Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:52:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Nanokatolog'dan sipariş vermeden önce okumanız tavsiye edilir  (Read 207 times)
sahinkod (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 09:36:15 AM

Merhaba arkadaşlar.Nano katolog hakkında ilk kez sipariş verecek arkadaşlar için bir kaç bilgilendirmede bulunacağım.

Öncelikle sitede siparişler 2 ye ayrılmaktadır.Hemen teslim ve 5-7 gün içerisinde tedarik edilip gönderilen siparişler.Öncelikli olarak alacağınız ürünü ellerinde bulunduğunu söyleseler ve hemen teslim yazsa bile canlı desteğe bağlanıp ürünün ellerinde bulunduğuna dair yemin ettirin Smiley Evet ciddiyim ,çünkü ellerinde olmamasına rağmen yalan söylüyorlar ve ürününüzü geciktirdikçe geciktirebiliyorlar.2. olarak gelecek ürünü mutlaka kontrol edin arkadaşlar.İç aksamına da bakabiliyorsanız bakın.Şahsıma 2 kez 2. el ürün göndermişlikleri vardır.Özellikle ekran kartlarınızı bu firmadan almanızı önermem.Satış sonrası da sıkıntısı olan bir firma.Garanti sürecini ellerinden geldikleri kadar zorlaştırıyorlar.

Gelelim ikinci sipariş verme metoduna. 5-7 gün içerisinde tedarik işte bu kelimeler sitedeki en tehlikeli kelimelerdir Smiley 5-7 gün ama 15 gün de olabilir,25 de olabilir veya siz siparişi iade edene kadar bu süre uzatılabilir.Yani özellikle bazı ürünlerinde firma size açık açık diyor.Kardeşim ben bu ürünü sana getirmeyeceğim,gel güzellikle iade et .Ben tedarik sürecinde bulunan 3 siparişimden 1 tanesi 12 gün de gelmemesi sonucu iade ettim...

Gelelim birde iade etme konusuna.Firma "Tamam kardeşim sen ürünü iade ettin de ,biz paranı iade eder miyiz ?" acaba diyorlar Smiley  Para iadesini vermeme rağmen siteden 5 gün boyunca onaylama yapmadılar.Bakın paranın iadesinden bahsetmiyorum,iade onaylamasını yapmadılar.En sonunda yazdım ,neden onaylamıyorsunuz diye.Canlı destek anında onayladı.Dedim madem bu kadar prosedüre dayanmayan ,tak diye onaylayabileceğiniz işlemse neden onaylamadınız dediğimde işlem sırası var efendim dedi. Sanki firma Teknosa veya Hepsiburada(2 gün sürüyor 2 firmada da onay süresi ) . Peki paramı ne zaman hesabıma yatırırsınız dediğimde o zaman olayı anladım.Parayı cuma günleri yatırıyoruz dediler,fakat sizin işlemi cuma günü onayladığımızdan haftaya kaldı dediler Smiley Adamlar para iadesini bile ne kadar uzatabiliriz ona bakıyorlar Smiley

Gelelim canlı desteklerine.Bu konuyu kısa geçeceğim. Klasik bir canlı destek konuşması şu şekilde olur ;
+ Hangi ürüne bakıyorsunuz ? ( Evet ilk onlar yazabiliyor bu konuda gayet iyi )
- Ana kart
+ Linki gönderir  ve "siparişini takip etmem için lütfen " adnakjd2548 " kodunu hediye çeki kısmına girin ben hemen kargolayayım" diyerek konuşmadan çıkar.
Kendisini dahada görme,konuşma gibi imkanınız yoktur.Adamların müşteri hizmetleri sokaktan toplama olup muhtemelen maaş denen bir şey yok.Satış başına kazanıyorlar.Öyle olunca da müşteri hizmetinin senle tek işi kodu verip kaçmak.

Nanokatolog'u 7 kez kullanmama rağmen bu işlemleri yaşadım ve artık pes ederek bıraktım.Tecrübelerimi,başıma gelenleri de yeni kullanacak arkadaşlara aktarmak istedim.Herkesi iyi günler.7

EK : Yalnız değilmişim meğersem burada bir ordu varmış Smiley ve en komiği de bu şikayetlere nanokatolog cevap dahi yazamamışlar. https://www.sikayetvar.com/nanokatalogcom
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
January 19, 2018, 09:53:24 AM

aylar önce karşıma şu başlık çıkmıştı;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2357918.msg24039116#msg24039116

benim zihnime yer etmiş. dedim kabloyu bile göndermekten aciz olan bi firmadan hiç birşey alınmaz.
furkanozkaya95
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile WWW
January 19, 2018, 07:43:03 PM

Leş bir firma bulaşmayın. Kötü tecrübelerim var.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 19, 2018, 07:50:46 PM

Evet beyler, bu uzun süren kargo gibi kısımları iyi okumanız lazım yoksa sözleşmeye tıklayınca iş işten geçer. almadan önce iyi okuyun
Ermbc
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 11:55:52 PM

bulaşmayın önsipariş verdiğim ürünü 1 ay bekledim gelmedi.
shariomario
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 3

View Profile
January 20, 2018, 05:46:49 AM

Benim de 1 hafta önce başıma geldi aynı durum. Chat'ten sormama rağmen ve elimizde ürün var demelerine rağmen, depoda kaybetmişler (nasıl oluyorsa 4 tane ekran kartını kaybetmek) ve hala paramı iade edecekler.!

Kesinlikle uzak durun.
sahinkod (OP)
Member
**

View Profile
January 20, 2018, 09:37:41 AM

Benim de 1 hafta önce başıma geldi aynı durum. Chat'ten sormama rağmen ve elimizde ürün var demelerine rağmen, depoda kaybetmişler (nasıl oluyorsa 4 tane ekran kartını kaybetmek) ve hala paramı iade edecekler.!

Kesinlikle uzak durun.

Adamlarda birde şu olay var örneğin bir ürün piyasanın altında 150 liraya satılıyor.Ürünü alıyorsunuz 150 tl ye.Sonra ürünün fiyatı piyasada dahada artınca imkanı yok yollamıyorlar Smiley Kendi sitelerinde 200 tl ye satıyorlar,stokta da oluyor.Canlı desteğe diyorsunuz benim ürünü neden göndermiyorsunuz ,cevapları şu şekilde oluyor "Tedarik Sürecinde " çok tehlikeli bir firma Smiley
alimnts
Member
**

Activity: 116
Merit: 13

Sürekli araştırmacı

View Profile
January 20, 2018, 10:38:28 AM

Merhaba arkadaşlar.Nano katolog hakkında ilk kez sipariş verecek arkadaşlar için bir kaç bilgilendirmede bulunacağım.

Öncelikle sitede siparişler 2 ye ayrılmaktadır.Hemen teslim ve 5-7 gün içerisinde tedarik edilip gönderilen siparişler.Öncelikli olarak alacağınız ürünü ellerinde bulunduğunu söyleseler ve hemen teslim yazsa bile canlı desteğe bağlanıp ürünün ellerinde bulunduğuna dair yemin ettirin Smiley Evet ciddiyim ,çünkü ellerinde olmamasına rağmen yalan söylüyorlar ve ürününüzü geciktirdikçe geciktirebiliyorlar.2. olarak gelecek ürünü mutlaka kontrol edin arkadaşlar.İç aksamına da bakabiliyorsanız bakın.Şahsıma 2 kez 2. el ürün göndermişlikleri vardır.Özellikle ekran kartlarınızı bu firmadan almanızı önermem.Satış sonrası da sıkıntısı olan bir firma.Garanti sürecini ellerinden geldikleri kadar zorlaştırıyorlar.

Gelelim ikinci sipariş verme metoduna. 5-7 gün içerisinde tedarik işte bu kelimeler sitedeki en tehlikeli kelimelerdir Smiley 5-7 gün ama 15 gün de olabilir,25 de olabilir veya siz siparişi iade edene kadar bu süre uzatılabilir.Yani özellikle bazı ürünlerinde firma size açık açık diyor.Kardeşim ben bu ürünü sana getirmeyeceğim,gel güzellikle iade et .Ben tedarik sürecinde bulunan 3 siparişimden 1 tanesi 12 gün de gelmemesi sonucu iade ettim...

Gelelim birde iade etme konusuna.Firma "Tamam kardeşim sen ürünü iade ettin de ,biz paranı iade eder miyiz ?" acaba diyorlar Smiley  Para iadesini vermeme rağmen siteden 5 gün boyunca onaylama yapmadılar.Bakın paranın iadesinden bahsetmiyorum,iade onaylamasını yapmadılar.En sonunda yazdım ,neden onaylamıyorsunuz diye.Canlı destek anında onayladı.Dedim madem bu kadar prosedüre dayanmayan ,tak diye onaylayabileceğiniz işlemse neden onaylamadınız dediğimde işlem sırası var efendim dedi. Sanki firma Teknosa veya Hepsiburada(2 gün sürüyor 2 firmada da onay süresi ) . Peki paramı ne zaman hesabıma yatırırsınız dediğimde o zaman olayı anladım.Parayı cuma günleri yatırıyoruz dediler,fakat sizin işlemi cuma günü onayladığımızdan haftaya kaldı dediler Smiley Adamlar para iadesini bile ne kadar uzatabiliriz ona bakıyorlar Smiley

Gelelim canlı desteklerine.Bu konuyu kısa geçeceğim. Klasik bir canlı destek konuşması şu şekilde olur ;
- Ana kart
+ Linki gönderir  ve "siparişini takip etmem için lütfen " adnakjd2548 " kodunu hediye çeki kısmına girin ben hemen kargolayayım" diyerek konuşmadan çıkar.
Kendisini dahada görme,konuşma gibi imkanınız yoktur.Adamların müşteri hizmetleri sokaktan toplama olup muhtemelen maaş denen bir şey yok.Satış başına kazanıyorlar.Öyle olunca da müşteri hizmetinin senle tek işi kodu verip kaçmak.

Nanokatolog'u 7 kez kullanmama rağmen bu işlemleri yaşadım ve artık pes ederek bıraktım.Tecrübelerimi,başıma gelenleri de yeni kullanacak arkadaşlara aktarmak istedim.Herkesi iyi günler.7

EK : Yalnız değilmişim meğersem burada bir ordu varmış Smiley ve en komiği de bu şikayetlere nanokatolog cevap dahi yazamamışlar. https://www.sikayetvar.com/nanokatalogcom

Hocam kusura bakmayın ama siz kaşınmışsınız 7 kere sipariş vermek bu firmaya iyi cesaret kimse sorsam kesinlikle uzak durun diyorlar.

I have a dream I live to make it come true

my metamask adress: 0xE4B6C4d1a5603Ff0bebEeF37BEAAec5D263A74d0
sahinkod (OP)
Member
**

View Profile
January 20, 2018, 02:14:21 PM

- Ana kart

Hocam kusura bakmayın ama siz kaşınmışsınız 7 kere sipariş vermek bu firmaya iyi cesaret kimse sorsam kesinlikle uzak durun diyorlar.

Dostum kaşınmalık bir durum yok,ucuz ve fırsat gördükçe alışveriş yaptım ve insanlara tecrübemi paylaştım.Yine 100-200 tl piyasadan ucuza bir fırsat bulursam yine alışveriş yaparım.Göndermezlerse en fazla param 1 ay onlarda kalır Smiley Buda bana koymaz Wink
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
January 20, 2018, 02:17:41 PM

Kesinlikle uzak durun.

o da iyiymiş Smiley depoda bulamıyorsan o kadar zamanda yurtdışından bile getirtirsin Smiley

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
sahinkod (OP)
Member
**

View Profile
January 26, 2018, 09:55:58 AM

bu karaktersiz,dolandırıcı firma için up++ Smiley
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 26, 2018, 08:17:51 PM

evet ben de geçenler de birşey alacak oldum bankaya gittim tam ödeme yapacağım, canlı sohbetten konuşurken ürünün ellerinde olmadığını, ödemeden sonra temin edilip 7 gün sonra tarafıma kargo edileceğini öğrenince, 3 kuruş fazla verip n11 den aldım.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Pages: [1]
  Print  

Jump to: