Bitcoin Forum
April 25, 2024, 06:29:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Btcturk giriş sistemi  (Read 167 times)
heirinch (OP)
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
January 20, 2018, 11:13:53 AM

Btctürkdeki 50tl lik etc lerime bakmak için sisteme giriş yaptım e-posta ve şifre şeklinde karşıma ekran geldi baktım resim benim resim telefondayım tabi onay resmi doğru sms bekliyorum gelmedi sayfayı aşa kaydırırken bir yandanda mesaj gelcek diye bekliyorum sayfayı bir kaydırdım halil ibrahim bide soyadlı kişi geldi karşıma hemen dedim la 50 lira girti siteyi hacklemişler gerçekden komediye bak filan derken hemen yardıma yazdım düzeltün bu nedir diye sonra hemen kişi isim ve numarasını alıp bilişim suçları filan şikayet ederim hesapda hareket barsa diye tekrar  eposta şifre sisteme girdim bi baktım isim numara bu sefer bana ait ilk sms gelmedi 2. Sms için tekrar gönder dedim hemen geldi bu nedir ne değildir ne yapayım btcturk korkuttun beni yapma böyle şeyler
1714026545
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714026545
Reply with quote  #2

1714026545
Report to moderator
1714026545
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714026545
Reply with quote  #2

1714026545
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 265

View Profile
January 20, 2018, 04:09:05 PM

Arkadaşım bu kadar ufak tefek şeyler için lütfen forumu çöp etmeyin. Btctürk'ün ana konusu altında yazın ne yazacaksanız. Her borsaya girerken sorun yaşayan konu açarsa ne olacak buranın hali. Bu arada Btctürk te etc ne alaka?

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
January 20, 2018, 04:35:41 PM

Btctürkdeki 50tl lik etc lerime bakmak için sisteme giriş yaptım e-posta ve şifre şeklinde karşıma ekran geldi baktım resim benim resim telefondayım tabi onay resmi doğru sms bekliyorum gelmedi sayfayı aşa kaydırırken bir yandanda mesaj gelcek diye bekliyorum sayfayı bir kaydırdım halil ibrahim bide soyadlı kişi geldi karşıma hemen dedim la 50 lira girti siteyi hacklemişler gerçekden komediye bak filan derken hemen yardıma yazdım düzeltün bu nedir diye sonra hemen kişi isim ve numarasını alıp bilişim suçları filan şikayet ederim hesapda hareket barsa diye tekrar  eposta şifre sisteme girdim bi baktım isim numara bu sefer bana ait ilk sms gelmedi 2. Sms için tekrar gönder dedim hemen geldi bu nedir ne değildir ne yapayım btcturk korkuttun beni yapma böyle şeyler

hocam aralara nokta koyabilirsin. parayla pulla değil bu. cümle biter nokta koyarsın böyle olursa anlamsız saçma bir şey ortaya çıkıyor. anlam düşüyor.

konu açıyorsan bari dikkat et şu Türkçe kullanımına.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 21, 2018, 02:53:38 PM

Sms gelmeyince bile artık konu açılıyor. Forum iyice çöplüğe dönmeye başladı. Yeni girenler post kasmak için dolduruyor da dolduruyor.
Peno
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 09:33:40 AM

"Sms gelmeyince bile artık konu açılıyor. Forum iyice çöplüğe dönmeye başladı. Yeni girenler post kasmak için dolduruyor da dolduruyor." derkende inceden post kasan arkadas Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: