Bitcoin Forum
May 22, 2024, 11:06:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Yaw he, bitcoin balondur, çökecek, günahtır, saadet zinciridir  (Read 795 times)
obradovic
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 04:32:44 PM

Bitcoin balon olsaydı çoktan patlardı
Hem şu ana kadar kendini ispatladı
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
March 04, 2018, 04:40:28 PM

Balon olarak bilinen dotcom patladığında 1 tirilyon doların üzerinde değere sahipti Bitcoin henüz balon olsa dahi patlaması için küresel ekonomide çok küçük bir yer işgal ediyor. Hatta şuan için ABD gözünde bence düzenleme yapmaya dahi değmeyecek bir değerde. Bu açılardan da bakın. Ayrıca böylesine silkeleme yapılan bir piyasayı balinaların bitirteceğini hiç sanmıyorum. Teknolojik gelişmenin haricinde yorumladım.
fenerlikartal1905
Newbie
*

View Profile
March 04, 2018, 05:47:44 PM

Bitcoin şuana kadar üzerinden gerçekleştirdiği işlemlerle kendini kanıtlamış bir oluşum başka söze gerek yok
ooeygooeygold
Full Member

Activity: 465
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 07:21:17 PM

Tamamen aynı fikirdeyim sana katılıyorum bitcoin uzun süredir kendini kanıtlıyor yayılmaya ve kullanım alanlarına giriyor ödeme seçeneği için müşterilere sunuluyor ama saadet zinciri yalanı dillere plesenk olmuş bitmiyor.
snowball90
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
March 05, 2018, 08:58:57 PM

Hala bu tarz haberlerin çıkması beni şaşırtıyor açıkçası. Bitcoin sürekli olarak yatırımcısını arttırıyor ve kendini ispatlıyor.
Böyle haberleri açıp okumak bile zaman kaybı gibi geliyor artık.

wanhun
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
March 07, 2018, 12:30:59 AM

maalesef bu söylemlerle insanları panikletip ellerinde ki bitcoini sattırıp milleti zarar ettirdiler. İşin acemisi olan çoğu kişi perişan oldu. İntiharın eşiğine gelenler bile oldu. Bu tür haberlere söylemlere inanmayın arkadaşlar.
usmanaga
Full Member

Activity: 168

View Profile
March 08, 2018, 10:25:25 PM

kimsenin kimseyi kendi görüşüne inandırma zorunluluğunu hissetmesine gerek yok bence bu piyasaya güvenen gelir yatırımını yapar yok eğer balon diyorsan bunu kimseye anlatmana gerek yok uzak dur bu piyasadan yeterli

jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
March 08, 2018, 10:38:28 PM

Bende kimse kimseyi ikna etmek zorunda değil diye düşünüyorum. Hatta btc konusunda bazı insanların alaycı bakmaları hoşuma bile gidiyor, en bir güleriz diyorum
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
March 09, 2018, 01:01:40 AM

Blockchain diye bir teknolojik gelişme söz konusu yepyeni ve eskiye dair kullanılan köhnemiş tüm sistemleri alaşağı edecek nitelikte bir sistem. Bu sistem Bitcoi'le tanındı ve dijital paralar bu sistemin artık bir parçası, kim ne derse desin şu an kullandığımız tüm paralardan daha gerçekçi.
selfymenu
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 07:41:12 PM

Bitcoinin balon olmadığı açık ama şuan ki gidişatı da hiç iç açıcı değil bence
Biraz daha böyle devam edecek gibi
SogukSavas
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 10:21:29 PM

Bitcoin karşı o kadar olumsuz tutuma rağmen Bitcoin hala dibe vurmadı bu da demek oluyor ki gidecek çok yol var daha
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
March 11, 2018, 11:22:17 PM

Piyasadaki her olumsuzlukta dizlerini döven, battık bittik diye haykırma rolünü üstlenen muazzam bir kitle var nedense ve ne dersek diyelim onlar bu kafayı bırakmayacaklar bana kalırsa. Evet buraya parasını gömen insanların psikolojisini, ruh halini anlıyorum ve olumsuzluklardan ne kadar etkilenilebildiginin farkındayım ama bu kadar olumsuzluk, felaket tellallıgı can sıkmanın ötesinde bize bir şey katmıyor. Sonuç olarak yapmayın, etmeyin Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
March 11, 2018, 11:50:04 PM

Herkesin bitcoin hakkında bir fikri var 10 dolar yatıranında 100.000 doları olanında fakat nedense bu piyasada 10 dolar yatıran adamlar 100.000 dolar yatıran adamlardan daha çok ağlıyor.. Bence piyasanın çoluk çocuk dolması iyi bir şey değil, merit sistemi geldikten sonra forumdan gittiler zaten.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 12, 2018, 03:33:41 PM

Kafa yapısının değişmesi lazım, cem yılmazın dediği gibi eğitim şart; ama eğitim de bireyde istedik davranış değişikliği geliştirme süreci olduğuna göre iş her türlü düşünce yapısını değiştirmeye ve eleştirel ve kritik düşünme becerisi geliştirmede bitiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=rVMYSruF32A

Arksun
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
March 12, 2018, 11:56:20 PM

İnsanlara bunu anlatmak atomu parçamalaktan bile zor. Sürekli korku ve panik içindeler, halbuki bu piyasa histeriyi gerçekten kaldırmıyor. Gerçekten inanıp güvenmeyen de buralarda durmasın, ne bileyim yatırım yapıp sonra en ufak sallantıda ortalıkta kafa ütülemesin. Başka diyecek şey bulamıyorum bazılarına.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
March 13, 2018, 10:50:01 AM

Neden anlamak istemezler bilinmez ama bitcoin yok olacak bir teknolojik urun degil harika yerlere kadar yukselecek ve o zaman anlayacaklar.
ccocacola02
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 10, 2018, 03:48:27 AM

Ya kardeşim biz ingilizce anlasak lokalde değil globalde takılırız senin yazdığını sesli okumaya çalışıyorum burada bir saattir.
cerezcikansiz
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 10, 2018, 07:28:14 AM

bitcoini babamızın ürünü gibi savunmamak gerekiyor yine de. tamam balon vs değil de borsa patlasa kaç kişi nasıl olur böyle bir şey diyebilir ki?
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
September 10, 2018, 07:54:19 AM

Hocam öncelikle açtığını konu nokta atışı olmuş fakat, konuyu okumak çok zor. Boşluk bırakarak ve önemli yerleri kalınlaştırarak okuma keyfi sunabilirdiniz. Konuya gelecek olursak, bu konuda görüş belirtmiş kişilerin daha sonralardan büyük yatırımlar yaptığı ortaya çıkıyor. Bunlar boş beleş laflar.
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
September 10, 2018, 09:22:54 AM

oraya üç beş tane virgül atana kadar w yerine v kullanmayı deneyeydin iyiydi. kendi malınız gibi de savunmayı bırakın şu piyasayı, sonra çok ağlıyorsunuz.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: