Bitcoin Forum
March 29, 2024, 12:42:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: imza kampanyası, airdrop bounty activity,  (Read 1717 times)
petito
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
March 18, 2018, 05:29:52 PM

Mükemmel bi yazı olmuş herşeyi öğrendim teşekkürler...
1711716139
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711716139
Reply with quote  #2

1711716139
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711716139
Hero Member
*

Ignore
1711716139
Reply with quote  #2

1711716139
Report to moderator
1711716139
Hero Member
*

Ignore
1711716139
Reply with quote  #2

1711716139
Report to moderator
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
March 20, 2018, 07:46:57 PM

Yeni biri olarak merak ettiğim tüm soruların cevabı var harika bir yazı olmuş teşekkür ederim.
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
March 20, 2018, 07:54:29 PM

Teşekkürler verdiğiniz değerli bilgiler çok işime yaradı
oyuncu44
Newbie
*

Activity: 119

View Profile
March 20, 2018, 08:50:25 PM

ellerine sağlık zevkle okuduk Smiley tarzını sevdim Wink +merit diyecemde işte o bende yok Smiley
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
March 21, 2018, 12:49:05 PM

öğrenecek çok şey var

aynen öyle. bu konu en basiti ve en başlangıç seviyesi zaten. iş sahibi olabilmek adına o diplomayı alabilmek için 20 yıl okuyoruz ona sabrediyoruz fakat bu sektör içinde kazanabilmek için 2 3 aylık araştırmayı bile çok görüyoruz. bende bunu anlayabilmiş değilim. İnsanlar zannediyorlar ki bugün duydum 2 gün araştırdım tamam ben kripto trader'ı oldum.
evet oldun kardeşim kripto piyasasında ki balinalar için çok güzel bir gelir kaynağı oldun.

lekegami
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
March 27, 2018, 01:52:46 AM

yeni öğrenmeye başlıyoruz.
onder1975
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
March 27, 2018, 10:34:18 PM

Bilgilendirmeniz icin çok teşekkürler. Benim gibi yeni başlayanlar için başucu kitabı gibi olmuş. Emeğinize sağlık.
szgnbrs51
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
March 28, 2018, 04:50:00 PM

Güzel çalışmanızdan dolayı teşekkürler
onurlu-adam
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
March 29, 2018, 01:29:50 AM

hocam ufkumuz açıldı.eksik olmayın
Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135

View Profile WWW
March 30, 2018, 09:28:38 PM

Detaylı bir şekilde hazırlamışsınız hocam. teşekkürler.
aysego
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
March 31, 2018, 08:23:36 PM

Güzel ve detaylı açıklama için teşekkürler. çok açıklayıcı oldu. 1 günde jr. member a gelme hayalim suya düştü:)
hayalboy
Newbie
*

View Profile
March 31, 2018, 08:39:49 PM

Bu güzel bilgilendirme için çok teşekkürler,bir sorum vardı cevaplandırırsanız sevinirim,biraz önce bir airdrop a katıldım gereklerini yaptım ama benden hiç cüzdan adresi istenmedi,bana gelecek olan tokenları nerde nasıl görecem ? teşekkürler
gileri (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 01, 2018, 11:54:29 AM
Merited by EFS (2), Zz (1)

Bu güzel bilgilendirme için çok teşekkürler,bir sorum vardı cevaplandırırsanız sevinirim,biraz önce bir airdrop a katıldım gereklerini yaptım ama benden hiç cüzdan adresi istenmedi,bana gelecek olan tokenları nerde nasıl görecem ? teşekkürler

farklı cevaplar olabilir bu durumda.
1. mail adresi falan istemişse sizden daha sonra wallet adresi isteyecek olabilirler. (Düşük ihtimal)
2. mail olarak size bir private key gönderebilirler adreste airdroptan kazandığınız token olabilir. (Daha düşük ihtimal)
3. sizin bilgilerinizi toplamak için var olmayan bir airdrop olabilir. (ilk ikiye göre daha yüksek ihtimal)
4. Airdrop yoktur sadece amelelik yaptırıyorlardır. (1-2-3 e göre daha da yüksek ihtimal)

Kısaca adres vermemişsen veya istememişlerse sana token gelmesi çok düşük bir ihtimal.
Girdiğim 100 tane airdroptan 20 30'unun cüzdanıma yansıyıp bunların sadece 1-2 tanesinin değerli olduğunu düşünürsek çok takılma.
Adres ve private key isteyen airdroplarla zaman harcama.

Hangi airdrop'du bir paylaşabilirsen kontrol edebilirim.
campingSider
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
April 01, 2018, 11:02:13 PM

airdrop kampanyalarına form doldurmak tüm zamanımı alır, takip ediyorum.
hayalboy
Newbie
*

View Profile
April 02, 2018, 07:57:42 PM

1. mail adresi falan istemişse sizden daha sonra wallet adresi isteyecek olabilirler. (Düşük ihtimal)
2. mail olarak size bir private key gönderebilirler adreste airdroptan kazandığınız token olabilir. (Daha düşük ihtimal)
3. sizin bilgilerinizi toplamak için var olmayan bir airdrop olabilir. (ilk ikiye göre daha yüksek ihtimal)
4. Airdrop yoktur sadece amelelik yaptırıyorlardır. (1-2-3 e göre daha da yüksek ihtimal)

Kısaca adres vermemişsen veya istememişlerse sana token gelmesi çok düşük bir ihtimal.
Girdiğim 100 tane airdroptan 20 30'unun cüzdanıma yansıyıp bunların sadece 1-2 tanesinin değerli olduğunu düşünürsek çok takılma.

Geç cevap verdiğim için özür dilerim ,soruma cevap verdiğiniz içinde teşekür ederim,katıldığım airdrop "Syntera Sharing Coin." çokta önemli değil ama bu forumda yeniyim acaba bilmediğim bir şey mi var, o yüzden yazmıştım,tekrar teşekkürler
gileri (OP)
Sr. Member

View Profile
April 02, 2018, 08:58:01 PM

Geç cevap verdiğim için özür dilerim ,soruma cevap verdiğiniz içinde teşekür ederim,katıldığım airdrop "Syntera Sharing Coin." çokta önemli değil ama bu forumda yeniyim acaba bilmediğim bir şey mi var, o yüzden yazmıştım,tekrar teşekkürler

eğer katıldığın airdrop o ise forumda konusunu açmışlar. https://bitcointalk.org/index.php?topic=3112079.0
buradan katılım durumunu görebilirsin. ayrıca airdrop başvuru formu : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfD5SSubjof3nAC-kRXTgQ2waAt5vGldrISzecqTD0lyQIdqg/viewform
ve gördüğüm kadarıyla wallet adresi istiyor.

belki sen başka zamanda açılmış airdroba katılmışsındır bir de buradan kayıt ol.
ayrıca bunların sitesinde de kayıt alıyorlarmış: https://syntera.io/sign-up?referral=airdrop
kayıt olmadım fakat büyük ihtimalle siteye kayıt olduğun ozaman profilinden wallet bilgisini girebilirsin.
hayalboy
Newbie
*

View Profile
April 02, 2018, 09:13:09 PM

Evet sayenizde farkettim çok teşekkürler
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239

View Profile
April 08, 2018, 12:46:30 PM

teşekkür ederiz hocam açıklamalarınız için, şu imza kampanyaları hakkında bişey sormak istiyordum şartlarda genellikle haftalık 10-15 post isteniyor bu postlar konunun açıldığı bounty başlığı altında mı olmalı yoksa mesala buraya yazdığım bir postta geçerli oluyor mu.İmzayı taşıyor olacağız sonuçta reklam aracı olarak kullanılıyoruz globalde ya da localde farklı başlıklar altında yaptığımız yorumlar girdiğimiz bounty ile alakalı olsun ya da olmasın daha değerli değil mi ? bu konuda aydınlatırsanız sevinirim .Teşekkürler tekrar
gileri (OP)
Sr. Member

View Profile
April 08, 2018, 07:25:54 PM

teşekkür ederiz hocam açıklamalarınız için, şu imza kampanyaları hakkında bişey sormak istiyordum şartlarda genellikle haftalık 10-15 post isteniyor bu postlar konunun açıldığı bounty başlığı altında mı olmalı yoksa mesala buraya yazdığım bir postta geçerli oluyor mu.İmzayı taşıyor olacağız sonuçta reklam aracı olarak kullanılıyoruz globalde ya da localde farklı başlıklar altında yaptığımız yorumlar girdiğimiz bounty ile alakalı olsun ya da olmasın daha değerli değil mi ? bu konuda aydınlatırsanız sevinirim .Teşekkürler tekrar

Burada kampanyanın kuralları ne diyor onu dikkatli okumak gerekiyor.
Özel olarak ICO ile alakalı postlar sayılacaktır diyorsa sadece senin o ICO hakkında yazdığın mesajlar sayılır.
Yine aynı şekilde kurallar içinde local veya global hangileri kabul ediliyor, hangi bölümlere yazılan postlar geçersiz sayılacaktır bunu kurallarda bildirir.

Ayrıca benim karşılaştığım imza kampanyalarının büyük çoğunluğu bounty bölümünde atılan mesajları geçerli post olarak saymaz.
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239

View Profile
April 08, 2018, 09:50:24 PM

Burada kampanyanın kuralları ne diyor onu dikkatli okumak gerekiyor.
Özel olarak ICO ile alakalı postlar sayılacaktır diyorsa sadece senin o ICO hakkında yazdığın mesajlar sayılır.
Yine aynı şekilde kurallar içinde local veya global hangileri kabul ediliyor, hangi bölümlere yazılan postlar geçersiz sayılacaktır bunu kurallarda bildirir.

Ayrıca benim karşılaştığım imza kampanyalarının büyük çoğunluğu bounty bölümünde atılan mesajları geçerli post olarak saymaz.
teşekkür ederim hocam
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: