Bitcoin Forum
April 19, 2024, 08:01:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ABT] ArcBlock - Blockchain 3.0  (Read 1896 times)
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
February 03, 2018, 03:22:35 PM

10 saniye bile sürmeyecek bunun icosu. ilk node onayında ico bitmiş olur. bende kyc yi geçtim ve bekliyorum. sabaha karşı olması kötü olmuş bizim açımızdan. uyuyakalmazsam göndereceğim bir şeyler ama alabileceğimi sanmıyorum. şans işi artık. borsada manyak fiyatlara gidecektir bu tokenlar.
1713556882
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713556882
Reply with quote  #2

1713556882
Report to moderator
1713556882
Hero Member
*

Ignore
1713556882
Reply with quote  #2

1713556882
Report to moderator
1713556882
Hero Member
*

Ignore
1713556882
Reply with quote  #2

1713556882
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713556882
Hero Member
*

Ignore
1713556882
Reply with quote  #2

1713556882
Report to moderator
1713556882
Hero Member
*

Ignore
1713556882
Reply with quote  #2

1713556882
Report to moderator
1713556882
Hero Member
*

Ignore
1713556882
Reply with quote  #2

1713556882
Report to moderator
tribeca
Member
**

Activity: 135
Merit: 10

View Profile
February 03, 2018, 03:33:54 PM

boşuna uykusuz kalmaya değmez. kimseye yedirmezler. 3 saniye sürer hard cap. sen daha adresi kopyalayıp yapıştırana kadar sold out yazarlar.
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
February 03, 2018, 03:59:26 PM

bu proje 2018 yılının en çok konuşulan projelerinden biri olacaga benziyor. gerek global konulardaki tartışmalarda gerekse yerel sohbetlerde ve özellikle telegramda yüksek bir ilgi olduğunu görüyoruz.  Blockchain 3.0 cümlesi bile insanı heyecanlandırıyor. bakalım neler olacak. yarını sabırsızlıkla bekliyorum. umarım alabiliriz.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
February 03, 2018, 05:04:08 PM

ICo'ya katılacaklara bol şanslar dilerim ama yakalamak zor olacak, ben katılmayacağım blockchain 3.0 iddiasında bir proje olduğu için yakından takip edip, sonrasında coin almayı tercih edeceğim.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
February 03, 2018, 05:22:52 PM

Çok fazka hype var.  İmza kampanyasına bi baktım 1526 kişi var. Bounty den de fazla bir şey kazanamayacak imzacılar .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 03, 2018, 06:32:14 PM

Çok fazka hype var.  İmza kampanyasına bi baktım 1526 kişi var. Bounty den de fazla bir şey kazanamayacak imzacılar .

İmzayada sınır getirilmesi gerekirdi. Ama ekip yalebi çok görünce biraz ukala davranmış gibi görünüyor. Ya bu arkadaş ilk konuyu açtığında ben siteye kayıt oldum. Kyc yapmayı unuttum şimdi görünce aklıma geldi. Kesin x10 yapar eğer ben kaçırdıysam  Grin
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 03, 2018, 06:46:31 PM

Bireysel cap yapmaları gerekiyor yoksa bu kadar yüksek hype ile kesinlikle yatırım yapılamaz, son dönemlerdeki en yüksek katılımcı satısına ulaşacak gibi
tribeca
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 07:00:34 PM

Bireysel cap yapmaları gerekiyor yoksa bu kadar yüksek hype ile kesinlikle yatırım yapılamaz, son dönemlerdeki en yüksek katılımcı satısına ulaşacak gibi

3 eth +7500 cmt kadar alabiliyor her kişi maksimum. toplamda 5.000 dolar civarı bişey yani. 100 bin kişi whitelistte olunca herkese yetmesi imkansız oluyor. hızlı olan ilk 6-7 bin kişi alacak. geri kalan 93 bin kişi bişey alamayacak.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 03, 2018, 08:51:48 PM

3 eth +7500 cmt kadar alabiliyor her kişi maksimum. toplamda 5.000 dolar civarı bişey yani. 100 bin kişi whitelistte olunca herkese yetmesi imkansız oluyor. hızlı olan ilk 6-7 bin kişi alacak. geri kalan 93 bin kişi bişey alamayacak.

işte hype bu yüzden iş yapar diyoruz ya Smiley kişi başi aslinda belirttikleri miktar katilim için uygun olmuş daha düşük yapsalar belki muhtemel katilimci sayisini arttirabilirlerdi diye düşünüyorum fakat diğer türlü de kötü olurdu ama yine de miktar cok az azaltilabilirdi  3 eth iyi para yapiyor yanina + 7500 cmt demişsin o da zaten 2 ether felan yapiyor . bende whitelist kaydi almiştim ilk günlerde son günlere doğru onaylanmamişti en son mail attim da öyle ilgilendi saolsunlar onay alabildik ico için. şimdi sabahlayacaz artık yapacak bişi yok zamanında bread icosu da böyle oldu 3x gördü hatirlarsaniz o yüzden benim önerim sabah felan demeyin girmeye niyetiniz varsa bir şekilde girin derim. sonra üzülmeyin.
exfilesx
Member
**

Activity: 112

View Profile
February 03, 2018, 09:11:08 PM

Ben buna 1 ether atmayı düşünüyordum keşke kişi başı 1 ether falan yapsalarmış en azından alabilecek insan sayısı 3-4 katına çıkmış olurdu.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
February 03, 2018, 09:11:49 PM

Yatırım adresi zaman dolmaya yakınmı açıklanacak . Scam sitelerden mailler gelmeye başladı .

Edit ;

1. Bireysel kap ve gaz limitine katkıda bulunmayın. (ayrıntılar aşağıda gösterildiği gibi)
2. Her katılımcı, paylaşılan sözleşme adresi değil, ETH / CMT aktarımı için kişisel bir adres alacaktır.
3. ETH dijital adresini başka kanallardan sağlayamayacağız, bu nedenle lütfen diğer kanallar tarafından talep edildiğinde ödeme yapmayınız.

Zaman dolduğunda herkez için farklı adreslere yatıracağız .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 03, 2018, 09:25:56 PM
Merited by mich (10), ap3311 (9)

Yatırım adresi zaman dolmaya yakınmı açıklanacak . Scam sitelerden mailler gelmeye başladı .

Edit ;

1. Bireysel kap ve gaz limitine katkıda bulunmayın. (ayrıntılar aşağıda gösterildiği gibi)
2. Her katılımcı, paylaşılan sözleşme adresi değil, ETH / CMT aktarımı için kişisel bir adres alacaktır.
3. ETH dijital adresini başka kanallardan sağlayamayacağız, bu nedenle lütfen diğer kanallar tarafından talep edildiğinde ödeme yapmayınız.

Zaman dolduğunda herkez için farklı adreslere yatıracağız .

scam maillere dikkat edin arkadaşlar artık kolay kolay yemiyoruz fakat yine de önlemimizi alalim. bu piyasa ne dolandiricilar gördü o yüzden uyanık olalim üstelik katilimin yapilacagi saatlerin hata yapmaya en uygun saatler o yüzden tekrar tekrar kontrollerimizi gerçekleştirelim. şimdi  yatırım ek yapabilmek için daha önceden whitelist kyc falan filan halletmiş olmamiz gerekli o doğrultuda anlatiyorum  önce web sitelerine giriş yapip login oluyoruz orada sağ üst köşede arcblock token sale diye bir seçenek var ona tıklıyosunuz o tarafi aktif ettikten sonra size mail gelmesi gerekli o işlemlerden de sonra artik yapmaniz gereken şey beklemek. vakti geldiğinde tekrar login olacağiz ve bize yatırım yapmak istediğimiz türden bir cüzdan adresi verecez tokenlerimizi alacaz işlem bu kadar. inşallah yetişebilir ve alabiliriz.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
February 03, 2018, 10:18:41 PM

7500 tane CMT aldım binaceden 1,5 saat önce onu tanımlamış olduğum adrese transfer ettim ama ulaşmadı daha. Umarım 4 e kadar ulaşır .
tribeca
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 10:20:45 PM

yatırım adresi açıklandığı andan itibaren gönderim yapabilecek miyiz yoksa kronometrenin dolmasını mı bekleyeceğiz?
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
February 04, 2018, 12:54:29 AM

Zaten yatırım yapacak olanlar ekranın başındadır ama , Son altı dakika arkadaşlar .
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 04, 2018, 12:56:45 AM

su an ki piyasa şartları altında 30 dakikada hard cap yapacaklarını sanmıyorum arkadaşlar , o yüzden boşuna acele etmeyin. acele ile alıcam derken hata yapmayın
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
February 04, 2018, 01:08:40 AM
Last edit: February 04, 2018, 01:19:42 AM by slmn

Gönderebildik bu gas sınırında üst limit koymaları çok iyi oldu gerçekten. Diğer icolara örnek olsun.

su an ki piyasa şartları altında 30 dakikada hard cap yapacaklarını sanmıyorum arkadaşlar , o yüzden boşuna acele etmeyin. acele ile alıcam derken hata yapmayın

Şu an 7 dakikada ethereum bazında %68 tamamladılar her saniye artıyor bitecek yarım saate kalmadan ancak cmt bazında biraz kalabilir belki yarım saate.

Edit: Bunu yazdıktan 5 dakika sonra ethereum tarafında hard cap yaptı, cybermiles kısmında ise yarıladı.

Edit2: Cybermiles kısmında 19 dakikada hard cap yaptılar.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
February 04, 2018, 01:14:23 AM

3 ETH ve 7400 CMT ile katıldım. Fırsat tanıdılar . Ama ETH den aldığım ABT balanta gösteriyor fakat cmt ile gönderdiğim daha yansımadı .

Edit : Biraz geçte olsa yansıdı .
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 04, 2018, 01:16:19 AM

Gönderebildik bu gas sınırında üst limit koymaları çok iyi oldu gerçekten. Diğer icolara örnek olsun.

Şu an 7 dakikada ethereum bazında %68 tamamladılar her saniye artıyor bitecek yarım saate kalmadan ancak cmt bazında biraz kalabilir belki yarım saate.

Edit: Bunu yazdıktan 5 dakika sonra ethereum tarafında hard cap yaptı, cybermiles kısmında ise yarıladı.

aynen valla , ters köşe olduk. 11 dakikada 12500 etheri topladılar. helal olsun, umarım yatırımcısına iyi kazandırır
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 04, 2018, 01:21:21 AM

bende girdim icoya ama Deposit 1.0000 ETH (0.0000 ETH executed, 1.0000 ETH pending) işlem hala pendingte bekliyor.eğer girmediysek heralde iade edecekler ethereumu.şuan tamamen hardcap yapmış durumda hem cmt hemde eth yatırımı durdu umarım giren herkes kazançlı çıkar arkadaşlar

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: