Bitcoin Forum
March 28, 2024, 03:57:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sıra da İTOPYO 'nın kurumsal olmayan elemanları var !!!  (Read 74 times)
sahinkod (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
January 03, 2018, 01:32:20 PM

8 gün boyunca beni UPS kargo ile boğuşturan İTOPYA ' ya değinmesek olmazdı.Müşteri hizmetleri galiba eş zamanlı olarak hizmetçilik yapıyor orada.Örneğin   ekran kartı var mı diyorsunuz ? Önlerinde bir ekran yok sorup geliyorum derler.Kargom nerede dersiniz sorup gelirler.Zaten müşteri hizmetlerine bağlanmak tam bi rezillik.5-10 Dk da bağlanırsın ilk sorunu sorarsın ve cevap şöyledir " Sorup geliyorum hemen " Siz orada o zaman niye oturuyorsunuz . Sorduğunuz kişinin telini verin direk biz soralım.Kurumsallık açısından 0 lar. Kargoyu geç gönderirler ama haklı çıkarlar.Bir kaç soru sorunca müşteri hizmetlerinden şöyle bir tepki alabilirsiniz " öfff " evet bende ilk defa böyle birşey duydum Smiley Bu arkadaşlara mail gönderme konusuna gelirsek 1-2 haftada mailinize belki cevap verirler.Gönderdikleri ürün ise 0 olduğuna kimse garanti veremez.Alışveriş yaparken daha kurumsal firmaları kullanmanızı tercih ederim.Şuana kadar tek sorun yaşadığım teknoloji firması.Gidin çizgi elektronikten alın,nano katologdan alın ama bunların eline düşmeyin,allahta düşürmesin arkadaşlar.Ben düştüm zararım 2000 tl ile atlattım daha da fazla olabilirdi.Satış sonrası destekleri 0 nede olsa artık aldı kafasına yatıyorlar.Zararlarından dolayı yakında hakkımı dava açarak onlardan alacağım zaten.2-3 youtuber'ede sponsor olmuşlar video çektirmişler İTOPYA güvenilirdir diye video da şaklabanlıklar akıyor.Ben olumsuz tecrübelerimi yazdım illaki iyi tecrübeler geçiren arkadaşlar da vardır ama tamamen kurumsallığı 0 olan bir markadır.Kullanamanızı önermem.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: