Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:50:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Türkiye'nin profesyonel Bitcoin&Altcoin Haber Sitesi https://bitcoingazete.com  (Read 152 times)
bitcoingazete (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 18, 2018, 06:11:25 PM
Last edit: January 18, 2018, 06:22:55 PM by bitcoingazete

www.Bitcoingazete.com teknolojinin Avrupa merkezi İrlanda/Dublin’de kurulmuştur. Türkiye’deki ilk ve tek profesyonel kripto finans haber sitesidir. Kendini kripto finans alanında yetiştirmiş ekibimizin hedefi Bitcoin ve Altcoinler hakkındaki dünya ve Türkiye’deki anlık ve önemli gelişmeleri sizlere ulaştırmaktır. Bitcoingazete.com, Bitcoin ve Altcoinlere dair tüm gerekli bilgiye ulaşabileceğiniz günlük ve anlık yenilenen içerikleri ile 2017 yılında hizmete başlamıştır.

Sukut
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 19, 2018, 02:31:23 AM

Elinize saglik emek vermissiniz. Bu forumdaki insanlara hitap etmek için "Bitcoin nedir?", "Bitcoin nasil alinir?" gibi sorulardan bir tik öteye geçmeniz gerekecek diye düsünüyorum. Burada da bir çok degerli arkadas var. Forum'dan yazan olursa bilelim. Hatta forumdan degilse dahi kim yaziyor bilelim. Ona da baktim bulamadim.

Türkçe, kaliteli bir cryptocurrency haber sitesinin eksikligi bence var. Yabanci kaynaklarla karsilastirinca yok gibi zaten Türkçe ben o yüzden Türk kaynaklarina bakmiyorum bile. Umarim kalici olur.
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 19, 2018, 04:50:22 AM

Öncelikle başarılar dilerim. Bir kaç öneride bulunmak isterim.
1. Her şey iç içe duruyor daha sade ve göz yormayan listeli bir tasarım daha hoş olur.
2. İçerik konusunu temelden anlatımla başlatsanız daha güzel olur. Mesela Blockchain 101, Bitcoin 101 gibi kategoriler oluşturarak yeni arkadaşlar için aydınlanma bölümü oluşturmanız size pozitif geri dönüş sağlayacaktır.
3. CDN kullanmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde sunucuya daha az yük bindirip daha stabil ve seri işlemesini sağlarsınız. Gelecekte içerik çoğaldığında eklediğiniz fotoğraflar ciddi yavaşlamalara sebep olacak.

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
January 19, 2018, 06:42:34 AM

site tasarım fena değil, daha da iyi olabilir. zamanla geliştirebilirsiniz. Orta kısımdaki coinlerin yanıp sönmesi yani fiyat değişimleri biraz göz yoruyor. İçerik olarak 2018'de patlama yapabilecek coinler ve nedenleri gibi konulardan bitcoin, altcoin neden düştü, sebebi gibi bu tür konulara da değinirsiniz umarım.

bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1317

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 20, 2018, 07:17:36 PM

Siteyi genel olarak başarılı buldum, profesyonel bir havası var ama arkadaşın da dediği gibi ortada coin yanıp sönmesi hem dikkat dağıtıyor, hem de biraz ergen işine çeviriyor, fonksiyon anlamında güzel ve faydalı olmuş ama yanıp sönmeyi kaldırın. İçeriğe gelince, o da fena değil ama arkasının gelmesi ve kaliteli yayınlarla sürekliliğinin olması önemli. Umarım kalıcı bir site olur. Başarılar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 21, 2018, 04:02:11 PM

hocam şu anda hangi site dört dörtlük ki. benim ilk sitem çok saçmaydı. zamanla düzelttim. eleştirileri dikkate alıp iyileştirmelerin yapılması gerekli. belki site temasını değiştirmekle de başlanabilir. daha profesyonel ücretli temalara geçiş sağlanabilir. önemli olan ziyaretçiyi sıkmadan, görselliği ve içerik bilgisi kaliteli site oluşturmaktır.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: