Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:13:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: 3 Adet Elmas Madeni Gelsin Benden Forumdaşlarıma :) [SPHTX], [TAU], [HPB]  (Read 1437 times)
Aydinizm (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
January 14, 2018, 09:39:40 AM

https://coinmarketcap.com/currencies/sophiatx/#markets

Ben Qryptos'tan almıştım. Elimdeki Sphtx'leri Cobinhood'a aktardım. Cobinhood'a daha dün eklendi. Qryptos biraz cins bi site. Çok kullanışlı değil ama fiyat daha ucuz cobinhood'a göre.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714871626
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714871626
Reply with quote  #2

1714871626
Report to moderator
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 14, 2018, 09:44:22 AM

ilk iki coini ben de destekledim ama üçüncüsünde işin rengi değişti. çünkü henüz araştırmadim
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 14, 2018, 09:51:13 AM

Ben Qryptos'tan almıştım. Elimdeki Sphtx'leri Cobinhood'a aktardım. Cobinhood'a daha dün eklendi. Qryptos biraz cins bi site. Çok kullanışlı değil ama fiyat daha ucuz cobinhood'a göre.

Qryptos hakkında kullanan biri olarak fikriniz nedir hocam? hesap açıp açmamak arasındayim
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
January 14, 2018, 09:51:55 AM

3 ude guzel proje aklımdalar ama dıger yatırımlardan pay ayırmakta ıstemıyorum bakacaz bakalım. tau ozellıkle.
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
January 14, 2018, 09:58:00 AM

Lamden Tau ya yatırım yaptım geleceği parlak görünüyor.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
January 14, 2018, 09:59:26 AM

Qryptos hakkında kullanan biri olarak fikriniz nedir hocam? hesap açıp açmamak arasındayim

Çözene kadar biraz uğraştırdı ama sonunda çözdüm. Her pencere için ayrı ayrı Sphtx/Btc yi seçmen gerekiyor.

Aldıklarımı cobinhood'a aktardım dün ama bekliyorum hala. Sitede aktarımların 2-3 gün sürebildiği uyarısını vermişler zaten. O yüzden panik yapmıyorum şimdilik. Beklemedeyim.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 14, 2018, 10:04:34 AM

bunları aslen böyle büyük borsalara gelmeden keşvetmek önemli.
tek başına bu artılarından dolayı bile konu sahibini tebrik ederim.
büyük borsalara geçerlerse zaten direkt 2x-3x oluyorlar.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 14, 2018, 10:09:30 AM

değerlendirmek için listeme aldım paylaşım için teşekkürler şuan hangi alt coine el atsak ykolay kolay zarar ettirmez kanıumca
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
January 14, 2018, 10:20:04 AM

Hpb'de dikkatli olun Aralık 15 gibi bibox'a girmiş x20 yapmış. Ben uzun vadeci olduğum için pek fiyata bakmadan aldım direk ama sağlam bi düzeltme yiyebilir.

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 10:25:15 AM

Hocam çok sağ ol bilgilendirme için. 3 coinden de habersizdim. SPHTX sadece 3 haftalık, diğerleri henüz 1 hafta bile olmamış. Grafikleri muazzam, biraz daha araştırdıktan sonra yatırım yapacağım inşallah.

hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 11:14:15 AM

Sphtx (SophiaTX)

En az 50x i var uzun vadede .
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 14, 2018, 11:55:34 AM

baslik ve icerik guzel ama artik piyasada herkes belli hir pozisyon aldi ve kimsede farkli yatirimlara donecek sermaye kalmadiginu dusunuyorum. son zamanlarda herkes kapagi bir yerlere atti ve beklenti icinde. firsati ve imkani olanlar degerlendirebilir o ayri konu
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 14, 2018, 12:42:31 PM

Çok çok  büyük risk adı sanı olmayan bir borsada çıkmış anlaşma yapıldığı için gelecek vaat ediyor gözüküyor ancak tron örneğin de olduğu gibi bu şekillerin olayların gelişmediği durumlar da var.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
January 14, 2018, 01:07:26 PM

Çok çok  büyük risk adı sanı olmayan bir borsada çıkmış anlaşma yapıldığı için gelecek vaat ediyor gözüküyor ancak tron örneğin de olduğu gibi bu şekillerin olayların gelişmediği durumlar da var.

Ben anlatamıyorum galiba...

Tron dediğiniz coin 5 aralıktan buzamana yani yaklaşık 1.5 ayda, dolar bazında x100 den fazla yapmış bi coin. Dikkat edin 1.5 ayda diyorum! Daha nekadar artmasını bekliyorsunuz ki?

Benim gibi bazı kişilerde ozamanlardan pozisyonunu aldılar ve şuan voleyi vurmuş durumdalar. Bizde voleyi vuralım diye, pozisyonumuzu erken alalım diye açtım konuyu zaten.

Kimse başınıza silah dayayıp alın bu coin'leride demiyor ayrıca. Niye inatla tron örneği veriliyor onuda anlayamıyorum...

Çoğu zaman insanlarıda anlayamıyorum zaten...

sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
January 14, 2018, 01:10:43 PM

Yatırım yapanlara iyi kazandırır insallah, güzel konu olmus Tesekkürler Smiley

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 01:20:05 PM

aydın hoca daha onceden burda verdıgın hangı tahmın tuttu acaba, özur dıleyerek sormak istiyorum sankı dalga gecer gıbı olmus ciddi soruyorum, tenx tarafında alanları cok zararsa soktu bılıyorum o zamanlar uye degıldım ama sızın analızlarden sonra tenx aldım çok zarar ettım btc yukselısıyle, dıger analızlerınızden hıc kazandıran oldumu
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 14, 2018, 01:26:16 PM

eyvallah iyi niyetin ve bilgiler için. Fakat benim de SPHTX'e güvenim biraz daha fazla. diğer coinler konusunda biraz kararsızım.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
January 14, 2018, 01:34:52 PM

aydın hoca daha onceden burda verdıgın hangı tahmın tuttu acaba, özur dıleyerek sormak istiyorum sankı dalga gecer gıbı olmus ciddi soruyorum, tenx tarafında alanları cok zararsa soktu bılıyorum o zamanlar uye degıldım ama sızın analızlarden sonra tenx aldım çok zarar ettım btc yukselısıyle, dıger analızlerınızden hıc kazandıran oldumu

Profilimden açtığım başlıklardaki mesajlarıma bak görürsün tutturma oranımı.

Tenx'i ben ilk alın dediğimde 1$ civarındaydı 1 hafta içinde x5 yaptı sonra düşmeye başladı. Yanlış hatırlamıyorsam 2.5$, 3$ civarlarında tekrar söyledim destek noktasına geldiği için ama desteği kırdı ve düşmeye devam etti. O dönem bende çıkardım elimdekileri. Bi coin ben söyledim diye illa uçacak değil (ki Tenx örneğinde ilk söylediğimde alan olduysa x5 yaptı zaten.) fiyat takibi yapıp göze alamadığınız zarara gelmeden çıkarın elinizdeki coinleri.

Tek tek çıkartma bana şimdi tahminlerimi. Btc 3.000$ civarlarındayken kısa süre içinde 30.000$'ı görebilir dedim ve nedeninide grafik paylaşarak anlattım. 30.000$ görmedi ama 20.000$ gördü ki ozamanlar yok forktu yok bilmemneydi btc için iyi zamanlar değildi.

Neyse uzatmaya gerek yok daha fazla. Güvenmiyorsan yatırım yapmazsın bukadar basit.

denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
January 14, 2018, 01:37:58 PM

Sphtx  cobinhood borsasına giriş yaptı, cobinhood ekibinin borsaya alacağı coinlerde hassas davrandığını biliyorum. O yüzden bir miktar yatırım yapacağım
mehmetlbj
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 01:45:29 PM

Sphtx  cobinhood borsasına giriş yaptı, cobinhood ekibinin borsaya alacağı coinlerde hassas davrandığını biliyorum. O yüzden bir miktar yatırım yapacağım

burdan baska bir yerden alabiliyor muyuz?
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: