Bitcoin Forum
April 19, 2024, 08:14:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: ELİNİZDEKİ HER COİNİ SATMAYIN...  (Read 3167 times)
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
July 29, 2018, 08:50:28 PM

Tabii ki her coin satılmamalı. Hele ki bu dönemde hiçbir coini satmayın yani ben satmıyorum en azından. 10 da biri fiyata düşmüş coini satmak mantıklı gelmiyor.

1713514495
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713514495
Reply with quote  #2

1713514495
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
concons31
Newbie
*

Activity: 85
Merit: 0

View Profile
July 29, 2018, 09:15:01 PM

ETH için bu yazıya tamamen katılıyorum dostum Wink
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
July 29, 2018, 09:32:36 PM

Kesinlikle hiçbir coin araştırılmadan direk satılmamalıdır bir keresinde öyle bir hata yaptım hala aklıma geldikçe pişmanlık duyarım iş yapacak coinler her zaman cüzdanda tutulmalıdır
ksteve96
Full Member

Activity: 624

alcedoplatform.com

View Profile WWW
July 29, 2018, 10:34:13 PM

Kesinlikle hiçbir coin araştırılmadan direk satılmamalıdır bir keresinde öyle bir hata yaptım hala aklıma geldikçe pişmanlık duyarım iş yapacak coinler her zaman cüzdanda tutulmalıdır

Bu talihsiz sonuç hepimizin başına defalarca geldi. Sattıktan sonra x3 yapan altcoin gördüm, epey süre beklediğim halde büyük şansızlık olmuştu. Elinizdeki her coini kesinlikle satmayın iyice araştırmadan analiz yapmadan.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
July 29, 2018, 11:19:53 PM

Çok doğru fakat hangisi iş yapar hangisi yapamaz çözemiyorm ben açıkcası alt coinlerde. Tabi ethereum dash neo gibi coinler değil kastettiğim. Yeni piyasaya cıkmış olan bir coini açıkcası yok plup giderse diye geçtiği fiyata satıyorum bazen.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
July 30, 2018, 08:10:21 AM

piyasalar şu an altcoinler için darma duman eğer elinizde shitcoin'ler yoksa satmayın elbet bu piyasa toparlayacak arkadaşlar boğaya kadar sabır etmemiz lazım.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 30, 2018, 08:15:14 AM

ihtiyaç olduğunda zaten mecbur ister istemez satıyoruz hala bir an önce boğa sezonun gelmesi lazım yoksa işler sıkıntı.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
July 30, 2018, 08:27:34 AM

ben buraya gelirken herhangi bi yatırım yapmadım yani kredi falan çekmedim sadece okudum ve ödül kampanyaları ile başladım şükür bayağı bir de para kazandım ( iphone 7 aldım mesela) o yüzden ihtiyacım olduğundan satmak durumunda kaldım. Keşke satmasaydım dediğim coin sadece pundi Smiley airdrop olduğunu bile bile sattım.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
nr14
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
July 30, 2018, 08:47:13 AM

EY AHALİ!
Siz şimdi kar ediyoruz diye sattığınız o ethereumları ,wavesleri ,dashları,ltcleri,monacoları,bu fiyatlardan biraz zor bulursunuz.
BUNLAR TAM OLARAK ZATEN PARANIN YERİNE GEÇECEK TEKNOLOJİK DEVRİMİN SİMGELERİDİR.
YANİ BUNLAR İLE ÖDEME YAPACAKSINIZ.
ŞİMDİ SATTIĞINIZ BU TEKNOLOJİLERİ İLERDE 1 DE 1000 FİYATINA TEKRAR SATIN ALACAKSINIZ.
bugün sattığınız miktarla 1 günlük yemek parası kazanıyorsanız bi kaç sene içerisinde 1 aylık ev masrafınızı karşılayacaksınız.
UNUTMAYIN BİR DEVRİME ŞAHİTSİNİZ VE ERKENDEN ELİNİZDEN ÇIKARIYORSUNUZ.

Bu durum sonsuza kadar devam eder o zaman. Eğer o zaman ev almış olursan ondan bir 10 sene sonra 2 ev alabileceksin belki. Sonsuza kadar paran değerlenecek ama aç gözlü olduğun için o parayı asla kullanamayacaksın.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
July 31, 2018, 02:15:22 PM

çok net bir mesaj bu, her şey satılmaz, satanların çoğu yüksek fiyattan geri alım yapar o zaman niye satıyorsunuz. satıp alt seviyeden almak doğrucu davranış ama piyasayı iyi takip etmek her gün analiz yapmak şarttır.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
August 02, 2018, 10:07:55 PM

Hem maddi ihtiyaç hemde psikolojik yenilgi hissi beni satış yapmaya yönlendirdi. Satış yaptığıma pişman değilim. Tekrar yatırım için fırsat ve olumlu hava olursa satın alma emirlerini girmeyi değerlendiririm.
ksteve96
Full Member

Activity: 624

alcedoplatform.com

View Profile WWW
August 03, 2018, 03:21:51 PM

Satılmayacak altkoin yok fiyatını bulan pazarın durumuna göre düşme ihtimali gösteren hemen satılsın. Yeni başlayanlara ise az para ile hold pozisyonunda kalsın. Sat ve al piyasanın ana kuralı. Yükselirken satmaya düştüğünde almaya gayret edin, alım satım fiyatını kendiniz belirleyin.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
August 03, 2018, 06:16:02 PM

Çok klasik bi cümle bu. ETH ve BTC satılmaz bence. Onun harici altcoinler özellikle ayı piyasasındayken hodl yapılmaz. Ben yaptım binlerce dolar zararım oldu amk.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
August 03, 2018, 08:13:35 PM

bedava fiyatından prl satmıştım ben daha sontra 4 dolarları felan görmnüştü bugun baktım 0,1 dolar düşmüş tekrar Cheesy aslında doyum noktasını iyi bilmek lazım yoksa geri çop olur
vagos
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile WWW
August 04, 2018, 02:56:37 PM

EOS 1 dolarken satın aldım kazanç var diye sattım sonra yükselince tekrar sattığımdan çok yüksek fiyata satın aldım. Eos bir ara 20 dolar oldu. Her koin satılmaz bazıları scam olduğundan hemen satılır bazıları evladiyelik olur.

andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
August 05, 2018, 06:29:11 PM

porföyümü iyi inceleyerek oluşturmama rağmen her gün satıp satmama arası düşünceler içinde kalıyorum. elde tutulan ne varsa gelecekte yüksek prim yapma potansiyeli barındırıyor. kazanç için sabırlı olma seçeneği halen cazip.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
August 05, 2018, 06:47:07 PM

Insanın sabit bir geliri olsa elindeki hiçbir tokeni satmaz, aksine eth gibi tokenlerden alır cüzdanında saklar  Embarrassed

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
August 07, 2018, 10:03:54 PM

Insanın sabit bir geliri olsa elindeki hiçbir tokeni satmaz, aksine eth gibi tokenlerden alır cüzdanında saklar  Embarrassed

gerçekten çok doğru tespit kardeşim.insanların parası olsa kendi güvencesi olsa güzel bir ether cüzdanı yapıp saklar.işte olmayınca olan ile al sat yapıp yapabiliriz
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
August 12, 2018, 06:37:28 AM

Sabit gelir olmadan her ay düzenli maaş olmadan koin satmamak elden gelmez doğrudur ama satacağınız koinleri iyi seçin. İleride pişman olmamak için gelecekte para etmeyeceğinizi düşündüğünüz koinleri satın.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
August 12, 2018, 09:11:06 AM

Ethereum, NEO, EOS ONT tutmayı sürdürmenin sakıncasını görmüyorum. Diğer altlara gelince zıplama potansiyeli olan Pundix, Xyo Network ve Tron tutmaya değer potansiyele sahipler. Pazarın çoğu scam altlardan oluşur her şey tutulmaz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: