Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:17:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Forumda Merit | Detay İsteyenlere  (Read 327 times)
Baltazaar (OP)
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 26, 2018, 06:42:15 AM
Merited by dumbdragon (5), EFS (1), cabsav (1), xzone (1), 2run (1), Baser (1), Egosmaster (1)

Merhaba ,

24 saattir Merit heycanımız devam ediyor bende söyle bir şey buldum umarım işinize yarar arkadaşlar ;

Globalden alınmadır

Forumda En Son Gönderilen Merit Listesi :

https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=recent

Forumda En Çok Merit toplayan Son Konular Listesi :

https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=toptopics

Forumda Tüm Zamanların En Çok Merit alan Konular Listesi :

https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=toptopicsat

Forumda Tüm Zamanların En Çok Merit alan Cevaplar Listesi :

https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=toprepliesat

Forumda Tüm Zamanların En Çok Merit alan Cevaplar Üyeler Listesi :

https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=topusersat

Forumda En Son Merit Gönderen Cömert Üyeler Listesi :

https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=topsend

Forumda En SonTüm Zamanların En Çok  Merit Gönderen Cömert Üyeler Listesi :

https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=topsendat

ve

Forumda ki 49 Kişi olan Merit Kaynağı  / Üreticileri Toplam sMerit Üretimi / Adeti :

https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;stats=sources

++  internette gezerken dikkatimi çeken de ayrıca bir konu oldu bunun hakkında da düşüncelerinizi alabilirmiyim. ?

acaba merit açılımını bu şekilde mi algılamalıyız . Araştırma , öğrenim ve öğretim , mentor ( akıl hocalığı , yol gösterici diyorum ben ) olabilme midir ?

Umarım bu bir başlangıç olur ve bundan sonra okuyarak daha da etkili bir grup olma yolunda 1 adım daha atarız .

selamlar,

1713997051
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713997051
Reply with quote  #2

1713997051
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713997051
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713997051
Reply with quote  #2

1713997051
Report to moderator
ogul
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 06:57:45 AM

valla herkez kendi çevresine eşine dostuna arkadaşına merit veriyor. haksız bir durum
Baltazaar (OP)
Full Member

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 26, 2018, 07:19:13 AM

valla herkez kendi çevresine eşine dostuna arkadaşına merit veriyor. haksız bir durum

şu an için biz  bizden isteneni yaparsak kazanırız gibi duruyor , öğrenmek öğretebilmek anlamak paylaşmak kalanı ise elbette yüksek rankli arkadaşların ve forum yönetiminin belirlediği şekilde işleyecek sanırım yapabilecek tewk şey bu gibi

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 26, 2018, 07:27:54 AM

OMO NASOL MOROT KOZONOCOK NEWBIELER? diye yazmak yerine bu arkadaş gibi bilgilendirici seyler paylaşanlar ödüllendirilecektir.
Paylaşımın icin teşekkürler.
Baltazaar (OP)
Full Member

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 26, 2018, 08:31:54 AM

OMO NASOL MOROT KOZONOCOK NEWBIELER? diye yazmak yerine bu arkadaş gibi bilgilendirici seyler paylaşanlar ödüllendirilecektir.
[/quote

Ben teşekkür ederim , umarım daha iyisini birlikte yapabiliriz .

yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
January 26, 2018, 11:14:15 AM

Olmussun legendary umrunda olur mu senin sanki yok kalite yok şu yok bu masal anlatmayı çok seviyorsunuz. Kimse kimseye merit falan vermez bir memberin 1 meriti var ya yan hesabına verir ya da tanıdığına o yüzden boş konuşmayın

kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
January 26, 2018, 11:22:40 AM
Merited by Baltazaar (1)

Merit verme şansım olsa bu konuya kullanırdım sanırım. Biraz daha fikir edinmek açısından yararlı oldu. İlerleyen birkaç günde artık detayları iyice öğrenip yeni sisteme uyum sağlarız.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 26, 2018, 11:47:24 AM
Merited by EFS (1)

Olmussun legendary umrunda olur mu senin sanki yok kalite yok şu yok bu masal anlatmayı çok seviyorsunuz. Kimse kimseye merit falan vermez bir memberin 1 meriti var ya yan hesabına verir ya da tanıdığına o yüzden boş konuşmayın
Gelseydin üye olsaydın 2015te sende olurdun legend tutanmı vardı? bos konusmayın mış. Sen gelip dallamalık yapıyorsun ama.
Al bak adam full member 1 baslıkta 240 merit toplamış https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1108331 gidip coin falanda icat etmemiş merit sistemi icin faq hazırlamış ceviri yapmış. 
Cok uzaga gitme git bak bakalım byrallier 1 başlık açıp ne toplamış. en çok merit kazandıran 30 başlığın 6 tanesi türk şuan. Tüm üyeler suan birbirine merit dağıtıyor localde ama siz "boş konusup" imza kastığınız için korkuyorsunuz.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
January 26, 2018, 11:49:54 AM

Gayet güzel olmuş sık kullanılanlara kayıt ettim arada bakarım Smiley
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
January 26, 2018, 11:56:36 AM

Gelseydin üye olsaydın 2015te sende olurdun legend tutanmı vardı? bos konusmayın mış. Sen gelip dallamalık yapıyorsun ama.
Al bak adam full member 1 baslıkta 240 merit toplamış https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1108331 gidip coin falanda icat etmemiş merit sistemi icin faq hazırlamış ceviri yapmış. 
Cok uzaga gitme git bak bakalım byrallier 1 başlık açıp ne toplamış. en çok merit kazandıran 30 başlığın 6 tanesi türk şuan. Tüm üyeler suan birbirine merit dağıtıyor localde ama siz "boş konusup" imza kastığınız için korkuyorsunuz.

biz birbirimize merit göndermeyiz diye düşünürken dikkat ettimde biz bu konuda daha açık gönüllü çıktık. dağıtıyoruz devamlı.
bu günler tam güzel günler.

Baltazaar (OP)
Full Member

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 26, 2018, 12:59:09 PM
Merited by EFS (1)

Merit verme şansım olsa bu konuya kullanırdım sanırım. Biraz daha fikir edinmek açısından yararlı oldu. İlerleyen birkaç günde artık detayları iyice öğrenip yeni sisteme uyum sağlarız.
dostum 1 meritim var iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta kullanmak üzere sakladığım Smiley o kadar samimi geldi ki cevabın helal olsun . diyorum merit ferit hikaye biz sistem üzerinde yapacağımızı yapalım sonrası gelir .

Gayet güzel olmuş sık kullanılanlara kayıt ettim arada bakarım Smiley

teşekkür ettim fayda sağladıysam sizlere

rütbecilik yapmanın alemi yok , kazanılmış hak üzerinde tartışılmaz ama su an da senin legend olabileceğin durumu tartışsak daha iyi olur dostum
yanlış anlama ama yapıcı olmayıp eleştirerek nereye varabilirsin herkes forumda bir yerde bu legendlarda önceden hak etmiş insanlar eleştiremessin .

o zaman seni 2009 da bitcoine inanan yatırım yapan hatta  10 dolarken alan adamlarada inanmaman lazım çunku onlarda zamanında bitcoin almış / emek sarfetmiş mining yapmış  / trade etmiş yada saklamış elindeki tüm birikimi buna yatırmış vs vs  gibi onlarında senin su soylemene karşı boş konuştuklarını düşünmen lazım ama

ağzın açık haberlerde belkide onlara inanıp yatırım yapıyorsundur .

biz birbirimize merit göndermeyiz diye düşünürken dikkat ettimde biz bu konuda daha açık gönüllü çıktık. dağıtıyoruz devamlı.
bu günler tam güzel günler.

dağıtalım cunku buna ihtiyacımız var bende su an cabsavın gönderdiği 1 meriti tanımadığım su arkadasa yukardaki mesaja istinaden canı gönülden verdim . ve mutluyum

xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
January 26, 2018, 01:30:05 PM

Çok güzel bir liste olmuş elinize sağlık. Böyle paylaşımlar olduğu sürece dağıtacağımız meritler kısa sürede tükenir Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Baltazaar (OP)
Full Member

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 26, 2018, 01:41:02 PM

Çok güzel bir liste olmuş elinize sağlık. Böyle paylaşımlar olduğu sürece dağıtacağımız meritler kısa sürede tükenir Smiley

xzone :

ama simdi güzel olması için yapılmış bir sistemide kullanmayalım mı .. aşk olsun simdi daha güzeli gelmesi için teşvik ediyorsunuz böyle diyerek

0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 04:24:45 PM

İyi günde kötü günde bi tane bile meritim yok okuyoruz sadece ismini sizden duyduk görmedik ki
Baltazaar (OP)
Full Member

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 26, 2018, 05:27:35 PM

İyi günde kötü günde bi tane bile meritim yok okuyoruz sadece ismini sizden duyduk görmedik ki

en kısa zamanda sanırım sende almaya başlarsın ilgini kaybetme !

konuları baştan sona kadar oku !

araştır gerçeklik payı varsa yorum belirtebilirsin tabiki ama yinede kaliteyi önplanda tutmalıyız galiba görünen o !

Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
January 26, 2018, 07:25:55 PM

Bilgiler icin tesekkürler. Ustlerde kalması gereken bir konu olmus bu. Modumuz yukarıda kilitlerse seviniriz.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3710
Merit: 2068

Crypto Swap Exchange

View Profile
January 26, 2018, 07:34:06 PM

Bilgiler icin tesekkürler. Ustlerde kalması gereken bir konu olmus bu. Modumuz yukarıda kilitlerse seviniriz.

Sabit başlıkta bu bilgiler daha önce yazıldı.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Baltazaar (OP)
Full Member

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 26, 2018, 07:38:30 PM

Sabit başlıkta bu bilgiler daha önce yazıldı.

EFS haklı simdi ana konuda gördüm dün yoktu şimdi ise sabit konu altında isteyenler için link :
Sabit Konu Merit https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818404.msg28857642#msg28857642

orası daha doğru olacaktır elbette teşekkürler @Riskylisk

Pages: [1]
  Print  

Jump to: