Bitcoin Forum
June 27, 2024, 03:09:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN]⚡️NakitCoins.com⚡️Yüksek Gizli⚡️Hızlı⚡️OTC⚡️BTC->Bank karta⚡️⚡️✅⭐⭐⭐⭐⭐  (Read 1184 times)
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
February 03, 2018, 06:02:49 PM

Kripto piyasasına yapılan bir kuyumcu atağı gibi görünüyor web sitesi. Sanıyorum bir fırsat gördünüz.
Ne diyelim, hoşgeldiniz, hayırlı işler.

Binde 2 yerinde yüzde 6,5 komisyon ödemek enterasan olabilir. Müşterileriniz için resmi kayıt tutuyor musunuz?

Duygularıma tercüman olmuşsun Smiley
aynen benimde izlenimim bu yönde oldu. yinede tebrik etmek lazım arkadaşları, Ankara daki kuyumcular web sayfası yapmaya bile üşeniyorlar. cama bitcoin, ripple, ethereum logolarının yanına kripto para alım satımı diye kağıt yapıştırıyorlar.
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
February 03, 2018, 06:15:49 PM

çok ilginç değişik bir mantık olmuş Umarım başarıyla işlerinizi yürütebilirsiniz herkes Öncelikle merak edip bu dünya soru sormak için dükkanınıza uğrayacaktır bu arada bilinçli kullanıcılarda gelecektir Umarım bir gün yolumuz düşer bize gelip sizi ziyaret ederiz başarılar

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
February 04, 2018, 05:24:48 PM

vallahi benim aklima gelmişti böyle birşey aynen exchange hizmeti gibi sunacaktim sultanahmette açmayi düşünmüştüm ama olmadi  yasal prosedürlerden dolayı cok uğraştirirlar beni para kazanamam diye yapmadim. biliyorsunuz ki sultanahmet turistik açıda en fazla ilgi çeken yerlerimizden istanbul içerisinde . eğer orada bitcoin exchange tarzı birşey yapmiş olsaydim diye düşünmüştüm zamaninda aynen dolar euro sterling change TL gibi düşünün. yine tl olarak verilecek yada usd olarak fakat bitcoin ethereum vs olacakti. sanirim bu sistemde o şekilde planlanmiş olabilir gümüşsuyu da turist çeker sonucta illa ki var oralarda da o kesimden de müşteri portfoyu oluşturulabilir gibi geliyor. taksimden beşiktaşa lokasyon iyi iş yapar umarım. tr kullanicilari için cok kullanilabilir mi bilmiyorum yada anlık acil ihtiyaçlar haricinde kim kullanir onu da bilmiyorum fakat benim iddiam hala turistlerden yana o taraftan iyi nakit giriş cikişi olur gibi duruyor. aradaki komisyon farklarinida hesaba katarak iyi kazançlar yakalamak mümkün mü geliyor. şimdiden hayirli olsun diyelim. bol kazançlar.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 6

NakitCoins.com ⭐ Instant Exchanger

View Profile WWW
February 05, 2018, 09:33:42 AM

çok ilginç değişik bir mantık olmuş Umarım başarıyla işlerinizi yürütebilirsiniz herkes Öncelikle merak edip bu dünya soru sormak için dükkanınıza uğrayacaktır bu arada bilinçli kullanıcılarda gelecektir Umarım bir gün yolumuz düşer bize gelip sizi ziyaret ederiz başarılar

Merhaba Baltazaar,

Teşekkürler güzel dilekleriniz için. Umarız yolunuz düşer gelirsiniz.

Saygılarımızla,
NakitCoins.Com Ekibi

⚡️⚡️⚡ NakitCoins.com ⚡️ NO ACCOUNT ⚡️ INSTANT EXCHANGER ⚡ OTC ⚡⚡ ✅ BTC->XMR ✅ BTC->ZEC ✅ BTC->Bank Card ✅
- Instant CRYPTO Exchanger "Non-Custodial & Decentralized" High Privacy Guaranteed ⭐⭐⭐⭐⭐
- Crypto <-> Cash physical Exchanger Located in Istanbul / Ankara / Antalya / Izmir ⭐⭐⭐⭐⭐
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
February 05, 2018, 09:44:50 AM

Girişiminiz için tebrik ederim.
NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 05, 2018, 01:18:55 PM

Girişiminiz için tebrik ederim.

Teşekkürler Darkworld. Umarız birgün yolunuz düşer buralara ve ziyaret edersiniz bizi.

Saygılarımızla
NakitCoins.Com Ekibi

⚡️⚡️⚡ NakitCoins.com ⚡️ NO ACCOUNT ⚡️ INSTANT EXCHANGER ⚡ OTC ⚡⚡ ✅ BTC->XMR ✅ BTC->ZEC ✅ BTC->Bank Card ✅
- Instant CRYPTO Exchanger "Non-Custodial & Decentralized" High Privacy Guaranteed ⭐⭐⭐⭐⭐
- Crypto <-> Cash physical Exchanger Located in Istanbul / Ankara / Antalya / Izmir ⭐⭐⭐⭐⭐
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267

Crypto Worker

View Profile
February 05, 2018, 06:56:53 PM

Türkiye'de kripto ile ilgili yeni girişimleri görmek güzel. Bu alanda proje üretip emek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu arada şunu sormak istiyorum... Kredi kartı ile satışınız mevcut mu?

If you like it, you can give Merit!
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
February 05, 2018, 09:04:22 PM

Öncelikle böyle girişimleri görmek sevindirici lakin öncelikle hedef kitle belirlenmeli. Yerli mi Yabancı mı?

Yerli müşterilere hitap edecekseniz dolar yerine Türk Lirası üzerinden kur belirlemeniz gerekiyor. Alış ile Satış arasında 1000 dolar fark mı olur
NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 06, 2018, 07:29:14 AM

Türkiye'de kripto ile ilgili yeni girişimleri görmek güzel. Bu alanda proje üretip emek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu arada şunu sormak istiyorum... Kredi kartı ile satışınız mevcut mu?

Merhaba Sagaris,

Teşekkür ederiz, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
Kredi kartı ile yakında websitemizden alabileceksiniz. Şimdilik şubemizde USD üzerinden alım ve satımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

İlginiz için teşekkürler,

NakitCoins.Com Ekibi

NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 08, 2018, 12:06:50 PM

Değerli NakitCoins.Com takipçileri;

Çok sorduğunuz ve merak ettiğiniz konulara genel bir açıklama getirmek istiyoruz.

Biz NakitCoins.Com ekibi olarak Gümüşsuyu şubemizde 5 coinin (BTC-LTC-XRP-BCH-ETH) alım ve satımını yapıyoruz. Bu alım-satımı sadece USD cinsinden yapıyoruz. Pazar fiyatı ve komisyonlarımız www.nakitcoins.com sitemizde ücretler kısmında yer almaktadır. Pazar fiyatımız anlık olarak değişip, yapacağınız alım ve satımlar o anlık fiyat üzerinden değerlendirilmektedir. %18 KDV, komisyonlarımıza dahildir. Harici başka bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Komisyonlarımız miktara bağlı olarak değişim göstermektedir. Minimum işlemimiz 200 USD’dır. Ofisimizde sadece alım-satım hizmeti verip, danışmanlık hizmeti sunmamaktayız. Şuan için işlem yapmadığımız alt coinlere de ilgi çok fazla var, farkındayız. Taleplere göre incelemekte ve sistemimize eklemeyi düşünüyoruz. Ancak yeni bir oluşum olduğumuz için ve güvenilirlik çok önemli olduğu için adımlarımızı çok dikkatli atıyoruz. Online cüzdanımız ve internet üzerinden satışlarımız gelişmekte olduğu için şimdilik bir tarih veremiyoruz. Açıklamalarımız için Facebook sayfamızı, Twitter profilimizi ve websitemizi takip edin. İnternet üzerinden yapılacak satışlarımızda farklı döviz kabul etmeyi hedefliyoruz. NakitCoins.Com markamız tescillidir ve şirketimiz ticaret odasında kayıtlıdır. Yaptığınız işlemler için komisyon faturası kesilmektedir.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bizi sosyal medya üzerinden takip etmeye devam etmenizi rica ediyoruz. Bizimle her zaman sosyal ağlarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınızı en kısa zamanda cevaplamaya hazırız.

NakitCoins.Com Ekibi

--------------------------------------------------------------------------------------

Dear NakitCoins.Com followers,

We have been getting many questions and we would like to answer some of them.

We, the NakitCoins.Com team buy and sell 5 different coins (BTC-LTC-XRP-BCH-ETH) at our physical Cashpoint in Gümüşsuyu. We provide these coins in exchange for USD. You can find our prices including commission on our website www.nakitcoins.com . Our market prices vary according to the platforms which we use and is an indication, the prices on trade platforms are volatile as you know. Our fees include a 18% VAT. You do not pay any other fees besides the commission. Our commission is variable and changes in accordance with your purchase amount. The minimum transaction at our Cashpoint is 200 USD. As stated earlier we only provide a buy and sell service and do not offer any type of investment advice. We have seen interest in altcoins that we do not offer at this moment. We are carefully analysing other coins and may decide to add more coins to our list in the future depending on demand and developments. Our online services are in development and we will announce the launch date(s) on social media (Facebook, Twitter, bitcointalk, local bitcoins) and our website. We aim to offer our online services in several currencies. Our NakitCoins.com brand is registered, and we are also registered at the Turkish chamber of commerce. You will receive a proof of transaction in the form of an invoice after your transaction.

We would like to thank everyone for their interest and engagement on social media, please keep liking, following and sharing our posts. You can contact us through our social media channels. We aim to answer your questions as soon as possible.

The NakitCoins.Com team

NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 08, 2018, 02:31:58 PM

Nakitcoins iddialı bir isim değil mi Smiley bende hemen nakit para veriyorlamış hissi oluştu.

Neyse hayırlısı olsun.

Teşükkür ederiz.zaten hemen nakit olarak işlem yapıyoruz.Hem alımlar da hem de satımlarda.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 08, 2018, 07:21:29 PM

Başka bir yere yazdım buraya da alıntılayayım, açıklık getirilmesini talep edeyim. Bilmeyen bir müşteriye btc'yi nasıl teslim ediyorsunuz?

Hadi komisyon'u geçtim, güvenliği nasıl sağlayacaklar?
-Abi telefonunuza mycelium'u kuralım, ona göndeririz.
mi diyecekler? DÜkkandan btc alacak adamın zaten bilgisi yoktur. İki gün sonra siler uygulamayı, telefon bozulur vs.
Ya da bitcoin core'dan herkese public ve priv key mi verecekler? Bu durumda btc sattıkları herkesin priv key'i ellerinde olacak demektir. Huh

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 10, 2018, 11:04:58 AM

Cumartesi günleri NakitCoins.Com Gümüşsuyu şubesi saat 12:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir. Çaylar bizden  Smiley

NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 12, 2018, 12:35:22 PM

Başka bir yere yazdım buraya da alıntılayayım, açıklık getirilmesini talep edeyim. Bilmeyen bir müşteriye btc'yi nasıl teslim ediyorsunuz?

mi diyecekler? DÜkkandan btc alacak adamın zaten bilgisi yoktur. İki gün sonra siler uygulamayı, telefon bozulur vs.
Ya da bitcoin core'dan herkese public ve priv key mi verecekler? Bu durumda btc sattıkları herkesin priv key'i ellerinde olacak demektir. Huh

Merhaba PHI1618,

Güvenlik konusu müşteride başlıyor, istenen cüzdanlara (hardware veya elektronik) veya platformlara gönderiyoruz. Herşey müşterinin isteğine göre. Ayrıyeten burada bir profil oluşturmuyoruz müşterilerimiz için, bunun yanısıra kayıt yok. İlerleyen zamanlarda kendi elektronik cüzdanımız da olacak ve buna ek olarakta hardware wallet da eklenebilinir. Telefonun bozulması veya uygulamanın silinmesi önemli değil sifre ve kullanılan güvenlik kelimeleri önemli. Bunları da belirtiyoruz.
Hayır private key vermiyoruz kesinlikle!

NakitCoins.Com Ekibi

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 12, 2018, 07:01:39 PM

Merhaba PHI1618,

Güvenlik konusu müşteride başlıyor, istenen cüzdanlara (hardware veya elektronik) veya platformlara gönderiyoruz. Herşey müşterinin isteğine göre. Ayrıyeten burada bir profil oluşturmuyoruz müşterilerimiz için, bunun yanısıra kayıt yok. İlerleyen zamanlarda kendi elektronik cüzdanımız da olacak ve buna ek olarakta hardware wallet da eklenebilinir. Telefonun bozulması veya uygulamanın silinmesi önemli değil sifre ve kullanılan güvenlik kelimeleri önemli. Bunları da belirtiyoruz.

NakitCoins.Com Ekibi
Aynı şehirde olsak ziyaret etmek isterdim. Nasıl bir yapı kurdunuz merak ediyorum.
Sektörde bi açık vardı kapattınız bu açıdan tebrikler. Btc popülerliği arttıkça sizin gibi yerler çıkabiir daha.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 08:30:57 AM

Merhaba PHI1618,

NakitCoins.Com Ekibi
Aynı şehirde olsak ziyaret etmek isterdim. Nasıl bir yapı kurdunuz merak ediyorum.
Sektörde bi açık vardı kapattınız bu açıdan tebrikler. Btc popülerliği arttıkça sizin gibi yerler çıkabiir daha.

Nezaman İstanbul da olursanız bekleriz şubemize.
Çaylar bizden sorular sizden!

İyi trade ler diliyoruz
NakitCoins.Com ekibi

entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
February 13, 2018, 09:08:10 AM

adam makası açmışta açmış
dolarda bile böyle makas yok

hızlı hareket olursa bunlarda döviz büroları gibi kepenkleri kapatırlar.
sakinleşince açarlar.
uyanıklar ya.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
NakitCoins (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 10:58:06 AM

adam makası açmışta açmış
dolarda bile böyle makas yok

hızlı hareket olursa bunlarda döviz büroları gibi kepenkleri kapatırlar.
sakinleşince açarlar.
uyanıklar ya.

Merhaba entegre78,

Bizim sistemimiz düşündüğünüzden farklı. Alış ve satış yapıyoruz. Günlük limitlerimiz var eğer yüksek meblada alım veya satım yaparsanız ve bunu bize önceden bildirmezseniz ozaman bekletmemiz gerekiyor. Elimizde hiç bir coin tutmuyoruz, alıyoruz ve anında satıyoruz.

Siz bize satmak istediğinizde, yüksek meblalarda, aynı şekide çalışıyoruz. 24-48 saat önceden hazırlık yapmamıs gerekebilir. Yabancı platformlar ile çalışıyoruz ve böylece bizim işlemlerimiz USD üzerinden gerçekleşiyor.
Fiziki bir alım satım yeri olduğu için aynı anda binlerce işlem yapamayız fakat Elektrnik cüzdanımız önümüzdeki haftalarda sizlere sunulacak. Böylece online işlem yapabileceksiniz.

İlginiz için teşekkürler

NakitCoins.Com ekibi

KufuT
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
February 17, 2018, 09:57:39 AM

Açalı 10 gün olmuş ama 10milyon dolar (10.000.000$) işlem hacmine ulaşmış.

Süper başarılı bir iş modeli.

Başarılarınızın devamını dilerim.
BHSMC
Full Member

Activity: 188
Merit: 110

View Profile
February 17, 2018, 10:49:10 PM

Haftaya Sali gunu Beyoglu subesine gelmek istiyorum. Hem tanisalim, hem bir cayinizi icelim. Randevu almam gerekiyor mu?
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: