Bitcoin Forum
June 20, 2024, 04:25:21 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Yerli coin TurCoin  (Read 1218 times)
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
June 18, 2018, 08:45:15 PM

Daha televizyonlarda ilk çıktığı zaman buram buram dolandırıcılık koktuğu belliydi. Ocak ayında yapılmış 2. yorumda da görüleceği gibi pek çok kişi de bunun dolandırıcılık olduğunun farkındaydı. Bunlara para kaybedenlere bir yerde üzülüyorum da, bir yerde de abi hiç mi araştırmıyorsunuz, bir bilene sormuyorsunuz kredi çekmeden önce.
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
June 18, 2018, 08:59:58 PM

Bytecoin temel altyapısı temel alınarak ile başlayan ilk dize beni benden aldı. Ponzi söylentileri ta ilk reklami çiktiği andan itibaren bahsediliyordu, duyuyorduk. Ayrıca borç ile bu piyasada yatirim yapilmamali binlerce kez söyledik patlarsiniz arkadaş borç ile yatirim yaparsaniz veya scam, ponzi koinlere yatirim yaparsaniz yine patlarsiniz.
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
June 18, 2018, 09:09:40 PM

İnsan ne hissedeceğini şaşırıyor gerçekten. 62 lira kredi çekip giren var, nasıl bir ruh hali ile böyle bir risk alınır.

yazık. Ona da yazık ailesine de yazık. O krediyi sadece o ödemeyecek. Onun ahmaklığı yüzünden bütün ailesi ödeyecek o krediyi. 62 bin lira yatıracaksın ilk ay 22 bin lira verecek ha. Buna inanması ayrı bir eşşeklik zaten.
coinexpert.tr
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 2

Trade Better Trade Crypto

View Profile
June 18, 2018, 09:12:38 PM

Yerli diye birşey çıkartıyorlar destek olmak için sonra milleti dolandırıp defolup gidiyorlar sonra yönetim kurul başkanı diyor ki bende dolandırıldım. yav arkadaş şu zihniyet ne zaman değişir acaba... Döndü tosun olayına..

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
Mobi Coin
Newbie
*

Merit: 0

View Profile WWW
June 18, 2018, 10:40:47 PM

Değerlerimiz son dönemde o kadar kötü kullanıldıki, yerli ve milli görünce hep bir sorun olacakmış gibi geliyor ve oluyorda.
Çiftlik bankta da aynısını gördük. 
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 19, 2018, 08:08:08 AM

Yerli ve milli gördümmü direk scam diyorum artık. Ülkenin halinden belli aslında. Dolandırıcılık, üçkağıt, hak yeme vs. dolu ülkenin içi. Yabancı olsam turist olarak bile gelmem. Türk proje gördüm mü direk koşar adım uzaklaşırım.
criptocash
Jr. Member
*

Activity: 240
Merit: 7

View Profile
June 19, 2018, 08:33:39 AM

Türkiyede koin geliştirip faydalı iş modelleri ortaya çıkartabilecek bir yapılanma henüz oluşturulamadı. Bunun yakın zamanda oluşturulabileceğine de hiç inanmıyorum.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
June 19, 2018, 08:40:32 AM

İnsan ne hissedeceğini şaşırıyor gerçekten. 62 lira kredi çekip giren var, nasıl bir ruh hali ile böyle bir risk alınır.

Dün gazetede bir adamın eş dost akrabadan borç alıp toplam 560bin yatırdığı yazıyordu. Ticarette batmış kurtarmak için buna girmiş. Ticarette nasıl battığınıda tahmin etmek çok zor değil.
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
June 19, 2018, 08:51:36 AM

bir yandan üzülüyorum bir yandan üzülmüyorum burada para kaybedenlere.
buraya para yatırmak için kripto paralar hakkında hiç bir şey bilmiyor olmak lazım. adam 2006da bitcoin aldıgını, 20 yıldır bu işte tecrübesi oldugunu falan yazmış. madencilik üssü kurdugun yazmış. madencilik üssü kurduysan niye coin satıyorsun? böyle saçmalık mı olur? baştan aşağı yanlışlarla dolu bir şey.
kripto paralar hakkında bir şey bilmeyen adam da para yolluyorsa böyle bir yere batar elbette. bilmediği işe girer mi insan hiç
strescarki
Newbie
*

Activity: 128

View Profile
June 19, 2018, 09:48:51 AM

lan adamlar ne dolandırmış be cidden inanılmaz bir rakam daha yakın zaman önce tosuncuk akıllanmasını demekki sağlayamamış bu milletin.

bir ara tv de reklamı yokmuydu
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 19, 2018, 10:10:17 AM

arkadaşlar şunu anlamak gerek türk projeleri artık yalancı çoban hikayesine döndü. artık biz türkler , ethereum  gibi bişey yapsak bile ne biri inanır ne güvenir.
jullerkone
Newbie
*

View Profile WWW
June 19, 2018, 10:40:18 AM

çok fena tongaya getirdiler. turcoin, hipper ikisinin ilişkisini araştırmadım. milmem neyi hipperlayın afişinin altında turcoin yazıyordu. araba mı ne dağıtmışlar sonra kıbrasa paraları aktarmışlar mı ne 100 milyon liralık vurgun diye haberlerde gördüm. yazık vallahi.
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195
Merit: 10

-

View Profile
June 19, 2018, 05:43:36 PM

burada bas bas bağırdı insanlar diğer başlıklarda bunlar dolandırıcı ponzici diye, dinleyenler kaybetmedi
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
June 19, 2018, 05:47:02 PM

Yeni tosuncuk projemiz hayırlı uğurlu olsun.Bunların yüzünden devletin bu işe el atıp kripto paralarla ilgili yasaklamalara gideceğini,bunun da bizlere zarar vereceğini düşünüyorum.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 19, 2018, 05:50:45 PM

Sahipleri tutuklanmışlar. Şimdi bu olay büyüse bir türlü büyümese bir türlü...

Olay büyürse;

1- Kripto para ile karıştırılabilir ve kripto piyasası zarar görür, yeni yatırımcı gelmez
2- Devlet yaptırım yapmaya kalkıp, borsaları vs kapatabilir

Olay büyümezse;

1- Benzer olayları tekrar görürürüz

Bu kişilerin ağır ceza almasını istiyorum ki, diğerlerine ibretlik olsun ama işte dolandırıcılara maalesef ağır cezalar gelmiyor.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
June 19, 2018, 06:20:07 PM

Ne patlatıyolar bizimkiler milleti keşke yabancıları soysalar ama bizim kekoları soyuyolar kananda çok insan oluyor lan haberlerde her gün aynı haberler çıkıyor halada kanıyorsunuz ya helal olsun size
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
June 19, 2018, 06:38:46 PM

http://www.haberturk.com/turcoin-dolandiricisi-yakalandi-2022481

Adam yakalanmış arkadaşlar. Tipe bak şeytan gibi. Üzerinden bi miktar para ve tabancada çıkmış. Lüks arabasınada el koymuşlar. Umarım parasını kaptıranlar paralarını geri kurtarmayı başarabilirler. Böyle tembel şerefsizler yüzünden insanlar bunalıma sürükleniyor
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 19, 2018, 07:03:26 PM

Çok çok ağır bir ceza alması lazım ancak zannetmiyorum olacağını, parayı da geri alamayacaklar bakın görün. Telefon dolandırıcılarında hırsızlıklarda v.b. aynı şekilde alamıyorlar parayı. Bu şeytan zaten crypto olarak tutuyordur.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
June 20, 2018, 07:57:08 PM

Hukukun sıkıntı yaşayacağı konulardan biri olabilir çünki kriptoparalarla ilgili aman aman bir regülasyon yok sanırım ülkemizde. Dolandırıcılıktan yargılasınlar hiç değilse. Olay nitelikli dolandırıcılıgamı bilişim suçlarınamı girer işin hukuk yönüne hakim bir arkadaş merakımızı giderirse güzel olurdu
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
June 20, 2018, 10:39:08 PM

İşini düzgün yapanları tenzih ederek söylüyorum ki içinde Türk varsa o işin düzgün bir şey olma olasılığı %1 bile değildir. Bir milletin içinde nasıl bu kadar çürük elma çıkıyor hayret verici. Kendi insanımızdan utanır olacağız yakında.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: