Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:52:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 0x alın geleceğe yatırım yapın  (Read 1392 times)
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 03, 2018, 07:39:50 AM

herkes 0.40 centten toparladı da bi ben mi 1 $ civarında toparladım diye hayıflanıyorum gerçekten .. 0x ' in sene sonuna kadar tutma planlarım var . Piyasanın düzelmesiyle sağlam bir ivme kazanacak şüphesiz.
1714956757
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714956757
Reply with quote  #2

1714956757
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714956757
Hero Member
*

Ignore
1714956757
Reply with quote  #2

1714956757
Report to moderator
1714956757
Hero Member
*

Ignore
1714956757
Reply with quote  #2

1714956757
Report to moderator
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
February 03, 2018, 08:13:32 AM

Çok az bir yatırımım var yükseleceğini düşünüyorum ama yükselmesede üzülmem çok bir yatırımım yok içerde çünkü bu düşüşte çok değer kaybetmedi.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
DeepOcean21
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 08:41:10 AM

Sepette bir 250 adet kadar var.  Sepeti parça parça yapa yapa nasıl toparlaya'zaten bu kadar şeyi hiç bilmiyorum . 0x ' için rahat hedefim 10 + USD . O fiyatları görmeden satmaya niyetim yok.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 03, 2018, 09:00:53 AM

Bir türlü alamadım şu şunu ne zaman almak istesem farklı bir şey çıkıyor.
Şu anda da fiyatı almak için cok mu yukseldi acaba? Mesela şimdi alsam 3x yapacak, ama daha önce alan adam için x10 yapmış olacak.
Demem şu ki Smiley ; acaba hareketini yapmamış başka bir koine mi yatırsam.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 03, 2018, 11:22:08 AM

Şu anda da fiyatı almak için cok mu yukseldi acaba? Mesela şimdi alsam 3x yapacak, ama daha önce alan adam için x10 yapmış olacak.
o aman icosundan girmeniz lazım 10x yapan adamada icodan alan adam 3x-5x e satabiliyor.
ben olsam sizin yerinize projeye güveniyorsam kaç x yapmış bakmam bir zamanlar btc cent hesabıyla işlem görüyordu.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 03, 2018, 11:30:09 AM

Öyle düşünecek olursan lisk, stratis falan hiç almaman lazım çünkü neredeyse sıfırdan geldiler. 0x gerçekten iyi coin ama bir anda yükseldi umarım en azından 0.8 e falan düşer.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 03, 2018, 01:54:38 PM

0.40 centken aldık beklıyoruz her düşüş bir alım fırsatıdır bu piyasda bunu bilenler zaten 0x i alttan altta destekliyorlar çünkü kısa vadede kazandırdııg para bu düşüşe rağmen cok güzel kabul gördüğünü açıklıyor zaten

token erc20 yani eth altında çalışıyor ancak sistem üzerinde kullandığı kendine özgü kodlar içeriyor bu sebepten özel bir durumda
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 03, 2018, 02:14:38 PM

0x bizim zrx mi? ben mi karıştırıyorum arkadaşlar?

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 03, 2018, 02:31:12 PM

Dip noktası olan 12 Aralıktan zirve noktasına 16x yapmış. 1260 sat değerinden buralara gelmiş. Yarım kalan altcoin boğa sezonu devam ederse artış devam eder ama yapacağını yapmış.

sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 03, 2018, 02:37:48 PM

Çokda gönül bağlamayın derim. İkinci ripple vakası olmasın sonra. Al kazan 5x yap geleceğini kurtar tarzında ümit bağlamayın hiçbir coine. Evet güzel tutunduğu zamanlar oldu da bu 0x i piyasanın en sağlam coini yapmaz
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 03, 2018, 02:51:50 PM

Çokda gönül bağlamayın derim. İkinci ripple vakası olmasın sonra. Al kazan 5x yap geleceğini kurtar tarzında ümit bağlamayın hiçbir coine. Evet güzel tutunduğu zamanlar oldu da bu 0x i piyasanın en sağlam coini yapmaz

kesinlikle öyle millet ripple 3 buçuk dolardan 2 dolara düşünce saldırmıştı tekrar çıkacak diye şu an 70 centlerde bu da aynı o şekilde olabilir temkinli yaklaşmak gerek şu ana kadar kazandırması daha da kazandıracağı anlamına gelmez. elbette her coin ileriye dönük kesinlikle kazandıracak ama o ileriye dönükten kastımız nedir ? işte bu önemli olan bir coin 1 ayda ileriye dönük 2x yapar diğer coin 7 ayda 2x yapar önemli olan 1 ayda yapan coini bulabilmekte 
det.fusco
Member
**

Activity: 75

View Profile
February 03, 2018, 02:55:09 PM

2-3 ay önce almıştım hala tutuyorum. 4-5x yaptı güzel kazandırdı şimdilik.Bir kısmını zirvede sattım. Yarısını 3-4 ay daha tutarım.

___ dock.io _______Decentralized professional data exchange powered by Ethereum_______
WHITEPAPER     █ █ █ █     FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM     █ █ █ █     ANN THREAD
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
February 03, 2018, 03:01:26 PM

Şimdi fiyatına tekrar baktım, neredeyse düşmemiş bile. Dump gelidğinde 0.7 0.8 düşmesi gerekirdi. Artmış hali 1.44usd işlem görüyor. Alım için riski zamanlar. Artar veya düşer bilemem kimsenin ekmeğine karışmak istemem şuan 1000 tane sepette var uzun vade beklerim düşersede düşer 3 dolarda okutur geçerim
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
February 03, 2018, 03:08:17 PM

ve 0x e olan güvenim bir kat daha arttı. son iki düşüş dalgasında dimdik durabilen başka tek bir coin veya token daha görmedim. 0x gayet iyi direndi ve kendi dayanaklılığını gösteri. bence güvenilir bir yatırım olur.kar ettirir mutlaka ama kar ettirmese de  an azından zarar ettirmez.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 03, 2018, 03:48:54 PM

0x treni kaçtı benim gözümde. ico döneminde satın almak lazımdı. şimdi 1.5 dolar seviyesinde, ne kadar toparlayabileceksin de ne kadar pay alacaksın hacimden ki artık? bu konuda en iyi olan arz yoğunluğunda sahip olabileceğiniz projeler yapıldı tamamlandı. artık geçti bizden.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
det.fusco
Member
**

Activity: 75

View Profile
February 03, 2018, 03:52:37 PM

0x treni kaçtı benim gözümde. ico döneminde satın almak lazımdı. şimdi 1.5 dolar seviyesinde, ne kadar toparlayabileceksin de ne kadar pay alacaksın hacimden ki artık? bu konuda en iyi olan arz yoğunluğunda sahip olabileceğiniz projeler yapıldı tamamlandı. artık geçti bizden.
O değil de geçmişte buna benzer yorum yapılan tokenların/coinlerin tersini ispatladığını gördük. O yüzden çok emin olamıyorum.

___ dock.io _______Decentralized professional data exchange powered by Ethereum_______
WHITEPAPER     █ █ █ █     FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM     █ █ █ █     ANN THREAD
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
February 03, 2018, 04:50:05 PM

hiçbir şey için geç değil bence. icodan alamamış olmak bu coinden kar elde edemeyeceğimiz anlamına gelmez. önemli olan ne yapmaya çalıştıkları, bu piyasada kalıcı bir işe imza atıp atmadıkları, insanlara sundukları şeylerdir. arkası dolu projeler her zaman düzenli şekilde fiyatını artırır. kar etmenin de iyisi kötüsü olmaz bence.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
February 03, 2018, 04:57:57 PM

Twitterda çok shilleniyor. Ben almıştım küçük kar sonrası sattım. Daha yükselir tahminimce. 2018 güzel geçerse güzel bir yere çıkış yapabilir.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
February 03, 2018, 07:56:13 PM

Olası yükselme senaryosunda parça parça satmanızda fayda var mesela
2$ %50
3$ %25
4$ %15
5$ %10
Ve komple elinizden çıkardıktan sonra olası düşüş yaşanacaktır elbet. Her zman artmayacağını öğrenmişsinizdir. Sonrasında karınızı alıp tekrardan girmek size kalmış
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 03, 2018, 08:31:42 PM

0x in projesi nedir arkadaslar? Birisi yarim edebilirse sevinirim, yani bu fiyatlar alkm firsatimidir?

benim bildiğim 0x bir merkezsiz borsa ve ethereum tabanlı tokenlerin alışı satışı yapılabilecek. bu satış alışlardan gelen komisyon gelirleri de 0x tutan yatırımcı arasında bölüştürülecek ve al/sat işlemlerinde komisyon indirimi vesaire sağlanacak. tabi yanlışım varsa uyarınız lütfen.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: