Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:40:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'in dönemi bitiyor mu?  (Read 1129 times)
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
February 03, 2018, 04:21:54 PM

Bitcoin evin büyük abisidir.Küçük kardeşlerinin elinden tutup onları da büyütecek ne bitmesi daha yeni başlıyoruz.
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
J-hoon
Member
**

Activity: 104
Merit: 19

View Profile WWW
February 03, 2018, 05:56:16 PM

Amatör yatırımcı daha korkuyor. Olgun yatırımcı sakin. Eylülde 2 tane çin borsası kapanan vakalarından geçti btc

ubikutin1886
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 06:58:28 PM

Bu sistemi uzun süredir takip edenler batmayacağını savunabilir. Hatırlarsanız kaç kez öldü,bitti,bu kez son dendi ancak her seferinde daha güçlü dirildi.
btchalo
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 10

View Profile
February 03, 2018, 09:50:41 PM

Elbette dönemi bitecektir veya evrilecek.ama bu aralar olacağını sanmıyorum.20000 usd ye giderken kazaananlar dönüşüde değerlendiriyorlar.küstürmeden hallederler ise bunu yavaş yavaş stabil hale getirmeleri lazım.
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 04, 2018, 11:16:54 PM

hocam haklısınız artık btcnın sadece ismi var, insanlar bu keskın dususten sonra btcye guvenmiyor. teknolojı baabında da ilk olması harıc pej bir ozelliiği kalmadı. daha hızlı daha kullanışlı daha ucuz ve daha guvenılur sistemler peydah oldu, artık btcnın krallığı sona erer.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
Pelana vreo
Member
**

Activity: 744

Syntrum.com

View Profile
February 05, 2018, 08:05:12 AM

Son zamanlardaki Neo ve Eth artışına bakınca BTC için sonun geldiğini düşünüyorum. Şu an btc sadece manipülasyon amacıyla kullanılıyor. Balinalar btc yi dumplıyor veya pumplıyor keriz silkeliyor. Oradan kazandıkları paraları altlara aktarıyorlar. Bu döngü böyle devam ediyor. Yakında Nex icosu başlıyor (neo dex).  2018 Q3 de etheri  de ekleyecekler. Whitepaperda BTC nin adı geçmiyor. yani neo ile alım satım yapılan exchange. Bitcoin bu saatten sonra çok fazla artacağını düşünmüyorum. Arada pumplanır sonra yavaş yavaş bu seviyelere döner diye düşünüyorum. 2017 deki gibi bir bull run olmayacak bence. 2018 çin coinlerinin yılı olacak.

2018 yılına gelindiğinde, birçok yeni paralar oluştu.
BTC halen halen en üst düzeydedir ve birçok yeni sikke gelecek olmasına rağmen BTC'nin sonu bu değildir

██████████████ ███████ █│     S y n t r u m     │     JOIN NOW     │█ ███████ ██████████████
►   Blockchain Infrastructure for DeFi, Gaming and NFT   ◄
██████████████       |       Twitter       |     Telegram     |      Medium      |       ██████████████
dedolee
Newbie
*

Activity: 189

View Profile
February 08, 2018, 01:41:19 PM

Yoohh yaa.. Bitcoin bitmez. Bitti gibi görünür ama küllerinden doğar.
gkhanbtcn
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
February 09, 2018, 04:10:46 PM

bitcoin bitmez gibi hareket ediyor. piyasanın hakimi şuanda bitcoin. bence geleceğe en güzel yatırım yolu.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
February 09, 2018, 08:28:07 PM

Ripple' ın ethereum u 2-3 defa kısa süreliğine geçtiği gibi ETH de BTC ' yi kısa süreliğine geçecektir .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
February 09, 2018, 10:27:09 PM

Başlığı okuyunca kahkahayı bastım, her borsa Bitcoin paritesiyle işlem görürken, dolar bile ciddiye alınmaz kıçı kırık Neo'nun Bitcoin'in yerini alacağını düşünenler var.. Bitcoin bu piyasanın yapı taşı, Bitcoin'e bir şey olduğu anda bu piyasa yıllarca sürünür arkadaşlar.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 09, 2018, 10:39:24 PM

Dünya yıkılsa Bitcoin'in dönemi bitmez siz hala olayın farkında değilsiniz. Blokzincir teknolojisinin gerçek hayatta kullanılan ilk ve tek örneği Bitcoin'dir. Kalan kriptoparaların hepsi hikayeden başka bir şey değildir. Bitcoin yeni finansal devrimin 1. versiyonudur, devamı gelecek.
bitlira
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
February 09, 2018, 11:28:33 PM

Warren Buffet mesela hep şunu diyor, "Altın bana göre hiç bir işe yaramadığı için almıyorum satmıyorum spekülatif buluyorum". Platin değil, gümüş değil, endüstriyel metal değil. Kullanılabilir alanı ne? Düğününde takarsın  Smiley

Bitcoin için de işlem hızı vs bunu geçmek lazım bence artık. Bitcoin her zaman emtia olarak değer kazanacaktır.
anilffff
Member
**

Activity: 114

View Profile
February 09, 2018, 11:39:33 PM

neo dan cok eth ve btc arasındaki kat farkı gün geçtikce azalıyor fakat her sistemin btc tabanlı olması bu durumun olusmasını bana imkansız kılıyor zamanlar onuda yaşıcaz heralde artık
yakupcoach
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
February 10, 2018, 10:13:48 AM

Öyle olmasına uğraşanlar var ama teknolojiye engel olamazsın
Asakin1234
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
February 15, 2018, 11:32:17 PM

Ya arkadaş ben bu işi anlamıyorum . Önüne gelen herkes laf atıp tutuyor yapmayın arkadaşlar lütfen akıl mantık almıyor konuşmalarınıza.
Serdaldal
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 2

View Profile
February 16, 2018, 02:20:46 PM

Bitcoin bence asla bitmicek.Geleceğimizin teknolojisi olan bitcoin ebediyen devam edicektir.

╔═██|   investaco.in   |██═════  Pre ICO : May 1st, 2018  ═╗
╚  JOIN THE NEW BREED WHO WILL INHERIT THE DIGITAL EARTH!  ╝
silenticx
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 18, 2018, 08:45:08 PM

ömür biterrr
bitcoin bitmez ;
AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
February 18, 2018, 08:53:10 PM

Başlamayan şey nasıl bitsin anlamıyorum bitcoinin asıl işlevi al sat yapanları zengin yapmak değil ki kağıt paralar gibi kullanılması henüz bu aşamaya gelmedi yani başlamış sayılmaz
yakupcoach
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
February 20, 2018, 01:13:51 AM

Bitcoin döneminin bitmesi zor ama bitmesi için uğraşıcaklar. Şayet bitcoin batmaya başlarsa o zaman altcoinleri görün işte.
TheCryptoChaser
Member
**

Activity: 154
Merit: 25

View Profile
February 20, 2018, 06:05:38 AM

Firtinadan onceki buyuk sessizlik bu. 2018 yili Bitcoin ve altcoinlerin yili olacak. Tren aldi basini gidiyor. Yil sonu $35000 ni gorursek sasirmayin  Wink
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: