Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:21:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Crypto card  (Read 250 times)
radhhooo (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 07:57:18 AM
 #1

A cumparat cineva vreun card crypto (pentru bitcoin, dogecoin etc.)? Poti comanda de pe ebay sau de pe alte site-uri straine. Pe card iti apare adresa portofelului (pe care o furnizezi). Il poti alimenta din e-wallet, dupa care poti cumpara sau retrage. Nu stiu insa daca vreun ATM accepta acest tip de card in tara noastra.
1714677670
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714677670

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714677670
Reply with quote  #2

1714677670
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cryptostrich
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 11:44:27 AM
 #2

Suna a scam cardurile astea. Cauta alte metode.

Poti incerca wirex, cryptopay dar momentan au cardurile blocate pentru ca VISA a retras licenta de la WaveCrest (emitatorul de carduri). Trebuie sa vedem ce se va intampla.
Joanul
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 07:15:45 PM
 #3

salut ... si eu am mi-am facut un card la payeer in speranta ca o sa imi pot retrage fondurile de la ATM au si un exchange la ei pe site ... dar sa dovedit a fi o mare teapa ruseasca acuma stau cu banii blocati pe card si nu ii pot folosi , nu stiu daca are vreo legatura cu rezilierea contractului dintre visa si wavecreast cardul meu e mastercard ...am deschis si ticket la suport fara nici o rezolvre...

   feriti-va de payeer . com   o mare teapa !!!
Rakabel619
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 100



View Profile
January 15, 2018, 05:33:24 PM
 #4

salut, vezi ca Centra a scos un card multifunctional, care din auzite, pare un card bun, stabil

Joanul
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
January 18, 2018, 05:16:13 AM
 #5

salut, vezi ca Centra a scos un card multifunctional, care din auzite, pare un card bun, stabil


   salut ... ai card de la ei ?? din cate stiam eu e cu precomanda si au prioritate useri care cumpara un anumit numar de tokeni ca la monaco ...multumesc pentru sfat oricum
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!