Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:41:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: --------------------------------------  (Read 680 times)
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
January 24, 2018, 10:22:43 AM

acelesi yoksa 1 ay daha bekle Sr. member olarak sat daha fazla para eder hem.
1715449269
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715449269
Reply with quote  #2

1715449269
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715449269
Hero Member
*

Ignore
1715449269
Reply with quote  #2

1715449269
Report to moderator
1715449269
Hero Member
*

Ignore
1715449269
Reply with quote  #2

1715449269
Report to moderator
collinsw90
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
January 31, 2018, 05:34:08 PM

pm atamıyorum hesap hala satılıksa pm at bana.
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
January 31, 2018, 06:05:23 PM

acelesi yoksa 1 ay daha bekle Sr. member olarak sat daha fazla para eder hem.

Yeni sistemde bu biraz zor gibi, ayrıca satan arkadaş satmaktan vazgeçmiştir yada fiyatı 3-4 kat yukarı çekmiştir

Galacos
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
February 05, 2018, 02:00:18 PM

yeni merit sisteminden sonra fiyat gayet iyi gibi duruyor. Full member olmak baya zorlaştı düşünülebilir aslında

proof_seeker
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 05, 2018, 02:02:17 PM

biraz fazla gibi görünse de yeni merit sistemi ile normal bir fiyat biçmişsiniz hesaba. bu saatten sonra full member olmak çok daha zor.
Pythonz (OP)
Jr. Member
*

Activity: 35
Merit: 2

View Profile
February 05, 2018, 02:06:45 PM

yorumlar için teşekkürler. evet fiyat şuan merit sistemine göre gayet makul. fiyatı çok yükseğe çıkartmak gibi bir amacım yok.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
February 05, 2018, 02:10:10 PM

yorumlar için teşekkürler. evet fiyat şuan merit sistemine göre gayet makul. fiyatı çok yükseğe çıkartmak gibi bir amacım yok.

meritten önce niyetlenmiştim hesabını almaya da nasip değilmiş artık hiç nasip olmaz bana Smiley
hayırlı satışlar.
Pythonz (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 05, 2018, 04:36:13 PM

meritten önce niyetlenmiştim hesabını almaya da nasip değilmiş artık hiç nasip olmaz bana Smiley
hayırlı satışlar.

teşekkürler hocam.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
February 05, 2018, 05:05:43 PM

vay arkadaş neler dönmüş yine ya. yok hesap iyi aslinda bu fiyata diyen de var hesap satildimi diyip fiyat soranda. ne olmuş 2015 kayitliysa arkadaşlar yapmayin. kim bakiyor kayit tarihine 2015 den beri hesabi full memberda birakmiş kalmiş dediginiz gibi 2 hafta bir en azindan birkaç mesaj atsaydi coktan olmuştu o zamandan bu yana en kötü hero member. belki legend bile olurdu. konu o değil artik merit sistemi var sr member olabilmesi için artik activity tamamlamiş olmasi gerektiği gibi bir de üstüne merit doldurmasi gerekli. fiyat için de 2200 tl istemiş full member nerede görülmüş nerde ne zaman kim kime satmiş 2200 tl yede siz satacaksiniz allahinizi severseniz. full member'in önü kapali şu durumda.

merit sistemi sr member ve üstünün değerini arttırdı. full member ve altının da değerini azaltti. işin özü bu. hesabınızı kitabınızıda buna göre ayarlayin buna göre yapin. yeni bir hesabın full member'a kadar yolculugunda total de 100 merit yetiyor. yani 1o merit member için kalanı da full member için yeterli. olay zaten ondan sonra başliyor. full memberdan sr member'a geçişte ekstra 150 merit gerekli oradan hele hero member'a 250 gerekli hal bu olunca da dedigim gibi sr member ve üstünün değeri artti. full member ve altı da azaldi.

işin özü hesap 2200 etmez hesap 1000 de etmez benden söylemesi. 1000 tl dediginiz sr member'in değeri. 2200 hero-legend arasi eder o da belki zorlasan 1500 e belki bulunur . belki ama.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Pythonz (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 05, 2018, 05:48:01 PM

vay arkadaş neler dönmüş yine ya. yok hesap iyi aslinda bu fiyata diyen de var hesap satildimi diyip fiyat soranda. ne olmuş 2015 kayitliysa arkadaşlar yapmayin. kim bakiyor kayit tarihine 2015 den beri hesabi full memberda birakmiş kalmiş dediginiz gibi 2 hafta bir en azindan birkaç mesaj atsaydi coktan olmuştu o zamandan bu yana en kötü hero member. belki legend bile olurdu. konu o değil artik merit sistemi var sr member olabilmesi için artik activity tamamlamiş olmasi gerektiği gibi bir de üstüne merit doldurmasi gerekli. fiyat için de 2200 tl istemiş full member nerede görülmüş nerde ne zaman kim kime satmiş 2200 tl yede siz satacaksiniz allahinizi severseniz. full member'in önü kapali şu durumda.

merit sistemi sr member ve üstünün değerini arttırdı. full member ve altının da değerini azaltti. işin özü bu. hesabınızı kitabınızıda buna göre ayarlayin buna göre yapin. yeni bir hesabın full member'a kadar yolculugunda total de 100 merit yetiyor. yani 1o merit member için kalanı da full member için yeterli. olay zaten ondan sonra başliyor. full memberdan sr member'a geçişte ekstra 150 merit gerekli oradan hele hero member'a 250 gerekli hal bu olunca da dedigim gibi sr member ve üstünün değeri artti. full member ve altı da azaldi.

işin özü hesap 2200 etmez hesap 1000 de etmez benden söylemesi. 1000 tl dediginiz sr member'in değeri. 2200 hero-legend arasi eder o da belki zorlasan 1500 e belki bulunur . belki ama.

ben şimdi sana gelip desem ki bana bitcoin sat ama kur 2000 olsun. satar mısın ? satmazsın. o zaman ben niye hesabımı düşük fiyata satayım ? o anki piyasaya göre fiyatlar değişir arkadaşım. piyasa düştü mü bende düşürürm çıktı mı bende çıkartırım. bu kadar basit. burada ki piyasa fiyatını belirleyen şey sen değilsin ne yazık ki.
Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
February 06, 2018, 01:31:53 AM

şuan 1000 liraya temiz full member hesap getirin kapış kapış alırız, alınır Smiley
yorumunuza katılmıyorum.

merit konusu tüm hesaplara x5x6 zorluk seviyesi getirdi ulaşımda. bu durumda fiyata etkisi de böyle olur. normal.
Pythonz (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 06, 2018, 11:05:01 AM

şuan 1000 liraya temiz full member hesap getirin kapış kapış alırız, alınır Smiley
yorumunuza katılmıyorum.

merit konusu tüm hesaplara x5x6 zorluk seviyesi getirdi ulaşımda. bu durumda fiyata etkisi de böyle olur. normal.

yorumunuz için teşekkürler bazı kişiler sadece kendi mantığıyla gittiği için böyle anlamsız yorumlar yapılabiliyor.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
February 06, 2018, 02:45:38 PM

2.200 TL etmez mi? Smiley Ben güzel bir ICO'ya denk geldiğim zaman çok daha fazlasını kazanıyorum Bounty kampanyalarından. Şöyle söyleyeyim hatta, geçtiğimiz imza kampanyası sağ olsun Note 8 kullanıyorum şuan. Smiley (Full Member hesap ile)
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
February 06, 2018, 11:58:52 PM

Arkadaşlar yazıp yazıp sildim. Ancak artık dayanamadım hesap fiyatları için bence baya alttan fiyat yazıyorsunuz. Sr.Member hesap falan altın değerinde hero falan anlatmaya gerek yok. Full member hesap dahi 2 ay kaldığı düzgün bir kampanyadan neler kazanır. Artık rütbe atlamak neredeyse imkansıza yakın. O yazılan 1000-2000 tl falan hesapların değerinin çok çok altında.
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 07, 2018, 04:53:47 AM

Hayırlı satışlar hocam maddi sıkıntı yaşamadığın sürece 1500 TL den aşşağıya sakın satma hocam Smiley Hayırlı satışlar.

adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 07, 2018, 05:54:06 AM

hesabınız değerli arkaşım bu zamaa kadar emek vermiş kasmışsın. sımdı yok parasına satmanın anlamı yok.
tigoes
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 07, 2018, 11:39:36 AM

2.200 TL etmez mi? Smiley Ben güzel bir ICO'ya denk geldiğim zaman çok daha fazlasını kazanıyorum Bounty kampanyalarından. Şöyle söyleyeyim hatta, geçtiğimiz imza kampanyası sağ olsun Note 8 kullanıyorum şuan. Smiley (Full Member hesap ile)

ah böyle yazmayın işte sonra buraya sadece imza kampanyalarından para dağıtılıyormuş diye duyup akın ediyorlar. Ha bu arada Allah daha çok versin Smiley
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: