Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:10:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: DİKKAT MİLLET ! Manipülasyon NASIL YAPIYORLAR !!  (Read 161 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
September 28, 2018, 04:31:05 PM
Last edit: September 28, 2018, 04:42:40 PM by anonymous3x

aşağıdaki başlıkta muhtemelen boğa başladı ekimde fiyatı yükseltecekler. nasıl yükseltecekler ve siz bakacaksınız söylüyorum.

Yine millet nasıl kaybedecek !!!!! yazıyorum
A) Etf reddedilecek haberi pompaladılar
B) Herkesi düşüşe inandırlar. Twitterdaki ters indikatörlerle millete düşüşü pompalattılar. Aylardır bu ters indikatörler düşecek diyor bir bok olduğu da yok.
C) Herkes düşçek derken Ekim ayında fiyatı 10.000 dolar yap.
D) Kasımda vadelileri koy
F) Kasımda herkesin eline yukarıdan bitcoini ver pardon ona bitcoin denmez herkesin eline kiloluk sazanı 10.000 dolardan ver

kasımda 3000 dolardayız !!! yazın bunu kenara sağdan soldan twittercı tayfa kasımda ralli var demeye başladıysa kasımda büyük çöküş yakın !!! benim dediklerim tutmazsa bir bok bilmiyorum. ne zamandır bu piyasadayım düşecek diyorlarsa çıkıyor ekimde bunlar fiyatı 10.000 dolara çıkaracak kasımda herkesin eline sazanı dağıtacaklar yeni vadeli işlemlerle !!!

alın size spekülasyon başlığı:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5038345.0
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
September 28, 2018, 06:20:27 PM

Kripto para piyasasındaki spekülasyon hat safhada. Seninkide bir ihtimal, olmayacak şey değil.her zaman söylerim bu piyasada her an her şey olabilir. Bekleyip göreceğiz..

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 28, 2018, 06:57:11 PM

Olabilir de olmayabilir de. Bu piyasada hiçbir şey belli olmaz. Ha ama derseniz ki 10000 dolar oldu yeniden, bence 10 binden sonrası da gelir. 20ye kadar çıkmasa da bir hafta falan çok canlı geçer. O zaman da biz çıkış yaparız çöküşü bekleriz (:

flygate
Jr. Member
*

Activity: 185
Merit: 1

View Profile
September 28, 2018, 08:22:03 PM

lamborghini'nin sahibi televizyonlara reklam vermiyormuş. sebebi de zenginlerin televizyon izlemediğini düşünüyor olmasıymış. buradan bir benzetme yapayım kendi çapımda. bu haberden etkilenip yatırım yapacak kesim zaten btc de yükselmeye sebep olacak kadar maddi gelire sahip değil. fiyatta aşırı yükselmeye sahip olacak olan kesim ise iyi kazanmadan hemen fiyatın düşmesine müsade etmez.diye düşünüyorum.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
September 29, 2018, 07:07:58 AM

Ekimde 10.000 dolar olacaksa bayağı işimi görür aslında umarım olsun. Kasım senaryosu için ise olmaz diyemem çünkü her yükselişte elimize vermeye alıştılar. Bu sefer biz erken davransak yükselişe devam ederler. İki ucu boklu değnek.
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
September 29, 2018, 07:59:15 AM

şuanlık alımda yapmıyorum elimdekilerdende satmıyorumda bu yıl ben pek birşey beklemiyorum açıkçası karamsarlık gibi olmasın ama boğada gelirse süpriz olur yıl sonuna kadar benim için en azından

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 29, 2018, 08:33:50 AM

30 eylül yaklaşıyor. manipülasyon illaki olacaktır. etkilenmemek için hiç bir şey satın almazsın ve beklersin. merkez bankası nasıl faiz kararını verirken ve verdikten sonra hareketlenme oluyor aynısı bitcoinde de olabilir. zaten piyasaya yabancı kaynaklardan bilgiler hemen düşmeye başlar. kısa bir araştırma ne yapılmak isteniyor öğrenirsin.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Pages: [1]
  Print  

Jump to: