka gibi.
ne kadar boktan neo koini varsa borsaya eklemeleride cabası.
referall zaten kaldırdılar.bundan sonra burunu boktn cıkmaz gibime geliyor bu koinin btc bazında.

önemli not:
kripto paraları ve exchangeleri regule etmek uzerine cok konusulan bir dönemdeyiz.
olurda kucoinin oldugu ülke hemen durdur işlemleri derse kcs nin degerinin ne olabilecegini düşündünüz mü hiç?
kcs gibi tamamen sadece exchange e baglı bir koini almak şu dönemde cok yuksek risktir bana göre.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
March 04, 2018, 09:08:16 PM

Bence BNB almak KCS almaktan daha mantıklı. Binance.com'un günlük işlem hacmi Kucoin.Com'unkinden 20 kattan daha fazla. Sirkülasyondaki coin sayısı nereredeyse aynı olmasına BNB'nin fiyatı KCS'nin fiyatından sadece 3 kat daha fazla.

https://coinmarketcap.com/currencies/kucoin-shares/
https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 09:50:03 PM

kampanyalarıyla sürekli kendinden söz ettiriyor ve yeni giren koinlerin uçmasıyla ünlü olan borsa işlem hızıyla değerine değer katıyor gerçektende geleceği var.
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:57:43 PM

Dolar bazında aldığım fiyatın yarısına indi ama ben yine aldım. Her gün onlarca coinden hesabıma kar payı yansıması ve her coinin tek tek satoshi olarak artması bile benim için yeterli. Çünkü uzun vadeli alıyorum coinlerimi.Madencilik yapmış gibi damlatıyor saolsun. Artı olarak kcs DEĞERİ de artarsa tadından yenmez.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 04, 2018, 10:02:10 PM

BNB ve KCS aynı pota da değerlendiriliyor. BNB bariz önde KCS de arkadan gelir belki ancak kullanım maksadı bnb btc endeksi şeklinde bir yol olmayacak kcs içinde olmayacak bence. Tamamen shitcoin muamelesi olacak.
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
March 05, 2018, 04:29:04 PM

Nereden bulaştım bu şerefsiz coine bilmiyorum ilk aldığım coin buydu 3k dolar aldım 18 dolar civarından şu düştüğü duruma bak

Arkadaşlar geri 20 doları bulur mu namussuz?Huh
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 05, 2018, 04:48:48 PM

Bence BNB almak KCS almaktan daha mantıklı. Binance.com'un günlük işlem hacmi Kucoin.Com'unkinden 20 kattan daha fazla. Sirkülasyondaki coin sayısı nereredeyse aynı olmasına BNB'nin fiyatı KCS'nin fiyatından sadece 3 kat daha fazla.

https://coinmarketcap.com/currencies/kucoin-shares/
https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/

Kacirdigin nokta kucoin borsa gelirinin %50sini kcs tutanlarla yaplasiyor.. binance bunu yapmiyor fark oyuzden böyle.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 05, 2018, 04:57:17 PM

10 dolardan bu yana sürekli Kucoin alayım diyorum ancak her geçen gün fiyatı geriye gidiyor insan almaya da çekiniyor. Alsam uzun vadeli alacağım ancak bu fiyatlar gerçek fiyatı mı şişlik fiyatı mı anlamış değilim. Sonuçta 1.5 ay önce 0,50 centlerdeydi.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: