Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:06:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Keşfedilmemiş Bir Hazine ACHAİN (x5-10 potansiyeli)  (Read 868 times)
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
January 20, 2018, 10:22:18 AM

Achain dediğiniz şu kucoinde ACT olan değil mi? Fork olacak diye aldım fork sonrasında elimde kaldı fiyatı yarı yarıya düştü. Bu kadar değerli bir proje oldugunu bilmiyordum

ABCT almak için kucoindeki ACT adresinizi yazın diyor formda. Doğru mu bu? Bana saçma geldi o yüzden soruyorum

Bir de forktan alacağımız koinler nerede kaldı Kucoin hala vermedi
1713575199
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713575199
Reply with quote  #2

1713575199
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713575199
Hero Member
*

Ignore
1713575199
Reply with quote  #2

1713575199
Report to moderator
1713575199
Hero Member
*

Ignore
1713575199
Reply with quote  #2

1713575199
Report to moderator
1713575199
Hero Member
*

Ignore
1713575199
Reply with quote  #2

1713575199
Report to moderator
omercenko
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
January 20, 2018, 11:06:20 AM

Bilgilendirme için teşekkürler . Fazlasıyla merak uyandırdı.
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
January 20, 2018, 11:12:33 AM

Ben bu projenin tutmayacağı düşüncesindeyim bence iş yapması tutması çok zor bu projenin o yüzden fazla ilgimi çekmedi ama sağolasın yinede

erishanga
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
January 20, 2018, 11:21:35 AM

3000 btc ve rekor denebilecek bir sürede toplaması gerçekten dikkat çekici. sen yazmasan bu ABTC'den haberim olmayacaktı. Bountye katılacak arkadaşlar umarım coinleri götürür  Shocked
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 20, 2018, 11:57:21 AM

işte böyle faydalı konulara bayılıyorum. şu ana kadar hiç duyamıştım achaini. paylaşımınız için teşekkürler. pundixi sorsanız herkes bilir ama achain deseniz vallahi kimse bir şey bilmez. artık bilgiye ulaşmakta zorlaştı bu kadar karmaşanın içinde.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 20, 2018, 12:23:49 PM

Uzun bir süredir fiyat ve proje açısından Asch ile birlikte ilgimi çeken bir coindir Achain. Kucoin sağolsun bu tarz coinleri ucuzdan almak için bize fırsat tanıdı. Alıp, atın bir kenara en geç bir yıl sonra nerelere geldiğine şaşıracaksınız.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 20, 2018, 12:44:04 PM

işte böyle faydalı konulara bayılıyorum. şu ana kadar hiç duyamıştım achaini. paylaşımınız için teşekkürler. pundixi sorsanız herkes bilir ama achain deseniz vallahi kimse bir şey bilmez. artık bilgiye ulaşmakta zorlaştı bu kadar karmaşanın içinde.

Çok haklısınız. O kadar çok airdrop, ico var ki hangisi iyi hangisi kötü ve hangisi tutunacak artık tahmin etmekte zorlanıyoruz. Piyasaya yeni girip çok sağlam kadrolarla gelenler var ve kimileri tutmayacak diye düşünüyorum. Hepsi tüccar mantığı ile gelip paranın merkezden çıkması için değil tam tersi ripple gibi olması için uğraşıyorlar. Bu sistem bu şekilde devam ederse çöker.

R1011
Full Member

Activity: 182

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 20, 2018, 01:42:00 PM

bir ara 1.3 dolarlara kadar fiyatlanmış ve geri çekilmiş dalgada. 69 cent gibi bir fiyatı var. şöyle bakınca biraz inceleyince bana eos u anımsattı ve eos un ne kadar yol aldığı gün yüzü gibi açık. aynı yolu izleyerek 10-15x fiyatlanabilir bu. değerlendirmek lazım.
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 20, 2018, 03:54:31 PM

Ben bu projenin tutmayacağı düşüncesindeyim bence iş yapması tutması çok zor bu projenin o yüzden fazla ilgimi çekmedi ama sağolasın yinede
Projenin tutması zor derken? Achain zaten şuanda çalışan bir platform ve üzerinden çıkan 33 Dapp var. Ben emek harcayıp açıklama yapıyorum siz de biraz olsun açıklama yapın. Neden tutmaz? Ne yapması gerekir? Direkt gelip buraya tutması çok zor yazıp gitmek pek bir şey ifade etmiyor. Fiyat olarak artmayabilir ama blockchain'e katkısı yeter diye düşünüyorum. Her şeyi para olarak da görmeyip teknolojiye odaklanmamız lazım.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 20, 2018, 04:02:51 PM

Achain dediğiniz şu kucoinde ACT olan değil mi? Fork olacak diye aldım fork sonrasında elimde kaldı fiyatı yarı yarıya düştü. Bu kadar değerli bir proje oldugunu bilmiyordum

ABCT almak için kucoindeki ACT adresinizi yazın diyor formda. Doğru mu bu? Bana saçma geldi o yüzden soruyorum

Ben fork bittikten sonra aldım. Kucoin açıklama yapana kadar Achain'den haberim yoktu açıkçası. Ben incelememi yaparken fork çoktan bitmiş ve haliyle dumplanmış. üstüne bir de Btc çakılınca iyice düştü fiyat. Bence alım için çok iyi yerler bu fiyatlar. Bu projenin tek eksikliği marketing ki şu anda ekip marketingin dibine vurmaya başladı. Miami BTC konfrensının hostluğunu Achain ekibi yaptı diye biliyorum ve orada sunum da yaptılar.
  Diğer sorunuza gelince formda Achain adresi veya Kcash adresi istiyor. Kcash achain altyapısı kullanan bir Dapp. yani Kucoinle bir ilgisi yok

kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 20, 2018, 04:13:38 PM

Daha dün Etherdelta'da baktım bu coine ama nedense aklıma yatmadı. Sitelerine girdikten sonra tamamen vazgeçtim ama arkadaş gayet güzel bir anlatım ve inceleme yapmış. Ellerine sağlık.

InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 20, 2018, 05:24:28 PM

Daha dün Etherdelta'da baktım bu coine ama nedense aklıma yatmadı. Sitelerine girdikten sonra tamamen vazgeçtim ama arkadaş gayet güzel bir anlatım ve inceleme yapmış. Ellerine sağlık.
Bu coin Etherdelta'da satılmıyor acaba başka bir coinle mi karıştırdınız?
alım satım yapılabilen siteler için :https://coinmarketcap.com/currencies/achain/#markets

SodaLimon
Newbie
*

Activity: 47

View Profile
January 20, 2018, 05:28:23 PM

Hacım eline koluna bilgine sağlık uğraşlarına değer inşallah aslında kısa vadede şuan aradığım bir coin lazım ama o kadar güzel bir bilgi birikimini paylaşmışsın ki uzun vadede yatırım olarak bunada girebilirim biraz takip edip analizlerine güvenerek giricem umarım herkes bu işten ekmek yer , takibini sürdürücem seninde
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
January 20, 2018, 06:41:52 PM

Ben fork bittikten sonra aldım. Kucoin açıklama yapana kadar Achain'den haberim yoktu açıkçası. Ben incelememi yaparken fork çoktan bitmiş ve haliyle dumplanmış. üstüne bir de Btc çakılınca iyice düştü fiyat. Bence alım için çok iyi yerler bu fiyatlar. Bu projenin tek eksikliği marketing ki şu anda ekip marketingin dibine vurmaya başladı. Miami BTC konfrensının hostluğunu Achain ekibi yaptı diye biliyorum ve orada sunum da yaptılar.
  Diğer sorunuza gelince formda Achain adresi veya Kcash adresi istiyor. Kcash achain altyapısı kullanan bir Dapp. yani Kucoinle bir ilgisi yok

Kcash ne oldugunu bilmediğim için Kucoin cüzdanı zannettim Smiley neyse öğrendim bilgisayara act cüzdanı kurdum ben de araştırıyorum bir yandan

tek anlamadıgım şey nasıl oluyor da btc forku dağıtıyor bunlar? forkları dağıtmalarını anlayamadım.

bir de madenciliği nasıl oluyor acaba. dpos diye birşey ama nasıl stake ediliyor kimse bilmiyor
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 26, 2018, 05:31:12 PM

Achain yavaş yavaş marketinge başladı eğer btc ani hareket yapmazsa kısa zamanda yukarı hareket bekliyorum. olur da btc ani çıkarsa dolar olarak da kayıp olmaz. 

enfarktus
Full Member

View Profile
January 26, 2018, 06:30:50 PM

Achain ekibi işin tanıtım yönünü de ihmal etmiyor, sık sık avrupa ve amerikadaki blockchain seminerlerinde sunumlar yapıyor. Bu gayet olumlu bir şey. Kendilerini çin ile sınırlamadıkları sürece yükseliş kaçınılmaz. Ucuzken toplayın, zaman zaman kendi zincirlerinde çıkan yeni dappsları airdrop ile dağıtacaklar.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
January 26, 2018, 07:07:35 PM

available supply 300 milyon total 1 milyar.
enfarktus
Full Member

View Profile
January 26, 2018, 07:46:17 PM

available supply 300 milyon total 1 milyar.

Aynı kulvardaki Eos'un fiyatına bakın hocam. Circulating Supply 629.507.246, total Supply
900.000.000 fiyat 14 dolar. https://coinmarketcap.com/currencies/eos/
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 26, 2018, 08:32:21 PM

Achain ekibi işin tanıtım yönünü de ihmal etmiyor, sık sık avrupa ve amerikadaki blockchain seminerlerinde sunumlar yapıyor. Bu gayet olumlu bir şey. Kendilerini çin ile sınırlamadıkları sürece yükseliş kaçınılmaz. Ucuzken toplayın, zaman zaman kendi zincirlerinde çıkan yeni dappsları airdrop ile dağıtacaklar.
ben de ABTC forku için almıştım. Sonradan çok değerli bir coin olduğunu anladım. Tek sıkıntısı marketingdi. onu da yavaş yavaş çözmeye başladılar. birde Dapps ları ICO sunda ACT kullansa tadından yenmeyecek

wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
January 26, 2018, 08:42:59 PM

bu güzel araştırma sonrası inceledim coini. fakat OKEX te yer alması bizim için sorun değil mi
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: