Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:27:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] TWN - Merkezi Olmayan Haber Platformu  (Read 428 times)
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 25, 2018, 09:30:14 AM

Baktığım kadarıyla çok fazla ilgi görmemiş twn projesi ama ön satışta ekibin verdiği bilgiler doğruysa 5 milyon dolar gibi bir rakam toplamayı başarmış.Olaya Pre-Sale olarak bakarsak 5 milyon dolar gerçekten çok önemli bir rakam.

Pre sale de 5 milyon dolar toplamış diyorsunuz acaba ne kadar sürede topladı onu merak ettim.Dediğiniz gibi ilgi çekmedi bence tutmaz proje ama 5 milyon doları duyunca merak ettim topladığı zamanı

KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
March 09, 2018, 10:15:10 AM

Baktığım kadarıyla çok fazla ilgi görmemiş twn projesi ama ön satışta ekibin verdiği bilgiler doğruysa 5 milyon dolar gibi bir rakam toplamayı başarmış.Olaya Pre-Sale olarak bakarsak 5 milyon dolar gerçekten çok önemli bir rakam.

Pre sale de 5 milyon dolar toplamış diyorsunuz acaba ne kadar sürede topladı onu merak ettim.Dediğiniz gibi ilgi çekmedi bence tutmaz proje ama 5 milyon doları duyunca merak ettim topladığı zamanı

Uzun zamandır konu hakkında bir gelişme yok mu.Ön satışta 5 milyon dolar toplamayı başarmış bir projenin bu kadar sönük olması beni şüphelendiriyor açıkcası. Grin Çünkü proje forumda diğer topluluklarda da yeteri kadar ilgiyi çekememiş gibi.

shamankripta
Member
**

Activity: 434
Merit: 11

View Profile
March 09, 2018, 08:24:10 PM

Uzun zamandır konu hakkında bir gelişme yok mu.Ön satışta 5 milyon dolar toplamayı başarmış bir projenin bu kadar sönük olması beni şüphelendiriyor açıkcası. Grin Çünkü proje forumda diğer topluluklarda da yeteri kadar ilgiyi çekememiş gibi.
Ben biraz bilgilendirebilirim. Kalan tokenlerin %90 bir yatirimci alacagini duydum. Balina sifatinda birisi. Bounty kampanyaya artik yeni katilimcilar kabul edilmiyor. Yakinda kapatirlar satislari demek bu.
DrMsEr (OP)
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
March 18, 2018, 10:53:38 AM

Proje hardcap miktarına ulaştı arkadaşlar.$19,542,300 Dolar para toplandı imzalarınızı tabloyu kontrol ettikten sonra kaldırabilirsiniz.
Kriptomanka
Member
**

Activity: 490
Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 02:52:19 PM

Hayırlı olsun destekçilere ve katılımcılara. Güveniyordum projeye ve karşılığı alacağını düşünuyorum. Satılmayan tokenler var ve "yakılacaktır". Güzel haber yatırımcılar için sayılır. Nisan ayında borsada işlem göreceklerini ekip açıkladı, şimdi çıkması bence yanlış olurdu, piyasa vahim durumda, vakit güzel belirlenmiş.  
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 18, 2018, 02:57:27 PM

Hayırlı olsun destekçilere ve katılımcılara. Güveniyordum projeye ve karşılığı alacağını düşünuyorum. Satılmayan tokenler var ve "yakılacaktır". Güzel haber yatırımcılar için sayılır. Nisan ayında borsada işlem göreceklerini ekip açıkladı, şimdi çıkması bence yanlış olurdu, piyasa vahim durumda, vakit güzel belirlenmiş.  

Katılıyorum hocam bizim forumda çok fazla ilgi görmedi bu proje ama ben yakından takip ettim.Umarım istenildiği gibi güzel ve kaliteli bir haber platformu oluşturulabilir.Farklı dillerde destek verecek olması gerçekten çok önemli.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: