Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:23:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Pokusavam da pocnem novu karijeru  (Read 1037 times)
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
March 13, 2018, 12:08:27 PM
Last edit: March 13, 2018, 12:40:27 PM by I.Grozni
 #41

Ispade, da se ovdje moze krenuti...od nula...do milionera.  Roll Eyes

lp

Mnogi ljudi koji su prije nekoliko godina počeli sa majnanjem iz radoznalosti čisto i nevino (čitaj naivno Cheesy) nisu ni u snu slutili da bi im se to moglo danas isplatiti. Ako su se nekom od prijatelja ili rodbine povjerili s čime se bave uglavnom su bili ismijani i gledali su ih kao svojevrsne frikove i ekscentrične ljude. Danas nam (ubrajam i sebe u takve) ljudi prilaze s molećivim pogledom u očima i pitanjem 'baviš li se ti još sa onim...' a sve u cilju da ih uputimo u 'tajne zanata'. Da, ni ja kao ni mnogi ovdje nikad nismo dali ni lipe, ni centa 'živih novaca' za kripto valute već smo ih sve zaradili svojim trudom. Radili smo sve moguće gdje se moglo zaraditi nešto satoshija. Danas malo tko od nas želi priznati bilo kome koliko smo zaradili (ni moja žena ne zna koliko sam težak), ali ne stajemo nego marljivo radimo i dalje u inat onima iz prvog dijela ove priče. Pa sad ti sam zaključi može li se od nule do milionera.

ne moze...nulu nisi nikad imao. cim si imao za graficke kartice, a ako sad imas kao sto tvrdis, onda si imao i za 10-20 grafickih...da si tu lovu tada direkt u cryptio ubacio, imao bi 10x vise nego sad.

Ti si neki pametnjaković sa duplim acc vidim. Kao što ima danas coina koji se mogu majnati sa CPU tako je bilo i prije za razliku što su ti coini danas reda 200 - 400$ po coinu. A osim majnanja CPU-om tukli smo i po faucetima, raznim ponzijima koji su se tada mogli održati i godinama zbog malog ili nikakvog rasta cijena. Samo neke ću nabrojati... HashOcean (koji je nakon 4 godine zascamao 700.000 ljudi), CLD mine ponzi za virtualno rudarenje hrpe kripto valuta održao se par godina, Eoboot mining i fauceti živ je još i danas i mislim da neće ni izumrijeti, Genesis mining cloud mining, HashFlare cloud mining. Coine smno mnogo lakše mjenjali jer nije trebalo neke posebne registracije, a zbog niskog fee-ja mogle su se (i isplatile) mjenjati manje količine coina. Kao što vidiš nije bilo ulaganja u grafičke kartice tada tako da nije ni cent žive love potrošen samo unaprijed zarađen profit.
1714008182
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714008182

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714008182
Reply with quote  #2

1714008182
Report to moderator
1714008182
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714008182

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714008182
Reply with quote  #2

1714008182
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714008182
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714008182

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714008182
Reply with quote  #2

1714008182
Report to moderator
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 13, 2018, 12:28:40 PM
 #42


Ti si neki pametnjaković sa duplim acc vidim. Kao što ima danas coina koji se mogu majnati sa CPU tako je bilo i prije za razliku što su ti coini danas reda 200 - 400$ po coinu. A osim majnanja CPU-om tukli smo i po faucetima, raznim ponzijima koji su se tada mogli održati i godinama zbog malog ili nikakvog rasta cijena. Samo neke ću nabrojati... HashOcean (koji je nakon 4 godine zascamao 700.000 ljudi), CLD minie ponzi za virtualno rudarenje hrpe kripto valuta održao se par godina, Eoboot mining i fauceti živ je još i danas i mislim da neće ni izumrijeti, Genezis mining cloud mining, HashFlare cloud mining. Coine smno mnogo lakše mjenjali jer nije trebalo neke posebne registracije, a zbog niskog fee-ja mogle su se (i isplatile) mjenjati manje količine coina. Kao što vidiš nije bilo ulaganja u grafičke kartice tada tako da nije ni cent žive love potrošen samo unaprijed zarađen profit.

Ah da, famozni 'cloud mining' i 'besplatni' megahashevi... na to sam skoro i zaboravio!
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
March 13, 2018, 12:50:05 PM
 #43


Ti si neki pametnjaković sa duplim acc vidim. Kao što ima danas coina koji se mogu majnati sa CPU tako je bilo i prije za razliku što su ti coini danas reda 200 - 400$ po coinu. A osim majnanja CPU-om tukli smo i po faucetima, raznim ponzijima koji su se tada mogli održati i godinama zbog malog ili nikakvog rasta cijena. Samo neke ću nabrojati... HashOcean (koji je nakon 4 godine zascamao 700.000 ljudi), CLD minie ponzi za virtualno rudarenje hrpe kripto valuta održao se par godina, Eoboot mining i fauceti živ je još i danas i mislim da neće ni izumrijeti, Genezis mining cloud mining, HashFlare cloud mining. Coine smno mnogo lakše mjenjali jer nije trebalo neke posebne registracije, a zbog niskog fee-ja mogle su se (i isplatile) mjenjati manje količine coina. Kao što vidiš nije bilo ulaganja u grafičke kartice tada tako da nije ni cent žive love potrošen samo unaprijed zarađen profit.

Ah da, famozni 'cloud mining' i 'besplatni' megahashevi... na to sam skoro i zaboravio!


Nemoj mi spominjati HashOcean tamo mi je ostalo sve kaj se zaradilo u to vrijeme provodeči po raznim Faucetima i ponzijima(dobio negativni trust zbog kojeg napravio novi bitcointalk račun) koji su i nešto isplatili a i visio sam na yabtcl.com dok je bio dosta veći faucet za igranje, tamo sam digo negdje oko 0.2btc
Tako da se moglo zaraditi ljepo u to vrijeme
lovro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 10


View Profile
March 13, 2018, 06:24:34 PM
 #44

Ispricavam se sto upadam ovako, al me zanima za ove airdropove sto bi učestvovao u njima, dali u metamasku moram imati nesto eth da bi uopce primio tokene? Posto niti jedan do sada ne vidim, a probao sam ga ‘spajati’ sa myetherwallet i ručno ici na ono add coin, no medjutim nista.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
March 13, 2018, 07:35:57 PM
 #45

Ispricavam se sto upadam ovako, al me zanima za ove airdropove sto bi učestvovao u njima, dali u metamasku moram imati nesto eth da bi uopce primio tokene? Posto niti jedan do sada ne vidim, a probao sam ga ‘spajati’ sa myetherwallet i ručno ici na ono add coin, no medjutim nista.

Mislim da nisi baš shvatio kako airdropovi funkcioniraju. Ti kad se prijaviš na neki airdrop tokene možeš očekivati tek za nekoliko tjedana ili mjeseci. Tek nakon što ti administrator pošalje tokene (možeš vidjeti na stranici https://ethplorer.io/ gdje upišeš adresu svog ETH novčanika) onda u MyEtherWallet možeš ići na opciju add coin i onda ćeš vidjeti stanje.

Što se tiče imanja ETH-a u novčaniku (ili kako ti kažeš "u metamasku"), to ovisi o pravilima airdropa. Neki ne traže taj uvjet, a neki uz nešto ETH-a (čak i do 0.1 ETH) traže i da novčanik ima odrađenih nekoliko transakcija kako bi se vidjelo da nije novi novčanik.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 13, 2018, 08:04:55 PM
 #46

Ispricavam se sto upadam ovako, al me zanima za ove airdropove sto bi učestvovao u njima, dali u metamasku moram imati nesto eth da bi uopce primio tokene? Posto niti jedan do sada ne vidim, a probao sam ga ‘spajati’ sa myetherwallet i ručno ici na ono add coin, no medjutim nista.

Kod ovakvih pitanja najbolje je da kažeš konkretno o kojim airdropovima se radi tj. koje tokene si očekivao u svojem novčaniku. Također, kako ti je slackovic već odgovorio, najjednostavnija provjera stanja svih tokena na nekoj adresi je preko ethereum block explorera poput https://ethplorer.io/ ili https://etherscan.io/
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
March 13, 2018, 08:28:11 PM
 #47

Ispricavam se sto upadam ovako, al me zanima za ove airdropove sto bi učestvovao u njima, dali u metamasku moram imati nesto eth da bi uopce primio tokene? Posto niti jedan do sada ne vidim, a probao sam ga ‘spajati’ sa myetherwallet i ručno ici na ono add coin, no medjutim nista.

Kod ovakvih pitanja najbolje je da kažeš konkretno o kojim airdropovima se radi tj. koje tokene si očekivao u svojem novčaniku. Također, kako ti je slackovic već odgovorio, najjednostavnija provjera stanja svih tokena na nekoj adresi je preko ethereum block explorera poput https://ethplorer.io/ ili https://etherscan.io/


Mozda još bolje da ode na https://deltabalances.github.io gdje upišeš adresu svog ETH novčanika i sastrane pod settings stavi se  kvačica na Show unlisted tokens i trebao bi vidjeti sve tokine koje ima na toj adresi tog ETH računa.



ili jednostavno u profilu  pod Location: stavi ETH adresu pa ti mi pošaljemo sve linkove za tvoju ETH adresu

a i neki airdropovi zahtjevaju da pod Location: u profilu staviš ETH adresu
lovro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 10


View Profile
March 13, 2018, 09:19:39 PM
 #48

Hvala vam na odgovorima.

Adresa je
Code:
0x0aFa4fFd970111C48BBE733816F19bFdff9332Cd

Iskreno prijavio sam se na 10ak airodropova ono random, i toliko zatrpao Telegram, da razmisljam
Da odustanem od ovoga Smiley
Telegram bas koristim.

Morat cu naci neki drugi nacin, ili malo detaljnije pratiti kad koji salje, bas sam malo naivno i prebrzo usao u ovo i nisam citao kad koji salju, valjda ce poslati nekada.

Samo sam htio da provjerim ovo za stanje novčanika dali mora sadržavati neku sumu, jer kao sto kažete neki jesu zahtijevali sredstva, neki ne.

Hvala jos jednom.
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 13, 2018, 09:39:50 PM
 #49

Hvala vam na odgovorima.

Iskreno prijavio sam se na 10ak airodropova ono random, i toliko zatrpao Telegram, da razmisljam
Da odustanem od ovoga Smiley
Telegram bas koristim.


Baš sam nešto razmišljao o ovome Telegram problemu jer i kod mene je nastala gužva.
Postoji portable verzija telegram desktop aplikacije koja se može koristiti paralelno uz primarnu instaliranu aplikaciju. Samo vam je potreban još jedan broj za aktivaciju drugog Telegram računa. Najjednostavnije uzeti novu SIM karticu na bon i iskoristiti broj za jednokratnu aktivaciju a može se i pomoću broja fiksne linije jer će vas njihov automat nazvati i dobit ćete kod za aktivaciju putem glasovnog poziva.

BTW: Vidim da si na ovu adresu primio 30 FREC tokena prije par dana
lovro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 10


View Profile
March 13, 2018, 09:45:42 PM
 #50

Uskoro ću mjenjati telefon, pa ću gledati da idući bude dual sim ili slično, nema druge, mail sam zaseban za ovo napravio, twitter isto, ali telegram sve ove grupe sam izbrisao, jer stvarno je previše, bez obzira na mute opciju.

EDIT: i ja vidim masu nekih https://imgur.com/a/30lyl dali ovo znači da sam ipak nešto primio?
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 13, 2018, 10:26:41 PM
 #51

Uskoro ću mjenjati telefon, pa ću gledati da idući bude dual sim ili slično, nema druge, mail sam zaseban za ovo napravio, twitter isto, ali telegram sve ove grupe sam izbrisao, jer stvarno je previše, bez obzira na mute opciju.

EDIT: i ja vidim masu nekih https://imgur.com/a/30lyl dali ovo znači da sam ipak nešto primio?

FREC tokene si primio no deltabalances.github.io pokazuje masu tokena koji su dodijeljeni svakoj ETH adresi i ne vrijede ništa.
Moja ti je preporuka da koristiš https://ethplorer.io/address/0x0afa4ffd970111c48bbe733816f19bfdff9332cd tu ćeš vidjeti što je stvarno poslano na tvoju adresu
FREC tokeni za sada ne vrijede ništa, jer nitko nije dao nalog za kupovinu: https://forkdelta.github.io/#!/trade/0x17e67d1cb4e349b9ca4bc3e17c7df2a397a7bb64-ETH

Točno je da u većini slučajeva ne trebaš imati ništa ETH na adresi da bi dobio tokene iz airdropa, ali da bi pomaknuo tokene na burzu da ih prodaš trebaš imati nešto etheriuma u pravilu je dovoljno par $ centi, sa jednim dolarom si siguran.
 
lovro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 10


View Profile
March 13, 2018, 10:57:43 PM
 #52

Ljudi, hvala još jednom, naučio sam nešto novo, iako sam googlao, nisam mogao pravoga odgovora naći. Živjeli
cryptodadach
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 58
Merit: 1


View Profile
March 14, 2018, 06:22:49 AM
 #53

Ispade, da se ovdje moze krenuti...od nula...do milionera.  Roll Eyes

lp

Mnogi ljudi koji su prije nekoliko godina počeli sa majnanjem iz radoznalosti čisto i nevino (čitaj naivno Cheesy) nisu ni u snu slutili da bi im se to moglo danas isplatiti. Ako su se nekom od prijatelja ili rodbine povjerili s čime se bave uglavnom su bili ismijani i gledali su ih kao svojevrsne frikove i ekscentrične ljude. Danas nam (ubrajam i sebe u takve) ljudi prilaze s molećivim pogledom u očima i pitanjem 'baviš li se ti još sa onim...' a sve u cilju da ih uputimo u 'tajne zanata'. Da, ni ja kao ni mnogi ovdje nikad nismo dali ni lipe, ni centa 'živih novaca' za kripto valute već smo ih sve zaradili svojim trudom. Radili smo sve moguće gdje se moglo zaraditi nešto satoshija. Danas malo tko od nas želi priznati bilo kome koliko smo zaradili (ni moja žena ne zna koliko sam težak), ali ne stajemo nego marljivo radimo i dalje u inat onima iz prvog dijela ove priče. Pa sad ti sam zaključi može li se od nule do milionera.

ne moze...nulu nisi nikad imao. cim si imao za graficke kartice, a ako sad imas kao sto tvrdis, onda si imao i za 10-20 grafickih...da si tu lovu tada direkt u cryptio ubacio, imao bi 10x vise nego sad.

Ti si neki pametnjaković sa duplim acc vidim. Kao što ima danas coina koji se mogu majnati sa CPU tako je bilo i prije za razliku što su ti coini danas reda 200 - 400$ po coinu. A osim majnanja CPU-om tukli smo i po faucetima, raznim ponzijima koji su se tada mogli održati i godinama zbog malog ili nikakvog rasta cijena. Samo neke ću nabrojati... HashOcean (koji je nakon 4 godine zascamao 700.000 ljudi), CLD mine ponzi za virtualno rudarenje hrpe kripto valuta održao se par godina, Eoboot mining i fauceti živ je još i danas i mislim da neće ni izumrijeti, Genesis mining cloud mining, HashFlare cloud mining. Coine smno mnogo lakše mjenjali jer nije trebalo neke posebne registracije, a zbog niskog fee-ja mogle su se (i isplatile) mjenjati manje količine coina. Kao što vidiš nije bilo ulaganja u grafičke kartice tada tako da nije ni cent žive love potrošen samo unaprijed zarađen profit.

ulozio si vrijeme. ne znam koliko obrazovanja imas, ali i ulozeno vrijeme onda nesto vrijedi, tako da od nule sigurno nije nitko krenuo. imate za stan i hranu, obleku, rezije, internet. ili vam to starci placaju?

znaci nema sanse da je netko od nule krenuo. a sad ti probaj izmisliti da se mislilo na coine. evo jebote umjesto da odete van, popijete kavu, kupite cigarete, kupis coine. a garantirano svi ovo nabrojano radite. znaci nema nule Smiley

nulu ima onaj neki lik u amazoni sto zivi u glinenoj kuci...

BTC: 16C1ZBZQ1ZUC34tHKKN8uMGVQfBf9uCDMa
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
March 14, 2018, 11:55:24 AM
 #54

Bolje se isplati skupiti i prodati boce nego raditi faucete 15 minuta za 100 satoshija. Pa i ako cijena BTC-a u budućnosti bude 100k$. Fauceti su po meni gubljenje vremena.

BTC
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
March 14, 2018, 11:58:44 AM
 #55

Ispade, da se ovdje moze krenuti...od nula...do milionera.  Roll Eyes

lp

Mnogi ljudi koji su prije nekoliko godina počeli sa majnanjem iz radoznalosti čisto i nevino (čitaj naivno Cheesy) nisu ni u snu slutili da bi im se to moglo danas isplatiti. Ako su se nekom od prijatelja ili rodbine povjerili s čime se bave uglavnom su bili ismijani i gledali su ih kao svojevrsne frikove i ekscentrične ljude. Danas nam (ubrajam i sebe u takve) ljudi prilaze s molećivim pogledom u očima i pitanjem 'baviš li se ti još sa onim...' a sve u cilju da ih uputimo u 'tajne zanata'. Da, ni ja kao ni mnogi ovdje nikad nismo dali ni lipe, ni centa 'živih novaca' za kripto valute već smo ih sve zaradili svojim trudom. Radili smo sve moguće gdje se moglo zaraditi nešto satoshija. Danas malo tko od nas želi priznati bilo kome koliko smo zaradili (ni moja žena ne zna koliko sam težak), ali ne stajemo nego marljivo radimo i dalje u inat onima iz prvog dijela ove priče. Pa sad ti sam zaključi može li se od nule do milionera.

ne moze...nulu nisi nikad imao. cim si imao za graficke kartice, a ako sad imas kao sto tvrdis, onda si imao i za 10-20 grafickih...da si tu lovu tada direkt u cryptio ubacio, imao bi 10x vise nego sad.

Ti si neki pametnjaković sa duplim acc vidim. Kao što ima danas coina koji se mogu majnati sa CPU tako je bilo i prije za razliku što su ti coini danas reda 200 - 400$ po coinu. A osim majnanja CPU-om tukli smo i po faucetima, raznim ponzijima koji su se tada mogli održati i godinama zbog malog ili nikakvog rasta cijena. Samo neke ću nabrojati... HashOcean (koji je nakon 4 godine zascamao 700.000 ljudi), CLD mine ponzi za virtualno rudarenje hrpe kripto valuta održao se par godina, Eoboot mining i fauceti živ je još i danas i mislim da neće ni izumrijeti, Genesis mining cloud mining, HashFlare cloud mining. Coine smno mnogo lakše mjenjali jer nije trebalo neke posebne registracije, a zbog niskog fee-ja mogle su se (i isplatile) mjenjati manje količine coina. Kao što vidiš nije bilo ulaganja u grafičke kartice tada tako da nije ni cent žive love potrošen samo unaprijed zarađen profit.

ulozio si vrijeme. ne znam koliko obrazovanja imas, ali i ulozeno vrijeme onda nesto vrijedi, tako da od nule sigurno nije nitko krenuo. imate za stan i hranu, obleku, rezije, internet. ili vam to starci placaju?

znaci nema sanse da je netko od nule krenuo. a sad ti probaj izmisliti da se mislilo na coine. evo jebote umjesto da odete van, popijete kavu, kupite cigarete, kupis coine. a garantirano svi ovo nabrojano radite. znaci nema nule Smiley

nulu ima onaj neki lik u amazoni sto zivi u glinenoj kuci...

Da, da sad mi je jasno da si troll... odmah sam skužio da ti ovo nije jedini acc. Jedan si već izgubio?

can you please pm me? we have collaborated before, but my acc was lost, and i cannot send you PM. thanks!

Ako nastaviš trolati mogao bi i ovaj izgubiti

Quote
Obrasci ponašanja trola

slanje izvantematskih poruka - poruke koje ne spadaju u temu (t.zv. "off-topic") ne moraju biti namjerne, nego slučajne pogrješke. Neupućenom posjetitelju koji dotad nije surađivao treba objasniti što je napravio, redovnog posjetitelja kratkom netiketom, a trola se mora ignorirati.

stalno ponavljanje istog pitanja ili izjave može ukazivati na trola, kao i stalno zapitkivanje potpitanjima - može se raditi o trolu ili o prepedantnoj osobi koja može zamoriti sugovornike, zbog čega je najbolje reagirati kao kod trola

izbjegavanje odgovora - trolovi rijetko izravno odgovaraju na izravno pitanje, jer im to razbija šemu, pa su razvili umješan način izbjegavanja

tužni - trolovi su obično tužni usamljeni ljudi slabih društvenih umijeća, pa su rijetko u stanju voditi ono što većina ljudi smatra normalnim razgovorom. Usprkos tome, egotriperski su opsjednuti svojom inteligencijom (koju po pravilu precjenjuju) do te mjere da to moraju dati do znanja svakome.
cryptodadach
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 58
Merit: 1


View Profile
March 14, 2018, 08:31:11 PM
 #56

Ispade, da se ovdje moze krenuti...od nula...do milionera.  Roll Eyes

lp

Mnogi ljudi koji su prije nekoliko godina počeli sa majnanjem iz radoznalosti čisto i nevino (čitaj naivno Cheesy) nisu ni u snu slutili da bi im se to moglo danas isplatiti. Ako su se nekom od prijatelja ili rodbine povjerili s čime se bave uglavnom su bili ismijani i gledali su ih kao svojevrsne frikove i ekscentrične ljude. Danas nam (ubrajam i sebe u takve) ljudi prilaze s molećivim pogledom u očima i pitanjem 'baviš li se ti još sa onim...' a sve u cilju da ih uputimo u 'tajne zanata'. Da, ni ja kao ni mnogi ovdje nikad nismo dali ni lipe, ni centa 'živih novaca' za kripto valute već smo ih sve zaradili svojim trudom. Radili smo sve moguće gdje se moglo zaraditi nešto satoshija. Danas malo tko od nas želi priznati bilo kome koliko smo zaradili (ni moja žena ne zna koliko sam težak), ali ne stajemo nego marljivo radimo i dalje u inat onima iz prvog dijela ove priče. Pa sad ti sam zaključi može li se od nule do milionera.

ne moze...nulu nisi nikad imao. cim si imao za graficke kartice, a ako sad imas kao sto tvrdis, onda si imao i za 10-20 grafickih...da si tu lovu tada direkt u cryptio ubacio, imao bi 10x vise nego sad.

Ti si neki pametnjaković sa duplim acc vidim. Kao što ima danas coina koji se mogu majnati sa CPU tako je bilo i prije za razliku što su ti coini danas reda 200 - 400$ po coinu. A osim majnanja CPU-om tukli smo i po faucetima, raznim ponzijima koji su se tada mogli održati i godinama zbog malog ili nikakvog rasta cijena. Samo neke ću nabrojati... HashOcean (koji je nakon 4 godine zascamao 700.000 ljudi), CLD mine ponzi za virtualno rudarenje hrpe kripto valuta održao se par godina, Eoboot mining i fauceti živ je još i danas i mislim da neće ni izumrijeti, Genesis mining cloud mining, HashFlare cloud mining. Coine smno mnogo lakše mjenjali jer nije trebalo neke posebne registracije, a zbog niskog fee-ja mogle su se (i isplatile) mjenjati manje količine coina. Kao što vidiš nije bilo ulaganja u grafičke kartice tada tako da nije ni cent žive love potrošen samo unaprijed zarađen profit.

ulozio si vrijeme. ne znam koliko obrazovanja imas, ali i ulozeno vrijeme onda nesto vrijedi, tako da od nule sigurno nije nitko krenuo. imate za stan i hranu, obleku, rezije, internet. ili vam to starci placaju?

znaci nema sanse da je netko od nule krenuo. a sad ti probaj izmisliti da se mislilo na coine. evo jebote umjesto da odete van, popijete kavu, kupite cigarete, kupis coine. a garantirano svi ovo nabrojano radite. znaci nema nule Smiley

nulu ima onaj neki lik u amazoni sto zivi u glinenoj kuci...

Da, da sad mi je jasno da si troll... odmah sam skužio da ti ovo nije jedini acc. Jedan si već izgubio?

can you please pm me? we have collaborated before, but my acc was lost, and i cannot send you PM. thanks!

Ako nastaviš trolati mogao bi i ovaj izgubiti

Quote
Obrasci ponašanja trola

slanje izvantematskih poruka - poruke koje ne spadaju u temu (t.zv. "off-topic") ne moraju biti namjerne, nego slučajne pogrješke. Neupućenom posjetitelju koji dotad nije surađivao treba objasniti što je napravio, redovnog posjetitelja kratkom netiketom, a trola se mora ignorirati.

stalno ponavljanje istog pitanja ili izjave može ukazivati na trola, kao i stalno zapitkivanje potpitanjima - može se raditi o trolu ili o prepedantnoj osobi koja može zamoriti sugovornike, zbog čega je najbolje reagirati kao kod trola

izbjegavanje odgovora - trolovi rijetko izravno odgovaraju na izravno pitanje, jer im to razbija šemu, pa su razvili umješan način izbjegavanja

tužni - trolovi su obično tužni usamljeni ljudi slabih društvenih umijeća, pa su rijetko u stanju voditi ono što većina ljudi smatra normalnim razgovorom. Usprkos tome, egotriperski su opsjednuti svojom inteligencijom (koju po pravilu precjenjuju) do te mjere da to moraju dati do znanja svakome.


mda, nisi bas bistar...dobro, nema veze...samo ti i dalje ljudima daj lazne nade...budu se uvjerili sami nakon nekog vremena, sretno...

BTC: 16C1ZBZQ1ZUC34tHKKN8uMGVQfBf9uCDMa
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 14, 2018, 09:44:44 PM
 #57


mda, nisi bas bistar...dobro, nema veze...samo ti i dalje ljudima daj lazne nade...budu se uvjerili sami nakon nekog vremena, sretno...

Samo zato što tebi nije pošlo za rukom ili nisi niti pokušao ne znači da nitko ne može. Lažne nade? Nikako... Pitanje je bilo 'može li se krenuti od nule?'.
Mislim da je svima ovdje jasno na što se pitanje odnosi a budući da sam i sam krenuo 'od nule', odgovorno tvrdim da može.

A, ako ti još nešto nije jasno, slobodno pitaj. Volim pomagati drugima i ne tražim ništa zauzvrat. Grin  
cryptodadach
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 58
Merit: 1


View Profile
March 15, 2018, 05:36:19 AM
 #58


mda, nisi bas bistar...dobro, nema veze...samo ti i dalje ljudima daj lazne nade...budu se uvjerili sami nakon nekog vremena, sretno...

Samo zato što tebi nije pošlo za rukom ili nisi niti pokušao ne znači da nitko ne može. Lažne nade? Nikako... Pitanje je bilo 'može li se krenuti od nule?'.
Mislim da je svima ovdje jasno na što se pitanje odnosi a budući da sam i sam krenuo 'od nule', odgovorno tvrdim da može.

A, ako ti još nešto nije jasno, slobodno pitaj. Volim pomagati drugima i ne tražim ništa zauzvrat. Grin  

majnam od 3. mjeseca 2013., tako da meni pomoc ne treba, ali hvala Wink

evo ja sam tada krenuo od nule i kupio 7950, 7770, 280x za majnanje

ako se ovo odnosi od nule sa znanjem, onda se slazem...svi uvijek krecemo od nule sa znanjem Smiley


BTC: 16C1ZBZQ1ZUC34tHKKN8uMGVQfBf9uCDMa
Syka
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 42
Merit: 1


View Profile
May 16, 2018, 06:50:20 PM
 #59

vidim da spominjete majnanje. ofc ne govorim sad o btc ili većim valutama, nego o tokenima. Ovako, imam gejmerski laptop, palo mi je na pamet da majnam nešto ovih tokena ali ne znam da li je uoppće to isplativo, a ne bi si ni htjel oštetiti laptop. Koja je vaša preporuka šta da radim, ili ako već predlažete da ipak majnam, šta/koje tokene?
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
May 16, 2018, 06:58:20 PM
 #60

vidim da spominjete majnanje. ofc ne govorim sad o btc ili većim valutama, nego o tokenima. Ovako, imam gejmerski laptop, palo mi je na pamet da majnam nešto ovih tokena ali ne znam da li je uoppće to isplativo, a ne bi si ni htjel oštetiti laptop. Koja je vaša preporuka šta da radim, ili ako već predlažete da ipak majnam, šta/koje tokene?

Ako želiš da ti laptop potraje, bojim se da rudarenje s njim možeš zaboraviti. Rudarenje je jako zahtjevna operacija koja uzrokuje zagrijavanje komponenti, a laptopi nemaju dovoljno dobro riješeno hlađenje da bi mogli ohladiti te komponente. Upravo zbog hlađenja svi mining rigovi Imaju kartice izdignute iznad matične ploče i ostalih komponenti kako bi ih lakše hladili, odnosno odvodili vrući zrak koji one zagrijavaju.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!