Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:50:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: RIPple Şakası Yapılmak Zorunda  (Read 389 times)
AmcaBey (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 08, 2018, 03:49:34 PM

25 yıldır internette olan biri olarak gelecek şakalarının ciddiye alınması gerektiğini ve bunların keşfinin önemli taşları görmeye yardımcı olabildiğini öğrendim. Bu şu demek bence; RIPple şakası yapılmak zorunda.
1714063836
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714063836
Reply with quote  #2

1714063836
Report to moderator
1714063836
Hero Member
*

Ignore
1714063836
Reply with quote  #2

1714063836
Report to moderator
1714063836
Hero Member
*

Ignore
1714063836
Reply with quote  #2

1714063836
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714063836
Hero Member
*

Ignore
1714063836
Reply with quote  #2

1714063836
Report to moderator
1714063836
Hero Member
*

Ignore
1714063836
Reply with quote  #2

1714063836
Report to moderator
1714063836
Hero Member
*

Ignore
1714063836
Reply with quote  #2

1714063836
Report to moderator
Aksiyon1
Member
**

Activity: 147
Merit: 10

View Profile
January 08, 2018, 04:23:31 PM

Ripplenin önümüzdeki günlerde daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Buna rağmen gülümsememe neden oldu Smiley
kadirmon
Member
**

Activity: 75

View Profile
January 08, 2018, 09:52:21 PM

Ripple zamanında küfrederek sattığım ve hiç haz etmediğim şuan ise hodlcılarını zengin eden bir altın Smiley Ripple hala da almam isterse trilyoner yapsın.
Bugraaydin
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
January 08, 2018, 09:54:25 PM

Ben aldigimda 1400du. Sattim 3500 de simdi 15000 yani uzulsem mi sevinsem mi, ama pisman olmamak icin buna katlanmak lazim:)
yuncum
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 08, 2018, 10:36:35 PM

walla hocam bu şaka yapılır yapılmasına da ripple bize diyor olabilir baksanıza uçtu gitti piyasa değeri olarak
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
January 09, 2018, 12:42:31 PM

Abim 0.40 dolardan aldı. Şimdi keyif yapıyor. Ben pişman oldum.
kimsesiz
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 09, 2018, 01:02:27 PM

Abi herhangi bir marifeti olmamasına rağmen piyasada hacmi en yüksekler arasında bulunuyor. Bunun sebebi hem ucuzluğu hemde piyasaları bilmeyen kişilerin yatırım yapma amaçlı üstünkörü girişmeleri sadece ismi duyuldu diye yatırım yapan insanlar tanıyorum. Ama öyle yada böyle sonuç olarak para kazandırıyor. Sad
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
January 09, 2018, 01:05:28 PM

sen 25 yıldır internettesin benim 35 yaşında oğlum var o kadar söyleyim sana, bence ripple asrın projesi, çok iyi firmalardan destek görüyor, arkasında büyük bankalar var, bankaların sahipleri zaten belli, rotshild ailesi var dolaylı olarak. o yüzden artıyor.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
January 09, 2018, 02:16:31 PM

sen 25 yıldır internettesin benim 35 yaşında oğlum var o kadar söyleyim sana, bence ripple asrın projesi, çok iyi firmalardan destek görüyor, arkasında büyük bankalar var, bankaların sahipleri zaten belli, rotshild ailesi var dolaylı olarak. o yüzden artıyor.

Hahahah haykirarak güldüm mk asrın projesi lan blok zinciri bile degil sokuk visa master neyse Server>Client network mantiginda  ripple de aynısı işte neyin kafasını yasiyon
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 09, 2018, 02:24:47 PM

Hahahah haykirarak güldüm mk asrın projesi lan blok zinciri bile degil sokuk visa master neyse Server>Client network mantiginda  ripple de aynısı işte neyin kafasını yasiyon

sorma donanimhaber'den beter hale geldik Cheesy

özellikle ripple konularında " ripple 1 yıl içinde 1k usd olacak " diyen newbie sayısı oldukça fazla Cheesy
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 09, 2018, 02:27:33 PM

Güzel yere ince dokunuş yapmışsınız Smiley Ama şu bir gerçek hold'cular güzel para kazandı. Umarım bizimde hodl yaptığımız bir coin böyle bir artış sağlar da bizde kâr ederiz.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
January 09, 2018, 02:28:31 PM

sorma donanimhaber'den beter hale geldik Cheesy

özellikle ripple konularında " ripple 1 yıl içinde 1k usd olacak " diyen newbie sayısı oldukça fazla Cheesy

Uganda doları olarak 1k dolar demişlerdir Smiley

Konuyla iligli olarak şunları söyleyebilirim valla takip ettiğiniz coinlere fazla aşık olmayın arkadaşlar alım yaparken topluluğa göre hareket etmeden araştırma yaparak bence alım yapın. herkes ripple alıyor herkes kazanıyor sizce bu işte bir mantıksızlık yok mu? Ethereum, Dash, Zcash bunlar 1000 doları aşalı yeni oldu. uyandırayım dedim.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
January 09, 2018, 02:37:49 PM

Bu espri yakında bol bol yapılır. Ripple artık çok fazla göze battı ve büyümesinin altında sağlam bir temel olduğunu düşünmüyorum. Bakalım hangi taraf kazanacak  Smiley

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
January 09, 2018, 02:47:15 PM

RIPple şakası devam eder mi bilmiyorum ama bildiğimden emin olduğum tek şey ripple'ın önünün açık olmadığı, nasıl bu kadar yükseldi altyapısı ne kadar sağlam gibi soruların yanıtını yakında alırız

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 12, 2018, 06:04:54 PM

Ripplenin önü tekrar açıldı mı sizce? Moneygram anlaşması ile yükselmesi mümkün mü? Kaç gündür 2$ civarında geziyor 5$ civarını görme ihtimali nedir.

parafmax
Newbie
*

Activity: 149

View Profile
January 12, 2018, 06:37:37 PM

Moneygram alıntısı pek tepki vermedi millet  umursamaz oldu kefal gibi atlamıyor. Balinalar girince genelde böyle haberler çıkıyor mahallenin bakkalı riple ile anlaştı  kuaför necmi etherium kullanıcakmış  marmara internet cafe sistemlerini monero ile kurucakmış  necati amca telefon mininginde litecoin kullanıcakmış bunları duyup alanlar bizleriz balinalar değil  Grin

Fabrikatör necmi havuzlu villasında bahçede pijamasıyla gazete okurken monneygram riple ile anlaşmış haberini görüp dur hemen pc başına geçip riple alıyim bunu bu işler böyle yürüyor gibi lense ediliyor  Smiley

Amerikanın ırağa girmesi için bahane lazımdı ya hah işte bu coinlerinde yükselmesi için bahane lazım bunlarıda  kendi kontrolündeki medya ile yapıyorlar

Millet medya ne derse inanıyor sanki dünyada tek doğru şey medya  Grin
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 12, 2018, 06:45:23 PM

Moneygram alıntısı pek tepki vermedi millet  umursamaz oldu kefal gibi atlamıyor. Balinalar girince genelde böyle haberler çıkıyor mahallenin bakkalı riple ile anlaştı  kuaför necmi etherium kullanıcakmış  marmara internet cafe sistemlerini monero ile kurucakmış  necati amca telefon mininginde litecoin kullanıcakmış bunları duyup alanlar bizleriz balinalar değil  Grin

Fabrikatör necmi havuzlu villasında bahçede pijamasıyla gazete okurken monneygram riple ile anlaşmış haberini görüp dur hemen pc başına geçip riple alıyim bunu bu işler böyle yürüyor gibi lense ediliyor  Smiley

Amerikanın ırağa girmesi için bahane lazımdı ya hah işte bu coinlerinde yükselmesi için bahane lazım bunlarıda  kendi kontrolündeki medya ile yapıyorlar

Millet medya ne derse inanıyor sanki dünyada tek doğru şey medya  Grin

ee yeter artik bir olur iki olur adamlar vura vura bağrimiza böğrümüze yer birakmadilar gaayri yeter tabi. durup durup her bokta sardilar başimiza bi manipülasyon sonra uğraş dur millet 3-5 kuruş kazanacam diye hazir elindekini yatiriyor bu lavuklar da öyle öyle milyonluk oldular. ben az cok piyasayi takip eden insani da anlamiyorum mesela kafam basmiyor artik yani girmeyin abi su ripple olayina adamlar gözünün yaşina bakmiyor yapiştirip geçiyor vallahi üzülüyorum ripple mağdurlarina.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 12, 2018, 06:46:54 PM

25 yıldır internette olan biri olarak gelecek şakalarının ciddiye alınması gerektiğini ve bunların keşfinin önemli taşları görmeye yardımcı olabildiğini öğrendim. Bu şu demek bence; RIPple şakası yapılmak zorunda.

HAhahah amcabey allahda sizi güldürsün nekadarrrr komikmis yahu, ulan ben bile aylardir coin dunyasindayim 100kere duydum bu sakayi sen yillardir internettesin yasindan (okadar yildir internetmi var lan) duymadinmi bunu amcabey.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 12, 2018, 07:26:56 PM

AmcaBey bir ripple şakası daha yaparsa marketcap de ikinci, bir hafta sonra bir daha yaparsa marketcapde ikinci inşallah.  Smiley

sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 12, 2018, 08:52:20 PM

Almam almam diyenlerin hayretle izlediği coin. Yine başladı coşmaya. Hodl için hiç güvenemem ya bir sabah uyanırız yerlerde olur falan aman.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: