Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:37:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC ve ETH bozdurulacak  (Read 210 times)
havomoha (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 11:22:17 AM

Merhabalar,

Daha önceden yapmayı planladığım ve yatırımlarımı bu yönde sağladığım mevcut olan Bitcoin ve Ethereum birikimimi tamamen elden çıkarmaya karar verdim.
Beklediğim oranda kar sağlayamamam ve zamanım olmadığı için ilgilenemem nedeniyle ; 5 BTC ve 17 ETH komisyon oranları değerlendirelecektir.
Toplu şekilde satışını yapmak istiyorum fakat çok parçalamamak kaydıyla bölerek aktarım sağlayabilirim.

Ödeme yolları;Enpara,Vakıfbank,Yapıkredi,İşbank.
İletişim : suer@udef.org.tr

R10'da açılan konum: https://www.r10.net/showthread.php?p=1073065699#post1073065699
1714052263
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714052263
Reply with quote  #2

1714052263
Report to moderator
1714052263
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714052263
Reply with quote  #2

1714052263
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Morchopius
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 11, 2018, 11:29:33 AM

Merhabalar,

Daha önceden yapmayı planladığım ve yatırımlarımı bu yönde sağladığım mevcut olan Bitcoin ve Ethereum birikimimi tamamen elden çıkarmaya karar verdim.
Beklediğim oranda kar sağlayamamam ve zamanım olmadığı için ilgilenemem nedeniyle ; 5 BTC ve 17 ETH komisyon oranları değerlendirelecektir.
Toplu şekilde satışını yapmak istiyorum fakat çok parçalamamak kaydıyla bölerek aktarım sağlayabilirim.

R10'da açılan konum: https://www.r10.net/showthread.php?p=1073065699#post1073065699

özel mesaj gönderdim.

Burası boş kalmasın.
DByte
Member
**

Activity: 164

View Profile
January 11, 2018, 01:28:01 PM

Hesap hacklenmiştir. Ticaret yapmayın lütfen.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
January 12, 2018, 11:11:37 AM

R10 daki hesap hacklenmis arkadaslar,dikkat.
Morchopius
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 12, 2018, 11:19:43 AM

R10 daki hesap hacklenmis arkadaslar,dikkat.

- trust attık zaten hocam

Burası boş kalmasın.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 12, 2018, 07:34:27 PM

Merhabalar,

Arkadaşım kısaca yazayım Laundry hizmeti veriyoruz.

Konuda yazdığın 5 BTC ve 17 ETH ye talibiz hepsinide  alırız.

https://coinmarketcap.com/

Bu sitenin fiyatlarını baz alıyoruz.

Hizmet bedeli net %10 dur.

Eğer satmadı isen  mail adresinden ulaşabilirsin.Satıldı isede yapacak iş kalmamış.

Mail .:     deepwebhack@protonmail.com

Bitcoin
Morchopius
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 12, 2018, 07:36:03 PM

Merhabalar,

Arkadaşım kısaca yazayım Laundry hizmeti veriyoruz.

Konuda yazdığın 5 BTC ve 17 ETH ye talibiz hepsinide  alırız.

https://coinmarketcap.com/

Bu sitenin fiyatlarını baz alıyoruz.

Hizmet bedeli net %10 dur.

Eğer satmadı isen  mail adresinden ulaşabilirsin.Satıldı isede yapacak iş kalmamış.

Mail .:     deepwebhack@protonmail.com

1 ) - Foruma yeni gelmişsiniz, hoşgeldiniz.
2 ) - Konuyu okumadıysanız arkadaş dolandırıcı - trust verdik.
3 ) - Post kasmak ban sebebi forumda
4 ) - Bu işi yapacaksanız daha güven verici bir mail adresi kullanmanızı tavsiye ederim.

iyi forumlar

Burası boş kalmasın.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 12, 2018, 07:45:56 PM

Post kastığım yok sitede o dediğin 2 ci mesajım. Huh
Ayrıca maşallah senin yazmadığın konu yok baktım inceledim herkese konularda laf sokup çıkıyorsun. Roll Eyes
Buranın kralı senmisin.Benim ne yazdığımı iyi oku laundry hizmeti veriyoruz demişim onun ne olduğunu önce öğrende benle muhatap ol sen. sonrada hani demişsinya mail adresin falan filan ordaki mail ismine bak.ona göre yaz ve benle ileri geri de yazışma işin gücün yok anlaşılan bütün gün sitede takılıyorsun anlaşılan  her konuda mesajın var post kasan belli senden alasımı var  işine gücüne  bak hadi bakalım… Cry

Bitcoin
Morchopius
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 12, 2018, 08:05:25 PM

Post kastığım yok sitede o dediğin 2 ci mesajım. Huh
Ayrıca maşallah senin yazmadığın konu yok baktım inceledim herkese konularda laf sokup çıkıyorsun. Roll Eyes
Buranın kralı senmisin.Benim ne yazdığımı iyi oku laundry hizmeti veriyoruz demişim onun ne olduğunu önce öğrende benle muhatap ol sen. sonrada hani demişsinya mail adresin falan filan ordaki mail ismine bak.ona göre yaz ve benle ileri geri de yazışma işin gücün yok anlaşılan bütün gün sitede takılıyorsun anlaşılan  her konuda mesajın var post kasan belli senden alasımı var  işine gücüne  bak hadi bakalım… Cry

Benim okumadan cevap yazdığım bir konu yok. Her konuya okuyorum cevap yazıyorum kocaman dolandırıcı dediğimiz - ticaret puanı verdiğimiz konu ve adamın konusuna direk okumadan mesaj yazan sizsiniz ben değilim ki Smiley

Burası boş kalmasın.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: