Bitcoin Forum
April 20, 2024, 12:40:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: CEDEX bounty tarihleri uzatıldı  (Read 1451 times)
Geleve (OP)
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 09:47:50 AM

Başlık açıldı mı bulamadım ama haberi olmayan arkadaşlar için faydalı olacağını düşünüyorum. CEDEX icosunun tarihi değişmiş. Ön satışı 16 Mart tarihine çekmişler.
Dolayısıyla normalde şubat sonu bitmesi planlanan bounty kampanyası da nisan ayına sarkmış durumda.

Announcement: As many people may have already noticed it, CEDEX ICO date was changed.
Thus, CEDEX bounty campaign won't end in end-February but in mid-April, or before if the ICO is a success.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 14, 2018, 10:03:59 AM

Zaten 3 ay olan bounty kampanyasi simdi 4 ay oldu yani... Uzun vadeli bounty kampanyalari riskli olur tabii... Daha kampanya bitecek, ICO olacakta - bountyler dagitilacakta, coin bir markete girecekte, dump pump yiyecekte, ohooo... ölme esegim ölme:)
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 14, 2018, 10:04:12 AM

hazır baslık açılmısken birkaç soru sorayım cedex'in yöneticisi sylon hali ile sylonun yönettiği projeler genelde tutuyor bounty uzamısken katılsammı acaba tavsiye edermisiniz üstadım ?=
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 14, 2018, 10:07:23 AM

çok faydalı başlık olmuş konu sahibine çok teşekkürler.
böyle uzaması iyi olmuş tekrar uğraşmamış oluruz yeni imzayla.

hazır baslık açılmısken birkaç soru sorayım cedex'in yöneticisi sylon hali ile sylonun yönettiği projeler genelde tutuyor bounty uzamısken katılsammı acaba tavsiye edermisiniz üstadım ?=

sylon hakkında forumda inanılmaz şikayetler var. milletin stake lerine çöktüğüne kadar(bunlar idda tabiki doğruluğunu bilemem)
ben şahsen projeyi çok beğenmezsem bir daha düşünmüyorum sylon u.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 14, 2018, 10:09:28 AM

bounty tavsiyesi coin tavsiyesinden daha zor... cünkü ortada daha coin yok, market yok, ne kadar gelecegi - hatta gelip gelmeyecegi bile belli degil. imza kampanyalarini herkes kendisi belirlemeli... nasip isi...

bundan önce VIU imzasindaydim... adamlar hiz bir sekilde 2,5 milyon VIU göndermisler imzadan bana, hizlica markete girdi 1 cent olunca elimdekilerin hepsini verdim; ben verdim adim adim 2-3-4-5 cent oldu... yani bounty isi hic belli olmayan bi is...
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 14, 2018, 10:12:15 AM

şu sıralar dökümanları ha bire kitliyor sylon iddialar doğru olabilir ama takibimde olan bir adam hangi coinin yöneticiliğini yapsa güzel paralar kazandırıyor misal Oyster, appcoin ikiside muazzam paralar kazandırdı hatta oyster'in twitter bounty'sine katılmıstım 5 k göndermişlerdi satmasam 22k dolarları gördü Cheesy ahh ahhhhhhhhhhhhhhhhh
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 10:19:36 AM

Bounty yapıldıktan sonrası güzel, emeğinin karşılığında coin gelmesi ve sonrasında sattığında tüm paranın sana kar olarak gelmesi muazzam bir şey. Fakat, vakit olmayınca çok zor oluyor bu durum.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 14, 2018, 10:24:47 AM

şu sıralar dökümanları ha bire kitliyor sylon iddialar doğru olabilir ama takibimde olan bir adam hangi coinin yöneticiliğini yapsa güzel paralar kazandırıyor misal Oyster, appcoin ikiside muazzam paralar kazandırdı hatta oyster'in twitter bounty'sine katılmıstım 5 k göndermişlerdi satmasam 22k dolarları gördü Cheesy ahh ahhhhhhhhhhhhhhhhh
tamam da tehlikede orda başlıyor zaten. bakıyor projeden getiri güzel multi hesapsın ayağına son hafta milleti kampanyadan atıp kendi alıyor payları deniyor.
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
January 14, 2018, 10:29:52 AM

Ben de sylondan soğudum son zamanlarda keyfi rejectler yapıyor. katıldığım bir twitter kampanyasında da ismimi bulamadım. geri de ekletemedim. Büyük ihtimal duyulan birşeyler var ki zaten 2 aydan beri yeni kampanya açamıyor.

turn the page
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 14, 2018, 10:37:03 AM

Sylon'a da güvenmeyeceksek kime güveneceğiz? Colorlessk'ya mı? Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
January 14, 2018, 10:54:01 AM

Bu kötü olmuş . Zaten yeterince zor bir kampanya birde uzaması üzücü olmuş .
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 14, 2018, 11:38:28 AM

bari ödülü felan arttırsalar bari madem uzatıyorlar Smiley) bakalım haftaya full member olucam gerekirde değişirim imzayı ben çok uzun nisanda anca gelir tokenler
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 14, 2018, 11:45:21 AM

Çok sıkıntılı bir durum , sylon bu piyasada en çok güvendiğim bounty manger lardan biridi. Ancak son zamanlar bu şikayetleri bende duydum. Sylon tek başına bütün bu bountyl leri yönetiyor olamaz bu bir ekip işi ama bu kadar şikayet gelmesi son zamanlar da normal değil.
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 12:16:42 PM

Ben de imzalarındayım. Bu projenin ödül kampanyasından kesinlikle iyi bir beklenti içerisindeyim, o açıdan baktığımda bu gelişmeye üzülmedim.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 12:34:35 PM

yazmayı bırakmıştım, bilgilendirme yapmanız iyi oldu, teşekkürler. Umarım dağıtım konusunda bir problem yaşamayız.

dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 14, 2018, 04:44:42 PM

vay be yılların Sylon'u da milletin ağzına düşmeye başlamış. Şu ana kadar herhangi bir kampanyasından dolayı mağdur olmadım , olanı da duymadım. Bu arada bounty'nin uzaması muhtemelen sylon'un degil ico yapanların kararıdır. Umarım herkes sağ salim imza sürecini atlatır
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
January 14, 2018, 04:54:44 PM

Uzayan bounty süreçleri insanın canını sıkıyor cidden. + Sylon’a da böyle muhabbetler döndürülmesi forumda bir şeylerin suyu gerçekten çıkıyor demektir. Yazık. Şimdiye dek ben de mağdur olmadım adam dümdüz işini yapıyor gibi  Huh
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
January 14, 2018, 05:08:42 PM

Olay sylonla alakalı değil ki tamamen ekipten kaynaklı. Herkes niye sylona laf etmiş onu anlamadım. Uzayan bountylerde alımları kapatsalar daha iyi olur.

yobit.net is banned from signatures
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 05:16:02 PM

tüm cedexciler burada galiba Smiley bagzı bountyler uzatınca coinde ekliyor ama bunlarda böyle birşey yok sanırım? projeyi beğendik girdik ama gerçekten kötü oldu bu uzatmalar... acaba yatırımcı mı bulamıyorlar
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 14, 2018, 05:27:57 PM

aslında bu tip durumlarda bountyleri bitirmek daha etik. sonuc olarak insanlar bir şekilde plan yapıyor. " şu imza biter , ardından şu tarihte bunun imzasına girerim gibi" Daha geçen hafta latium ico'yu uzatmasına rağmen bounty'i bitirdi . Doğrusu galiba latium'un yaptığı gibi ne yatırımcısını ne de imzacısını mağdur etmemek olmalı
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: