Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:44:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Allahını seven bir bardak soğuk su versin  (Read 1762 times)
Irfansyed
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 10:14:34 AM

Kritik ihtiyaçların olduğu dönemde maceraya atılmaya gerek yok, normal hedefler koyarak hareket edin, kısa zamanda zengin olmaya çalışmayın. Ömür boyu pişmanlık duyacak kararlar almayın. Adım adım gidin, yine kazanacaksınız.
1714697080
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714697080
Reply with quote  #2

1714697080
Report to moderator
1714697080
Hero Member
*

Ignore
1714697080
Reply with quote  #2

1714697080
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714697080
Hero Member
*

Ignore
1714697080
Reply with quote  #2

1714697080
Report to moderator
1714697080
Hero Member
*

Ignore
1714697080
Reply with quote  #2

1714697080
Report to moderator
1714697080
Hero Member
*

Ignore
1714697080
Reply with quote  #2

1714697080
Report to moderator
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
February 05, 2018, 10:36:33 AM

Her zaman elinizdeki dolara bakın arkadaşlar. USD > BTC. Bull markette twitter olsun burası olsun BTC süper artıyor şöyle artıyor doları eziyor vs. Şimdi düşünüyor neden ağlıyorsun. BTC sayın aynı veya düşük. Ama dolar değerin muazzam düşük. Senin için demiyorum sinirim twitterdakilere Cheesy Yavaş yavaş sabır ederek kazanabilirsiniz.
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 05, 2018, 10:38:18 AM

Yanımda olsan seve seve verirdimde üzülmemeye bak nasıl olsa artar de boşver ben öyle yapıyorum ucuzdan aldım gerçi ben ama uzun vade bekliyeceğim yazın belki istediğim seviyelere gelir.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 05, 2018, 12:07:14 PM

BTC silkeleme yaparken kısa yoldan zengin olmaya çalışanları ve panikçileri de silkeliyor.Bu piyasada tutunmak için sabır ilk kurallardan biri.Bilgi araştırma olmazsa olmaz.At yarışı oynar gibi şu coine bu kadar bastım mantığı her zaman zarar ettirir.Yatırdığınız coin yol haritasına göre çalışıyorsa ekip de iyiyse yükselişine devam edecektir.Böyle kriz durumlarında beklemek en iyi çözümdür kazanmak için.Yoksa soğuk su içersiniz.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 05, 2018, 12:10:32 PM

Sabrın sonu Selamettir, Başa gelen çekilir. İki seçeneğiniz var

- Ya paranızı Balinalara kaptırmaya razı olursunuz. Zararı sineye çeker çıkarsınız.
- Ya da Ya sabır der ve beklersiniz.

Hepimiz de durum buna yakın. Erken girenler hariç. Şuanda zarar da olmayan yok.

anlhcylmz
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 12:11:18 PM

yav kardeşim bi yürü git 2000 lirası patlamişmiş. Sırf bitcoinin düşüşünden dolar bazında 250 bin lira zararım var 2000 liranin derdinemi düşünyüosun
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
February 05, 2018, 12:17:16 PM

yav kardeşim bi yürü git 2000 lirası patlamişmiş. Sırf bitcoinin düşüşünden dolar bazında 250 bin lira zararım var 2000 liranin derdinemi düşünyüosun

yatırımın buyugu kucugu olmaz adamı hor gorme yatırımından dolayı 250 bin zararı olan adamda gelipte bunu burda dile getirmez zaten

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 05, 2018, 12:22:48 PM

milletin parasına saygısızlık yapmayın sana gore 250 bin tl az paradır bana gore 50 000 tl cok paradır.kımıne gore 2000 tl cok paradır.onu bunu aşağlamak yaazık gunahtır.herkes eksıde canı sıkık zaten.bı de bole seylerle gelmeyın mılletın ustune
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 05, 2018, 12:23:13 PM

Senin için 200bin büyük paradır başkası için 200 lira büyük paradır, nasıl bir bakış açısıysa 2binin lafını yapma ne demek, bir ailenin aylık geçimi o para küçümsencek bişey değil.

Bırakın düşsün çıksın arkadaşlar, illa biyerde durucak düzelişe geçicektir. Soğuk su varsa ben de alırım ama:)

aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
February 05, 2018, 12:25:07 PM

o bu değilde önceki senelerdeki gibi bi ayı piyasası başlarsa senelerce bekleyebilriz

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 05, 2018, 12:26:00 PM

Çoğunluk terste.İyice panik havası oluşturmayın.Bu panik sadece balinaların işlerine yarıyor.Panikleyen milletin elinden toplayıp daha sonra yüksekten satıyorlar.Bu döngüyü devamlı yapıyor büyük balinalar.Onlar ellerindekini katlarken ucuzdan zararına satanlar sadece bakakalıyor.Bu oyuna düşmeyin.Ben neredeyse 1 aydır borsayı falan açmıyorum.Arasıra bakıyorum btc ne olmuş diyerek.Stres sinire gerek yok.Biraz bekleyeceğiz 2 ay gibi en fazla.Sonra piyasa tekrar eski seviyelerine gelir.
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
February 05, 2018, 12:32:32 PM

Soğuk su hepimize lazım bu süreçte  Grin zarar etmeyen yoktur sanırım, zarar küçük ya da büyük diye ölçemem herkesin sermayesi kendine göre eridi maalesef piyasanın toparlanmasını beklemek yapılacak tek şey.
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
February 05, 2018, 12:43:07 PM

Paraya ihtiyacı olan çıksan arkadaşlar, keriz silkeleme falan degil bildiğin reel değerine getiriyorlar. Çok şişen kripto piyasasını %70 düşürecekler 300 milyon dolarda oturur herhalde piyasa artık oralarda ufak karlar ile takılır
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 05, 2018, 01:15:30 PM

Paraya ihtiyacı olan çıksan arkadaşlar, keriz silkeleme falan degil bildiğin reel değerine getiriyorlar. Çok şişen kripto piyasasını %70 düşürecekler 300 milyon dolarda oturur herhalde piyasa artık oralarda ufak karlar ile takılır

tekrar düzelirse bu fiyattan çıkanların zararını ödeyecek misin ? boş boş yazmayın

he bana sorarsanız bende btc nin eski fiyatına geleceğini sanmıyorum.FORK muhabbetine şişirdiler bu kadar zaten...bi de tether olayı vardı..ikiside tırt çıktı galiba (tetherde son gelişmelere bakmadım)

bence bundan sonra teknolojiye yatırım yapan kazanacak...üçüncü nesil ve pos madenciliği olan blokzincirler yükselecek..btc nin olayı reklam yüzü olmasıydı ..görevini yaptı işi bitti..ama piyasanın öleceği falan yok..

piyasanın btc üzerinden fiyatlanma saçmalığını da bitirdiklerinde hafızalarda bi anı olarak kalacak  Grin

gelecek ethereum ve neo da (YTD)
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
February 05, 2018, 01:25:41 PM

tekrar düzelirse bu fiyattan çıkanların zararını ödeyecek misin ? boş boş yazmayın

he bana sorarsanız bende btc nin eski fiyatına geleceğini sanmıyorum.FORK muhabbetine şişirdiler bu kadar zaten...bi de tether olayı vardı..ikiside tırt çıktı galiba (tetherde son gelişmelere bakmadım)

bence bundan sonra teknolojiye yatırım yapan kazanacak...üçüncü nesil ve pos madenciliği olan blokzincirler yükselecek..btc nin olayı reklam yüzü olmasıydı ..görevini yaptı işi bitti..ama piyasanın öleceği falan yok..

piyasanın btc üzerinden fiyatlanma saçmalığını da bitirdiklerinde hafızalarda bi anı olarak kalacak  Grin

gelecek ethereum ve neo da (YTD)

Arkadaş kötü birşey yazmamış hocam paraya ihtiyacı olan çıksın demiş ki bende ihtiyacım kadar çıktım çünkü çok daha düşeceğine artık emin oldum, yavaş yavaş günlük düşürüyorlar ve bu süreç daha çok sürecektir.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
February 05, 2018, 01:40:22 PM

Bu piyasa benide öldürecek .Holddan başka çare yok bende almış olduğum tüm coinlerde nerede ise 3x zarar ettim.Biran önce toparlansada bizde ümit bulsak

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 05, 2018, 01:44:00 PM

Pazar akşam tam düşüş öncesi 1 btc kadar bende nakite geçmiştim ama şimdi tekrar aldım 1 btc, arada 5 bin tl fark var tekrar yükselirse satarım. Bu dönem hold dönemi degil bence, satan daha karlı çıkıyor
roy92
Full Member

Activity: 224
Merit: 105

MFG Token Sale - 1st of January

View Profile
February 05, 2018, 01:44:18 PM

Holddan baska care var, yok degil.

Piyasadan cikarsin olur biter.

Bircok kisinin belirttigi gibi, bu piyasa hala saglam degil. Nekadar düsecegi belli  degil. Support 8 bin deydi, onun altina düstü. Allah kerim kacta veya nezaman kendini toparlar bilemeyiz.

SIkIntI yok - Coluk cocugunuzun rIskInI piyasaya sürmedikce tamamdir.

OziTuSan
Member
**

Activity: 110

View Profile WWW
February 05, 2018, 02:09:24 PM

Bilinebilirlik olsa herkes tüm parasını yatırım araçlarına koyar. İşin güzelliği karşık ortamda yol bulmak. Çok tedirgin olan satıp çıksın, para kazanma iştahı yüksek olanlar gemiyi terk etmiyor.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 05, 2018, 03:15:14 PM

her zaman pump olayının devam edeceğini düşünüyoruz.

Bir teknik analiz kitabının içeriğinde geçen bir tekniği anlatayım.

Ayşe Teyze Faktörü: Eğer fiyatlar yükselmiş, hiç akla hayale gelmeyen kişiler bile o hisse senedi, kripto para neyse onunla alakalı konuşmaya ve size bundan satın alalım gibi önerilerle geliyorsa onu satma zamanı gelmiş demektir.

Bitcoinwhite 1 dolara yaklaştı daha da yükselir diye tutuyordum. şimdi keşke satsam diyorum. ama istesemde satamazdım. cüzdana o vakitler bakım yaptılar. Hayatta her istediğimiz olmuyor. Henüz para kazanma için zamanı gelmediğini ve geleceği beklememiz gerektiği kanısındayım. daha çok fırsat çıkar önümüze.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: