Bitcoin Forum
April 16, 2024, 12:42:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] neonexchange  (Read 5815 times)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 2570

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 04, 2018, 11:07:29 AM

1000 tane de ben çektim. ikinci hesap için hala bekliyorum 1000$ teklif var, kabul edersem sıfır risk yatırıma girmiş olacağım. Satarsam da büyük balığı kaçırma ihtimalim var. 1.5 dolardan satan arkadaşlara da şaşırıyorum ayrıca maliyeti 1.25 dolar civarı olan bu derece değerli parçayı satmak bence yanlış.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
September 04, 2018, 12:26:14 PM

https://neoscan.io/address/ATVULb5m4K2mBQnJxAhp4uT2uqhJ2WTvh5 su adresin hareketlerini inceler misiniz? 17,500 nex nasil alabilmis anlayamadim Smiley ilginc tarafi bu adresten neo gonderilmis hesaplara baktiginizda o hesaplarda da nex tokenler var.
birileri topluyorsa nasil toplayabiliyor? ya da iceriden ico mu sisiriliyor acaba?
cekilis yapildi ilk tur icin 25k katilimci olacak deniyordu katilim icin bi acik falan bulundu da suistimal mi ediliyor
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 04, 2018, 01:21:09 PM

https://neoscan.io/address/ATVULb5m4K2mBQnJxAhp4uT2uqhJ2WTvh5 su adresin hareketlerini inceler misiniz? 17,500 nex nasil alabilmis anlayamadim Smiley ilginc tarafi bu adresten neo gonderilmis hesaplara baktiginizda o hesaplarda da nex tokenler var.
birileri topluyorsa nasil toplayabiliyor? ya da iceriden ico mu sisiriliyor acaba?
cekilis yapildi ilk tur icin 25k katilimci olacak deniyordu katilim icin bi acik falan bulundu da suistimal mi ediliyor
Bir fon şirketi falan olabilir mi 15-20 hesapla girip üstüne de nex toplamış olabilir sonuçta trade edilebiliyor

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 04, 2018, 02:37:15 PM

Bir fon şirketi falan olabilir mi 15-20 hesapla girip üstüne de nex toplamış olabilir sonuçta trade edilebiliyor

fon dan ziyade birileri acc ları satın almış olablir yada arkadaşlarına yüksetmiş herkesten çekyor olam ihitmali yüksek. fonlar böyle uğraşmaz adamlar içerden direk alıyor.
temmuz
Sr. Member

View Profile
September 04, 2018, 02:39:29 PM

haa ayrıca millet 18 doalrdan niye alıyor onuda çözemedim aslında ha diyelim 1000 dolarlık dediler (2 haftayı merak ediyorum limit 9 k olcak)aldılar ayrıcada sonuçta bir ıcodan en az 2x beklemek mantıklı sonuçta risk yüksek.
ama yüzde 30 zararda başlanıyorşuanda ve ve yüzde 30 kendiside düşşe vay yavrum vay
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
September 04, 2018, 03:44:59 PM

hesap satışlarından dolayı hocam. neoyu yüksekten alanlar v.b. hesaplarını elden çıkarıyorlar toplamak isteyenlerde bu şekilde topluyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 04, 2018, 05:34:15 PM

haa ayrıca millet 18 doalrdan niye alıyor onuda çözemedim aslında ha diyelim 1000 dolarlık dediler (2 haftayı merak ediyorum limit 9 k olcak)aldılar ayrıcada sonuçta bir ıcodan en az 2x beklemek mantıklı sonuçta risk yüksek.
ama yüzde 30 zararda başlanıyorşuanda ve ve yüzde 30 kendiside düşşe vay yavrum vay
18 dolardan alan nerden alıyor ya ben de hemen satıyım

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
September 04, 2018, 05:42:11 PM

kanka niye yayınladın bunu pusuya yatmıştık sessiz sedasız harbi çok ayıp ettin alt tarafı 5x yapıp çıkacağız megafonla yaydın herkese, topla bakalım meritleri gitti bizim 5x  Grin
Ahahahaha hocam bu düşünce ile genel de insan karlı cıkamıyor ya biliyor musun. Böylle düşünme paylaşmak ilk önceliğin olsun bence sana tavsiye
temmuz
Sr. Member

View Profile
September 04, 2018, 09:01:40 PM

Cheesy sanırım anlatamadım  1 neo 18 dolardan hesaplanıyor ama şuanda 24 dolar !
SkyLords
Full Member

Merit: 120

View Profile
September 04, 2018, 09:11:31 PM

İyi bir projeye benziyor. Kanımca KYC sonrası token dağıtımı yapacaklara benziyorlar. Çinlileri almayacak olmaları ise ilginç.
ekiller
Legendary
*

Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 05, 2018, 01:58:55 AM

Bu NEX  chrome broser eklentisi aynı zamanda  NEO  wallet olarak kullanılabilir mi ?
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 05, 2018, 03:09:01 AM

Şuan 1.5x 1.6x e satılıyor nex token daha fazla edebilirdi ama şu piyasaya göre çok iyi fiyatı girenler parası olanlar katladı wl alıp girenlerin beklemesi gerekli kesinlikle daha fazla katlayabilmesi için iyi bir icoydu ama zamanlaması kötü ama iyi neo topladılar nex ekibi
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 05, 2018, 06:37:52 AM

Bu NEX  chrome broser eklentisi aynı zamanda  NEO  wallet olarak kullanılabilir mi ?

Evet kullanabilirsin güzel eklentidir.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 05, 2018, 09:58:29 AM

Cheesy sanırım anlatamadım  1 neo 18 dolardan hesaplanıyor ama şuanda 24 dolar !

o konuda nex ekibi malesef tam bir yüzsüzlük içinde. 1000 dolarlık nex için 1300 dolar üstü para ödeniyor şu an(ico dan alım dan bahsediyorum). bende pazartesi 2000 dolarlık nex e 2400 dolar ödedim.
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
September 05, 2018, 12:54:58 PM

Şu ana kadar kurada kazanan hesapların %40'ı kullanılmış, 480k neo birikmiş hesapta. 1.2 m neoya denk geliyor toplam adet nerdeyse. Neo 5-6 ya katlarsa tarihi rekor kıracak gibi duruyor ekip.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
temmuz
Sr. Member

View Profile
September 05, 2018, 02:49:04 PM

Şu ana kadar kurada kazanan hesapların %40'ı kullanılmış, 480k neo birikmiş hesapta. 1.2 m neoya denk geliyor toplam adet nerdeyse. Neo 5-6 ya katlarsa tarihi rekor kıracak gibi duruyor ekip.

valla neo ıcoları olarak iyi para toplayabilir ama kazanç bakımından ne vericekler 2 haftada kalanlar 9k dolara kadar alış vericekler. ne 24 dolardan devam etseydi ki özellikle bugünkü düşüş olmasa 2x yapsa anca ıco fiyatıan gelicekti. bence 2 haftadaki kuru yeniden güncellemeleri gerek bari o haftadaki Neo değerinden fiyatlandırılasın.
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
September 05, 2018, 07:52:52 PM

ibneler bu cinliler neodan herkese gecirdiler , zaten ayıdanda kaçmişti . neo fiyatını dusukten sabitlediler öyle oldu böyle oldu neyse aldıkta bakalım kar etmessem dahada ico mico almayacağim ...
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
September 05, 2018, 08:18:12 PM

ibneler bu cinliler neodan herkese gecirdiler , zaten ayıdanda kaçmişti . neo fiyatını dusukten sabitlediler öyle oldu böyle oldu neyse aldıkta bakalım kar etmessem dahada ico mico almayacağim ...

Borsa yatırımları biraz daha uzun soluklu olmalı diye düşünüyorum hocam, bir borsanın 3 günde büyük hacim kazanması çok zor. Ekibe güvendiğim için giriyorum nex'e uzun vade olacak 3 sene 5 sene fark etmez benim için.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
temmuz
Sr. Member

View Profile
September 06, 2018, 04:27:47 PM

adamlar işi bliyor boşuna o seviyeye sabitlememişler Cheesy sözümü geri mi alsam acaba.
bakalım ne olcak satışa denk gelmesi şans mı diyeyim piyasa çıktığında aynı çakmayı buna yapmasalar bari
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
September 06, 2018, 07:03:12 PM

Ekip nex hakkında medium postu yayınlamış dediğim gibi kısa vadeden ziyade uzun düşünülmesi gereken bir proje. Fiyatı 1 doların altına da düşse 0.1 dolar da olsa tutmaya devam edeceğim. Elinde nex tutanların nasıl pay alacağıda gösterilmiş yazıda, ekliyorum.

https://medium.com/neon-exchange/security-tokens-3fcd6b1a2b13

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: