Bitcoin Forum
April 24, 2024, 03:28:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Pumpa girdim sakın denemeyin!  (Read 1713 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
January 23, 2018, 08:25:36 PM
Last edit: January 25, 2018, 12:09:59 PM by OrtaDirek

az önce binancede YOYO nun sert yükseldi up uzun yeşil çubuk oluştu. sonra birden yeşil çubuk en başa döndü ama yukarı aşağı dalgalanıyor. dedimki yeşil çubuk en dibi görünce full gireyim yukarı doğru dalgalanınca hiç yoktan %10 alırım. neyse almamla beraber o up uzun yeşil çubuk kırmıza döndü hatta ve başladığı noktanında dibine doğru inmeye başladı Cheesy kırmızı yaptı %20 zarar ile sattım yuhh dedim ya binance nasıl müsade ediyor bunlara anlamadım satmasam paranın yarısı gidicekmiş dahada düşüyor.

siz siz olun pump gruplarından pump olaylarından uzak durun akşam akşam 200$ gitti neyse dersimizi aldık.

https://www.binance.com/trade.html?symbol=YOYO_BTC grafiğe bakın
1713929312
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713929312
Reply with quote  #2

1713929312
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713929312
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713929312
Reply with quote  #2

1713929312
Report to moderator
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
January 23, 2018, 08:30:47 PM

az önce binancede YOYO nun sert yükseldi up uzun yeşil çubuk oluştu. sonra birden yeşil çubuk en başa döndü ama yukarı aşağı dalgalanıyor. dedimki yeşil çubuk en dibi görünce full gireyim yukarı doğru dalgalanınca hiç yoktan %10 alırım. neyse almamla beraber o up uzun yeşil çubuk kırmıza döndü hatta ve başladığı noktanında dibine doğru inmeye başladı Cheesy kırmızı yaptı %20 zarar ile sattım yuhh dedim ya binance nasıl müsade ediyor bunlara anlamadım satmasam paranın yarısı gidicekmiş dahada düşüyor.

siz siz olun pump gruplarından pump olaylarından uzak durun akşam akşam 200$ gitti neyse dersimizi aldık.

Valla dersini çok düşük bir miktarla almışsın geçen Twitter'de gördüm birisi tavsiye üzerine iki tane evini satıp Bitcoin'i 20 bin dolardan alıyor, btc düşüyor, pump dump gruplarıyla oynuyor ve adamın en sonunda malvarlığının çok büyük bir kısmı eriyor. Bunuda akrabası olan bir kız yazıyor, adam intihar etmiş.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
January 23, 2018, 08:34:17 PM

Bende baktım aldığınız fiyatların altına gelmiş muhtemelen.
Buralarda tutunup toparlanabilir de. Hareketler çok hızlı olduğu için pump riskli.

OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
January 23, 2018, 08:39:09 PM

son birkaç saatir binanceye pump gurpları dadandı çoğu coinde aynı durum var 1 dakika içinde %30 a varan bir artış oluyor sonra normale dönüyor ben şuan elimdeki coinleri %20 yüksekten satış koydum pump fln olursa tepeden satılsın diye Grin bakalım belki işe yarar
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 23, 2018, 08:45:49 PM

son birkaç saatir binanceye pump gurpları dadandı çoğu coinde aynı durum var 1 dakika içinde %30 a varan bir artış oluyor sonra normale dönüyor ben şuan elimdeki coinleri %20 yüksekten satış koydum pump fln olursa tepeden satılsın diye Grin bakalım belki işe yarar

Hocam hiç pump-dump ile uğraşma ya piyasa zaten düşük şu fiyatlardan adam akıllı teknolojisi iyi olan projelere uzun vadeli yatırım yapsan varya 2019'da kral gibi yaşarsın belki ev alır ya da evin büyük bir kısmını tamamlarsın. Bence daha akıllı davranmak gerekiyor, ufak kârlarla mutlu olmayın.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 23, 2018, 08:49:47 PM

Pump konusunda deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. Örnek olarak arkadaşlar okusunlar. Pump grupları hareket tarzını değiştiriyor. Pump gruplarında liderler hariç kimse para kazanmaz.
kimikosMes
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile WWW
January 24, 2018, 04:00:11 AM

Pumptan zarar görmeyen yoktur. Başlık uyarıyor, denemeyin.
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 24, 2018, 04:20:59 AM

Piyasalar son zamanlarda çok dalgalı pump olaylarından uzak durun derim. Dimyat'a pirince giderken, evdeki bulgurdan olmayın.Hatta evden de olmayın. Grin

gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
January 24, 2018, 08:17:02 AM

arkadaşım geçmiş olsun 200$ ile güzel bir tecrübe edindin. iyi bir şey bu. 2000 20bin dolarlık kaybın olmaz artık. pump defteri kapanmıştır senin diye düşünüyorum.

evet pump pump pump diye dolaşan avarellere örnek olsun. demeye çalıştığım bu zaten pump'ın ne zamana kadar süreceğini bilmiyorsun şansına güveneceksin.
bazısı oturduğu yerden düşünüyor abi alırım %5 te satar geçerim ne olacak ben pump diye %50 beklemiyorum ki diye. evet bu şekilde düşünenler lütfen pump'a balıklama atlasın hemde her sinyale.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
January 24, 2018, 08:28:15 AM
Merited by teramit (1)

~snip
binance nasıl müsade ediyor bunlara anlamadım

Ben de topu neden Binance'e attınız anlamadım. Neden izin vermesin ki? Borsa kısıt koyar şöyle alacaksın, böyle satacaksın diye beğenmeyiz. Serbest bırakır yine beğenmeyiz.

Herhangi bir borsanın işlem yapan kullanıcılarına bu şekilde müdahil olması doğru değil. Eğer pump/dump gibi işlemlerin doğru veya etik olmadığını düşünüyorsanız girmezsiniz olur biter. Herkes böyle düşünüyorsa pump diye bir şey olmaz zaten.
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
January 24, 2018, 08:31:21 AM

Pump gruplarına defalarca dendi forumda girmeyin etmeyin diye sanırım dinlemeyenler olmuş. Sizde artık anlamışsınızdır Smiley
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 24, 2018, 08:32:57 AM

hızlı yükselen, hızlı düşer diye bir söz var. bir ara bende yeşile dönen altcoinleri takip ediyordum. bazılarını alıp, hızlı satayım dedim kısa al-satlardan daha çok zarar gördüm. dogecoini inceleyin. senede bir, iki kere müthiş yükseliyor. 8-10x o gibi bulup dumplarda izleyip alıp, unutmak lazım. fazla para ile değil küçük küçük sepetler halinde.

twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
January 24, 2018, 08:41:21 AM

Valla hocam çok ucuza atlatmışsın bizim aramızda binlerce para kaybetmiş insanlar var hatta Twitter'de onbinlerce para kaybeden insanlar görüyoruz. Kısa vade de yüksek kâr hırsı çok tehlikeli bir şey.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
January 24, 2018, 11:12:12 AM

Anında para kazanayım hırsı insanları kaybettiriyor bu tip maceralara ne gerek yok sağlam projelere yatırım yapıp uzun vade düşünülürse zaten kaybediyor benim edindiğim tecrübe kısa süreli al sat hareketlerinin kar getirmediği ve insanı zaman içinde zarar ettirdiğidir , uzun vade düşünün dipten almaya çalışın bu kazandırıyor.
elturco
Full Member

Activity: 344
Merit: 134

View Profile
January 24, 2018, 11:18:45 AM

çok hızlı kar-zarar etmek isteyen arkadaşlar e-toro da 400 kaldıraçla forex e girsin. bırakın dijital paraların peşini  Grin
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
January 24, 2018, 11:28:50 AM

aha bu başlığı iğnelemeleri lazım. başa koymaları lazım. haftada 10 tane pump grubu açılıyor zaten hiç olmazsa bilmeyenler aldanmasın.
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
January 24, 2018, 03:43:43 PM

Çok geçmiş olsun atalrımız boş yere dememişler 1 musibet 1 nasihatten iyidir diye umarım bir gün bizde aynı hataya düşmeyiz neyseki çok büyük meblağlar kaybetmemişsiniz

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
January 24, 2018, 04:47:14 PM

Dostum en kısa zamanda abdest almalısın Grin şaka şaka geçmiş olsun. Pump islerinden zarar görmeyen yoktur. Olur böyle seyler  Smiley Bendede bi keresinde 1000$ erimişti. Bende ganj nehrindemi abdest alsam  Huh Smiley
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 24, 2018, 05:57:57 PM

Bu kripto piyasasında 100 doları 3 günde 1500 dolar yaparken şikayet edilmiyor da, millet pump/dump yapıyor, borsa niye izin veriyor diye şikayet ediliyor, ilginç...
Tabii ki izin verir, birincisi bu sayede iyi para kazanıyor, ikinci olarak da zaten kendileri de yapıyor, niye engellesinler diyeyim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
January 24, 2018, 05:59:52 PM

pump ı başlatan sen değilsen pump yapanların amacının sana iteledikleri ile kar yapan olduğunu anlaman gerek .
bir coin sağlam bir duyuru yapıpda yükselmeye girmediyse nerede girersen gir tehlikelidir.
sağlam hareketli coinlerde şansını dene diyeceğim ama piyasa bu haldeyken her zaman zarar riski var.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: