Bitcoin Forum
May 08, 2024, 12:43:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: KAYIP ETHEREUM  (Read 272 times)
pkblgn (OP)
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
January 08, 2018, 10:20:41 PM

Merhaba arkadaşlar

07.01.2018 tarihinde sabaha karşı 4 te  Kucoin borsasından Hitbtc borsasındaki cüzdanıma 0.977125 ethereum yolladım.Borsada succeed yazıyor fakat etherscan.io dan hiçbirşey çıkmıyor.Hitbtc de şöyle bir problem var Generate new wallet a tıkladığınız zaman sürekli yeni yeni ethereum adresleri üretiyor.Transferi yaptıktan belirli bir süre sonra generate wallete tıkladım yeni adress verdi önceki adrese yolladığım ethereumdan bi haber yok arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum ne yapacağımı bilemiyorum gitti 1000 dolar

My Hitbtc Ethereum  wallet Adress :  0xa04984ae3ae4958e588c3ab0edd42ed3ec5bd08e
My Kucoin Ethereum wallet Adress :  0xfebe917838c96da10c902b1649ff22eeafdc9374

https://etherscan.io/tx/0xc073574b2a791133a9adf9a826455acda5b8ef1f30d35c39ecac65f462c4dd1c

https://i.hizliresim.com/NZYVbO.jpg

Benzer bir durumu ben de yaşadım ama o zaman eth ağında inanılmaz bir yoğunluk vardı, bir hafta sonra düzeldi.
Dün de SNM yollarken txid veriyordu ama pending de kalıyordu, bu da fee den kaynaklanıyormuş.

KuCoin i sıkıştırmakta fayda var.

Heryerden yazıyorum inşallah düzelir.Nerden bulaştım bu borsaya  şaibeli olduğunu bildiğim halde.Airtoken alıp çıkayım dedim hem ethereumdan hem airtokendeki kardan oldum.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
1715172195
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715172195
Reply with quote  #2

1715172195
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 08, 2018, 11:22:11 PM

Borsadaki işlemler uzun sürebiliyor. Etherium da yoğunluk olduğu için de olabilir.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 09, 2018, 02:16:28 AM

keşke atmasaydın öncesinde dannybrown un konusunu okusaydın..https://bitcointalk.org/index.php?topic=2561622.200 benzer durumu o da yaşadı ve hala çözülmedi ..benim anlamadığım transferden sonra niye yeni cüzdan oluşturdun ki

galiba bu hitbtc yeni cüzdan oluşturunca eskisini sistemden çıkarıyor bi daha da ulaşamıyorsun ? umarım yanılıyorumdur

0xa04984ae3ae4958e588c3ab0edd42ed3ec5bd08e  Hitbtc de Bu gönderim yaptığım wallet adresi görünmüyor şu an yeni bir wallet var.

Umarım kurtarırsın yani yeni bir adres oluştur (Create New) dediysen eski adrese gitmiş olabilir. Ama garip olan kucoin in sana verdiği transfer adresinin doğru olması gerekiyordu yani en azından böyle bir transferin gerçeklemiş ve yanlışta olsa gitmesi lazımdı orda bir gariplik var. Hala aynı transfer id simi yazıyor. Kucoine ısrar edip transfer id sinin ethereum blockchain inde gözükmediğini söyle.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 09, 2018, 04:17:49 AM

Bu gibi durumlarda manuel olarak ilgilenmeleri gerekiyor ceske yeni adres olurturmasaydiniz sistem otomatik oderdi. Birde yeni borsalardan uzak durun binanceye gecmeye bakin. Odeme yaparkende once denemelik bir miktar gonderin.
Iletisim kurmaktan baska bir cozumu yok bu durumun
Brainstorming
Member
**

Activity: 146

View Profile WWW
January 09, 2018, 10:05:23 AM

Transfer yaparken parça parça yaparsak daha iyi olur riski azaltmış oluruz.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 09, 2018, 10:42:36 AM

Hitbtc den işlem yapılamaması gereken bir durum örnegi daha ben artık kesinlikle alacagım coine bakıyorum hitbtc harici başka borsada yoksa alım yapmıyorum, adamlar hir bir şekilde destek olmuyorlar
pkblgn (OP)
Member
**

View Profile
January 09, 2018, 03:43:22 PM

keşke atmasaydın öncesinde dannybrown un konusunu okusaydın..https://bitcointalk.org/index.php?topic=2561622.200 benzer durumu o da yaşadı ve hala çözülmedi ..benim anlamadığım transferden sonra niye yeni cüzdan oluşturdun ki

galiba bu hitbtc yeni cüzdan oluşturunca eskisini sistemden çıkarıyor bi daha da ulaşamıyorsun ? umarım yanılıyorumdur

0xa04984ae3ae4958e588c3ab0edd42ed3ec5bd08e  Hitbtc de Bu gönderim yaptığım wallet adresi görünmüyor şu an yeni bir wallet var.

Umarım kurtarırsın yani yeni bir adres oluştur (Create New) dediysen eski adrese gitmiş olabilir. Ama garip olan kucoin in sana verdiği transfer adresinin doğru olması gerekiyordu yani en azından böyle bir transferin gerçeklemiş ve yanlışta olsa gitmesi lazımdı orda bir gariplik var. Hala aynı transfer id simi yazıyor. Kucoine ısrar edip transfer id sinin ethereum blockchain inde gözükmediğini söyle.
Benim anlamadığım çıkış olmuş alıcı Ethereum adresi sonuçta etherscan.io da görünmesi lazım

____dock.io____

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 09, 2018, 04:31:01 PM

Benim anlamadığım çıkış olmuş alıcı Ethereum adresi sonuçta etherscan.io da görünmesi lazım

HitBTC de böyle bir uyarı var.

Dear traders, right now ETH and some ETH token transactions could be delayed.
The issue is going to be eliminated within 24 hours. Please accept our apologies for this temporary inconvenience.

Liqui den binance e gönderdiğim tokenler de txid verdi ama hareket yok henüz.

Yine ether ağında oyun oynuyorlar galiba..

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
pkblgn (OP)
Member
**

View Profile
January 09, 2018, 09:56:01 PM

MERHABALAR ARKADAŞLAR HASH te birşey görünmedi fakat para Cüzdanıma geldi. Tx te hala gönderilen transfer dökümü yok.Sakın Hitbtc ile işlem yapmayın.Yardımlarınız için cevap veren veremeyen herkese teşekkür ediyorum.

____dock.io____

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 09, 2018, 10:06:47 PM

Hit btc tamamen sıkıntılı bir borsa işlemler ve çekimler çok yavaş oluyor bana göre mümkün mertebe bu borsayı kullanmamak lazım aksi halde o beklemeye bir nevi razı oluyorsunuz.
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 09, 2018, 10:19:57 PM

Ağda ciddi anlamda bir problem var. 6 dolar fee ödediğim işlemim aynen bu durumda. Bende bekliyorum hala... Binlerce onaylanmayan işlem var ama nedense bizimkiler pending modunda değil. Hala ağa düşmemiş gibi görünüyor

pkblgn (OP)
Member
**

View Profile
January 09, 2018, 10:48:46 PM

Ağda ciddi anlamda bir problem var. 6 dolar fee ödediğim işlemim aynen bu durumda. Bende bekliyorum hala... Binlerce onaylanmayan işlem var ama nedense bizimkiler pending modunda değil. Hala ağa düşmemiş gibi görünüyor
Milyonlarca dolar sadece arbitrajlardan köşeyi dönen tüm bu borsaların Müşteri Hizmetleri ve Destek konusunda sıfırda kalması şaşırtıcı.

____dock.io____

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 10, 2018, 02:06:07 AM

Etheriumda genellikle yoğunluk oluyor ama senin olay biraz daha farklı . Dikkatli olmak lazım böyle şeylerde

TheCryptoChaser
Member
**

Activity: 154
Merit: 25

View Profile
January 10, 2018, 03:32:24 AM

Gecmis olsun umarim en yakin zamanda Etherlerine kavusursun  Smiley
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: