Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:47:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'in tekrar yukselisi,altcoinlerde düşüş  (Read 651 times)
gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 10:14:07 PM

Bu aralar her şey düşüyor insan paniklememek için kendini zor tutuyor, zaten panikleyen bu zamanlarda kaybediyor. Bu süreçte sabırlı olmalı imkan varsa alım fırsatını değerlendirmeli hem btc de hem altlarda.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 16, 2018, 10:38:18 PM

şu sıralar her yer kıpkırmızı hiç bir koin de yukarı hareket göremiyorum ama sabırlı olmalı panik yapmadan beklemekte fayda var bence. btc nin düştüğü yerde altlar çıkamaz zaten.

[/center]
lokiar7
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
April 11, 2018, 01:55:03 PM

normal birşey btc yine yuksektir ama alt coinlerinde yukselme imkanı var
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
April 12, 2018, 07:25:36 PM

Piyasa için ara ara çıkış olsa bile şu sıralar çok sıkıntılı dönemler var. O yüzden beklemekte fayda var. Çok zorda kalmadıkça elden çıkartmaya çalışmamak lazım diye düşünüyorum.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 19, 2018, 04:09:52 PM

Aylardan beri süregelen düşüş sonrası sonunda o yeşil günlere geri döndük . Piyasa yemyeşil bu zamanlarda gidene atlamamak elindekini tutmak lazım . Bazı coinler piyasa döngüsünü bitcoin düşerken tamamladı onlara para yatıranlar yine bekleyecek . Bu süreçte parça parça ek yapmalı alttan aldığımızı karla satıp fazla çıkmayana yönelmeliyiz . Yada ikinci ihtimal çok güvendiğimiz coinde sonuna kadar hodl çok sabrettik umarım iyi olur bu süreç
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
April 19, 2018, 07:52:24 PM

Kesinlikle altların alımları için geç değil özellikle son 1 haftadır dikkatli takip ederseniz %3-5 koya koya yükseliyorlar, yakın zamanda büyük bir yükselişiyle ortalık yemyeşil olacak ve şimdiden yatırım yapanların yüzleri gülecek.İyi değerlendirmek lazım.

Not : Yatırım tavsiyesi değildir.
TheSpark
Full Member

Merit: 100

View Profile
April 19, 2018, 10:14:34 PM

Hepimizin gözü bitcoin fiyatında fakat aramızda özellikle de altcoin yatırımı yapan sayısı da az değildir bence bu yüzden altcoinlerde de bir yükseliş bekliyoruz
zafa
Newbie
*

Activity: 136
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 10:22:12 PM

İnsanlar Bitcoin'in bu seviyelerden tekrar aşağıya gelmeyeceğinden emin olamıyorlar. Çoğu kişi acaba şimdi tekrardan dibi görür müyüz düşüncesiyle USDT veya nakite dönüyor.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
April 20, 2018, 03:06:12 AM

su aralar altcoinler bitcoin e gidilecek yolu gösteriyor gibi gariptir öncelikle altcoinlerde büyük hareketlenme başladı umarım böyle  sürer.
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 20, 2018, 07:26:32 AM

bitcoin genelde yükseldiğinde, burada yükselişten kastım agresif bir yükselme,  altlar hemen aşağılara kaçıyor

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 20, 2018, 08:14:31 AM

Başlığın zamanı geçmiş şu an da bir düşüs gözükmüyor. İnsanlar borsayı takip etmeden m post giriyor anlamadım valla.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 20, 2018, 08:15:26 AM

su aralar altcoinler bitcoin e gidilecek yolu gösteriyor gibi gariptir öncelikle altcoinlerde büyük hareketlenme başladı umarım böyle  sürer.
Burada demeye çalıştığınız şey altcoinlerdeki hareketlilik bitcoindeki hareketliliğin habercisidir mi hocam cümle düşük olmuşta anlaşılmıyor dediğiniz.

A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
April 20, 2018, 09:25:02 AM

Bitcoinin bu çıkışı beni yeniden umitlendirdi ama bu çıkış altcoinlerde fazla etki etmedi. Hatta bazılarinda düşüş hala devam ediyor.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
April 20, 2018, 05:42:52 PM

Belirlediğim 5 10 coin var paramı onlarda tutuyorum gerisine pek güvenim yok açıkçası sizede öneririm iyice araştırın ve kendi coinlerinizi belirleyin
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
April 20, 2018, 07:15:04 PM

Evet takip etmek bilgi sahibi olmak önemli bir olay ama bu iş sonuçta borsa ve belli kuralları olan bir platform değil bazen bir alt coinin düşüşü geri dönüşümsüz olabiliyor her coin her düşüşünün ardından mutlaka yükselecek diye bekleyemeyiz kısacası birazda şans faktörü önemli

KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 21, 2018, 01:51:15 AM

Altcoinler BTC ve ETH nazaran daha cok yukselme potansiyeli yaratiyor. Yatirimi rahatlikla 4 veya 5 kat arttirabilir. Benim gozlemledigim kadariyla altcoin belli bir yukselme yakalanildiginda ethereuma gecmek mantikli. Bununla birlikte herhangi bir dususte kaybi azaltmak icin portfolionun yuzde 30 veya 40 civarinda ethereum veya Bitcoin tutmak mantikli.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 21, 2018, 03:30:43 AM

bitcoin yükselsinde nasıl olsa altcoinler de yükselir. kafama takmıyorum ben onu. benim derdim bitcoin.
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 21, 2018, 07:09:51 PM

bitcoin 1 ayda 10x yapmaz ama boğada tutulan sağlam bir coin 1 ayda 10 x yapabilir. hepimizin amacı en kısa yoldan zengin olmak eğer yatırım yapmak isteseydık gerçek yani daha az riskli bir yatırım bir methodu seçerdik.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
April 21, 2018, 08:03:31 PM

bu tür konular bir daha ne zaman açılır da bizde mutlu oluruz diye düşümüyor değilim bitcoin yükselse diye dua ediyoruz bitconi yükselince her şey oluyor o yükselmezse hiçbir şey olmuyor

dutturu
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile
April 21, 2018, 08:48:42 PM

Sorun zaten hiçbir zaman Bitcoinin yükselişi olmadı.Bitcoin yükselirken neden altcoinler düşer bunu hala anlamış değilim. Bitcoinin yükselişi piyasanın iyiye gideceğinin işareti bu düşüler ahh alamadık gitti dediğimiz coinleri alma zamanı o kadar bekledik artık bir kaymağını yiyelim. Diyorumki herkesin bildiği kazandırmaz ama öyle olmuyor herkesin söylediği konuştuğu coinler hızlı yükseldi isim vermeye gerek yok hepsi Binancede kendini belli ediyor zaten Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: