Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:45:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırım sepeti  (Read 489 times)
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 22, 2018, 10:27:10 AM

neo ekleyin portföyünüze lütfen. bir çok kez söylüyorum, anlatamıyorum. burada bir çokmsepet konuları açılıyor, giriyor bakıyorum neo'yu sepete atmış adam yok. neden düşünülmüyor bilmiyorum ama bu sepetleri oluşturanlar bir gün pişman olacaklar onu iyi biliyorum.
1714823115
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714823115
Reply with quote  #2

1714823115
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714823115
Hero Member
*

Ignore
1714823115
Reply with quote  #2

1714823115
Report to moderator
1714823115
Hero Member
*

Ignore
1714823115
Reply with quote  #2

1714823115
Report to moderator
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 22, 2018, 11:08:23 AM

Portföye koyduğunuz değerler güzel ancak sadece iota da kararsızım. İota bir türlü beni memnun edemeyen coin. Evet alıcısı ve satıcısı var ama bir xrp kadar hareketli değil. Bir bakıma LTC gibi bir pozisyona büründü. Evet katabileceği değerler çok fazla. Kullanmış olduğu teknoloji çok farklı. Ama ben değerlenmesinin uzun süreceğini düşünüyor ve 5 aylık tabloda görmek bile istemiyorum.

Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
January 22, 2018, 06:21:51 PM

Uzun vadede hepside kazandırır.

InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 22, 2018, 08:47:21 PM

Hep ucuz coinleri almissiniz,  artar diye ama bunlarin toplam adedine bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.
Tron 100milyar tane
Iota 2milyar700tane
Ripple 100milyar tane gibi. 

Yahu bitcoin neden bu kadar degerli toplamda 21milyon tane olacagindan dolayi.  Suanda yaklasik 16-17 milyon tanesi dolasimda oldugu icin.  Sizce bitcoin 100milyar tane olsaydi bu kadar degerli olur muydu. 

Herkes ripple aliyor.  Neden ucuz artar diye.  Kimse demiyor ki ripple 10 dolar oldugunda market hacmi bitcoine fark atip 1.siraya geliyor diye. 

Adet olarak fazla almanizin onemi yok.  1 tane ethereum  al suan 5bin diyelim duz hesap 10bin olmasi hic zor degil.  Parani 2 ye katlamis olursun.  Senin coinlerde tillahi gelse 5e10a katlayamaz.  Katlayacagi gunde olacaktir ama su kadarini soyliyim o zaman market hacmi 10trilyon dolari bulmus  olur.  O zaman btc eth ltc nerelerde olur bir tahmin et.  Matematik yalan soylemez hesap kitap ortada. 

Adim gibi biliyorum mesela ripple adet olarak 100milyar degil de 100milyon yane olsun fiyatida dogal olarak 1kusur dolar degilde 100kusur dolar olur.  O zaman kimse yuzune bakmaz ripplenin.  Neden?  Artacagi kadar artmis.  Ulan para ayni para simdiki ile.  Ne fark var.  Yok yok abi artacagi kadar artmis olur. 
Yemin ederim bu ripple ve tron gibi coinlerin neden ucuz oldugunu anlata anlata bir hal oldum. 
Neden anlatiyorum bu coinlerds buyuk balinalar var yurdumun insani bunlara yem oluyor surekli. 
Once iota
Sonra ripple
Sonra Verge
En sonda tron
Yapmayin etmeyin gozunuzu seveyim.  Hayal dunyasinda yasamayin.  Zengin olurum bu coinlerle filan diye dusunmeyin artik yeter.
Güzel bie cevap olmuş. Benim diyeceklerim aynen söylemişsiniz. Piyasaya yeni giren insanlar Max supply nedir bilmeden ucuz diye bu coinleri alıyor. sebepleri BTC de ilk çıktığında bu fiyatlardaymış, bunlar da ilerde btc gibi değerlenirse milyoner olurum!!!!

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 22, 2018, 09:15:44 PM

patlama beklenen düşük değerdeki coinleri toparlamışsın sanki umarım güzel sonuçlar elde edersin.bir türlü ripplea ısınamıyorum ama herkesin kendi düşüncesi tabi ki Cheesy
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
January 22, 2018, 09:23:01 PM

2850 TRX
1250 XVG
500 XLM
200 XRP
40 IOTA
12 Waves

1100 usd'ye aldım bu coinleri 5 ay içinde ne olur sizce?

Dostum bence çok kötü bir portföy olmuş. Ne kadar hyped ve pumped coin varsa toplamışsın. Umarım yüksek fiyatlardan almadın da düşük seviyelerden aldın, eğer öyleyse bir an önce sat ve karı cebe at.

Bunlardan yalnızca Waves kazanç getirebilir, o da iyi bir coin oldugu için falan değil, fiyatı henüz pumplanmadığı için. Belki de biraz IOTA. Diğerlerinin hepsi zaten fazlasıyla yükseldi. Daha yükselmezler diye tahmin ediyorum
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
January 22, 2018, 10:08:51 PM

BCH, ADA, LTC, EOS bu dörtlü benim güvendiğim koinlerin başında geliyor. EOS halen bir token ama koin olma yolunda biliyorsunuz. Son dönemde yaptığı atak da heyecan verici. Bunları da portfolyonuzda değerlendirmeniz dileklerimle.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
January 22, 2018, 10:14:24 PM

hocam sayende ilk defa portfolyöyü ne kadar coin varsa dağıttım, ona gir bundan çık kafayı yiycem az kaldı, 23 çeşit altcoin aldım bir kısmı dandik bir kısmı orta şeker bir kısmı iyi sayılabilecek

Komodo - Waves - Lomocoin -DopeCoin- Digibyte -OmniCoin -Swarm City Token- Kore -   TrustPlus-   TenX Pay Token-Numeraire -OkCash -Civic-Basic Attention Token-   Edgeless -CapriCoin- Elastic-Humaniq-MonaCoin -Patientory- CannabisCoin -Legends

hadi şimdi topunuz gelin  Grin Cheesy Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
January 23, 2018, 10:41:53 AM

5 ayı bırak 5 gun sonra nolcak ona bak.. sosyal medyadan pompalamıslar sana resmen x50 x100 yapmıs coınlere girersen üzülürsün yazık olmuş parana

OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 23, 2018, 10:45:38 AM

hocam sayende ilk defa portfolyöyü ne kadar coin varsa dağıttım, ona gir bundan çık kafayı yiycem az kaldı, 23 çeşit altcoin aldım bir kısmı dandik bir kısmı orta şeker bir kısmı iyi sayılabilecek

Komodo - Waves - Lomocoin -DopeCoin- Digibyte -OmniCoin -Swarm City Token- Kore -   TrustPlus-   TenX Pay Token-Numeraire -OkCash -Civic-Basic Attention Token-   Edgeless -CapriCoin- Elastic-Humaniq-MonaCoin -Patientory- CannabisCoin -Legends

ileriye yönelik geçerli altcoinleri toparlamışsın aslında . Hemen hemen buna benzer bir portföy var benimde miktarları düşük yalnız Smiley

Fakat özellikle aralırnda Civic - EDG  - Elastic için ümidim var .
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
January 23, 2018, 01:44:29 PM

güzel bir sepet sene sonuna kadar x10u görebilir diye tahmin ediyorum. param olsa da ben de alsam  Cheesy

emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
January 23, 2018, 02:41:57 PM

sepetindeki son durum nedir dostum, malum son bir hafta oldukca eridi coin piyasası
tanerturk (OP)
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 04:43:24 PM

sepetindeki son durum nedir dostum, malum son bir hafta oldukca eridi coin piyasası

5 BNC
22 WAVES
200 Ripple
210 iota
500 xlm
1250 xvg
1350 trx
100 monetha
115 cybermiles

İki gündür kayıplardaydım bugün yavaş yavaş topladım
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 23, 2018, 04:50:05 PM

Başlık düzeltilebiliyorsa düzeltseniz güzel olur. Domino etkisiyle herkes portfolyo yazmaya başlayacak. Yatırım sepeti yazsanızda olur.

Yatırımlarınız hayırlı olsun bol kazançlar

tanerturk (OP)
Newbie
*

View Profile
January 23, 2018, 04:51:50 PM

Başlık düzeltilebiliyorsa düzeltseniz güzel olur. Domino etkisiyle herkes portfolyo yazmaya başlayacak. Yatırım sepeti yazsanızda olur.

Teşekkürler değiştiriyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
January 23, 2018, 04:54:41 PM

Komodo - Waves -Lomocoin -DopeCoin- Digibyte -OmniCoin -Swarm City Token- Kore -   TrustPlus-   TenX Pay Token-Numeraire -OkCash -Civic-Basic Attention Token-   Edgeless -CapriCoin- Elastic-Humaniq-MonaCoin -Patientory- CannabisCoin -Legends

ileriye yönelik geçerli altcoinleri toparlamışsın aslında . Hemen hemen buna benzer bir portföy var benimde miktarları düşük yalnız Smiley

elim ayağım durmadı yine  Cheesy son sepet: Komodo - Waves - dopecoin- kore - numeraire - okcash - capricoin - elastic - mona - patientory - legends 11'lisiyle yola devam ediyoruz. sepet küçüldü, adet arttı, btc sabit kaldı. Sad

dostum başlık açmayı sevmiyorum, yancı olsak sorun olur mu?

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 04:55:24 PM

Taner bey takipteyim sepetinizi umarim sizi uzmez ama sunu unutmayin borsa sabirsizlarin sabirlilara para kazandirdigi bir yerdir dusukse zarardaysaniz birtek hodl kalior yapmaniz gereken bol sans Smiley
tanerturk (OP)
Newbie
*

View Profile
January 23, 2018, 05:01:55 PM

Komodo - Waves -Lomocoin -DopeCoin- Digibyte -OmniCoin -Swarm City Token- Kore -   TrustPlus-   TenX Pay Token-Numeraire -OkCash -Civic-Basic Attention Token-   Edgeless -CapriCoin- Elastic-Humaniq-MonaCoin -Patientory- CannabisCoin -Legends

elim ayağım durmadı yine  Cheesy son sepet: Komodo - Waves - dopecoin- kore - numeraire - okcash - capricoin - elastic - mona - patientory - legends 11'lisiyle yola devam ediyoruz. sepet küçüldü, adet arttı, btc sabit kaldı. Sad

dostum başlık açmayı sevmiyorum, yancı olsak sorun olur mu?

Olmaz
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 23, 2018, 05:09:56 PM

xvg'den başı yanan çok oldu. xvg dışındakiler bayağı iyi tercih olmuş. tabi ki btcnin ilerleyen zamanlarda nasıl bir durum izleyeceği de önemli eğer btc artarsa güzel bir kazanç elde edebilirsiniz diye düşünüyorum.

tanerturk (OP)
Newbie
*

View Profile
January 23, 2018, 05:11:46 PM

Taner bey takipteyim sepetinizi umarim sizi uzmez ama sunu unutmayin borsa sabirsizlarin sabirlilara para kazandirdigi bir yerdir dusukse zarardaysaniz birtek hodl kalior yapmaniz gereken bol sans Smiley

Teşekkürler
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: