Bitcoin Forum
April 25, 2024, 07:14:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Şok şok şok! Tüm ekran kartları stoklarımızda!  (Read 594 times)
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 23, 2018, 10:40:19 AM

vay "amk'lı" bu nasıl ilandır böyle??
1714029258
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714029258
Reply with quote  #2

1714029258
Report to moderator
1714029258
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714029258
Reply with quote  #2

1714029258
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 23, 2018, 11:47:24 AM

cigabaytın 16 cigabaytlık kartı var mı siz de acaba Smiley
Cemlik (OP)
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 23, 2018, 01:07:09 PM

cigabaytın 16 cigabaytlık kartı var mı siz de acaba Smiley
Vardı 16cigabaytlık ama 120tanenin hepsini rek arkadaş aldı 1200 dalır fiyattan Wink
Haftaya bir parti daha gelicek yatır hesabıma parasını gelince alırsın.
Yani inşallah alırsın
Umarım alabilirsin
Smiley

vay "amk'lı" bu nasıl ilandır böyle??

Ohooo biz nerdeyiz sen nerdesin kardeşim Smiley

...
ogul
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 01:57:42 PM

arkadaş iyi matrak geçmiş valla helal olsun .. aynen arkdaşın yaptığı gıbı satıcılar
Man Drake
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
January 24, 2018, 01:18:19 PM

İroni güzel bir şey  Cheesy
Başta hiçbirşey alnalamadım ama sonra çok eğlenceli geldi.
sammsah
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
January 24, 2018, 07:31:27 PM

Hayatımdan 5dk çaldın abv
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
January 24, 2018, 07:35:15 PM

Benim 15 saniye okumaya 5 dk anlamaya 1 dk post yazmaya gitti sen ne diyorsun Cheesy
Cemlik (OP)
Member
**

View Profile
January 24, 2018, 08:47:50 PM

Benim 15 saniye okumaya 5 dk anlamaya 1 dk post yazmaya gitti sen ne diyorsun Cheesy
Hırsız damgası yiycem Smiley

...
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
January 24, 2018, 09:23:16 PM

vurdu gol oldu  Grin Grin Grin

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
Teos
Member
**

Activity: 202
Merit: 17

View Profile
January 30, 2018, 02:38:32 PM

Baktınız talep fazla oluyor, bendekiler bitti arkadaşta var ama fiyatı %20 fazla oluyor dersiniz...
eek55
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 2

View Profile
January 30, 2018, 03:38:36 PM

Baktınız talep fazla oluyor, bendekiler bitti arkadaşta var ama fiyatı %20 fazla oluyor dersiniz...

İlginçtir ki bu camiada (forum değil, genel olarak ülkemizde bilgisayar bileşeni satan arkadaşlar) para ile ürün almak imkansıza yakın. Bu ilanı ilk okuduğumda anlam verememiştim ancak şimdi daha iyi anlıyorum.

Elimde ürün var diyenleri arayınca evet var gelin alın diyen, haber vereceğim dedikten sonra haber veren, yazdığı fiyatı yükseltmeyen satıcıya ben henüz denk gelemedim. Ekran kartı gelecek diye yine karaborsa fiyatlarına anakart, işlemci, ram, psu kasa vs alıp hazırlanıyoruz, aynen arkadaşın yazdığı gibi iki gündür geldi gelecek ayırdım vs diyen satıcı bende bitti arkadaşımda var fiyatına karışamam diyor. Ben de ticaretle uğraşıyorum, utanmasam 1-2 ay bu şekilde iş yapmaya çalışacağım acaba dünyaları kazanıyorlar da biz mi yanlış yapıyoruz? Anakart ilanı var, tarihi bugün, arıyorum 100TL arttı o eski fiyat diyor. Fiyatı değiştirdim de, gönlüm öyle istedi zam yaptım de, piyasa değişti vagzeçtim de ama olmaz, illa senaryo olacak ki tepki gelmesin, biz aptal alıcılar yalan olduğunu anlamayalım aaa bitmiş mi diye üzülelim. Bir anakart almak için iki hafta satıcı peşinde koşturmaktan sıkıldım, elimdeki rigler çalışsın, denk geldikçe amazon'dan gerekirse daha pahalıya alırım patlarsa patlasın.
Cemlik (OP)
Member
**

View Profile
January 30, 2018, 08:47:38 PM

Aynen hocam bendekiler bitmiş arkadaşta var ama. Onun fiyatlarına karışamam. Birde benden alacaksanız para peşin artık ne zamana gelirse diye sıraya gireceksiniz. Sırada 1466145615 kişi var. Artık ne zamana gelirse paranoz bende güvende ama merak etmeyin. Ben hiper güvenilir biriyim. Geçen bi müşterim evini üzerime yaptı. Abi sende kalsın falan. E kaçacak reddedecekte değiliz Smiley

...
Cemlik (OP)
Member
**

View Profile
January 30, 2018, 08:48:15 PM

İlginçtir ki bu camiada (forum değil, genel olarak ülkemizde bilgisayar bileşeni satan arkadaşlar) para ile ürün almak imkansıza yakın. Bu ilanı ilk okuduğumda anlam verememiştim ancak şimdi daha iyi anlıyorum.

Elimde ürün var diyenleri arayınca evet var gelin alın diyen, haber vereceğim dedikten sonra haber veren, yazdığı fiyatı yükseltmeyen satıcıya ben henüz denk gelemedim. Ekran kartı gelecek diye yine karaborsa fiyatlarına anakart, işlemci, ram, psu kasa vs alıp hazırlanıyoruz, aynen arkadaşın yazdığı gibi iki gündür geldi gelecek ayırdım vs diyen satıcı bende bitti arkadaşımda var fiyatına karışamam diyor. Ben de ticaretle uğraşıyorum, utanmasam 1-2 ay bu şekilde iş yapmaya çalışacağım acaba dünyaları kazanıyorlar da biz mi yanlış yapıyoruz? Anakart ilanı var, tarihi bugün, arıyorum 100TL arttı o eski fiyat diyor. Fiyatı değiştirdim de, gönlüm öyle istedi zam yaptım de, piyasa değişti vagzeçtim de ama olmaz, illa senaryo olacak ki tepki gelmesin, biz aptal alıcılar yalan olduğunu anlamayalım aaa bitmiş mi diye üzülelim. Bir anakart almak için iki hafta satıcı peşinde koşturmaktan sıkıldım, elimdeki rigler çalışsın, denk geldikçe amazon'dan gerekirse daha pahalıya alırım patlarsa patlasın.

Aynen hocam. Amazonu tercih edin. Bizde götü başı ayrı oynayanlarda bulursa bi keriz ona iteklesin.

...
niventr
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
January 31, 2018, 08:17:40 AM

amazon.com u tercih edin diyen arkadaşlara bir ricam var. Bu lafı oakdar çok duydum ki midem bulanmaya başladı amazonda ekran kartları ya Türkiyeden daha pahalı yada Türkiyeye gönderimi yok diyor. Bana bir tane link bulup buraya ekleyin mesela bende "aaa evet ben yanlış bakıyormuşum" diyebileyim. Bulduğum linklerin tamamı Türkiyeye gönderimi yoktur diye çıkıyor. Amazon.com da aynı amazon.de de aynı amazon.uk de aynı.
Teos
Member
**

Activity: 202
Merit: 17

View Profile
January 31, 2018, 09:27:39 AM

amazon.com u tercih edin diyen arkadaşlara bir ricam var. Bu lafı oakdar çok duydum ki midem bulanmaya başladı amazonda ekran kartları ya Türkiyeden daha pahalı yada Türkiyeye gönderimi yok diyor. Bana bir tane link bulup buraya ekleyin mesela bende "aaa evet ben yanlış bakıyormuşum" diyebileyim. Bulduğum linklerin tamamı Türkiyeye gönderimi yoktur diye çıkıyor. Amazon.com da aynı amazon.de de aynı amazon.uk de aynı.

https://www.amazon.de/gp/product/B01KF90K96/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1XCF8DLK3OC2Y&psc=1
Cemlik (OP)
Member
**

View Profile
January 31, 2018, 04:58:26 PM

https://www.amazon.de/gp/product/B01KF90K96/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1XCF8DLK3OC2Y&psc=1
Öylede yapmasaydın be üstad Smiley

...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: