Bitcoin Forum
May 22, 2024, 07:26:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: xiaomi markası ve mi6-7 hakkında yorumlarınız.  (Read 471 times)
Pusher_59 (OP)
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
January 30, 2018, 08:25:55 AM

Merhaba arkadaşlar

Uzun süredir xiaomi denen markayı takip ediyorum her yerden olumlu yorum geliyor. Çok niyetlendim Mi 6 almaya ancak malum Türkiye'de ki tedarikçiler ithalatçı garantili getiriyor. Fiyatlarına göre gayet iyi cihazlar.

Şimdi yine şeytan dürtüyor Grin Grin  nisan veya mayısta sanırım mi 7 çıkar, bu ayın sonunda tanıtımı yapılacaktır. Kabaca özellikleri de belli. Sizce ithalatçı garantili ve Xiaomi gibi bir marka alınır mı? Tahmini fiyat 2400-2500TL bu sefer bu riske girip alsam mı diyorum?

Bilgisi ve takibi olan arkadaşlar yorum atarsa sevinirim.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 30, 2018, 09:32:13 AM

Iphone 7'nin fiyatı 3 bin lira iken Xiaomi Mi 7 alınmaz eğer ekonomik telefon istiyorsan Xiaomi Mi 5 alabilirsin.
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
January 30, 2018, 10:38:20 AM

güzel hoş bir telefon kullanımıda gayet güzel fiyat konusuna bişe diyemem zevk meselesi
gunduz
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
January 30, 2018, 10:57:10 AM

kardeşim bulaşma derim hiç okadar para verceksin gümrükte kalcak canını sıkcaklar geçen benim bi arkadaş drone getirtti çıkarcam diye üç gün uğraştı git paşa paşa ı phonunu al problemsiz kulan bide getirceğin cihaz nolursa olsun cin malı Cheesy
Pusher_59 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 30, 2018, 11:11:21 AM

Iphone 7'nin fiyatı 3 bin lira iken Xiaomi Mi 7 alınmaz eğer ekonomik telefon istiyorsan Xiaomi Mi 5 alabilirsin.

Eyvallah hocam, o açıdan bakıldığında öyle ama iphone almam android tercih ediyorum, her hangi bir android telefonla kıyaslamak daha iyi olur benim için, mi6 samsung galaxy s8 dengi bir telefondu diye düşünüyorum, mi7 de s9 dengi olur diye düşünüyorum. Fiyatlarında oldukça fark var.
scorpionso
Newbie
*

Activity: 89

View Profile
January 30, 2018, 11:26:02 AM

huawei mate 9 kullanıyorum. xiaomi yerine tavsiye ederim, kamerası herhangi bir xiaomi ye göre çok daha iyi. pil dayanımı da gayet iyi , yoğun kullanımımda dahi 1.5 gün görebiliyor.
Pusher_59 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 30, 2018, 12:03:20 PM

kardeşim bulaşma derim hiç okadar para verceksin gümrükte kalcak canını sıkcaklar geçen benim bi arkadaş drone getirtti çıkarcam diye üç gün uğraştı git paşa paşa ı phonunu al problemsiz kulan bide getirceğin cihaz nolursa olsun cin malı Cheesy

hepsiburada veya teknosa gibi satış yerlerinden alacağım. O kadar da riske gerek yok, hele ki devletin uyguladığı yeni politikalardan sonra  Cheesy

Çin malı!  hangisi değil ki bildiğim kadarıyla iphone da çinde üretiliyor. O artık çok önemli değil bence. Tabii şu var iphone farkı var ona lafım yok. Şirket telefonum iphone geliyor zaten bugün yarın. Kendime mutlaka android alacağım.
Pusher_59 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 30, 2018, 12:04:57 PM

huawei mate 9 kullanıyorum. xiaomi yerine tavsiye ederim, kamerası herhangi bir xiaomi ye göre çok daha iyi. pil dayanımı da gayet iyi , yoğun kullanımımda dahi 1.5 gün görebiliyor.

Evet huwai de olabilir onları da inceliyorum hele ki pro 10 mate çok hoşuma gitti tabii parası da ona göre, mate 9 da olabilir ama şu ay sonunu bekleyeceğim mi7 nin tanıtımı bir yapılsın da. Eyvallah hocam.
ozgurk
Member
**

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
January 30, 2018, 12:18:42 PM

Ben mi 5s kullanıyorum. Yenisini alacak olsam yine Mi alırım muhtemelen. Telefon uçuyor

karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
January 30, 2018, 12:32:42 PM

Yazın xiaomi mi 5 preme aldım. Bir kaç ay sonra mi 6 çıktı ki keşke bekleyip onu alsaydım . Şu anda elimdeki telefon fiyat olarak kullandığım diğer telefonlara göre gayet kaliteli ve kullanışlı . 2018 bitmesine yakın gördüğüm bir haber de xiaomi üretimini Samsung yapacak gibi birşey okumuştum (eksik - yanlış bilgi olabilir ) bundan dolayı yeni üretimlere güvenemiyorum .

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
January 30, 2018, 05:05:39 PM
Merited by EFS (1)

getiren firma varken kendin çinden sipariş etmeye kalkmazsın her halde. hele kargo ile telefon getirten bi adamla ben daha karşılaşmadım.
o çin dediğin ülke artık sadece teknolojik üretmiyor arabasından motoruna kadar üretim yapıyorlar. 10 dolara da ürün var aynı ürünün kalitelisi 50 dolar olanda.
en basiti yamaha çinde üretiliyor. kalite ve ömür açısından yamaha'nın önüne kaç motor geçebilir?
mi7'yi bekliyorum. çıksın karşılaştırırım mi6 ile fiyat durumuna göre ikisinden birisini alırım. kendimde 7 aydır mi5 prime kullanıyorum.
Pusher_59 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 30, 2018, 07:16:01 PM

getiren firma varken kendin çinden sipariş etmeye kalkmazsın her halde. hele kargo ile telefon getirten bi adamla ben daha karşılaşmadım.
o çin dediğin ülke artık sadece teknolojik üretmiyor arabasından motoruna kadar üretim yapıyorlar. 10 dolara da ürün var aynı ürünün kalitelisi 50 dolar olanda.
en basiti yamaha çinde üretiliyor. kalite ve ömür açısından yamaha'nın önüne kaç motor geçebilir?
mi7'yi bekliyorum. çıksın karşılaştırırım mi6 ile fiyat durumuna göre ikisinden birisini alırım. kendimde 7 aydır mi5 prime kullanıyorum.

Aynen hocam eyvallah,  sonunda benim kafadan biri çıktı Smiley)

Gelişmelerin mutlaka yazın ben de bekliyorum ve o zaman karar vericem.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
January 31, 2018, 07:59:17 AM

Merhaba arkadaşlar

Uzun süredir xiaomi denen markayı takip ediyorum her yerden olumlu yorum geliyor. Çok niyetlendim Mi 6 almaya ancak malum Türkiye'de ki tedarikçiler ithalatçı garantili getiriyor. Fiyatlarına göre gayet iyi cihazlar.

Şimdi yine şeytan dürtüyor Grin Grin  nisan veya mayısta sanırım mi 7 çıkar, bu ayın sonunda tanıtımı yapılacaktır. Kabaca özellikleri de belli. Sizce ithalatçı garantili ve Xiaomi gibi bir marka alınır mı? Tahmini fiyat 2400-2500TL bu sefer bu riske girip alsam mı diyorum?

Bilgisi ve takibi olan arkadaşlar yorum atarsa sevinirim.

mi6 mavi rengi için 1700 lira gayet güzel bir fiyat. ithalatçı olarak da delta olursa tadından yenmez de mi7 için 2500 lira bana fazla geldi. ben mi'yi fiyat performans telefonu olarak görüyorum. uygun fiyata en iyisini üretseler de 2500 liraya kalkıp da mi7 almam. gerçi ben 2000 üstüne telefon alınmasına karşıyım.
ostergunter
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
January 31, 2018, 08:55:55 AM

Muhteşem bir telefon üreticisi tam f/p ve donanımları hep rakiplerine göre iyi seviye oluyor.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
January 31, 2018, 09:36:12 PM
Merited by EFS (1)

Fiyat performans için harika cihazlar. Başka markada 2500 liraya alacağın donanımı ve kaliteyi 1500 liraya alıyorsun. Varsın 1 sene az çalışsın 1 sene erken bozulsun, zaten aradaki fiyat farkı her türlü sizi kara geçirir.
Powerbankta en iyiyi üretiyorlardı, telefonda da çok iyi bir yere sahip oldular

proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 31, 2018, 10:21:45 PM
Merited by EFS (1)

Fiyat performans için harika cihazlar. Başka markada 2500 liraya alacağın donanımı ve kaliteyi 1500 liraya alıyorsun. Varsın 1 sene az çalışsın 1 sene erken bozulsun, zaten aradaki fiyat farkı her türlü sizi kara geçirir.

mi5 kullanıcısı olarak pazar günü bimde gördüm powerbank'i 50 liraya satılıyordu. hemen gittim satılmış bütün bimleri arattırdım geldiği gibi satılmış zaten. güvenebilsem internetten satın alacağım da powerbankini 40 liraya da var 100 liraya. korkutuyor çakma çıkmasından.

ve telefonu için. tamamen hız telefonu. mi6 kullanan arkadaşlarımın söylediğine göre;
öyle bir parmak okuyucusu koymuşlar ki üzerinden gezdirince bile algılıyormuş ve telefonun hızını tahmin edebilirsiniz zaten hemen geliyor ekran. çift hat olması bir avantaj. bataryası daha uzun ömürlü.
tek dezavantaj kulaklık çıkışı iphone yeni telefonları gibi şarj girişinden. ha kulaklık girişi kullanmadıkları için daha büyük batarya koymuşlar ama yine de bi eksi kulaklık girişinin olmaması.
vmeihcmm
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 1

View Profile
January 31, 2018, 11:08:53 PM

O fiyatlara gayet uygun. Alınır ve güle güle kullanılır.
trebesh
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
February 01, 2018, 01:04:48 AM

Fiyat performans için gayet iyi marka.
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164

View Profile
February 01, 2018, 10:48:35 AM

Mi6 kullanıyorum çok memnunum
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
February 01, 2018, 10:56:05 AM

hangi rengini kullanıyorsun? mi6 mavi ve seramik siyah arasında 200 lira oynuyor. bunların arasında ki fark sadece renk mi yoksa siyahının kasası seramik ve daha mı sağlam?
Pusher_59 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 01, 2018, 11:29:33 AM

hangi rengini kullanıyorsun? mi6 mavi ve seramik siyah arasında 200 lira oynuyor. bunların arasında ki fark sadece renk mi yoksa siyahının kasası seramik ve daha mı sağlam?

bildiğim kadarıyla sadece kasa farkı renk veya seramik olması yanii
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 01, 2018, 10:35:45 PM

mi5 kullanıcısı olarak pazar günü bimde gördüm powerbank'i 50 liraya satılıyordu. hemen gittim satılmış bütün bimleri arattırdım geldiği gibi satılmış zaten. güvenebilsem internetten satın alacağım da powerbankini 40 liraya da var 100 liraya. korkutuyor çakma çıkmasından.

ve telefonu için. tamamen hız telefonu. mi6 kullanan arkadaşlarımın söylediğine göre;
öyle bir parmak okuyucusu koymuşlar ki üzerinden gezdirince bile algılıyormuş ve telefonun hızını tahmin edebilirsiniz zaten hemen geliyor ekran. çift hat olması bir avantaj. bataryası daha uzun ömürlü.
tek dezavantaj kulaklık çıkışı iphone yeni telefonları gibi şarj girişinden. ha kulaklık girişi kullanmadıkları için daha büyük batarya koymuşlar ama yine de bi eksi kulaklık girişinin olmaması.

Powerbank konusunda n11 ya da gittigidiyor üzerinden alın geçin hocam. En çok satan en çok yorum yapılan satıcıların sattıkları orijinal.
Zaten ürünün kutusunda barkod gibi bi şey var kazıkazanlar gibi, eğer değişmediyse onu kazıyıp çıkan barkodu internete yazınca orijinal olup olmadığını görebiliyorsunuz

tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
February 01, 2018, 10:46:55 PM

performansı güzel telefon uzun süre iş görür ancak ben fotoğraf, video falan çekiyorum diyorsan o iş için pek uygun değil

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
Ceer
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
February 02, 2018, 09:00:04 AM

Red mi note 4 kullanıyorum bayağı memnunum fiyatına göre süper performansa sahip Smiley
Pusher_59 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 13, 2018, 06:15:14 AM

Arkadaşlar mi 7nin özellikleri belli oldu, bence fena da değil almaya karar verdim. Çıksın bakalım.

https://www.log.com.tr/xiaomi-mi-7-nin-sinirlari-zorlayan-teknik-detaylari-gorundu/
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
February 13, 2018, 08:37:06 AM

Arkadaşlar mi 7nin özellikleri belli oldu, bence fena da değil almaya karar verdim. Çıksın bakalım.

https://www.log.com.tr/xiaomi-mi-7-nin-sinirlari-zorlayan-teknik-detaylari-gorundu/

fiyatı ne olacak acaba

Pusher_59 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 15, 2018, 05:39:54 AM

fiyatı ne olacak acaba

405$ gibi duyum almıştım, Türkiye fiyatı 2500lerde olabilir.
asd1224
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 15, 2018, 06:00:49 AM

Ben de 5s kullanıyorum 1.5 yıldır. Çok memenunum hiç sorun çıkarmadı. Birşey olursa tekrar xiaomi alıcam güncel versyonu hangisiyse
jawlue94
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
February 15, 2018, 01:26:48 PM

Bende mi6 siyah kullanıyorum. Telefon zaten çok iyi. Donanım açısından üst düzey bir cihaz. Mi arayüzünü kullanmakta çok keyifli. Tavsiye ederim dostum.

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
O.capan
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile
February 15, 2018, 01:33:27 PM

Bende mi6 siyah kullanıyorum. Telefon zaten çok iyi. Donanım açısından üst düzey bir cihaz. Mi arayüzünü kullanmakta çok keyifli. Tavsiye ederim dostum.

ben telefonu özelleştiren, tema kullanan falan bir adam değilim. arayüzün devamlı güncellemeleri sayesinde çok daha kullanışlı oluyor telefon. hele son güncellemeyle ekrana doğrudan arama/kısayollar/not /takvim geldi ve bunlar görsel olarak da çok iyiydi.
valla rahatım yerinde mi 6 yı alma gibi bir planım var mi 7 yi gördükten sonra karar vereceğim.
gileri
Sr. Member

View Profile
March 18, 2018, 11:21:08 AM
Merited by EFS (3)

Daha önce xiaomi mi5 prime kullanıyordum. Babamın telefonu bozulunca verdim benim telefonu rahat rahat kullanabileceği için.
Bende gittim mi6 sipariş ettim. mavi rengini.

zaten mi5 prime 1450 liraydı mi6 1650-1750 arasında değişiyor.
1650 den satan firmaların yorumlarına baktığımda bazısı şarj aletini , kablolarını veya bu type-c'den kulaklığa dönüştürücüsünü falan göndermemiş. dedim başımı ağrıtmaya gerek yok. mi5 prime 'yi aldığım mağazadan aldım yine. 100 lira fazla olsun başım ağrımasın. hem adamlara istediğim gibi telefonla iletişime geçebiliyorum. bütün sorunlarıma çözüm buluyorlar.

Telefonun ilk izlenimlerine gelecek olursam.
(katalog bilgilerini es geçiyorum onları okuyup öğrenebilirsiniz zaten. işlemcisi rami falan daha iyi )
mi6'da mi5prime gibi tamamen performans telefonu.
mi5'de ki gibi şarjda veya performansda ısınma problemi yaşatmıyor.
mi5 ten farklı olarak 2 tane arka kamera koymuşlar. mi5ten daha iyi çekim yapabiliyorsunuz. bu portre çekimi falan var. arkasını flue yapıyor falan.
bataryası mi5 e göre daha güçlü.
boyutları birebir aynı desek yeridir. 1 mm falan oynuyor ende.
yine çift hat destekli telefon.
parmak okuyucusu mükemmel hızlı. parmağını üstünde gezdir yine algılıyor.
bu parmak okuyucusu tuşlu değil mi5'ten farklı olarak.
ayrı kulaklık girişi yok type-c'den dönüştürücüyle kullanman gerekiyor. almadan önce bu özelliğinden rahatsız olmuştum ama hiç sıkıntı yaratacak bir durum değil. dönüştürücüyü kulaklığa taktım bende. sabit orada kalıyor. ayrıca bu özellik yüzünden şarjdayken kulaklığı kullanamıyorsun zaten hızlı şarjı destekliyor telefon 1 saat demeden şarj fulleniyor.

mavi renginin garip bir tonu var. parlak bir mavi ve dikkat çekici bir mavi. orta yaştaki insanlara önermem beğenemeyebilirsiniz mavi rengini.

ayrıca son nokta olarak telefon dediğim gibi performans telefonu. bu telefondan mate 10 pro gibi veya iphone gibi fotoğraf çekmesini beklemeyin.
veya yine mate 10'daki gibi şarjın 2 gün gitmesini beklemeyin.

not: eğer bu telefonu alacaksanız ekran koruyucusuyla beraber alın. piyasadaki ekran koruyucuları tam oturmayabiliyormuş.
not 2: ithalatçı garantisi olarak delta olmasına dikkat edin. birçok telefoncu ile görüştüm hem mi5prime'yi hemde mi6 yı sipariş etmeden hepsi de ilk delta konusunda uyardı beni. dediklerine göre deltanın servisi kvk'ya çakarmış. işim düşmedi inş düşmez de.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
March 18, 2018, 12:38:16 PM

Bizim müdür bu xiaomi markasından bir telefon aldı ve çok memnun. Çok hızlı olduğunu söyledi . Öve öve bitiremiyor. Bence tereddüt etmeden alın derim.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
March 18, 2018, 02:11:56 PM

ben de mi6 kullanicisiyim baya guzel bi telefon. tavsiye edebilirim.
wieo
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
March 19, 2018, 11:27:04 AM

One plusada bakabilirsiniz aynı ayarda markalar Smiley
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
March 19, 2018, 11:34:16 AM

mi7 cikti mi piyasaya ? biz mi6s i bekliyorduk.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
March 19, 2018, 11:36:13 AM

mi7 daha çıkmadı piyasaya. bu yazı bulacak. haziran temmuz ayı gibi çıkması bekleniyormuş.
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
March 19, 2018, 03:36:45 PM

mi7 daha çıkmadı piyasaya. bu yazı bulacak. haziran temmuz ayı gibi çıkması bekleniyormuş.
ucuz bi fiyattan ulkemize gelirse almak isterim. telefonuda degistirmeyi dusunuyordum
gileri
Sr. Member

View Profile
March 19, 2018, 04:07:26 PM
Merited by EFS (1)

evet arkadaşlar an itibari ile telefonu antutu benchmark testine soktum. aldığı puan 203k
piyasa da şu anda ortalama 5 bin liraya giden telefonlarında puanları 200-250k civarında zaten.

mi7'nin de antutu testi puanı 270k

marka ve gösteriş takıntınız yoksa gözünüz kapalı alın derim. iyi ki insanlar xiaomi dandik çin malı telefon olarak görüyorlar. belki de o yüzden herhangi bir distribütörle anlaşmaları yok. sırf onun sayesinde telefonu çok daha ucuza alabiliyoruz.
gileri
Sr. Member

View Profile
March 21, 2018, 01:02:27 PM

Baştan söyleyeyim de Xiaomi'den bizi öv sana para verelim veya bundan sonra çıkacak mi7'yi sana ücretsiz göndereceğiz aslanım falan durumu yok Smiley

Dün telefonu kendi bilgime göre biraz zorlamıştım onunla ilgili edindiğim bilgileri paylaşmak istiyorum sadece. Kendi bilgi birikiminize göre değerlendirirsiniz. Çünkü diğer telefonlarda nasıldır pek bir bilgim yok.

Telefonla 3 saate yakın oyun oynadım ısınma durumu nasıl olacak acaba diye. bu sürenin ilk 40 45 dk'sı şarjdaydı. sonrası da oyun bazen alttab çekerek instagramdan videolar snapler falan takıldım ama çoğunluğu oyundu. Çok oyun oynamadığım için forumdan Blizzart yapımı olan Heartstone oyunu dikkatimi çekti onu oynadım. Telefonu ne kadar yorar bilemem. Ben daha fazla yorsun diye ne kadar program varsa arka planda açık bıraktım. Kısaca düşmanımın malıymış gibi kullandım.

Şarj süresinde batarya sıcaklığı en fazla 40 dereceyi gördü. şarjdan çıkardıktan sonra da en fazla 34 derecedeydi. Cpu load ise oyun oynarken %25'teydi tabi ara ara videolar falan da oynattığım için yükselmeler oldu bu zaman zarfında da en fazla %50'ye çıkmış.

Telefon yeni olduğu için batarya durumunu söylemeye gerek yok ama bilgi olsun yinede 3 saatin sonunda şarjım %72'ye düşmüştü. Benim inancım bu performans ile 3300 mA'lik bataryanın çok fazla dayanamacağı. 1-1.5 yıl stabil götürse yeter diyorum.

Dediğim gibi ortada bilimsel bir veri yok. Elimdeki telefon uzun süreli kullanımlarda ısınacak mı acaba diye denemek istedim.

Veriler tamamen antutu benchmark programından alınmıştır.
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 1

View Profile
March 27, 2018, 10:45:17 AM

mi 6 kullanıyorum vede çok memnunun 7 hakkında pek bilgim yok
polingopool
Member
**

Activity: 62

View Profile WWW
March 27, 2018, 01:10:10 PM

mi mix 2 kullanıyorum fiyattan ve performanstan memnunum
Artron1
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
March 28, 2018, 11:09:14 AM

xiaomi marka akıllı saat kullanıyorum. Fiyatına göre çok memnun kaldım . mi6 telefonuda bi arkadaşımda gördüm. ben iphone kullanıyorum kameralarını karşılaştırdık mi6 çok daha iyi .
Bezirhane
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
March 28, 2018, 07:40:34 PM

Ben kesinlikle öneririm Xaomi'yi 2 yıl kadar kullandım sağlam hızlı pratik gerçekten çok güzel bir telefon fiyatı da çok iyi özelliklerine göre almak isteyen varsa gözü kapalı alabilir.
gemisudayuzer
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
March 28, 2018, 07:42:34 PM

Xiomi mi max 2 var bendede hem fiyatı ucuz hem samsungun çoğu telefonuna bin basar sağlam yani
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
April 01, 2018, 11:18:45 PM

Xiaomi gerçekten çok kaliteli ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.Ben şuan mi6 kullanıyorum ilerleyen zamanda bu cihazı değiştirmeye karar verdiğimde yine alacağım ürünün markası xiaomi olur.

Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 02, 2018, 09:50:07 AM

Mi5 oldukca harika bir telefon fiyati olsin performansi olsun super. Mi6 da daha fazla hizlandi ve en ufak bir isinma sorunu yok. Bakalim mi7 nasil olacak.
Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135

View Profile WWW
April 02, 2018, 04:08:42 PM

Yazın mi 5 preme aldım. Şu ana kadar tek sorunum bataryanın ömrünün az olması ama gerisinde neredeyse mükemmel. Sorun yaşamadım herhangi bir.
Tabi geçen gün iPhone 7 görünce elim ayağım bı titredi ama Xiaomiler de bayağı kaliteli
a.hasat
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 04:18:15 PM

Yazın mi 5 preme aldım. Şu ana kadar tek sorunum bataryanın ömrünün az olması ama gerisinde neredeyse mükemmel. Sorun yaşamadım herhangi bir.
Tabi geçen gün iPhone 7 görünce elim ayağım bı titredi ama Xiaomiler de bayağı kaliteli

mi6'da batarya problemini çözmüşler. kullanım durumuna göre 1 gün rahat götürüyor. eğer telefonu rahat bırakırsan 1.5 2 gün
kiymetli
Member
**

Activity: 210

View Profile WWW
April 02, 2018, 04:28:29 PM

Paran varsa iphonedan sasma dostum. Ama dusuk fiyatla iphonena en yakin telefon xiaomi kesinlikle. Fiyat performansta en iyi telefon hatta.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
Coin.cobra
Newbie
*

Activity: 14

View Profile WWW
April 03, 2018, 04:42:38 AM

Türkiye de garantili değilde ithalatçı firma garantili alman lazım. Yoksa 1800 liralık telefon 4500 lira oluyor. Bu fiyata da Xiaomi almaktansa iPhone al derim ama ben ithalatçı firma garantili. Sorunum yok
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
April 12, 2018, 12:56:37 PM

Özellikleri fiyatı çok uygun gözüksede abi çok çirkin telefon ya ben de bu ikilemde çok kaldım ama yok yani iphone dan şaşamadım yine Smiley

Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: