Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:33:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ZEEPIN (bir neo klasiği)  (Read 934 times)
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 29, 2018, 07:34:53 PM

Airdrop yapmışlardı. Katılan var mı? Neodan hızlı olması oldukça fazla önemli.

Neo'dan hızlı olduğunu nereden biliyorsunuz? Bir Neo tokeni gerçekten Neo'dan hızlı olabilir mi?

yani mantığına aykırı duruyor neo nun zincirini kullanip onun bir ürünü olacaksin sonucta neo ne kadar hızlıysa mantık olarak tokeni de o kadar hızlıdır. ben daha önce duymadım yani ethereum'dan daha hızlı bir ethereum tokenini.. farkli bir chain farkli bir durum tabi ki işleri değiştirirde şu aşamada benim mantigima uymadi.
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714725214
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714725214
Reply with quote  #2

1714725214
Report to moderator
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 29, 2018, 07:54:28 PM

550 adet bounty den kazanmıştık bakalım güzel yerlere gelir inşallah, neo altyapısını kullanması da zamanla neo değerlendiğinde dahada değerlenebilir diye düşünüyorum

HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 29, 2018, 07:57:38 PM

neo icoları neo ile birlikte büyüyecektir. özellikle icoların neo ekibi tarafından kontrol ve kordine ediliyor olması neo üzerinden yayınlanan icolara güveni de arttırıyor. en azından paranın üzerine yatma veya verilen vaadlerin yerine getirilmemesi durumunda telafisi var denebilir.

lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
January 29, 2018, 08:28:02 PM

NEO ICO su ama kendi zincir oluşturacak benim anladığım . Zaten adı Zeepinchain değilmi sonuçda ?
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 31, 2018, 12:13:57 PM

KUCOIN e giripte zıplamayan bi bu kaldı herhalde cok kötü zamanda cıktı piyasaya bu kadar - yemişken bununda dayanması sürprüz olurdu zaten
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
February 10, 2018, 01:44:42 PM

195 tane ZPT bounty gelmiş . Hiç yoksan iyidir . Çok scam iddaası vardı ama adamlar iyi hiç bir şey içinde bekletmediler.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
February 10, 2018, 02:10:49 PM

airdropuna katılmıştım yanlış hatırlamıyorsam ve neo cüzdanı açmamı istemişti sistem açmadım maille bildireceklerdi de bakalım hala bir bildiri gelmedi

max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 10, 2018, 02:57:20 PM

airdropuna katılmıştım yanlış hatırlamıyorsam ve neo cüzdanı açmamı istemişti sistem açmadım maille bildireceklerdi de bakalım hala bir bildiri gelmedi

Sitesine girip setting kısmından Neo wallet adresi güncellediniz mi hocam..Ben de girmemiştim güncelledikten sonra girdim ertesi gün gönderdiler..Gönderdilerde neo cüzdan adresi vererek hata yaptım keşke Kucoin wallet verseydim.Şimdi neo cüzdandan borsaya atmak için ufak bir miktar  Gas ücreti istiyor mecbur Gas alıcam..
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 03:02:19 PM

Sitesine girip setting kısmından Neo wallet adresi güncellediniz mi hocam..Ben de girmemiştim güncelledikten sonra girdim ertesi gün gönderdiler..Gönderdilerde neo cüzdan adresi vererek hata yaptım keşke Kucoin wallet verseydim.Şimdi neo cüzdandan borsaya atmak için ufak bir miktar  Gas ücreti istiyor mecbur Gas alıcam..

hocam eger elinizde neo varsa cüzdana atin , o zaten kendi gas cikariyor.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 10, 2018, 03:09:13 PM

Ben settings kısmından ayarları da yaptım ama mail felan gelmedi tokenlar da yollanmamış, bakalım bir iki güne gelir belki az da olsa hiç yoktan iyidir öyle kenarda dursun bakalım, zamanla artırırız sayıyı.

max1616
Member
**

View Profile
February 10, 2018, 05:19:31 PM

hocam eger elinizde neo varsa cüzdana atin , o zaten kendi gas cikariyor.

Eyw hocam aklımdaydı zaten yatırımda yapacaktım NEO'ya geçen yetişemedim 80 dolara düştüğünde bi ümit 2.dalga olur mu diye bekliyorum Smiley
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
February 10, 2018, 06:09:40 PM

Neo yavaştan bir eth oldum demeye başlıyor gibi, biz wavesten beklerken neo'dan geldi sağlam ico eth dışında, bakalım böyle devam eder inş arkasında çin olduktan sonra sırtları yere gelmez gibi.

0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 06:41:21 PM

Zeepin den ümitliyim  neo bi  kaç seneye varmaz etc yi geçer  gibime gekiyor
max1616
Member
**

View Profile
February 10, 2018, 08:01:33 PM

Zeepinleri pc cüzdandan gönderirken Gas istediği için Kucoin'e yollayamıyordum..Fakat neowallet site üzerinden cüzdanı açıp gönderim denediğimde bi sıkıntı çıkarmadan yolladı..
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 08:07:44 PM

airdropta karşımıza çıkmıştı bu proje, umarım iyi yerlere gelir yatırımcısına kazandırır

Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
February 10, 2018, 08:12:21 PM

Airdropa katılamadığım için baya bi üzülmüştüm hem neo tokeni olması mükemmel kılıyor,  bi de ceosu zhu fei adamın hayatı başarı dolu kötü birşey çıkma ihtimali yok
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 10, 2018, 08:18:06 PM

İlginç bir projeye benziyor.Uzun vade tutanlar kazanır ama kısa vadede zor gözüküyor.Neo'dan çıkması ayrıca güzel.Neo güzel ıcolara imza atmaya başladı.Neo'yu takip etmek gerekir.
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 08:34:32 PM

Zaten NEO projesiyse kazandırmama ihtimali yok. ETH 'dan çok  daha iyi olduğu kesin
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
February 10, 2018, 08:41:34 PM

Zeepin den ümitliyim  neo bi  kaç seneye varmaz etc yi geçer  gibime gekiyor

ETC yi zaten geçti hocam . ETH mi demek istediniz bilmiyorum ama bu kadar büyük bir ecosistemi 1-2 senede geçmesi imkansız gibi . Hatta Tezos falan çıkınca çok daha zor .

Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
February 10, 2018, 10:07:18 PM

Hocam neo tabanlı olması mükemmel bi olay zaten o yüzden gözüm kapalı güvenebilirim zeepine, scam olmadığından eminiz en azından ve scam iddiası dönüyordu bi dönem.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: