Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:16:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: CAG - Change Coin  (Read 366 times)
jungufle (OP)
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 08, 2018, 04:46:07 PM

Son dönemde özellikle telegram gruplarında gördüğüm ve inceleme ihtiyacı duyduğum bir coin CAG. 4 kat artmış ve daha epey artması bekleniyormuş. doğrusu ben bu söylemlere temkinli yaklaşan biriyim. Buradan alsak mı
1713521778
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713521778
Reply with quote  #2

1713521778
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713521778
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713521778
Reply with quote  #2

1713521778
Report to moderator
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
January 08, 2018, 05:07:38 PM

Zaten mevcut bir konusu var diye hatırlıyorum ben hocam, yeni konu açmanız ise iyi olmuş gözler önüne serilir biraz daha bana kalırsa yakın bir süreç içerisinde fiyatı çok daha şaşırtıcı seviyelere gelecektir.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
January 08, 2018, 05:12:23 PM

okex e ekleniyor onunda gazı oldu sanırsam biraz.
wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
January 08, 2018, 05:19:03 PM

ios wallet ve debit card'ı çıkacaktı. onun etkisi de vardır
yunlopnu
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 08, 2018, 05:21:49 PM

iyide visa kripto paralar için debit card'ları engellemedi mi? bu fiyata eksi yönde etki etmesi gerekmez mi
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 08, 2018, 05:26:46 PM

Tek işlem gördüğü yer KuCoin ve EtherDelta 0,80 Centten aldım 3-4gün önce 2x yaptı nerdeyse dahada katlıyacak eminim hala geç değil arkadaşlar. YTD.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 08, 2018, 05:28:02 PM

3-4 dolar seviyesi Change için hiç zor değildi ancak şu Vsia'nın debit kartları kriptoparalar için yasakalmaları büyük sıkıtnı yaratacak gibi duruyor.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
poolmanya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
January 08, 2018, 05:46:25 PM

CAG 'ın telegram grubundayım. topluluk çok güçlü bence de daha çok yolu var
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 08, 2018, 06:18:18 PM

Zaten mevcut bir konusu var diye hatırlıyorum ben hocam, yeni konu açmanız ise iyi olmuş gözler önüne serilir biraz daha bana kalırsa yakın bir süreç içerisinde fiyatı çok daha şaşırtıcı seviyelere gelecektir.

Basligi yoktu hocam bounty kisminda vardi (varsa bile cok gerilere gitmistir simdi). Arkadasin baslik actigi iyi olmus benimde bountyden gelen ve ICO'dan aldiklarim var ICO fiyatini hala yakalayamadik (Malum o aralar icodan cikan dusuyordu). Yalniz bir konu aciyorsaniz ilk mesaji genelde dolu dolu tutmakta fayda var acan ilk görecek okuyacak oraya dahi birsey yazmazsaniz diger mesajlara bakan olmuyor bile.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
January 08, 2018, 06:39:38 PM

Yakında MasterCard ile partner olan STK geliyor ve bütün kart projelerini silip süpürecek, üstelik bunlar gibi plastik kart peşinde koşmuyor direkt olarak mobil cüzdan aracılığıyla ödeme yapabiliyor her ülkenin kendi yerel para birimine entegre edebiliyorsunuz. Change gibi ödülde kırk takla atan bir projenin peşinden gidilmez, pump yemiş sadece.
yuncum
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 08, 2018, 06:39:53 PM

Change in ico fiyatı btc ve dolar cinsinden ne kadardı?
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
January 08, 2018, 06:40:54 PM

Basligi yoktu hocam bounty kisminda vardi (varsa bile cok gerilere gitmistir simdi). Arkadasin baslik actigi iyi olmus benimde bountyden gelen ve ICO'dan aldiklarim var ICO fiyatini hala yakalayamadik (Malum o aralar icodan cikan dusuyordu). Yalniz bir konu aciyorsaniz ilk mesaji genelde dolu dolu tutmakta fayda var acan ilk görecek okuyacak oraya dahi birsey yazmazsaniz diger mesajlara bakan olmuyor bile.

bende ico fiyatından bir miktar almıştım gerek etherin yükselmesi gerekse borsalara geç girip saçma sapan şeylerin olması change'in bir türlü yükselemsien izin vermedi şu aşama da bekleyelim bakalım

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
January 08, 2018, 06:42:18 PM

Son dönemde özellikle telegram gruplarında gördüğüm ve inceleme ihtiyacı duyduğum bir coin CAG. 4 kat artmış ve daha epey artması bekleniyormuş. doğrusu ben bu söylemlere temkinli yaklaşan biriyim. Buradan alsak mı
4 kat artmis ama su haliyle bile cok ucuz kaldi change diger projelere bakinca bunu rahatlikla gorebiliyoruz. yukselecektir orasi kesin ama nezaman onu bilmiyoruz.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 08, 2018, 06:44:41 PM

Şu anda öyle bir çılkınlık varki kimse artık ne projeye ne total suplye  bakıyorum. Bir borsada 3x-4x yapmamış coin varsa fırsat bu fırsat diyerek giriyorlar.
O yüzden kucoindeki change e de aynı mantıkla yaklaşılıyor olabilir.

1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
January 08, 2018, 10:19:23 PM

yeni bir coin ve topluluğu yavaş yavaş çoğalıyor. 2 hafta içerisinde tam 8 x yapmış uzun vade al unut yapılabilir yukaru doğru daha çok yolu var.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 08, 2018, 10:21:59 PM

Change güzel bir proje ama bountyde yapılan haksızlığın fiyatında çok büyük etkisi olduğunu düşünüyorum yoksa çoktan bu fiyatları görmüştü change. İnsanların hakkını yediler. Tam gönderim yapılmadı kırptılar çoğu kişiden bounty ödemelerinde.

kaserya70
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
January 08, 2018, 10:24:30 PM

coin saman alevi gibi olacak gibi geliyor bana kısa sürede parayı götüren götürür.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
January 08, 2018, 10:28:33 PM

Bu kadar fiyatlanmış bir kriptopara hakkında saman gibi alevlenecek falan demek bir enteresan.. 0.2 cent iken neredeydiniz arkadaşlar? fiyat 0.167 olmuş coini övüp duruyorsunuz bu fiyattan alım yapılmaz.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 08, 2018, 10:29:33 PM

iyide visa kripto paralar için debit card'ları engellemedi mi? bu fiyata eksi yönde etki etmesi gerekmez mi

Avrupada yasaklandı sanki, orada bir belirsizlik var.

Bir de visa engelliyor maestro da öyle bir durum yok bildiğim kadarıyla

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
January 08, 2018, 10:35:11 PM

AL dostum daha yolun başında projesini bir arkadaşımdan duymuştum ağustos ayına kadar güzel pirim yapacak bol şans kazançlar diliyorum.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: