Bitcoin Forum
May 21, 2024, 10:22:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN]🔷 SafeKeet Fransız ICO, Akıllı Dijital Güvenli Kasa 🚀🚀🚀  (Read 590 times)
ridertiger (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 110

View Profile
January 15, 2018, 06:00:24 PM
Last edit: January 15, 2018, 07:20:08 PM by ridertiger

SafeKeet.io'nun resmi başlığına hoş geldiniz!

RedKeet Şirketi tarafından düzenlenmektedir.

İşte SafeKeet:
GÜNLÜK İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN DIJITAL GÜVENLİ KASA

SAFEKEET, şifrelenmiş ve tamamen gayri merkezileştirilmiş blok zincir teknolojisine dayanan en güvenli alan saklama kasasıdır ve ona sadece siz erişebilirsiniz!
Yapay Zeka ve optik karakter tanıma sayesinde, SAFEKEET belgelerinizi otomatik olarak sıraya dizer.

Vitalik Buterin, gayri merkezi dosya saklama sistemlerinde yüksek maliyetleri ve market etkinlik eksikliklerini azaltma potansiyeli bulunduğunu ve çok daha yüksek seviyede mahremiyet, güvenilirlik ve servis kalitesi sağlayabileceğini söylemiştir.

Gayri Merkezi:
2017'de geçmiş 5000 yıllık insanlık tarihine kıyasla daha büyük miktarda veri oluşturuldu. Ancak, dünya çapındaki depolama kapasitesinin yaklaşık yarısı, sabit disk sürücülerimizde veya veri merkezlerinde kullanılmadan atıl olarak bekliyor. SAFEKEET, bu boş alandan faydalanarak gayri merkezi bir depolama sistemi üretmektedir.

Akıllı:
Otomatik belge sıralama ve arşivleme. Veri depolama harikadır, ancak her belgeyi tek bir yere atabilir ve her şeyin dikkatle sıralanmış olduğunu keşfedebilirsiniz, böyle daha iyi olur. SAFEKEET servis faturalarınızı, vergi beyannamelerini vb. tanıyabilir ve doğru şekilde sıralayabilir.

Bağlı:
SAFEKEET, kişisel belgelerinizi otomatik olarak toplayabilen bir veri arabirimini sunar. Bağlantı kurulduktan sonra faturalarınızı ve belgelerinizi taramanıza veya kendinize postalamanıza gerek duymazsınız, SAFEKEET kişisel gelen kutusuna bunları yükleyerek konuyu halleder.

SafeKeet Uygulama Videosu

Aşağıdaki videoda, SafeKeet in su anda nasıl göründüğünü gözlemleyebilirsiniz:

SafeKeet ICO

Token Dağılımı:

Ödeme Metotları:

Zaman Çizelgesi:

İşte SafeKeet Ekibi:

RedKeet Hakkında
YER EDINMIS BIR SIRKETIN OLGUNLUGU VE DENEYİMLİ BİR EKIP

2014 yılında Pierre TOUSSAINT tarafından kurulan RedKeet, dijital dönüşümcü ve yenilikçi bir oyun kurucu.

RedKeet başlangıcından bu yana, başta İnsan Kaynakları hizmetleri için olmak üzere, müşterileri için dijital oyun-değiştiren uygulamalar tasarlar ve kurar. Bu uygulamalar dünya genelinde 15.000'den fazla kişi tarafından günlük olarak kullanılmaktadır.

2017'de RedKeet, Fransız hükümetinden "Inovasyon" sertifikasını kazandı.
SafeKeet Danışmanları:

SafeKeet Yol Haritası:

ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 16, 2018, 02:18:16 PM

Merhaba arkadaslar,
Bu ICO Fransiz, halihazirda calisan bir firma tarafindan duzenleniyor. Eskiden beri aklimda olan bir fikir, kendileri hayata geciriyorlar.
Normalde nasil Lastpass sifrelerinizi koruyor, kendiniz guvenli notlarda alabiliyorsunuz (secure notes kismindan), bunlar da ayni sistemi kullanarak dosyalarinizi guvenli sekilde bulut da saklayacaklar, fakat diger sistemlerden farki bu is blok zincirinde olacak. Yani kendileri de dahil kimse dosyalarinizi degistiremeyecek veya kime ait oldugunu bulamayacak.
Devrialemci
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 03:18:32 PM

Hali hazırda bir şirket olması ve bunu blockchain e uyarlamaları oldukça sevindirici . Anonimlik aradığımız şey malum . Son zamanlarda özellikle herkes açık zaafiyeti verirken bunu başarıyla sağlamaları projeyi değer biçilemez hale getirecektir . Bilgilendirme için teşekkürler.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 17, 2018, 06:59:27 AM

Hali hazırda bir şirket olması ve bunu blockchain e uyarlamaları oldukça sevindirici . Anonimlik aradığımız şey malum . Son zamanlarda özellikle herkes açık zaafiyeti verirken bunu başarıyla sağlamaları projeyi değer biçilemez hale getirecektir . Bilgilendirme için teşekkürler.
Yorumunuz icin ben tesekkur ederim. Firmayi threadi icin secmemin sebebi boyle birseye ihtiyac olmasi. Dropbox gibi uygulamalar var fakat sadece bulutta ve guvenli saklamak istediginiz dosyalari bununla tutabilirsiniz.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 19, 2018, 06:44:38 AM

Proje ICOBENCH de 5 uzerinden 4.1 aldi!

dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 19, 2018, 08:12:55 AM

Bana göre yenilikçi bir proje olacak . Aktif olarak bulut işlemlerini yönettikleri için blockchain teknolojisine uyarlamaları zor olmasa gerek . Şirketin 4 senelik bir tecrübesini de ortaya koyduğumuz da başarılı olacaklarını düşünüyorum .
ermannn35
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 08:31:37 AM

icosuna gireyim dedim 50.000 token minimum katılım miktarı 14 ETH yapıyor. Ben mi yanlış anladım acaba icosuna giren var mı ?
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 19, 2018, 07:46:05 PM

icosuna gireyim dedim 50.000 token minimum katılım miktarı 14 ETH yapıyor. Ben mi yanlış anladım acaba icosuna giren var mı ?
Presale sirasinda 50000 SKT, ICO sirasinda 200 SKT. Yani ilk asamada 12500 Euro, sonra 50 Euro ediyor.
Bir de minimum % 10 bonus veriyorlar presale sirasinda.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 20, 2018, 05:43:58 AM

Proje Japonya'da tanitildi: 🇯🇵️ ! こんにちは、日本の友達!

https://www.coinjinja.com/ico/safekeet

Irfansyed
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
January 20, 2018, 08:19:55 AM

Halihazırda güvenlik sorunlarının tepeye ulaştığı, borsaların ve online cüzdanların hacklendiği günlerde mantıklı proje üreten bu platform yayılarak büyüyecek ve ismin dünyaya duyuracaktır diye düşünüyorum.
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
January 20, 2018, 10:47:15 AM

evet iyi prim yapacak bir proje olabilir. ekibini incelemedim ama işin ucundan tutar ve sonuna kadar götürmeyi başarırlarsa rağbet görebilecek bir proje. insanların güveni artık sıfırlanmış durumda ve koruyucu kollayıcı projeler kesin olarak ilgi göreceklerdir.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
January 20, 2018, 10:54:12 AM

%3 bounty gayet iyi oran . Ama form da adresi istemeleri biraz ilginç geldi. Birde konu duyurulara açılsaydı daha iyi olurdu.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 20, 2018, 01:52:40 PM

bu pisayalarda güvenlik herşeyden önemli. eğer birileri büyük pay alacaksa pastadan bunun başında güvenlikle ilgili ciddi yenilikler getiren icolar ve projeler olacaktır. bu projenin de amacı bu. umarım kağıt üstünde kalmaz da ortaya güzel bir ürün çıkarırlar. işte o zaman kazandırır yatırımcına. son zamanlarda kağıt üstünde kalan onlarca benzer proje var.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 20, 2018, 02:36:40 PM

bu pisayalarda güvenlik herşeyden önemli. eğer birileri büyük pay alacaksa pastadan bunun başında güvenlikle ilgili ciddi yenilikler getiren icolar ve projeler olacaktır. bu projenin de amacı bu. umarım kağıt üstünde kalmaz da ortaya güzel bir ürün çıkarırlar. işte o zaman kazandırır yatırımcına. son zamanlarda kağıt üstünde kalan onlarca benzer proje var.
Bunlar halihazirda calisan bir firma, Fransa da zaten benzer isler yapiyorlar. Calisan ekipleri de oldugu icin devamini getirirler diye dusunuyorum, zaten o yuzden thread yurutuyorum, gozume girmeselerdi almazdim Smiley
Bu arada http://www.airdroptakibi.com/2018/01/safekeet-akll-digital-kasa.html
adresinde de blog sahibi arkadas guzel bir yazi yazmis, aciklayici olmus.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
January 20, 2018, 03:34:10 PM

Etkileyici bir proje ve yanılmıyorsam benzer projeye rastlamadım. İnsana lazım gelen bir ihtiyacın blokzincir versiyonu. Hepimiz depolamak istediğimiz belge, bilgi ve görsel vs' nin güvende olmasını isteriz. Bu ihtiyaca cevap verecek anladığım kadarıyla. Gelecek için uzun vadeli iyi yatırım olur.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
January 20, 2018, 03:46:09 PM

İco'suna girmeyecek arkadaşlar için güzel bir bounty kampanyası yapmışlar. Basit birkaç işlemden sonra en az 200 token vereceklerini yazmışlar. Şu an için para edermi etmez mi belli değil ama denemekten zarar gelmez. Bounty linkini aşağıda paylaşıyorum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2757374

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
January 20, 2018, 04:10:56 PM

Newsletter kampanyasına katıldım ben. Facebook olmadığı için katılamıyorum ama sosyal medya hesapları olanlar diğer kampanyalara katılabilirler kolay görevler var sanırım.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 20, 2018, 04:13:50 PM

Surada ilgili bir yazi var. Ingilizce ama buradakileri ozetliyor diyebilirim:
https://steemit.com/safekeet/@ridertiger/safekeet-safe-deposit-on-blockchain
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 20, 2018, 04:15:22 PM

Twitter kampanyasına katıldım bakalım nasıl bir sonuç çıkacak.Gayette yüksek bir bütçe ayrılmış. Güzel bir projeye benziyor umarım yamuk yapmazlar.

ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 20, 2018, 05:04:47 PM

Surada ilgili bir yazi var. Ingilizce ama buradakileri ozetliyor diyebilirim:
https://steemit.com/safekeet/@ridertiger/safekeet-safe-deposit-on-blockchain

Surada da 5 dakikalik light paper lari cikmis, renkli resimli hos birsey Smiley
https://safekeet.io/theme/pdf/light-paper-en.pdf
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print