Bitcoin Forum
July 12, 2024, 03:52:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: SIRX Airdrop (Cryptopia'da listelendi)  (Read 1251 times)
entr (OP)
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 14, 2018, 09:19:31 AM

13 ocağa kadar başvuranların sirxleri gönderilmiş. Ben hemen satmak yerine bekletmeyi tercih edeceğim, güzel şeyler olabilir Smiley
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 14, 2018, 09:23:35 AM

13 ocağa kadar başvuranların sirxleri gönderilmiş. Ben hemen satmak yerine bekletmeyi tercih edeceğim, güzel şeyler olabilir Smiley

hocam asıl soru , bu coinin daha şimdiden neden bu kadar değerli olması ? bu soru ile ilgili bir fikriniz varmı . Ben dün gece baya bir bakındım ama somut bişey bulamadım
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 09:28:32 AM

artik ins biz de bir gün sr.Member oluruz da böyle airdroplara katilma hakkina sahip oluruz.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 14, 2018, 12:12:04 PM

devam ediyor mu halen airdrop basvurulari arkadaslar. github hesabim vardi. eskiden acmistim ama hic kullanmamistim. dagitim yaptilarsa bitti diye dusundum ama devam ediyorsa ben de muracaat edeyim.
inanc
Member
**

Activity: 113

View Profile
January 14, 2018, 12:14:06 PM
Last edit: January 19, 2018, 04:14:57 PM by inanc

Hocam üşenmeyip emek harcamisin. Tesekkur ederim faydalı oldu. katıldım bakalım ne olucak

dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 14, 2018, 12:20:51 PM

devam ediyor mu halen airdrop basvurulari arkadaslar. github hesabim vardi. eskiden acmistim ama hic kullanmamistim. dagitim yaptilarsa bitti diye dusundum ama devam ediyorsa ben de muracaat edeyim.

arkadaşlar muhtemelen dikkat etmediniz ancak sadece sr. member ve üstü airdrop'a katılabiliyor.o yüzden airdrop gelmiyor diye boşuna hayal kırıklığı yaşamayın Sad .dağıtım konusunda çok titizler , bir arkadaşım oldukça eski bir github user olmasına rağmen sadece 5 k alabildi.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 14, 2018, 12:35:40 PM

airdrop olayında proje önemli. Çok fazla fos coin var, vaktinize yazık. umuyorum SIRX için harcadığımız vakit değer

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 14, 2018, 12:44:26 PM

Keşke kayıt olduğumda yazı yazmaya başlasaymışım sr member olurdum şuan. Bence değerlenebilicek bir airdrop takipteyim umarım alan arkadaşlar iyi birşeyler kazanır
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 14, 2018, 03:02:17 PM

Eğer Sr Member üstü hesabınız varsa ve/ ya da 30 kasım 2017 tarihinden önce katkıda bulunmuş github hesabına sahipseniz airdroba başvurabilirsiniz. İki kriteri de sağlayan kullanıcılar 10k SIRX alırken eğer tek kriteri sağlıyorsanız 5k SIRX alacaksınız. Sr member için yapmanız gereken clienti indirip, katılım formundan başvuruda bulunmak.

Edit: Github olayı askıya alındı. 13 Ocağa kadar ki airdroplar gönderildi.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2609407.0 Ana konusu
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2687228.20 Alım-satım konusu

İyi para edebilecek bir airdrop arkadaşlar, kaçırmayın.

Github tamamen mi durduruldu yoksa daha sonra devam edecek mi, bilginiz var mı?

Edit: Görünen o ki, büyük sayıda sahte github hesabıyla başvuru olmuş. İşlemler manuel yapıldığı için şu an durdurmuşlar. İlerleyen günlerde tekrar açılacak.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 05:27:15 PM

abi SR üstü zaten airdropla zaman harcar mı Huh neden tabana yaymaktansa böyle belli zümrelere airdroplar yaygın hale geldi? dağttıklarına değiyor mu bari sr memberlerin beklentilerini karşıladı mı merak edıyorum
bitkolik
Sr. Member

Merit: 254

View Profile
January 15, 2018, 05:08:14 PM

normalde bu tip airdroplara hiç katılmazdım.ama bu gerçekten farklı görünüyor. cüzdanları çok hoşuma gitti. decred gibi bir şey olursa ileride muazzam olur. vallahi millet para vererek almakta haklı sanırım. kaydımızı yaptık bekliyoruz.  cüzdanın yedeğini aldım ve bu sırx leri unutuyorum. bi kaç yıl sonra bakarız degerine...  Smiley
entr (OP)
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 10:50:09 AM

Dağıtımlar tamamlandı arkadaşlar. Şuan 0.7 eth civarı fiyattan satılıyor 5k sirx. Ben başka yere kullanacağım için sattım ama ortalık yeni şenlenmeye başlıyor. Ekip sosyal medyaya hesapları açtı. Yakında whitepaperda yayınlanacak. 2. airdrop kampanyasını merit sistemi üzerinden yapabiliriz dediler. Takip edip burada paylaşacağım.
nalpagutt
Sr. Member

Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 26, 2018, 11:11:02 AM

Dağıtımlar tamamlandı arkadaşlar. Şuan 0.7 eth civarı fiyattan satılıyor 5k sirx. Ben başka yere kullanacağım için sattım ama ortalık yeni şenlenmeye başlıyor. Ekip sosyal medyaya hesapları açtı. Yakında whitepaperda yayınlanacak. 2. airdrop kampanyasını merit sistemi üzerinden yapabiliriz dediler. Takip edip burada paylaşacağım.

Hocam ben ayın 13.de doldurdum formu . Hala göndermediler . 31 Ocağa kadar göndereceğiz diyorlar net bilginiz var mı

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
entr (OP)
Sr. Member

View Profile
January 26, 2018, 11:37:28 AM

Hocam ben ayın 13.de doldurdum formu . Hala göndermediler . 31 Ocağa kadar göndereceğiz diyorlar net bilginiz var mı

Hocam o zaman ben yanlış anladım. Bir kaç kişi daha gelmediğinden bahsetmişti. Kampanyaya yeni başvuru kabul edilmiyor artık. Göndereceklerdir mutlaka. En son ayın dağıtım ayın 13ne kadar olmuştu.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 26, 2018, 11:41:42 AM

airdroplar da her ne kadar çöp coin fazla da olsa, eğer vaktiniz varsa ve yeterli bir şekilde araştırmışsanız, projeye güveniyorsanız kesinlikle girin. adı üzerinde hava düşüyor, kazandığınızın tamamı kar.

2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
January 26, 2018, 11:48:15 AM
Last edit: January 26, 2018, 12:14:42 PM by 2run

Elimde 5k kadar var daha önce satmak istedim ama sonra düşündüm vazgeçtim. ilk düşündüğümde 0.40 civarı ETH ediyordu, sonra 0.65 yazdım yine satmadım.. şu an satış bölümünde 5k = 1 eth ye kadar fiyatı var... alan olur veya olmaz bilemiyorum ama ileride daha değerli olacak gibi gözüküyor. neden ilginin çok olduğunu hala anlamış değilim.
nalpagutt
Sr. Member

Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 26, 2018, 01:31:20 PM

Hocam o zaman ben yanlış anladım. Bir kaç kişi daha gelmediğinden bahsetmişti. Kampanyaya yeni başvuru kabul edilmiyor artık. Göndereceklerdir mutlaka. En son ayın dağıtım ayın 13ne kadar olmuştu.

Yok hocam ben form kapanmadan yolladım . Vericez diyolar ama ne zaman 31 heralde .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
entr (OP)
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 08:45:06 PM

13 ocaktan sonra başvuru yapan arkadaşların Slack takımın slack kanalında "joseph"e btctalk hesabının profil linkini 7 gün içerisinde göndermesi gerekiyor. Yarın ikinci dağıtımın anonsu yapılacak. Yeni merit sistemi kullanılarak yapılacağı yazılmıştı. Buradan haberdar edeceğim.

https://slack.getsirius.io
bitkolik
Sr. Member

Merit: 254

View Profile
February 05, 2018, 10:56:28 PM

kac haftadir bekliyorum gondermelerini gelen giden yok. tesekkurler bilgilendirme icin. hemen gerekenleri yapacagim. telegramdan takip ediyordum bende. borsalar konusunda calisiyorlar sanirim. bir an once anlassalarda bu otc derdinden kurtulsa insanlar. cinlilerin bayagi ilgili olduklarini duydum sirx e.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 11:15:22 PM

Ben de kayıt oldum bana da gelmedi, beklemekten başka çare yok, en temizi dhiç yokmuş gibi beklenti içine girmemek.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: