Bitcoin Forum
June 20, 2024, 11:59:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Boğa piyasası sona mı eriyor?  (Read 1198 times)
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 16, 2018, 08:57:20 PM

bitcoin okadar yayıldıki artık balina alar istetikleri gibi at atamicaklar ama hala o dönem girmiş degiliz ama her gecen gün o bogalera ekmek kalmicak
Enflow
Member
**

Activity: 139
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 08:57:57 PM

2x yapınca çıkmadım bir coinden geçen hafta şuan zarardayım hala çıkmadım umarım düzelir
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
January 16, 2018, 09:05:17 PM

Sabır dışında çözüm yok. Çok düştü ise çıkana kadar ara sıra takip edeceksin. İster istemez insanın moralini bozuyor ama yapacak birşey yok. Piyasa sürekli Yeşil olmaz. Bir düşecek bir çıkacak. Bu işler böyle. Panik satıi yapanlar genelde elinde olanı balinalara hediye etmiş oluyor.
Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
January 16, 2018, 09:05:36 PM

Aldığım coin düştüğünde hiç stres yapmıyorum çünkü biliyorum ki satmadığım sürece zararda değilim. Ben asıl artış gösterdiğinde stres yaşıyorum, satsam mı eğer satarsam daha fazla yükselir mi gibi sorular kafamı kurcalıyo hep Cheesy
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
January 16, 2018, 09:09:11 PM

Btc'nin düşmesi beni panikletmez de çıkmaya başlarsa o durumda altcoinlerde yakalanmak insanı baya baya gerer. neticede BTC çıkmaya devam edecek mühim olan şu zamanda altcoinlerde satoshi bazlı artışı yakalayabilmek, 50 Bin dolardan 1 btc'm olacağına 5 Bin dolardan 10 btc'm olsun razıyım😎

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
January 16, 2018, 09:10:02 PM

hızlı giden atın poku seyrek düşer...şuan yaşanan aşırı şişirmenin sonuçları.bakınız bu beyfendi https://koinbulteni.com/erkan-ozden-kripto-para-piyasasi-son-donem-degerlendirmesi-twitter-flood-6726.html aynı benim düşüncelerim ile kaleme almış adete.ottan poktan tokenler coinler ortada henüz hiç bir şey yok iken kat ve kat yetmezmiş gibi bir kat daha değer kazandı.ortada ürün hizmet işlem hiç bir şey yok iken laflarla binlerce kişi zengin oldu.şimdi olası bir düşüşte millet ağlıyor.kazanılmayacak parayı kazananlar şuan kaybedince üzülüyor resmen.evet bende üzülüyorum amma ana paramı çektiğimi belirteyim.hükümetlerin kripto para yasaklamsını kesinlikle desteklemiyorum fakat ülkelerin kripto para düzenlemesini kesinlikle destekliyorum.bugün piyasanın lideri amacı belli bir şekilde yıllar içinde evrilerek bugüne gelmiştir ve 0dan gelmiitr evet evet 0 dan.çok net bir şekilde.ama bakıyorsun eften püften laflar ile yararlanamadığın bir proje milyon dolarlar toplayarak piyasaya adım atıyor bu iş iş değil.yani velhasıl şuan ki domates tarlası piyasada bile hakettiği değerin üzerinde olan işlevsiz projeler kol gezmekte.bunun güzel bir düzeltme olacağına başarılı gerçek projeleri paraların yolalrına devam edeceğine inanıyorum.kısa kesmek gerekirse Cheesy
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
January 16, 2018, 09:15:26 PM

Her sene bu olay ocak ayında yaşanıyor.2015 2016 dan beri aynı senaryo keriz silkeleme çoğu kişi hodl kalın desede uyanık olmak lazım.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 16, 2018, 09:20:55 PM

Erkan Öz gerçekten iyi hem ekonomiye hemde crypto piyasasına hakim. Sadece sert bir düzeltme izledik boğa piyasasının sonu geldiğini düşünmüyorum.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 16, 2018, 09:37:58 PM

Bugün telegram kanalında bir grafik gördüm . Her sene early'de bu çöküs klasik gerçekleşiyor sonra bildiğimiz senaryo .  Bu piyasada gerçekten al sat yapmak riskli . Zaman hodl zamanı .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 16, 2018, 09:43:50 PM

boğa piyasasının sona ermesi için yaklaşık şuralardaki market caplardan %80 daha düşüş olup bir kaç ay oraları geçememsi lazım teknik analize gör

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 16, 2018, 09:50:33 PM

Zamanla düzelecek diyelim geçelim Her seferinde aynı senaryo oluyor başlarda bir çöküş başlatıyorlar belirli bir yere kadar düşürüp daha sonrasında alımlara başlıyorlar.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 16, 2018, 09:55:21 PM

Boğaya ayıya fazla takılıyorsunuz, kripto piyasası nasıl ki bir çok konuda diğer yatırım/ticaret vb piyasalarından ayrılıyorsa, trendler konusunda da bu kadar net çıkarımlar yapılamaz bence. Doğası gereği bu kadar oynak ve anlık hareket eden bir camiada bir döneme veya duruma boğa ya da ayı demek çoğu zaman sürprizlerle terste kalmak anlamına gelir. Boğa/ayı diye teşhis yapıştıranların öncelikle buranın hisse senedi ya da forex vb borsası olmadığının bilincine varması gerekir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
January 16, 2018, 09:56:51 PM

Protföy resmen yarı yarıya eridi desem yeridir, alım satımı bıraktım sayılır uzun süredir ve walletta bekletiyorum tokenleri uzun vadeli 1 hafta öncesine göre tam %50 erimiş durumda değerleri.Kendimi uzun vadeciyim ve anaparayı çıkardım diye avutuyorum.Trade anında terste kalanlara sabır diliyorum
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 16, 2018, 10:14:58 PM

işin boku cıkmaya başladı ama. bi yerde stop ceker artık dedikce devam ediyor bu olay. marketcap 50 milyar 50 milyar erimeye başladı. yeter artık kerizler sirkelenmedi mi hala Cheesy çin mi uyanıyor , maldivler mi uyanıyor kim uyanıyorsa uyansın artık
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 16, 2018, 10:18:30 PM

yangin yerine dondu her yer altcoinler hele katliam yasaniyor suan alim icin biraz daha bekleyecegim
KoinBey
Member
**

Activity: 69
Merit: 10

l'argent est mon étape

View Profile
January 16, 2018, 10:20:52 PM

bence btc 9000 seviyelerini test edip yeni ath'ye doğru yol alacak. bununla birlikte btc tekrar güven kazandığında altlar da hareketlenecek. bence daha yeni başlıyoruz.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
January 16, 2018, 10:21:16 PM

İşte bu piyasanın da bokluğu burada kendi kendini bitirecek. Böyle bir piyasaya kim yatırım yapacak. Sabah kalkıyorsun paran %50 erimiş

polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
January 16, 2018, 10:24:32 PM

işin boku cıkmaya başladı ama. bi yerde stop ceker artık dedikce devam ediyor bu olay. marketcap 50 milyar 50 milyar erimeye başladı. yeter artık kerizler sirkelenmedi mi hala Cheesy çin mi uyanıyor , maldivler mi uyanıyor kim uyanıyorsa uyansın artık

Hiç sorma kardeşim nerdeyse 300 milyar dolar eridi 2-3 günde, freni patlamış kamyon edasıyla adeta yardır yardır çakılıyor
bitcointr01
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
January 16, 2018, 10:27:46 PM

Hiç sorma kardeşim nerdeyse 300 milyar dolar eridi 2-3 günde, freni patlamış kamyon edasıyla adeta yardır yardır çakılıyor

Aynen öyle, her zaman diyorum bu piyasada her şey olabilir, en basit örneği bu işte. Bitcoin her zaman artacak diye bir şey yok.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
January 16, 2018, 10:28:56 PM

Yaşanan zararlardan sonra uykum kaçmış durumda. Bu kadar geniş çapta bir çöküş beklemiyordum. Beni bitiren Bitcoin değil altcoinler oldu. Market cap 450 milyar dolara düştü. Herkese geçmiş olsun.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: