Bitcoin Forum
June 18, 2024, 11:28:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bu Defada Hindistan ...  (Read 474 times)
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
February 03, 2018, 09:43:16 AM
Merited by proof_seeker (1), a.hasat (1)

Ortada merkezsiz bir sistem var ve bu yönüyle bitcoini daha dogrusu blockchaini asi cocuk olarak dusunebiliriz. Ve bu tarz birsey de ne devletlerin ne de bankalarin isine geliyor. Bu yuzdendir ki bir cok ulke yavas yavas bu tur aciklamalari yapmakta. Ama şöyle de bir durum var ki bitcoin 20 bin dolara çıkana kadar da devletlerin net bir etkisi yoktu. Bitcoin yeniden yükselişe geçecektir.(ve yeniden yükselince diyecek ki duanızla yaşamadım ki bedduanızla öleyim:))

samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 09:59:07 AM

Bu aralar zaten sürekli düşüyor bitcoin her haberden etkileniyor herhalde. Muhtemelen bu aylarda düşüler devam edecek bu şekilde. Yaza doğru artışların başlayacağını düşünüyorum ben.
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
February 03, 2018, 10:03:02 AM

Hindistan gibi ülkelerin bu piyasaya %1 bile etkisi olmazken spekulasyon nedeniyle fiyatin %10-%20 düşüşüne neden oluyor, gerçekten saçmaliyorlar artik.

olay bence balinanın takdirine bağlı. şu anda düşüş onun işine geliyor olabilir ve bu türdeki gelişmeleri daha çok fiyatlıyor da olabilir. Kesinlikle imzamı ortaya koyarım bitcoindeki bu gerilemeler duracak ve 20 bini kıracağız. hızlı olur yavaş olur bilemem ama mutlaka 50 bine doğru gideceğiz. bitcoini buraya kadar getirdiler, çöp olmasına izin vermezler.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 03, 2018, 10:15:49 AM

Hindistan pump gruplarıyla ünlü bittrex de gördüğünüz pumpın çoğunda etkileri var.
Crypto üzerine çalışan bilgisayar mühendisleri de az değildir tahminim. Birçok ico da hintlileri görebilirsiniz.

ersmny1
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 01:31:16 PM

iyi haberleri mumla arar oldum.kripto paraya her yerden saldırı var, bana sanki ilerde önünü alamayız şimdiden bir şeyler yapalım çalışması gibi geliyor..
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
February 03, 2018, 03:27:54 PM

Dünyanın neredeyse tamamında serbest olan bir şeyi yasaklamakta ayrı bir tuhaflık. Hadi yasakladın, nereye kadar bu yasağı sürdürebilirsin. Hindistanın bu yasağı bir süre sonra kaldıracağını düşünüyorum açıkçası.
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
February 03, 2018, 08:55:42 PM

Bu haber en çok Japonya İçin şaşırtmıştı şimdi de Hindistan dan beklenmeyen açıklama gelmiş
Zaten düşüşün sebebi de bu haberler

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
alexhunter54
Member
**

Activity: 186

View Profile
February 03, 2018, 08:58:22 PM

Etkisi olsa bile geçici olur Çin'in devasa bir etki oluşturmadığı bir piyasada Hindistan'ın adı bile geçmez bu bir gerçek bence.
selfymenu
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 03, 2018, 09:16:40 PM

Son zamanlarda daki düşüşler de bu saçma sapan vergi oranlarının etkili olduğunu düşünüyorum
Ama illaki çıkışa geçecektir bence
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 03, 2018, 09:19:21 PM

Hindistan en kalabalık nüfusa sahip ülkelerden biri. Sanırım 1 milyarın biraz üzerindeydi. Fakat nüfusun yüzde kaçı kriptopara borsalarında işlem yapıyor hiçbir bilgim yok. Belki bilgisi olan arkadaşlar varsa yazabilirler. Haberin BTC'ye etkisi bu kadar fazlaysa hatırı sayılır bir hacim vardır Hindistan'da.
Cybele
Member
**

Activity: 63

View Profile WWW
February 03, 2018, 09:24:46 PM

Hindistan' da eğitimli ve orta gelire sahip insan sayısı sayısı nüfusa oranla az sayıda. Çin' de benzer özeliklere sahip. Ülke borsaları genelde içe kapalı. Pazar henüz yeterince büyümedi. Ama 2018 yılında ilerleme gelir, vergi gelmesi etkisi sınırlı oldu.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 09:28:45 PM

Olumsuz haberlerin yoğunluğuna rağmen Btc iyi direniyor bence. Market hacmi düştü evet ancak bence ancak toz götürdü piyasadan. Kralın dönüşü sert bir pump ile olmasada daha sağlam adımlar atacağını düşünüyorum.
vanillalatte
Member
**

Activity: 105

View Profile
February 04, 2018, 04:00:52 AM

Daha öncede Çin İCO ları yasakladığında biraz düşüş olmuştu, o zamanlarda bir çok basın yayın kuruluşu bitcoin batıyor diye haber yaptı ve bir anda 18 bin seviyelerini gördü.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
February 04, 2018, 09:12:44 AM

Çok düştü son zamanlarda bitcoin ve diğer kripto paralar. Artık yükselmenin başlaması lazım. Böyle haberler çok zarar veriyor sanal para dünyasına. Olumsuz haberlerin öönüne geçilmesi lazım artık.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
February 04, 2018, 10:30:54 AM

Olumsuz haberler her zaman olacak, taa ki tüm dünyadaki finans sermayesi dijital paraları kabul edene kadar. Aksinin olmasını beklemeyin. Önce eleştirecekler sonra faydalanmaya çalışacaklar.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
February 04, 2018, 10:38:31 AM

Hindistan tanımadığını söylemiş yasaklamamış , çoğu ülke zaten bu konumda Hindistan'ın kalkıp bu dönemde böyle olumsuz bir haberi açıklama yapması düşündürücü , ben artık bu olumsuz açıklama silsilesinin bilinçli ve organize yapıldığına düşünüyorum.
selfymenu
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 04, 2018, 12:34:01 PM

Böyle bir haberi en son İngiltere hükümetinden duymuştum açıkcası hiç şaşırmıyorum artık
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
February 04, 2018, 01:24:20 PM

Ülkeler sırayla Bitcoini tanımadıklarını açıklıyor, Bitcoin hakkında olumsuz bildirimler yapıyor amma korkunun ecele faydası yok, Bitcoin artık dünya düzeninde yerini aldı ve toplum tarafından benimsendi.
helevela
Member
**

Merit: 11

View Profile
February 04, 2018, 02:03:37 PM

amerika, hindistan, çin, japonya, hepsi bir şey sallayıp duruyor vallahi, kime inanacağımızı şaşırdık
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
February 04, 2018, 02:21:07 PM

uzak doğu kripto piyasasını karıştırmaktan zevk alıyor sanırım, her düşüşte falan uzak doğunun adı ön sayfalarda yer alıyor, bunun dışında daha çok neden var gibi, ha bir de grafikler okunduğunda son yıllarda bu zamanlarda benzer hareketler gösterdiği de görülüyor

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: