Bitcoin Forum
April 24, 2024, 11:46:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: SİLİNSİNNNNNNN  (Read 1138 times)
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 28, 2018, 09:28:06 PM

Ortada projeyi geliştiren ekibe dair herhangi bir bilgi yok. 15 yıllık tecrübe gibi şeyler yazılmış ama kim bunlar kim?

Projenin White Paper'ı dahi yayınlanmamış hatta projeye dair neredeyse hiçbir şey yok ama Mart ayında ön satış başlıyor? Amacınız nedir?

rowBlockchain isimli bir protokolden bahsedilmiş. Ama sadece adı geçmiş o kadar. Bazı bilgileri vermek için patenti beklemenize gerek yok.

Bitcoin ve Ripple'nin kullandığı blockchain protokollerine yönelik güvensiz, riskli gibi eleştiriler yapılmış ama sadece yapılmış. Çözüm yok. Sonra da gelip konuya olumsuz yorum yapanlara kızılmış.

Yol haritasına bakayım dedim. Bakmasam daha iyiymiş.

Konu açılalı 3 gün kadar olmuş. Muhtemelen konuyu açtıktan sonra okumuşsunuzdur tekrardan.

RowBlockChain olarak adlandırdığımız kendi blockchain zincir teknolojimiz.

Bu ülkeden güzel projeler çıkacak çıkmasına da biraz daha beklememiz gerekiyor. Size kolay gelsin.
1714002397
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714002397
Reply with quote  #2

1714002397
Report to moderator
1714002397
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714002397
Reply with quote  #2

1714002397
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
January 28, 2018, 11:27:06 PM

Cevap için ben teşekkür ederim. Bugün içeri bir şekilde girdim kese oluşturdum. En fazla neden üç kese oluyor veya şimdilik mi öyle. Bir de sikke satışını sadece Türk Lirası ile mi yapacaksınız. Başka şekillerde ödeme kabul edecek misiniz? Eğer Tl ile sabitlemek istiyorsanız. WTRY   kabul etmeyi düşünür müsünüz? Ayrıca whitepaper  ne zamana görebiliriz?

Kese sayısı için bireysel kullanıcılar için her birime ait en fazla 3 adet sınırı koyduk. Lakin kurumsal üyelere bu sayı değişken olacak.

Sikke satışını lansman süresince Ebiron Bilişim yürütecek. Ne tür ödemeler kabul edecekler açıkcası şuan bilmiyorum. Ancak şirkete ait bir TL hesabı  yayınladık.

Ön satış kampanyasında TL kabul edilecek sadece. Diğer paralarla Borsalarda işlem yapılabilir belki.

WhitePaper hala hazırlanıyor 2 hafta süre istemişlerdi editörler.

Digilira ile anlaşıp ön satışı sadece WTRY olarak yapsanız daha güzel olurdu bence. Hem şu waves TL geçidi de hareketlenirdi... Hemde yerli projeleri tanıtmış v.s. bişeyler olurdu
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
January 29, 2018, 06:55:45 AM

Ortada projeyi geliştiren ekibe dair herhangi bir bilgi yok. 15 yıllık tecrübe gibi şeyler yazılmış ama kim bunlar kim?

Projenin White Paper'ı dahi yayınlanmamış hatta projeye dair neredeyse hiçbir şey yok ama Mart ayında ön satış başlıyor? Amacınız nedir?

rowBlockchain isimli bir protokolden bahsedilmiş. Ama sadece adı geçmiş o kadar. Bazı bilgileri vermek için patenti beklemenize gerek yok.

Bitcoin ve Ripple'nin kullandığı blockchain protokollerine yönelik güvensiz, riskli gibi eleştiriler yapılmış ama sadece yapılmış. Çözüm yok. Sonra da gelip konuya olumsuz yorum yapanlara kızılmış.

Yol haritasına bakayım dedim. Bakmasam daha iyiymiş.

Konu açılalı 3 gün kadar olmuş. Muhtemelen konuyu açtıktan sonra okumuşsunuzdur tekrardan.

RowBlockChain olarak adlandırdığımız kendi blockchain zincir teknolojimiz.

Bu ülkeden güzel projeler çıkacak çıkmasına da biraz daha beklememiz gerekiyor. Size kolay gelsin.

Özellikle biz Türkleri küçümseyen yabancılara, bunlardan bir şey çıkmaz diyen insanlara, projemizle dalga geçen dostlarımıza aldırmamamız gerektiğinin farkındaydık! Ama ne çare biz inanıyorduk projemize. Ve ne pahasına olursa olsun ülke olarak, millet olarak buna ihtiyacımız var ve olacak!

Tamam da kardeşim adamın sorularına hala cevap vermemiş ve sadece kuru milliyetçilik yapmışsın bu beni direkt olarak sizin hakkınızda olumsuz düşünmeye sevketti. Bana göre de teknik sayfa ve ekip olmadan iş yapılmaz, hala kim oldugunuzu açıklamamışsınız sadece içi dolu gibi gözüken boş cümleler kuruyorsunuz.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 29, 2018, 09:42:01 AM

Ekipsiz, yol haritasız, whitepaper'sız bir proje proje değildir. Düşünceden ibarettir. Kimse kusura bakmasın.
Destekleriz desteklemeye ama önce kimsiniz, necisiniz, amacınız ne, nasıl yapavaksınuz. Bunların hepsini web sitenizde açıkça belirtmeniz lazım...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mahsumyavuz
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 06:51:45 AM

inşallah uzun ömürlü ve kalıcı olur yakından takip ediyorum. Kendi borsanızı kurm fikri mantıklı ancak yabancı veya diğer borsalara girmezse değeri artmaz ki daha da değer kaybeder. Böyle bir girişim çok hoşuma gitti. Kolay gelsin
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 03, 2018, 10:43:28 AM

Değişik bir projeye benziyor. Bana göre mining olmaması kötü bir şey. Yani siz tüm coinleri elinizde bulundurup ripple gibi kafanıza göre piyasaya süreceksiniz. Bakın bu yanlıştır.

gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 03, 2018, 02:07:05 PM

yerli projelere destek vermek lazım.umarım insanları dolandırmak için kurulmuş bir proje değildir Smiley takipte ve araştırmada kalacağım..
erknfe
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
February 06, 2018, 08:13:05 PM

Alfa cüzdanda airdrop süresini çok kısa tutmuşsunuz.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
February 06, 2018, 08:43:06 PM
Last edit: February 06, 2018, 08:54:25 PM by spastikss

Projeye başlamanız bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışmanızı taktir ediyor ve başarılar diliyorum.

Size fikir verebilmek ve pozitif eleştiri yapmak adına kafama takılan birkaç şeyi yazmak istedim.

bitcoinin ortaya çıkışının en önemli sebebi merkezsizlik ve anonimlik ihtiyacıdır. Eğer merkezi bir yapıda olacaksa bunun herhangi bir mağazanın bonus puanından ayıran farkı öğrenmek isterim. evet birçok internet sitesi bizlere bonus puanlar oyun paraları vs verirler. bunlarda merkezi ve bize özeldir. her ne kadar birbirimiz arasında aktarım yapamasakta bir şey için kullanırız veya o toplulukta geçerli olurlar. o yüzden bu yeni bir şey değil.

ikincisi preojenin tüm detayları ve yazılım kodlarını paylaşmanız gerekecek. bu "tüm icolarda bu böyle" dediğiniz kurallardan biri. bunu yapmazsanız insanlar size güvenmeyebilir. eğer kodların paylaşımı sistem açısından sakıncalı ise zaten bu sistem kendi kendine yeterli ve güvenli değildir anlamına gelir. ama proje hayata geçmeden başkasına fikir vermek istemiyoruz sonra açıklayacağız denirse buna hak veririm.

türkiyedeki internet kullanıcılarına internet üzerinden ne gibi bir kolaylık sağlayacağını ve yerel olmak dışında 2 bine yakın coinden ne gibi bir farkla öne çıkacağını da merak ediyorum. zira cryptopara şu anki haliyle neye yaradığı yavaş yavaş tartışma konusu olmaya başlayan bir olgu haline geliyor.

çalışmalarınızda başarılar dilerim.

dentex
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
February 07, 2018, 10:48:59 AM

Umarım bu kadar olumsuz eleştiriden ve yakıştırmalardan sonra ortaya çok güzel başarılı bir iş çıkar.

tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 07, 2018, 10:47:07 PM

Bir çok türk projesi ortaya çıktı şu süreçte, sizinki bazı yanlarıyla genel işlerden ayrılmakta bunu faydalı buluyorum, fakat umarım sizinki de diğer projeler gibi scam değildir. ne yazık ki bu milletin scam projelerle çarpmaya çalışıyorlar,
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 08, 2018, 03:07:04 PM

Öncelikle umarım başarılı olursunuz. Forumda insanlarla iletişim kuran arkadaş nasıl konuşulacağını bilen biri, iletişimi gayet düzgün. Bu artı bir faktör.

Fakat bence yolun başındayken isim değişikliği yapmalısınız. En basit mantıkla sikke isminin bir albenisi yok. Akılda kalıcılığı neredeyse sıfır. Global anlamda hedefleriniz varsa, isim konusunda kesinlikle revizyon şart bence. Sadece lokal olarak düşünüyoruz derseniz, orası farklı ve sizin bileceğiniz bir iş. Tekrar başarılar dilerim.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
February 08, 2018, 03:21:41 PM

1 nisanda vizyondayız. Ti ye almasınlarda  Grin
mr.hodl
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
February 10, 2018, 07:54:08 PM

Ne kadar da sikke bir koin!!!

Klasik türk dolandırıcı yazım stiline sahip bir post, daha yazı yazmayı bilmeyen adam, gelmiş burada milleti dolandırmaya çalışıyor.

Bence bu klasik önyargıya sahip bir cevap olmuş. Bilmiyorsanız konuşmayın bari. Zamanla ak ile kara belli olur. O zaman bu sözleri söylediğim için utanıyorum diye bir metin yazacak kadar cesaretiniz olmayacağını düşünüyorum.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
February 18, 2018, 02:54:05 AM

Ben bu projeden hiç umutlu değilim, yani bu işin yerlisi locali olmaz hocam, bu iş global bir iştir.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
February 18, 2018, 03:53:45 AM

gene yerli projemi allahım yarabbim gidin abi işinize

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
February 18, 2018, 10:37:19 AM

Yerli ve milli bir proje olduğu için destek vermek gerektiğini düşünüyorum, ilk izlenimlerim gayet iyi umarım bu şekilde devam edip kripto para piyasasında söz sahibi olurlar
Talip
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
February 18, 2018, 11:57:09 AM

Heyecanla ve merakla bekliyoruz, beklentileri karşılayacağını umut ediyorum...
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
February 18, 2018, 12:10:49 PM

Peşin hüküm her zaman kötüdür. Önyargılar yerine incelemeyi ve gelişmeleri takip etmek daha iyi değil mi? Ben projenin sunumunu beğendim. Önemli olan ne sunduğu ve neyi çözmek istediği chain yapısı bile BTC gibi elektrik canavarı değil. Bu bence önemli bir artı.
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
February 18, 2018, 12:43:11 PM

sikke dediğine göre osmanlıdan bahsediyor.
geriye dönmeye çalışan bir yapı kafasında hiç bir zaman ileri olmaz.
sikke yi hecelerine bölerler ilk hecesini size verirler.
geri kafalıların aklındaki tek olay ilk hecedir, teknolojiyi ilerletmek hak getire dersin.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: