Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:49:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Uzun vadeli yatırım için beklenmeli mi yoksa artış trendine mi girdik?  (Read 524 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 19, 2018, 07:51:29 PM

Arkadaşlar bugün 10 binlerden döndü btc ve 12 bini gördü şu an 11-12 bin usd arası git gel yapıyor. Altlar da ona bağlı olarak artış azalış yaşadı.

Ne düşünüyorsunuz bu düşüş ile ilgili? Tekrar 10 bine gelir mi yoksa üste doğru döndü mü ibre? Aynı şeyi eth, dash için de soruyorum.

Ben tekrar çakacaklarını düşünüyorum açıkcası, şu an malı insanlarına aldırıyorlar tekrar ve kütürtecekler muhtemelen 8k görmeden rahat etmek olmaz 8k görürse ordan yukarı çıkar tekrar
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
January 19, 2018, 08:43:08 PM

Bitcoin alım noktası olarak çok fazla sayıda yatırımcı 8.000$ seviyelerini bekliyor halen, bu kadar açık edilen beklenti karşısında kodamanlar bize 8.000den Bitcoin alım fırsatı verecekler mi sizce, ben de bekliyorum ama fırsat olacağını sanmıyorum, o yüzden 11.000 seviyelerinden biraz  giriş yaptım.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
January 19, 2018, 08:47:15 PM

Bitcoin alım noktası olarak çok fazla sayıda yatırımcı 8.000$ seviyelerini bekliyor halen, bu kadar açık edilen beklenti karşısında kodamanlar bize 8.000den Bitcoin alım fırsatı verecekler mi sizce, ben de bekliyorum ama fırsat olacağını sanmıyorum, o yüzden 11.000 seviyelerinden biraz  giriş yaptım.

8000 seviyesi bir daha gelir mi bilemem ama zor gibi görünüyor. Belki bir düşüş daha gelebilir ama bu düşüş de 10K seviyelerinden döner gibi tahmin ediyorum. Bu arada cmarketcap' e bakarsanız yine bir kızıllanma geliyor. Nereden döner bilinmez.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
chuckk
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 08:51:44 PM

Bu düşüşler bir alım fırsatı bana kalırsa. Yavaş yavaş bir toparlanma başladı ancak özellikle bitcoin için 14 bine kadar ciddi alım fırsatı olduğunu düşünüyorum.

virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
January 19, 2018, 09:11:22 PM

8000 seviyesi bir daha gelir mi bilemem ama zor gibi görünüyor. Belki bir düşüş daha gelebilir ama bu düşüş de 10K seviyelerinden döner gibi tahmin ediyorum. Bu arada cmarketcap' e bakarsanız yine bir kızıllanma geliyor. Nereden döner bilinmez.

Kısmet artık, 10.000 dolar seviyelerinden de bir parça alırım artık düşürürlerse, yerinde sayması ve belirsizlik nedeniyle kararsız kaldım fırlayıp gidecek gibi sanki sonra peşinden koşmak istemiyorum.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 20, 2018, 08:00:02 AM

Bitcoin  Lightning test ödemesi desteğini de arkasına alarak 12.500 doları aşmış durumda ve de ucuzdan Bitcoin alma hayallerimiz sanırım bu durumda suya düştü, görünen budur. Ufaktan Bitcoin almaya başlayayım ben.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 20, 2018, 09:18:34 AM

Bence paranın %70-80i uzun vade coinlerde durmalı, arada ani yükseliş düşüşlerde al sat yapılabilir eldeki miktarı artırmak için. Onun dışında kalan parayla da artış trendine girebilcek gözünüze kestirdiğiniz coinlere girin derim.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
January 20, 2018, 10:30:28 AM

bence de uzun vadede tutulması gerekir. şu anki revaçta olan ve sağlamlığı tartışılmaz projeler 2 sene sonra çok daha iyi yerlerde olacaklar. 2015 senesinden bu yana ethereum'un gelişimine bakarsak anlıyoruz. şimdi tezos, neo, eos gibi sistemler aynı gelişimi göstermeye muktedirdir 2 sene içerisinde.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 20, 2018, 10:42:28 AM

Umarim yukselis devam eder piyasalar cok dustu cok fazla korkuttu bizi ben bir ara acaba gercekten bir balon patladimi diye dusundum btc daha fazla dussseydi bu sefer insanlar btc balonmus diye satis yapacakti iyicene dibe gidecekti
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 20, 2018, 01:50:13 PM

piyasanın sürekli yükselmesini beklemek yanlış olur. bu şekilde sadece balon bir piyasa oluşur. evet herşey artıyor düşüyor falan ama bir de sıcak paranın bu piyasaya girmesi lazım ki nakite dönüşlerde insanlr karşılığını bulabilsinler. şişkin bir piyasaya sıcak para hiçbir zaman girmez. bu tehlikeli bir durum. artış ve yükselişler kademeli şekilde olmalı.
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
January 20, 2018, 01:53:57 PM

çin bu gece yılbaşı tatiline giriyor temkinli olmakta fayda var ufak bi gerileme görülebilir

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
holdmycoins (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 20, 2018, 04:15:31 PM

Bekledik ve yükselişe geçti Cheesy Şansımıza işte ne yapacaksın dün 11.5 bin usdde sabitlenmişti bugün bin usd daha eklendi. Yarın da artarsa tamam artık artış trendi geldi diyeceğim.

flamingo890
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
January 20, 2018, 04:28:11 PM

Artık artış yükselme trendine girdik. İsteyen paraları Tetherden çıkarıp altcoinlere alım emri versin. Gelecek güncelleme zamanına kadar prim yapacak coinlerden seçtim aldım. Bol kazanç herkese.
SodaLimon
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
January 20, 2018, 05:11:47 PM

Ben dahada düşüceğini düşünüyorum , henüz çok bilgili olmamama rağmen yinede bazı fikirlerimi öngörerek sistemi çözmeye uğraltığım için gördüğüm şeylerden dolayısır ki düşüceğini düşünüyorum umarımda düşer biraz daha
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 20, 2018, 06:45:25 PM

Vade uzun mu olacak kısa mı bilinmez ama ben şahsen ufaktan bazı alışlar yaptım, birden atlamanın da manası yok, çünkü Bitcoin çıktı çıkıyor derken birden bir düşüş daha gelebilir her an tetikte olmak lazım bence, halen tehlike var, ha tekrar çıkar ama altların toparlanması çok uzun sürüyor o açıdan önemli.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 25, 2018, 11:37:43 AM

Tekrar 8.000 e düşeceğini sanmıyorum. Artık kara ocak ayı bitecek ve yükseliş gelecek diye tahmin ediyorum. Her ocak ayında böyle düşüşler  hep yaşanmış. Ama daha sonrası yükselişe geçmiş. Tek umudumuz bu şuan alınabilir bence sonra pişman olmamak için

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: