Bitcoin Forum
April 23, 2024, 08:55:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Experty.io Tartışma Bilgilendirme ve Fikir Paylaşım Konusu  (Read 557 times)
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
February 14, 2018, 12:04:34 AM

Kendi coinleri cinsinde ödeme yapacaklar.. ben eth olarak verseler ortalama 1 eth alıyorum. Ama bakalım ne verecekler eğer güzel bir yükselme yakalayıp elimden çıkarırsam benim için de iyi olacak..

Hah evwt şimdi farkettim bende neden böyle yaptıklarını anlamadım. Sonra şöyle bir şey yaptılar belli bir süreden sonra üye olanların üyeliklerini sildiler iptal ettiler. Daha tokenleri almadık bakalım ne zaman yatacak ama umutluyum 2 3 ay içinde 2 x yaparsa  güzel olur.
Arkadaşlar imza sonuçlandı.. Stakelerde açıklandı katılan varsa konuya bakabilirler.

benmi yanlış görüyorum yoksa ilk giren ve son giren full memberlar aynı miktarda mı ödül almışlar  Huh

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10XTi37eguy0-S19TSgGRv5di5Zk71rGF-VBKf_GIxi0/edit#gid=949540310

edit: galiba yanlış görmedim resmen saçmalık olmuş yerinizde olsam itiraz ederdim erken girmenize rağmen son giren bile aynı tokeni almış

projeyi ben çevirmiştim şimdi bu haksızlığı görünce yöneticiye yazdım.online değil şuanda cevap gelirse burdan yazarım
1713905731
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713905731
Reply with quote  #2

1713905731
Report to moderator
1713905731
Hero Member
*

Ignore
1713905731
Reply with quote  #2

1713905731
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713905731
Hero Member
*

Ignore
1713905731
Reply with quote  #2

1713905731
Report to moderator
1713905731
Hero Member
*

Ignore
1713905731
Reply with quote  #2

1713905731
Report to moderator
1713905731
Hero Member
*

Ignore
1713905731
Reply with quote  #2

1713905731
Report to moderator
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 14, 2018, 12:37:46 AM

cidden çok saçma olmuş imza hesaplaması, acaba kendi yan hesaplarını falan mı soktu son zamanlarda yönetici başka mantıklı bir açıklama gelmiyor benim aklıma
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
February 14, 2018, 09:06:52 AM

Bakalım yöneticiden cevap gelir se buradan bizimle paylaşır mısın? Bende şaşırdım çok emin değilim belki bize faydalı olur. Ama arkadaşlar düşündüm de şöyle yürüttüler işi bunda haftalık şu mesaj diye bir sınır yoktu adamlar demişti 100.mesaj proje sonuna kadar.. o yüzden yaptıkları mantıklı olabilir hepimiz full Member olsakta 100 mesaj gönderdik gerçi ben 160 gönderdim ama sınır 100 dü.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 14, 2018, 11:51:35 AM

mainnet coming diyor mediumunda nasıl bir süreç olacak acaba ingilizcesi olanlar bilgilendirebilir mi??? imzadan güzel kazandılar güncel değildi listesi o yüzden girmedim pişmanım.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 14, 2018, 12:27:45 PM

mainnet coming diyor mediumunda nasıl bir süreç olacak acaba ingilizcesi olanlar bilgilendirebilir mi??? imzadan güzel kazandılar güncel değildi listesi o yüzden girmedim pişmanım.

Tam olarak bilmemekle birlikte sanırım ben 1 eth lik coin alacak gibiyim iki üç aya 2 katına falan çıkarsa süper olur. Tam olarak nereyi çevirmemi istiyorsun ? Atarsan bakıp çevirebilirim..
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
February 14, 2018, 01:15:08 PM
Merited by thefunkybits (10)

Bakalım yöneticiden cevap gelir se buradan bizimle paylaşır mısın? Bende şaşırdım çok emin değilim belki bize faydalı olur. Ama arkadaşlar düşündüm de şöyle yürüttüler işi bunda haftalık şu mesaj diye bir sınır yoktu adamlar demişti 100.mesaj proje sonuna kadar.. o yüzden yaptıkları mantıklı olabilir hepimiz full Member olsakta 100 mesaj gönderdik gerçi ben 160 gönderdim ama sınır 100 dü.

adamla yarım saat konuştum ama kurallarda haftalık diye belirtmedim diyor, bende genel kurallar ve en üstte yazan haftalık hesaplanır yazısını attım.o zamanda o kurallar sadece sosyal medya için geçerli dedi.yani büyük haksızlık yapıldı arkadaşlar ve elimizden gelen bişey yok malesef isterseniz meta bölümüne konu açabailirsiniz ama faydası olmaz heralde.şaka gibi resmen 1-2 ay imzada kalanla 1-2 hafta kalan aynı parayı aldı
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 01:22:40 PM

imzadaydım kampanya bitti dediler telegram grubunda kampanyayı değiştirdim. ne gelen var ne giden beter olsunlar uğraştığım vakit boşa gitti resmen Undecided
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
February 14, 2018, 01:44:52 PM

adamla yarım saat konuştum ama kurallarda haftalık diye belirtmedim diyor, bende genel kurallar ve en üstte yazan haftalık hesaplanır yazısını attım.o zamanda o kurallar sadece sosyal medya için geçerli dedi.yani büyük haksızlık yapıldı arkadaşlar ve elimizden gelen bişey yok malesef isterseniz meta bölümüne konu açabailirsiniz ama faydası olmaz heralde.şaka gibi resmen 1-2 ay imzada kalanla 1-2 hafta kalan aynı parayı aldı

Eyvallah kaan sen gerekeni yapmışsın ama malesef tablo hala aynı.resmen fiyasko oldu bu imza benim için rasgele bi projeye bile girsem daha iyiymiş kaç ay oldu imzadayım verdikleri ödülle dalga geçti resmen adamlar
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 14, 2018, 03:45:18 PM

Eyvallah kaan sen gerekeni yapmışsın ama malesef tablo hala aynı.resmen fiyasko oldu bu imza benim için rasgele bi projeye bile girsem daha iyiymiş kaç ay oldu imzadayım verdikleri ödülle dalga geçti resmen adamlar
Hala değiştirmemişsin imzanı bir an önce değiştir artık gel bizim imza kampanyasına.. Gel gelelim bilemedim bende ne zaman katıldım tam tarih bilmiyorum ama olsun bakalım sen legendery olduğun için evet az oldu sanki senin ödül ama ben eth cinsinden verecekler coine baktım mı 1 ayda 1 eth gibi bir ücret alıyorum sanki eth olarak vermesede ico olarak değeri neyse o kadar token.. Ama 2 aydır kampanyadaysan sana haksızlık oldu baya bir.
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
February 17, 2018, 07:54:35 PM

İmzasına katılan arkadaşlar ödüller ne zaman dağıtılacak bilgi sahibi olan var mı acaba ?
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 27, 2018, 07:53:05 AM

Ben de girmiştim bunun imzasına yaklaşık 1 ay geçtikten sonra bı kontrol edeyim dedim. Listeye baktım kırmızı yapmışlar benim satırı. O kadar yazdım, mesaj attim, hiçbir şey değişmedi.Bende çıktım imzadan, boşu boşuna vakit kaybettim.
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 08:33:58 PM

Ben de girmiştim bunun imzasına yaklaşık 1 ay geçtikten sonra bı kontrol edeyim dedim. Listeye baktım kırmızı yapmışlar benim satırı. O kadar yazdım, mesaj attim, hiçbir şey değişmedi.Bende çıktım imzadan, boşu boşuna vakit kaybettim.
Konularında aslında bilgilendirici bir mesaj attılar ama bu şekilde solmamalı gerekiyordu yeni üye alımlarını kapatsalar daha hoş olurdu ama onlar direk girenlerin üstünü çiZdiler evet biraz boşuna oldu sanırım sizin iş ama şu var sıkıntk olmasaydı da en şanslı sizler olacaktınız düre önemli olmadan aynı rütbedeki insanla ile aynı ücreti alacaksınız..

Bu arada ücretleir alan oldu mu arkadaşlar bounty ödülleri dağıtılmadı değil mi ?
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
March 13, 2018, 12:48:56 PM

Dağıtımlar dün başladı gördüğüm kadarıyla bir miktar bana da gelmiş. Şimdilik değeri çıkmadı muhtemelen değerlenecektir. Uzunca bir süredir gelen hiç bir tokeni veya coini satmıyorum. Satan zaten taş atıp eli yorulmadığı için kazanacaktır ama ben atmadığım taşdan biraz daha fazla kazanabilmek için çabalıyorum.

polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
March 13, 2018, 01:21:41 PM

Sosyal medya için o kadar yaptığım paylaşıma bugün 7 token göndermişler. Çok adaletsiz ve saçma bir kampanya oldu.

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 13, 2018, 02:57:49 PM

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1,5 ay önce imzasına katılmıştım. ana konusunda baya bir mesaj var fakat mesajların bir çoğu twitter yorumu bounty managerdan konuya cevap alamadım hiç. Bu kampanyada olup da kampanya ne zaman bitecek tokenler ne zaman dağıtılacak bilgisi olan var mı acaba .?

Bunun haricinde kısaca bilgi vermek gerekir ise ;

Ödül olarak toplam 160 ETH dağıtacaklarmış.

İmza kampanyası için ;

Ödemeler :
Jr.Member: 1 stakes
Member: 3 stakes
Full Member/Sr.Member: 5 stakes
Herro/Legendary: 7 stakes

Kurallar :
1. Newbie Arkadaşlar imza kampanyasına katılamamaktadır.
2. Experty.io imzasını bounty bitene kadar kullanınız.
3. 75 Karakterden az mesajlar sayılmayacaktır. ( Ben katıldığımda bu maddenin olmadığına eminim. )
4. Bounty bitene kadar en az 100 mesaj atınız.
5. Multi üyelik yasaklanmıştır.

Nasıl Katılır :

1. Katılmak için TIKLAYINIZ  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpScCgKPdy1UZvFz3Tvp-F3MVI3J6isco5y_tgYpmf5LvE0g/viewform
2. Spreadsheet: TIKLAYINIZ  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1centKx1WU5FPW-kQrCyTmNynf_XsE_xMkpH_xNpXOK0/edit#gid=1719652352

Kısaca bilgilendirme bu şekilde arkadaşlar ana konu linkini atıyorum. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2547639.0 Dileyen arkadaşın sorularını konu altından sorarsa bildiğim kadarı ile cevaplamaya çalışacağım..

açıkçası bana çok akrlı bir kampanya gibi gelmedi 100 karakterde baya fazla düşünceme göre girenin fazla olmayacağı bir kampanya ayrıca neden eth dağatıyolar oda saçma geldi bana ne biliyim saçma olmuş herşey bence başka kampanyaya girmelisin
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
May 21, 2018, 09:52:49 PM

İmza kampanyasının tokenleri dağıtılmış durumda , imza kampanyası bitmiştir. Hatta bir ara güzel bir artış yakalamıştı ama osnrasında yine aşağı doğru bir hareket başladı, umarım yakın zmanda ico fiyatının üstüne çıakr ve yatırımcısının yüzünü güldürür.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 21, 2018, 10:16:54 PM

Bir ara güzel yükseldi ama pek oralarda kalamadı geri düşüş devam etti. İco fiyatının altında şuan. Yani böyle olduğu zaman alttan toplanabilir bence.piyasa yükselmeye başlarsa inşaallah yakın zamanda gerçekleşir o zaman bu fiyatları baya ararız gibi.bir çok koinin için bu durum söz konusu. Araştırıp ona göre yatırım yapılmalı.

jari76
Member
**

Activity: 165
Merit: 10

View Profile
May 21, 2018, 10:24:22 PM

ICO fiyatının altında olması açıkcası beni sevindirdi. Bounty'ye katılmak istemiştim ama çok zorlar diye katılmaktan vazgeçtim sonrasında ICO'dan alırım dedim. ICO'yu kaçırdım şimdi bana alım fırsatı gibi duruyor. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 21, 2018, 10:58:10 PM

ICO fiyatına bakarsak eğer 10 kat değer kaybetmiş durumda şuan bende icosuna girecektim ama son anda bitcoinsuisse yüzünden vazgeçtim yok yazılı kağıt gönder imzala falan uğraşmak istememiştim.verilmiş sadakamız varmış iyiki girmemişim diyorum şimdi.bounty içinde yorumları okuyunca iyice soğudum şuanda projeden.belki kazandırır bu seviyelerden girilirse ama ben almam artık

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
karadeli
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
May 21, 2018, 11:25:14 PM

Bana da çok az geldi tanıtımını yaptığımdan. Tam olarak nereden ne kadar geldi öğrenemiyor muyuz ? O kadar tanıtıma 109 token göndermişler anlamadım ben pek birşey
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: