Bitcoin Forum
May 08, 2024, 11:18:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zeepin Bounty leri NEO walleta ekleme  (Read 195 times)
DarkXen (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 12, 2018, 05:24:36 AM

Arkadaşlar Zeepin ler geldi.

Neo wallet üzerinde de  MEW yeni token ekler gibi yeni çıkanları eklemek gerek. Bunun için aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.

Neon walleti indiriyorsunuz.
zeepin de tanımlı hesabı açıyorsunuz.
Alt tarafta yazan "Participate in a token sale" tıklıyorsunuz.
Açılan pencereden "+Add a new token token to purchase" seçiyorsunuz.
Tekrar bir pencere açılıyor. Burada da "+ Add a new token" a tıklıyoruz.
Aşağıda bulunan satırlara yeni bir satır ekleniyor. silik olarak script hash yazan yere tıklıyoruz.
Bu kod dizesini yapıştırıyoruz.  "ac116d4b8d4ca55e6b6d4ecce2192039b51cccc5"  tırnakları siliyoruz.
"Save" diyip çıktıktan sonra
Alt taraf ta ZPT iconunu ve Balance görmeniz lazım.

Eğer göremiyorsanız ; Önce Zeepin bounty e katıldığınız yerde ki setting ayarlarında NEO Wallet addresinizin tanımladığınızdan emin olun.

Buda doğru ise "admin@zeepin.com" a durumunuzu özetleyen bir mail atmanız gerekmekte.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 12, 2018, 10:30:35 AM

Faydalı olmuş teşekkür ederim bilgilendirme için. Bu arada sadece Zeepin için değil Neo Tokenlerin tümü için bu şekilde bir yol izlemeli arkadaşlar. İlk kez Neo Wallet açtım oldukça kullanışlıymış.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 12, 2018, 11:04:45 AM

Anlatımın çok başarılı olmuş, öncelikle emeğine sağlık diyelim ben zeepin için neotracker isimli siteden online wallet açıp sisteme kaydetmiştim wallet adresimi, kontrol ettim, tokenleri göndermişler, zeepin ileride güzel iş yapabilir.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 12, 2018, 11:14:27 AM

Güzel şu an 10 cent. 22m marketcap var. Ico fiyatına eşdeğer durumda şuan. 200-300m $ çüm menşeli bir ürün için hayal değil aslında. Üzmeyecek yatırım yapılabilir.
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
February 12, 2018, 11:16:03 AM

bu neo walleti ben neotrackerden açtım orada mı yapıyoruz bu işlemi? cunku token ekleme yerı bulamadımda ben sizin dediğiniz cüzdan bilgisayara indirmeli galiba onu nerden indiriyoruz?
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 12, 2018, 02:23:12 PM

Bilgilendirme için teşekkürler.  Çok kişinin işine yarayacaktır. Anlatımda gayet sade olmuş, şahsen burda anlatım olmasaydı zor eklerdeim herhalde Smiley ama eklerdim bir şekilde snein anlatımınla daha kolay bi hal almış.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 12, 2018, 04:33:44 PM

bu neo walleti ben neotrackerden açtım orada mı yapıyoruz bu işlemi? cunku token ekleme yerı bulamadımda ben sizin dediğiniz cüzdan bilgisayara indirmeli galiba onu nerden indiriyoruz?

Hesabını kontrol etmen gerekiyor.Benim wallet te Neo trackerde hesabıma zpt koduyla yatmış.Senin yukardaki olayı yapman gerekmiyor.Hesaba direk gönderiyorlar.Benim wallette Şubatın 6 sında yatmış görünüyor..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 12, 2018, 05:23:15 PM

kaçırdığım için üzüldüğüm airdroplardan bir tanesi. sağlamda bir pump yerse baya bi üzüleceğim ama katılan ve değerlendiren arkadaşlara bereketli kazançlar dilerim.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
February 12, 2018, 07:00:07 PM

adamlar sizin koinlerinize müdehale edebiliyor anladığım kadarıylar, mail atınca düzeldiğine göre, e o zaman ne anladım ben o işten, bir zaman toplarlar bir zaman dağıtırlar onlara bağlı kalmış ouyorsunuz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: