Bitcoin Forum
April 16, 2024, 05:33:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Merit Bodovi I Dizanje Ranka  (Read 2232 times)
PrezoSu
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 67
Merit: 3


View Profile
February 04, 2018, 01:39:01 PM
 #61

uf sto su sada kvalitetni postovi nakon uvodjenja merit bodova. Cheesy

Baš sam se nasmijao kad sam ovo pročitao:) Dao bih ti svoj 1 sMerit da ga nisam potrošio:)

Mislim da će količina spama ostati ista, zbog signature kampanja koje zahtjevaju velik broj postova, 10-15 postova tjedno. Ljudima je sigurno lakše napisati 10-15 postova dnevno bez nekog prevelikog razmišljanja i biti mirni ostatak tjedna, nego raditi mini seminare na forumu:) Naravno, to vrijedi za one koji su već ostvarili određeni rank na forumu.

S druge strane sigurno će se smanjiti količina spama od strane novih forumaša.
heheh, to je i bio cilj. Jer i ja imam isti zakljucak.
1713288796
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713288796

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713288796
Reply with quote  #2

1713288796
Report to moderator
1713288796
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713288796

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713288796
Reply with quote  #2

1713288796
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713288796
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713288796

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713288796
Reply with quote  #2

1713288796
Report to moderator
nioschka
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 119



View Profile
February 04, 2018, 07:43:33 PM
 #62

Ja moram priznati da mi je najčudnije što su napravili Merite koji su klasična valuta (imaju vrijednost, moguće ih je lako razmjenjivati, imaju ograničenu emisiju koju kontrolira „vlada“ bitcointalka), a onda pričaju kako se njima ne smije trgovati, niti se smiju kupovati ili zarađivati? Ako su stvarno zabrinuti za kvalitetu postova mogli su uposliti moderatore i dati im mogućnost da nekome skinu rank, ili mu ručno umanje broj postova. Ovi meriti su valuta, i nitko ne može spriječiti da se njima trguje, ma koliko se trudio – samo su sebi navukli više posla: sad moraju kontrolirati i tko trguje meritima, i to će otkriti u 10% slučajeva. Nije da baš kužim. Podržavam da naprave valutu i zarade na njoj – ipak je ovaj forum velika stvar koju su napravili – ali ovo je besmislica. Jedino što će se dogoditi je da će početi praviti neka bolesna "natjecanja" za merite - neki reality show - gdje će Bogovi procjenjivati da li su postovi kvalitetni i darivati mučenike koji pokušavaju zaraditi merite. Onda će oni početi drukati jedni druge kako "post nije kvalitetan", "što je ovaj dobio merit, a ja ne", i nastupit će sveopći drek.
Cane1989
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 235
Merit: 102


View Profile
February 05, 2018, 03:39:47 PM
 #63

Ma sad je to sranje kada mi koji smo blizu prelaska u novi rank trebamo čekati hoće li tko udjeliti koji merit da bi prešli u novi rank. Taman sam mislio do iduće bounty isplate dići rank jer onda i više dobijem ali izgleda niš od toga.
e sada da imam merit bodove, dao bih ti.Cheesy

Posto mi je malo falilo do sledeceg ranka gde bih po novom mogao da imam i potpis.

Sada cu morati mnogo vise da filozofiram za novi rank.Cheesy

Eto , posto si jednom za malo dobio merit, ja sam ti danas poslao. To neka ti bude motivacija da vise filozofiras.Cheesy

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
zikabra (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 574
Merit: 139


View Profile
February 05, 2018, 04:53:07 PM
 #64

Meriti ama baš ništa ne pomažu rešavanju problema sa prevarantima, jer ti isti svakako uz nalog imaju i merite tako da dobro uigrani tim još lakše sada može da napumpa rank :-D
Ne bih se složio da netko može lakše napumpati rank jer neovisno o meritu još uvijek trebaš određen activity za rank. Tako da je s meritom samo teže a ne lakše.
Također broj s-merita je ograničen po ranku i ne obnavljaju se osim ako nisi merit source tako da kad svi ispucaju merit na altove više neće imati odakle slati merit a čisto sumnjam da će im netko dati merit za loše postove pogotovo ako se otkrije što rade a još k tome vjerovatno riskiraju i crveni trust.
Gintron
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 10


View Profile
February 05, 2018, 08:40:19 PM
 #65

Koliko vidim jedina pozitivna strana merita je što će sada drugi korisnici preuzeti posao adminima i davati bodove korisnim postovima.
Naravno sada se otvorila i velika prilika da oni koji imaju velik broj merita još više zarade trgovanjem, a tako sada admini moraju
i to pratiti.  Low rankovi će teže napradovati a ovima koji su već tu dugo otvorila se prilika da zarade još koj dinar.

Bitcore BTX - The Future Is Now | free BTX claiming for BTC holders + weekly airdrops + GPU mining
Bitcore F.A.Q.   |   BTX claiming + more info   |   ANN bitcointalk: open discussion   
segwit + bloom + 10 MB blocks + 2.5 min blocktime + only 400 MB blockchain! + Diff64_15 smooth algo
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
February 06, 2018, 01:54:15 PM
 #66

Kolko para dođe 100 MRT?  Huh

Hodling since 2011.®
nioschka
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 119



View Profile
February 06, 2018, 07:25:56 PM
 #67

Kolko para dođe 100 MRT?  Huh
Ak ti ne znaš, legendary, koji si na istoj razini s frendovima koji su osnovali ovaj forum - tko će onda znati? Smiley 
zikabra (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 574
Merit: 139


View Profile
February 06, 2018, 09:09:04 PM
 #68

Kolko para dođe 100 MRT?  Huh
Ako se ne varam koliko sam shvatio da su ga neki prodavali po merit = 1$ ali nemoj me držati za riječ.

Ali zašto bi si ofarbao račun u crveno zbog 100$? Tak i tak ti je ograničen broj merita i ne budu se obnavljali.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
February 06, 2018, 09:31:26 PM
 #69

Kolko para dođe 100 MRT?  Huh
Ak ti ne znaš, legendary, koji si na istoj razini s frendovima koji su osnovali ovaj forum - tko će onda znati? Smiley 
E kad smo ja Satoši, Moss i fx1 ovce čuvali... to su bila vrimena... po 50 bitcoina dnevno ispadalo.

Hodling since 2011.®
Beganvk
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 60
Merit: 3


View Profile
February 07, 2018, 02:51:10 PM
 #70

Cemu sluze ti meritovi uopce?

* Denarius: Ancient Money for a New World *
- Bitcoin Talk -  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=1967207.0)
ivka83
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 4


View Profile
February 07, 2018, 10:28:24 PM
 #71

Cemu sluze ti meritovi uopce?
Da zakomplikuju život  Wink
Pa kao da bi bili kvalitetniji postovi, pa sa meritima kao ocenjuješ postove i od njih ti zavisi status ako dođeš na prelazak sa JR memb na Memb...mada meni to sve nekako naduvano jer sam baš gledala šta su postovali članovi sa puno merita, pa baš i nije bilo toliko kvalitetnih

DeepOnion ⚡ Anonymous & Untraceable Cryptocurrency
⚡ Join DeepOnion Airdrop NOW! ⚡ (https://deeponion.org/apply.php?ref=1701539)
apela
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 1


View Profile WWW
February 08, 2018, 02:04:12 PM
Merited by seljo (1)
 #72

Ja namam mogučnosti ..nema mi opcije merit.Molim pomoč.hvala

♫♬♪♩♩♩♩♩♬♬
 VIBERATE
 ♫♬♪♩♩♩♩♩♬♬
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2408
Merit: 1205



View Profile
February 08, 2018, 02:55:40 PM
 #73

Ja namam mogučnosti ..nema mi opcije merit.Molim pomoč.hvala

Mislim da je problem u tome što na tvom računu piše da imaš 0 Merit bodova. Samo nije mi jasno kako si onda Jr. Member. Zar ne trebaju Jr. Memberi imati određeni broj Merit bodova da bi postali taj rang? Pa se samim time odmah u startu svi koji Jr. Member korisnici dobili Merit bodova koliko je potrebno.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
February 08, 2018, 03:28:17 PM
 #74

Ja namam mogučnosti ..nema mi opcije merit.Molim pomoč.hvala

Mislim da je problem u tome što na tvom računu piše da imaš 0 Merit bodova. Samo nije mi jasno kako si onda Jr. Member. Zar ne trebaju Jr. Memberi imati određeni broj Merit bodova da bi postali taj rang? Pa se samim time odmah u startu svi koji Jr. Member korisnici dobili Merit bodova koliko je potrebno.
Sad ima 1 merit. Još da me ne bode tim vilama na ć u oči imao bi i 2.

Hodling since 2011.®
crea8ivemoiz
Member
**
Offline Offline

Activity: 231
Merit: 16


View Profile
February 08, 2018, 03:31:31 PM
 #75

Bok,

Ja dijelim dizajn malih majica dizajna,
ako netko treba dizajn, javite mi.

Ispiši spremni dizajn .. samo ga dati pritisnite i primijeniti na t-shirt.

ovdje je veza:
pasteboard.co/H6HAVZv.png

Živjeli!
apela
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 1


View Profile WWW
February 08, 2018, 04:12:54 PM
 #76

Ja namam mogučnosti ..nema mi opcije merit.Molim pomoč.hvala

Mislim da je problem u tome što na tvom računu piše da imaš 0 Merit bodova. Samo nije mi jasno kako si onda Jr. Member. Zar ne trebaju Jr. Memberi imati određeni broj Merit bodova da bi postali taj rang? Pa se samim time odmah u startu svi koji Jr. Member korisnici dobili Merit bodova koliko je potrebno.
Sad ima 1 merit. Još da me ne bode tim vilama na ć u oči imao bi i 2.

Hvala Merit. Popravit cu se .Necu vise čćžčščćč.
Ja nemam ni jedan, da ti vratim.Al zapamtit cu ... Cheesy

♫♬♪♩♩♩♩♩♬♬
 VIBERATE
 ♫♬♪♩♩♩♩♩♬♬
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
February 08, 2018, 04:16:36 PM
 #77

Kolko para dođe 100 MRT?  Huh

Loooooool
apela
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 1


View Profile WWW
February 08, 2018, 04:20:56 PM
 #78

Ja namam mogučnosti ..nema mi opcije merit.Molim pomoč.hvala

Mislim da je problem u tome što na tvom računu piše da imaš 0 Merit bodova. Samo nije mi jasno kako si onda Jr. Member. Zar ne trebaju Jr. Memberi imati određeni broj Merit bodova da bi postali taj rang? Pa se samim time odmah u startu svi koji Jr. Member korisnici dobili Merit bodova koliko je potrebno.
Sad ima 1 merit. Još da me ne bode tim vilama na ć u oči imao bi i 2.

Hvala Seljo

♫♬♪♩♩♩♩♩♬♬
 VIBERATE
 ♫♬♪♩♩♩♩♩♬♬
pedjo99
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 107



View Profile
February 09, 2018, 10:30:53 AM
Merited by korni74 (4), RegulusHr (1), zikabra (1)
 #79

Neznam, ja iskreno nisam toliko oduševljen tim merit sustavom iz par razloga. Realno svaki svoj post tu na forumu pokušavam napisati što je moguće objektivnije i realnije, pogotovo kada u temama u kojima sam aktivniji neko nešto pita, trudim se napisati odgovor koji je potkrijepljen s nekim činjenicama. Trebalo mi je evo 4 mjeseca da napredujem od Newbia do Full member ranka, a po broju mojih postova (oko 200 sve skupa) se vidi da nisam neki spammer. Ali eto zadnjih 10 dana niti jedan merit point nisam dobio Smiley Neznam, nekako imam osjecaj da ce se samo stari poznanici sa ovog foruma nagrađivati sa tim merit bodovima, pa da za nas ''novije'' i nema neke šanse da ugrabimo koji. Ja sam planirao ovim svojim tempom postati Hero member kroz nekih 3-4 mjeseca, ali sad kada gledam da mi je za to potrebno još 150 merit bodova biti ću sretan ako to postanem u sljedećih 2 godine Cheesy
Svakako mislim da će u neko skorije vrijeme ovakav sustav ipak ići na neko ponovno glasovanje, jer ipak mislim da ljudi kao prvo nisu navikli davat nikom te merite, a kao drugo neminovno će počet trgovanje sa njima, pa ako je do sada bilo zabranjeno trgovanje sa cijelim accountom, ne vidim razlog da bi dopuštali trgovanje i sa ovim.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
February 09, 2018, 11:50:23 AM
Merited by pedjo99 (1)
 #80

Neznam, ja iskreno nisam toliko oduševljen tim merit sustavom iz par razloga. Realno svaki svoj post tu na forumu pokušavam napisati što je moguće objektivnije i realnije, pogotovo kada u temama u kojima sam aktivniji neko nešto pita, trudim se napisati odgovor koji je potkrijepljen s nekim činjenicama. Trebalo mi je evo 4 mjeseca da napredujem od Newbia do Full member ranka, a po broju mojih postova (oko 200 sve skupa) se vidi da nisam neki spammer. Ali eto zadnjih 10 dana niti jedan merit point nisam dobio Smiley Neznam, nekako imam osjecaj da ce se samo stari poznanici sa ovog foruma nagrađivati sa tim merit bodovima, pa da za nas ''novije'' i nema neke šanse da ugrabimo koji. Ja sam planirao ovim svojim tempom postati Hero member kroz nekih 3-4 mjeseca, ali sad kada gledam da mi je za to potrebno još 150 merit bodova biti ću sretan ako to postanem u sljedećih 2 godine Cheesy
Svakako mislim da će u neko skorije vrijeme ovakav sustav ipak ići na neko ponovno glasovanje, jer ipak mislim da ljudi kao prvo nisu navikli davat nikom te merite, a kao drugo neminovno će počet trgovanje sa njima, pa ako je do sada bilo zabranjeno trgovanje sa cijelim accountom, ne vidim razlog da bi dopuštali trgovanje i sa ovim.

S uvođenjem merita definitivno je usporeno napredovanje, prosječnom korisniku ali to je očito i bio cilj uvođenja merita, usporiti napredovanje prosječnom korisniku, onemogućiti napredovanje spameru a da iznad prosječni napreduje dosadašnjim tempom. Trud oko napredovanja za posljedicu bi trebao imati porast kvalitete postova.  Da li je sustav posložen dovoljno dobro u odnosu na ono što su ciljali administratori, ne znam, vrijeme će pokazati da li će uvoditi još kakve promjene. Osobno mislim da samo treba povećati količinu merita u opticaju, jer do sad je bilo dovoljno da napišeš spam post i za njega si isto napredovao kao i za kvalitetni post.

S jedne strane zabranjeno je trgovanje accountovima a s druge strane postoje teme na samom forumu u kojima se trguje i licitira accountima. Hoću reći kontrola je slaba a zloupotreba će uvijek biti. Razlika je u tome da ako vide da zloupotrjebljavaš merit gubiš account koji je već visoko rangiran.
btw. 150 merita ti treba do Senior Membera do Hero Membera ti treba 400 merita. Smiley

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!