Bitcoin Forum
June 26, 2024, 07:55:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: 1 waves=1 btc olur mu?  (Read 642 times)
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 12:02:57 PM

1 waves=1 btc olur mu?   bence olma şansı yok btc bira kendini toplamaya başlasın yanına bile yaklaşamaz wawes.
guaza
Member
**

Activity: 84

View Profile
January 14, 2018, 02:34:48 PM

ne yazacagımı sasaırdım valla, ahh bu waves ahh kafayı yedırttı herkese, tabiki oyle bıseyın olması ımkansız otesı bısey , daha fazla bısey dıyemeyecegım, baslıgı revıze etsenız ıyı olur
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 14, 2018, 02:44:06 PM

Dostum rakam güzel bir hayal gibi duruyor. Waves geçen sene bu dönemlerin eth fiyatı civarlarında şu sıralar gidip geliyor. ETH gibi bir atak yapması için daha fazla kullanıyor olması gerekir. Son dönemde çıkan tokenlar hala erc20 tabanlı geliyorlar. Umarım 2018 Waves için dedikleri gibi iyi bir sene olur.
Abi adam trol ya ne güzel açıklamış umut etmişsin ama buna da açıklama yapılmaz ki Cheesy İyi niyetinize bir şey demiyorum sadece trol olduğunu belirtmek istedim

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 14, 2018, 03:44:53 PM

wavesin hayalkırılığı yarattığı şu dönemde çok olumsuz post yer bu başlık Cheesy wavesin olacağını sanmıyorum belki eth olur.

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 14, 2018, 03:49:51 PM

waves assetleri insanlara güzel kazandırdı sürekli airdrop token yolluyor zaten o yuzden waves tutundu yoksa bir bok yok wavesde, 1 yıldır dex göremedik kaç ay once ekran goruntusu gorduk kaldı oyle
numan8114
Full Member

Activity: 124
Merit: 100

View Profile
January 14, 2018, 06:39:29 PM

Piyasa sıfırlanırsa belki o zaman eşit olur.

Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 14, 2018, 06:42:32 PM

Yok kesinlikle 1 waves 1 btcye denk gelemez 1 waves = 10 btc gibi bir fiyat, işte makul olan fiyat bu diğerlerini dikkate almayın bekleyin sene sonu 10 btc gücünde olacak waves

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
January 14, 2018, 06:56:56 PM

Waves sağlam bir coin bence bu piyasaya adını yazdıracak ancak bu çok büyük bir hedef. Gerçekleşmesi bana pek mümkün gelmiyor.
Bitcoinle aynı seviyeye denk gelebilecek coin yok bana kalırsa..

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
neCrypto
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 07:29:05 PM

Sitenin adı wavestalk.org olarak değiştirelim bari. Sürekli waves konuşuluyor.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 14, 2018, 07:31:39 PM

Kripto piyasasında her şey olabilir ama btc kraldır bu piyasa da kolay kolay hiçbir projenin btc nin yerini alabileceğini düşünmüyorum, aslında ethereum daha sıcak geliyor bana teknoloji olarak ama btc yi kimse bırakmaz bu piyasa da

Hoenir
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 07:44:04 PM

Hahahaha katılıyorum hocam. Her yerde görüyorum artık nedir bu waves aşkı
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 14, 2018, 07:53:34 PM

Hahahaha katılıyorum hocam. Her yerde görüyorum artık nedir bu waves aşkı

Waves için açılan başlıkların çoğu waves'i sevmeyen kişiler tarafından açılıyor mesajları okumadan yorum yaptığınız için farketmediniz anlaşılan.

Yatırım yapan adam zaten yaptı şurdaki 3-5 kişinin üç kuruş parasıyla waves almasıyla fiyat artmayacak, ben 1.5 senedir anlatıyorum waves'i, ico'dan beri aldırdıklarım oldu onlar neden waves dediğimi şimdi anlıyor siz de yakında anlarsınız. ha herşey bir yana alan alır almayan almaz da şu nefreti anlayabilmek güç.

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=335340
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 15, 2018, 11:11:09 AM

Fiyatını koruması bence en önemli olayı . Şu sıralar neye el atsak yine ani düşüşler görüyoruz . En azından güvenli liman gibi düşe kalka kendini toparlıyor yine waves.  Leasing özelliği sayesinde de 3-5 ileriye yönelik tokenlerin gelmesi cabası . Fee ücreti düşük . Elbet değerlenecek .
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
January 15, 2018, 11:12:55 AM

Olmaz. Hiç boşuna hayal kurmayalım. Waves üzerine daha doğru dürüst ico bile çıkamadı. Waves fiyatını yükseltecek ne bir gelişme var ne de ortaklık. Eth bile 1 btc olmaz, bırakın waves'i. Geç..

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 22, 2018, 12:40:45 PM

1 waves 1 btc felan olmaz hayal bu sadece. Kolay mı ya btc ye eşdeğer olmak. Ha belki etherium bir ihtimal diyebilirim. Ama o bile zor gorunurken waves çok zor yani

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 22, 2018, 01:54:16 PM

Açılabilecek en absürt başlıklardan biri olmuş. Waves, bırak btc gibi bir coinle yarışmayı, 100'ün altında belli bir dolar hedefi koysan oraya bile erişebilecek mecali olmayan bir coindir. Allah bu coini tutanlara sabır versin. 
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
January 22, 2018, 02:05:13 PM

Hirozakiyi takip eder, fikirlerine değer verirdim ama artık trole bağladı. Problem yaşadığı birkaç kişiden sonra mantıksız bir waves düşmanlığı yapıyor ve trollercesine sürekli waves başlıkları açıyor.

Bir coine bağlanmak ne kadar akılsızca ise coin düşmanlığı da o kadar akılsızca. İşine geliyorsa trade edersin, gelmiyorsa etmezsin.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
January 22, 2018, 03:10:02 PM

1 adeti borsalara sığmıyormuş dediler, senede birkaç ay avrupadaymış dediler, zaman şifalı bir ilaçtır unutursun dediler, unuttum bende hiç aklıma gelmiyor, hatırlamıyorum bile Waves’ i hatırlamıyorum..

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
January 22, 2018, 05:04:56 PM

olur mu olmaz mı zaman gösterir ama waves'in amacı platform olmak, bitcoinin koltuğuna oturmayı hedeflemiyor.

waves gatewayler tamamlandıgında en güvenilir cüzdan olarak kullanılacaktır, zamanı gelince göreceğiz.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 22, 2018, 08:55:37 PM

İsteseler de ne kadar uğraşırlarsa uğraşsalar da bitcoinin yerine geçemezler hatta yaklaşamazlar bile. Ayık olmayan kafayla açılan başlıklardan biri bence veya gülüp eğlenmek için de açılmış olabilir.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: