Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:53:28 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: çok para mı kariyer mi  (Read 13104 times)
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 17, 2018, 11:39:39 PM

Kariyer mevzularının sabah akşam konuşulduğu bir ortamda çalışıyorum. Aslında toplum iteklemesi ile ben de yakın zamana kadar bu yarışın içersindeydim. Şimdiler de ise tek isteğim, crypto sayesinde belirli bir gelir seviyesine ulaşmak ve kariyer olaylarını temelli bırakmak.

Bazen kendimi Afrika'nın serengeti düzlüklerinde, yüzlerce atla beraber koşuyormuş gibi hayal ediyorum. İşverenler ise helikopterle belgesel çekimi yapanlar gibi bizi yukarıdan izliyorlar. Bu sürüden azıcık dışarı çıkarsanız, aykırı bir tip olup, kurda kuşa yem oluyorsunuz. Sürü ile beraber koşarken eğer biraz geride kalırsanız yine aslanlar kaplanlar gelip sizi deviriyorlar. Yapmanız gereken şeyler belli; sürüye uyan, ne hızlı ne yavaş koşan, farklı hedefleri ya da farklı hayalleri olmayan sıradan bir at olmanız. Bunun karşılığı olarak size su ve yem veriyorlar. Siz de koşuya kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.
slashgun
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 2

View Profile
February 18, 2018, 03:46:08 PM

Para yerine kariyer daha iyidir.Zaten kariyer sahibi iseniz parada peşinizden gelir ama sadece para varken kariyerinde sizi izleyeceği garantisini veremem.
boyacilar
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
March 08, 2018, 04:16:40 PM

çok para. kariyeri napiyim Smiley
freedomforever61
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
March 08, 2018, 07:32:32 PM

Kariyee çünkü kariyer zaten paranın anahtarıdır.
Cybele
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile WWW
March 09, 2018, 12:52:09 AM

İyi bir kariyer zaten devamında maddi kazanç olarak hayatımıza yansıyacaktır.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 09, 2018, 11:59:01 AM

Nasıl bir kariyer? Kariyer kasıp tek taraflı başarı ile beyaz yakalı bir köle olmakta var çok saygın entellektüel bir insan olmakta var.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
March 09, 2018, 04:49:56 PM

öğrenmenin sınırı yok, entelektüel biri olmak için yeniliklere açık ve meraklı olamak yeterli, çok okuyan ve çok gezen gözlem yapabilen bilgili olur.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
cryptomehtap
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
March 11, 2018, 11:42:14 AM

BEN HAYAT TECRUBESİ İE COK PARA DİYORUM.HOCANIN YE KURKUM YE OLAYINDA Kİ GİBİ .KARİYER 2.PLAN DA.PARA BABALARININ GİTTIKLERI HER YERDE NASIL AGIRLANDIĞI ACIKCA BELLİ. Wink
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
March 11, 2018, 07:31:01 PM
Merited by Undermood (18)

Bizim bu kariyer mi Çok para mı kariyer de yaparım bebek de yaparım mantığı ile ilgili olarak açıkçası çok param olursa kariyerli bir işte çalışabilirim iyi bir kariyerin olursa zaten çok param olacaktır Yani bu durup dururken beni iyi bir firmanın siyosu Genel Müdürü yapmazlar herhalde mutlaka bir altyapıya bakarlar ve bununla birlikte mal varlığımızı bakarlar çünkü birisi yok tutupta Esenyurt'ta bir artı bir daire de yaşayacak hali yok ona uygun onun muhitlerde daha uygun daha lüks mekanlarda her şeye büyüme potansiyeline sahip bir kariyer merdiven basamağı diye düşünüyorum

NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
March 11, 2018, 07:34:23 PM

Şu zamanda herkes parayı seçer ..parayla saygınlık doğru olmasada öyle bir zamandayızki parası olan daha saygı görüyor neyazıkki!!!!
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
March 11, 2018, 07:51:01 PM

Kariyerin olup adam olamamakta var. Kariyerin olduktan sonra paran da olur sonuçta.
yicemtipe42
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile
March 11, 2018, 07:58:21 PM

Saygın bir iş genelde parayı da beraberinde getirir. Ama haysiyetsiz bir zengin olmak yerine onurlu biri olmayı tercih ederim tabi ki.
Sheriff_LLOYD
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
March 11, 2018, 08:08:39 PM

Çok parayı kalıcı olarak güzel bir kariyer getirir diye düşünüyorum.
yicemtipe42
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile
March 11, 2018, 08:17:36 PM

getirir tabi ama saygın olmak ayrı bir şey tabi ki, parası olup adam olmayan çok var kuşkusuz
tove
Newbie
*

Activity: 37

View Profile WWW
March 12, 2018, 11:01:49 AM

Cok para
rendonbrenk
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 13, 2018, 01:47:56 PM

Her zaman demişimdir çok para hayat kurtarır Smiley
Onur_luna
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
March 15, 2018, 05:34:45 AM

ikisi birbirine derin bir şekilde bağlı. Çok paran varsa kariyerinde oluyor kariyerin varsa paranda oluyor. yani bizde bu durumda ikiside yok  Grin Grin Grin
huskar99
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
March 16, 2018, 09:28:43 PM

Köye gittiğim zaman herkesin dedemin peşinden koşuşturduğunu görünce çok hoşuma gidiyodu zamanla köyün nerdeyse tamamen olduğunu öğrendim ve dedem vefaat ettikten sonra aynı şekilde babam ve amcamlara yöneldiler para olmasa bukadar pervane olucaklarını sanmıyorum. diyeceğim oki saygınlığı parayla çok kolay biçimde elde ediyorsunuz Smiley
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
March 16, 2018, 09:43:25 PM

kariyer para getirir diyen pollyannalara selam olsun. burası türkiye. teker teker örnek vermeye gerek yok. şu adam şu bilim adamı şu araştırmacı şu doçent diye. ben olayları anlatayım onunla alakalı üçer beşer tane isim çıkar zaten.

beyin göçü? bu göçen adamlar kariyerli değil mi? ha türkiyede adam yerine bile koymuyorlar.
kaç üniversite de doktora yapmış "A" isimli profesör. torpili yoksa girsin bakalım bizim bir üniversitemize. aranızda doçentlik ilanlarını okuyan oldumu. özel olarak çalışma yapılan bir konu yazar orada. neden? alınacak kişi belli. diğerleri baştan elensin diye.
harvard mıydı neydi orada doktorasını yapan birisi üst düzey bir şirkette baya taşşaklı bir görevi vardı. türkiyeye geldim bekliyorum bir üniversite davet etsin de seminer vereyim diye. arayan olmadı. sonra ben başladım aramaya teker teker görüştüm üniversitelerle en son zor bela dandik bir üniversiteyi ikna edebilmiş. Ha bunun da ismi "B" olsun.
daha örnek vermeye gerek var mı? bence yok.
kariyer neyin kariyeri. kim siker kariyeri.

nasrettin hocanın "ye kürküm ye" hikayesini bilirsiniz herhalde.
WesternCowboyBibop
Newbie
*

Activity: 69

View Profile
March 16, 2018, 10:02:53 PM

iyi bir kariyer saygın olmak anlamına gelmiyor her zaman. Genelde iyi bir kariyer için kendini her manada satan insanların olduğu yerde benim için bir anlam ifade etmiyor çoğu. O yüzden çok para kazan geç. kimse genel müdür oldun diye saygı duymuyor. ağzının içine düşünelr emekli oluna yolda görse selam vermiyor...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: