Bitcoin Forum
July 27, 2024, 06:14:12 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: G. Korede bitcoinle ilgili ilk intihar vakası  (Read 550 times)
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
February 03, 2018, 10:04:10 PM

Psikolojisi sağlam olmayanlar bu işe neden girer anlamadım. Ya kardeşim kazanırken iyide kısa dönemliğine kaybedince kötü mü oldu. Hiçbir şey bilmiyorsan bu işi yıllardır yapan adamlara danış sana zaten BTC'nin tekrar eski seviyelerine döneceğini hatta daha da yukarıya doğru gideceğini söyleyecektir. Nedir bu karamsarlık anlamadım gitti. Madem bu kadar karamsarsın bu işlere girme koy paranı faize ancak enflasyon kadar para kazan mutlu ol. Ne diye böyle işlere giriyorsun hayatına kıyacak kadar ileriye gidecekti madem hiç bulaşmasaydı keşke.

Sonuç olarak arkadaşlar panik satışlarını vs bile anlarım ama kendini derbeder edenleri anlamıyorum. Kimse kusura bakmasın anlamayacağım da. Nedeniyse kardeşim hiç bir piyasa da hiç bir şey her gün artmaz. Öyle olsaydı zaten herkes oraya yatırımda bulunurdu. BTC her yıl ortalama olarak 3 kat artış sağlayan bir yatırım aracı. Bunları bilerek yatırım yapmakta fayda var.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
February 03, 2018, 10:25:12 PM

Maalesef yüklü miktarda paranın döndüğü her ortamda bu haberleri okuyoruz ve gidişat bu tarz haberleri okumaya devam edeceğimizi gösteriyor.Buradan bir kez de arkadaşları ben uyarmak isterim borç para ile kredi ile sakın bu tarz işlere girmeyin arkadaşlar sonu üzücü olabiliyor.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
February 04, 2018, 09:47:42 AM

şu düşüş trendi haddinden fazla sürseydi ya da sürse buna benzer haberler daha cok duyarız.
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
February 04, 2018, 01:39:30 PM

Bitcoinle ilgili ne kader ilginç vakalar varsa önce Güney Kore’de yaşanıyor
Bu don düşüşler yatırımcıların ruh halini gerçekten bozdu
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: