Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:54:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]GBX-Kripto Limanı Gibraltar Temelli Kripto Borsa ve Token Platformu  (Read 1021 times)
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 26, 2018, 09:59:31 AM

400 bin dolar ödül bana az geldi açıkcası ama 100 bin dolarda kyc den geçenlere dağıtılıyormuş. Token satışı ne zaman başlayacak ve minimum yatırım ne kadar olacak acaba.
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 26, 2018, 08:55:54 PM

Projenin ben güzel olduğunu düşünüyorum bir siteleri mevcut ama henüz borsa olarak kullanılmıyor sanki b tipi likit fon falanmı satıyorlar öyle birşeyler var tam anlamadım ama çok dolu bir site yordu beni
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 26, 2018, 09:34:03 PM

DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
January 27, 2018, 02:42:19 AM

Zorda olsa kyc yi onaylattım bounty için. Projeyi çok beğendim hazır kyc onaylıyken bir miktar yatırım da yapabilirim. Bu aralar exchange platformlar gözde coss bile nerelere geldi.

Hocam tam olarak nasıl yapıyoruz bu kyc işini bounty için bana yardımcı olur musunuz imza kampanyasına katılmıştım ama kyc onaylatma işlemini hala yapamadım.Bana yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim. Smiley
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
January 27, 2018, 07:22:51 AM

Hocam tam olarak nasıl yapıyoruz bu kyc işini bounty için bana yardımcı olur musunuz imza kampanyasına katılmıştım ama kyc onaylatma işlemini hala yapamadım.Bana yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim. Smiley

Web sitesinde üye olduktan sonra pasaportunuzun ön yüzünde resim ve kimlik nonun olduğu yeri yüklüyorsunuz sisteme birde sizin adınıza adresinizi gösteren bir fatura yüklemeniz gerekiyor ki  yasaklı ülkelerde ikamet etmediğinizi anlasınlar. Sonrasında 12-15 saatte onaylanıyor zaten
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
January 27, 2018, 07:25:44 AM
Merited by aliyagiz207 (1)

Zorda olsa kyc yi onaylattım bounty için. Projeyi çok beğendim hazır kyc onaylıyken bir miktar yatırım da yapabilirim. Bu aralar exchange platformlar gözde coss bile nerelere geldi.

Hocam önce https://gbx.gi/ adresine gir register de ve bir hesap aç. onay mailini confirm et. daha sonra log in yap ve hesabına gir. Hesabına girdiğinde verify identity'ye tıkla ve kyc formunu doldurmaya başla.

Formda eğer avrupa birliği vatandaşı değil isen Identity document type olarak pasaport seçmen ve pasaportunun fotoğrafını göndermen gerekiyor.
Proof of residence document type için ise oturumunu belgeleyeceğin bir döküman istiyorlar. Orada da utility/phone bill i seçerek eve senin adına gelen ve adresini içeren bir faturayı tarayıp veya fotoğrafını çekip koyabilirsin.
Formun Ethereum adresin de dahil (borsadaki adresini verme) kalan yerlerini de doldurduktan sonra submit data diyorsun. eğer bilgilerde bir sıkıntı yoksa 2 gün içerisinde onaylıyorlar.
skip60
Sr. Member

View Profile
January 27, 2018, 08:43:55 AM

Dostum çok güzel detaylı anlatmışsın gerçekten meritleri harcamasaydım verirdim sizede 2 adet falan ama zaten az verilmişti bana, uzundur hesabı kullanmıyordum. GBX için ben çok fazla umutluyum, belkide çevirmen bana RED projesini tavsiye etmişti ve ordan güzel bir ödül almam, bunuda tavsiye ettiğinde beni umutlandırdı. Hem ödüle hemde icoya katılacagım.

Bende şunları ekleyeyim bu cüzdanlarla katılım yapmayın

Any Bitcoin exchange, Any Ethereum exchange, Jaxx, Exodus, Coinbase, Poloniex, Kraken, Bitstamp, Bitfinex, Bitrexx, Cex.io, Coinomi.
formator
Sr. Member

Activity: 285
Merit: 250

View Profile
January 27, 2018, 11:43:00 AM

imzasına bile KYC istemeleri olmasa efsane olacaktı ama yapacak birşey yok. bu token yürüyüp gidecek .kyc yapmış olup imzasına girende , aynı şekilde yatırım yapmıs olanda etherlerini katlayacakmış gibi duruyor. Tabiki YTD
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
January 27, 2018, 02:15:31 PM

En azından Ins projesi gibi bounty kampanyası sona erdikten sonra kyc bilgilerini istemiyorlar sizden.Bu arada gerçekten güzel ve detaylı bir açıklama yapmışsınzı hocam katılan ve kyc doğrulamasını henüz yapmayan arkadaşlar için çok yararlı olmuş.
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
January 27, 2018, 04:09:57 PM
Last edit: February 04, 2018, 09:41:13 AM by aliyagiz207

@Stavri hocam izin verirseniz mesajınızı ilk sayfadaki bounty konusu altına alıntı yapayım, duyuru konusunu veya bounty konusunu inceleyen arkadaşlara faydalı olur en azından.

Güzel bir makale paylaşıldı
https://www.smithandcrown.com/sale/gibraltar-stock-exchange-regulated-token-trading-crypto-harbour/
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 27, 2018, 06:19:22 PM

imzasına bile KYC istemeleri olmasa efsane olacaktı ama yapacak birşey yok. bu token yürüyüp gidecek .kyc yapmış olup imzasına girende , aynı şekilde yatırım yapmıs olanda etherlerini katlayacakmış gibi duruyor. Tabiki YTD

aynen , hele ki imzasını sağlam kazandıracak o kesin. ico konusundan emin değildim ama en dandik ico bile piyasaya en asagı x3 ile girdiği için ico'ya katılmayı düşünüyorum. KYC'nin onaylanmasını bekliyorum 2 gündür
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 06:42:08 PM

devir exchange icolarının devri sanırım. ben artık sayamaz oldum. diğer icolardan bazıları değerlendi. GBX te degerlenebilir. yukarıdaki yorumlar olumlu olduğu için incelemeye karar verdim. çeviri için teşekkürler. KYC konusu pek hoşuma gitmedi ama.
aliyagiz207 (OP)
Full Member

View Profile
January 28, 2018, 01:04:58 PM

https://youtu.be/7JoXAY8tlzU

George MacDonaugh ile röportaj
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
January 28, 2018, 09:15:39 PM

@Stavri hocam izin verirseniz mesajınızı ilk sayfadaki bounty konusu altına alıntı yapayım, duyuru konusunu veya bounty konusunu inceleyen arkadaşlara faydalı olur en azından.

Bence de çok güzel olur iyi fikir hocam.Stavri hocam size de çok teşekkür ediyorum yarın müsait olduğum bir vakit sizin verdiğiniz bilgiler ışığında doğrulamamı halletme çalışıcam tek sorun adıma kayıtlı bir fatura yok onu nasıl halledicem bilmiyorum.
skip60
Sr. Member

View Profile
January 29, 2018, 06:38:07 PM

Ben çok hızlı doğrulamayı yaptım siteleri bana çok profesyonel geldi açıkcası doğrulama yaparken çok içime sindi. Projenin gerçekten iyi bir çizgisi var, site tasarımları benim çok hoşuma gitti
Xnergy
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
January 30, 2018, 07:36:50 AM

Merhaba 1 ETH ile kaç adet alabiliyoruz. Ayrıca RKT'de hedef fiyatınız nedir
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
January 30, 2018, 07:41:08 AM

Merhaba hocam şimdi gördüm mesajınızı. tabi ki alıntı yapabilirsiniz sıkıntı yok.
skip60
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 12:47:31 PM

imzalar neden sayılmıyor acaba, önce elemeleri yapıp sonramı stake hesaplanıyor yani sanıyorum o şekilde komple kampanyanın sonunda puanlar verilecek öncesinde imzadan çıkanları eleme yapıyorlar
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
January 30, 2018, 10:25:07 PM

imzalar neden sayılmıyor acaba, önce elemeleri yapıp sonramı stake hesaplanıyor yani sanıyorum o şekilde komple kampanyanın sonunda puanlar verilecek öncesinde imzadan çıkanları eleme yapıyorlar

Kampanyanın sonuna kadar imzayı taşımak gerekiyor bu tarz kampanyalarda.Yine de haftalık olarak stake hesaplamaları bence çok daha iyi oluyor.Gerçi amazix ekibi kampanya bittikten sonra çok hızlı bir şekilde stake sayımını yapıyor.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 31, 2018, 03:29:15 PM

Türkçe msj  imza kampanyasında kabul ediyor mu
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All