Bitcoin Forum
April 23, 2024, 04:53:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: Ethereum hakkında  (Read 643 times)
Dogan86 (OP)
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
February 02, 2018, 03:51:01 PM
Merited by Necroface (1)

Ethereum madenciliğinde zorluk aşırı artmış durumda. 2 ay kadar önce güncelleme ile madencilik geliri %18 artmıştı fakat şuan %50 zorlaşmış durumda.

Son 20 gündür marketcap kan kaybetmesine rağmen Ethereum ne zaman 800 lü rakamlara düşse hemen 1000 dolara geri çıkıyor ve Bitcoin ile arasında ki makas hızla kapanıyor.

Birileri 800-900 dolarlardan Ethereum topluyor gibi geliyor ve madenciliğe de katılım çok yüksek.

Büyük bir sıçrama beklentisi var gibi geliyor.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Bitcoin / Ethereum / Monero
1713891180
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713891180
Reply with quote  #2

1713891180
Report to moderator
1713891180
Hero Member
*

Ignore
1713891180
Reply with quote  #2

1713891180
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713891180
Hero Member
*

Ignore
1713891180
Reply with quote  #2

1713891180
Report to moderator
1713891180
Hero Member
*

Ignore
1713891180
Reply with quote  #2

1713891180
Report to moderator
1713891180
Hero Member
*

Ignore
1713891180
Reply with quote  #2

1713891180
Report to moderator
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 02, 2018, 03:54:43 PM

Tabiki de Ethereum'un potansiyeli çok yüksek ve taban fiyatını çoktan belirlemiş durumda çoğu yatırımcı Bitcoin'i sadece piyasanın yapıtaşı olduğu için satın alıyor ama genel işlemler Ethereum üzerinden döndürülüyor. Bitcoin'i geçer mi, geçmez mi o benim bileceğim iş değil fakat önümüzdeki dönemlerde hem ETH hem de ETC için gelişmeler var.
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 04:09:38 PM

ethereum potansiyeli yüksek olan bi coin. ve aynı zamanda bitcoin ile yarışabilecek bi coin. madencilik açısından da bitcoinden karlı. bu hareketleri normal bence.

zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 02, 2018, 04:15:33 PM

yeni icolar hala büyük rağbet görüyor bunların coğuda ethereum tokenleri onunda etkisininde oldugunu sanıyorum. madencilik kısmındada zaten fıyat yukselısını ekran kartı uretıcılerı dahi fiyatlıyor ama bi ev arsa vs roilerinin 25 30yıl oldugu bı ekonomıde 1 yılda cıkarıyor olmalı zaten başlı başına bir büyük etken talep olmasında
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
February 02, 2018, 04:39:21 PM

ethereum un bu fiyatta durması bile saçma neredeyse cmc listesinin %80 eth üzerinde çalışıyor
haliyle btc yi geçmesi çok uzun sürmez
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 02, 2018, 04:40:50 PM

bütün coinler gibi oda sağlam bir düşüş yaşadı bu toplu değer kaybında ama yinede 800 direncinde kalmayı başardı sızçarama beklemek için akit uygun

internaldr
Full Member

Activity: 378

View Profile
February 02, 2018, 04:42:08 PM

ethereum un bu fiyatta durması bile saçma neredeyse cmc listesinin %80 eth üzerinde çalışıyor
haliyle btc yi geçmesi çok uzun sürmez

aynen  bencede cmc'de birinci sıraya yerleşmesi yakındır. bitcoini bile sollayabilir çünkü ne çıkarsa çıksın eth tokeni olarak çıkıyor nerdeyse
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 02, 2018, 04:50:44 PM

duruşu dosta güven sağlıyor bittcoinin düşüşüne karşılık olarak yinede iyi bir düzeyde bekleme yapıyor bir sıçrama olabilir

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Dogan86 (OP)
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 04:54:43 PM

Burada ki bahsetmek istediğim şey madenciliğin karlı olması yada Bitcoin'i geçmesi ile alakalı değil.

Bütün piyasa düşerken Ethereum'un sabit kalması ve sürekli hızlı toparlanması için sağlam bir coin olmasından değil gibi geliyor.

Balinalar Ethereum topluyor sanki.

Bitcoini yavaş yavaş terkedip Ethere kayıyor olabilirler mi ?

En son Wozniak elinde ki Bitcoinleri sattığını söylemişti.

Açıklaması daha da komik ; Sayılara bakmak ona göre değilmiş Grin

Yarın birgün Ethereum Bitcoinden daha iyi diyebilir böyle adamlar.

Tabi yeteri kadar dipten aldılarsa.

Ben bundan şüpheleniyorum açıkcası.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 02, 2018, 06:03:42 PM

Yalnız şöyle bir şey var ethereum btc artacak olur suanki btc değerinde durmayacaktır.Btc olarak zarar ettirebilir ilerde.Herkes btcnin artışına kilitlenmiş durumda.

pro2017
Member
**

Merit: 11

View Profile
February 02, 2018, 06:13:54 PM

Ethereumda oyun dönermi acaba diye düşünüyorum mesela şimdi fiyatı btc karşısında yükseltmeleri gerekiyor geçen twitterda btc 7500-7750 bandıydanketn ethereum için 2000-2500 bandını çizmişlerdi
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 02, 2018, 06:21:06 PM

Burada ki bahsetmek istediğim şey madenciliğin karlı olması yada Bitcoin'i geçmesi ile alakalı değil.

Bütün piyasa düşerken Ethereum'un sabit kalması ve sürekli hızlı toparlanması için sağlam bir coin olmasından değil gibi geliyor.

Balinalar Ethereum topluyor sanki.

Bitcoini yavaş yavaş terkedip Ethere kayıyor olabilirler mi ?

En son Wozniak elinde ki Bitcoinleri sattığını söylemişti.

Açıklaması daha da komik ; Sayılara bakmak ona göre değilmiş Grin

Yarın birgün Ethereum Bitcoinden daha iyi diyebilir böyle adamlar.

Tabi yeteri kadar dipten aldılarsa.

Ben bundan şüpheleniyorum açıkcası.

icoların çoğunluğu ethereum bazlı çıkıyor. ödül avcıları ethereum karşılığında tokenlarını saçıyor olabilirler. eğer bitcoin darbe yiyecekse fazla enerji tüketimi konusundan yiyecek.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 02, 2018, 06:28:55 PM

Ethereum mükemmel bir kapasiteye ve teknolojiye sahip çok yakın zamanda ben katlamalar bekliyorum.

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
February 02, 2018, 07:55:19 PM

ethereum mecbur madencileri beslemek zorunda bu yuzden fiyatını düşürmezler. bu arada potansiyeli yüksek bir coin bence üretimlerinizi ihtacdan fazlasını satmyaıon
vmeihcmm
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 1

View Profile
February 02, 2018, 08:23:51 PM

Eteryumun 10 bin dolar olması imkansız değil. Btc sadece bir para, ETH ise çok daha fazlası.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 02, 2018, 08:36:45 PM

valla birkaç ay önce 180 dolardan eth bozarken 2000 dolar olacağını düşünüyorduk ancak parasızlıktan sattık geçtik, şimdi 10000 dolar dedikoduları yükselirken geçen işyerinde musait olamayıp 1350 dolara bozduramayışıma yanıyorum, kanka demiştim satıp, düşünce tekrar alalım, ciddi bir düşüş bekleniyor diye, uzun vadede artar diyip tenezzül etmemiştik, şimdi bekleyip görücez, evet eth başlı başına ciddi bir proje, ve kesinlikle artacak ve artışı da diğerlerinden önce olacak ama bir şeyi unutmamak lazım eth şuan örnek konumda, yani yeni gelenler onun üzerine katıp çıkacak, iddialı olabilmek için, o yüzden bir daha başımda genel müdür de olsa 1350 yi gördüğünde s. ile kovup borsaya girip satıcam.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Dogan86 (OP)
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 08:55:59 PM

10 bin dolar aşırı iddialı bir rakam buna bir şey demek zor ama imkansız dememeyi bu piyasada öğretti bize.

Ethereumun asıl amacı para olmak değil Smart Contract. Bir ekosistem başlı başına.

Para olarak kullanılması alt özelliği.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 02, 2018, 08:57:54 PM

Bitcoin'den kat kat değerli bana kalırsa ethereum . Ancak bitcoin'in yaşlı olması ve popüler olması bunu biraz kısıtlıyor .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
February 02, 2018, 09:14:44 PM

Ethereum btc nin düşüşüne en çok dayanan coin oldu piyasada.Bugün hariç fiyatı 1100 usd civarındaydı düşüşe rağmen.Bugün sounda dayanamayıp 800 küsür usd ye düştü.Bu durumda bile güçlü pozisyonunu koruduğu için yatırımcıların kötü günde güvenini pekiştirdi.Piyasa düzeldiğinde yeni bir Ath gelecektir kesinlikle.2018 içinde 3k yı görür bence.
Haymac
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 09:19:51 PM

ethereum için geçen sene 1000 doları aşmasını bekliyordum. bu yıl 2.5-3k usd aralığı bekliyorum.
ciddi anlamda hızlı ve altyapı olarak bir paradan daha fazlasını verebilecek kapasitede.
ribal
Member
**

Activity: 217
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 10:16:24 PM

Sıkıntılı zamanlarda paranın tamamı ile Ethereum alıyorum. Ethereum fiyatı çok ciddi bir iniş geçirmiyor. Genelde düşüş oranı çok az miktarda olur. Çıkış zamanında iyi para kazandırıyor.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
February 02, 2018, 10:36:58 PM

Ethereum dolar bazında iyi direniyor satoşi olarak dahi iyi durumda bence. Ethereum gelecekte belki bitcoinden daha az iniş çıkış yapması dolayısıyla tamamen güvenli liman olarak algılanacak
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 02, 2018, 10:44:09 PM

bitcoinin bir numarası yok. ha dogecoin ha bitcoin. hatta doge daha iyi en azından para olarak kullanmak için daha uygun.  bitcoinin değeri popüleriteden geliyor, yani gelip gecici bir heves.

eğer ETH' için ciddi bir rakip çıkmazsa 1 ETH 2 sene içinde 1 BTC'yi geçer diye düşünüyorum.

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462

View Profile
February 02, 2018, 10:47:32 PM

Bence de asıl olan ethereum olacak bir dakikadan sonra.Bu yüzden elimden geldiğince almaya çalışıyorum.Diğer favori coinlerim ise qtum ve neo.Bunlarda gelecekte ethereuma rakipler
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 02, 2018, 10:54:51 PM

Etherium btc nin düşüşünde nerdeyse sürekli yükseldi. Sadece  son iki gündür bir düşüş mevcut ama hala yükselmeye meyilli. Btc den sonra favorim Etherium.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
February 03, 2018, 02:10:14 PM

Bitcoin kripto paraların lokomotifi, olmazsa olmazı fakat Ethereumum blokzincir teknolojisinin kullanım, gelişim konusunda daha büyük potansiyeli var. Tüm bunların değerlendirmesi yapıldığında Ethereum fiyatının ederinin çok altında olduğunu düşünüyorum.
mnyers1
Newbie
*

View Profile
February 03, 2018, 02:16:45 PM

benim araştırmalarıma göre ne kadar zorlaşmış olursa olsun şu an madencilik açısından en mantıklısı ethereum.Yazın başlamayı düşünüyorum, ne kadar zorlaşırsa zorlaşsın en karşısı olacağı kanatindeyim.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 03, 2018, 02:21:20 PM

Etherium da bi durgunluk var bir iki gündür yerinde sayıyor. Ama yinede güzel yükseldi. Btc bu haldeyken dusmedi sahada yükseliş gösterdi.

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 03, 2018, 03:09:51 PM

Elimde ne varsa satış yaptığımda direkt Ethereuma çeviriyorum, bu yıl ethereum fiyatlarında yaaşanacak gelişmenin çok tatmin edici boyutlara ulaşacağını tahmin ediyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tendor
Full Member

View Profile
February 03, 2018, 03:12:01 PM

yani daha etherin ne kadar artması lazım ki insanlar tatmin olabilirsinler. bu ethereum ve vitalik daha ne yapsın. 1000 dolar oldu. halen artsın da artsın diyosunuz. yok arkadaş artmasın. hatta düşsün de insanlar  bol bol ether alıp kullanabilsin.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
February 03, 2018, 03:13:14 PM

bu kadar yüksek olması beni korkutuyor açıkçası. zamanındada 400 dolardan 250 dolarlara kadar çekilmişti. şimdide 600 dolarlara gelebilir bence.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
February 03, 2018, 03:25:19 PM

Sonraki seviye ethereum 2k usd olur. Madencileri beslemezlerse sistem çökmeye kadar gider. Etc için tahminim 100+ usd. Hatta ethereumun bitcoini geçeceğini dşünüyorum. Dolar olarak geçemesede markette birinci sıraya gelmemesi için hiçbir sebep yok aralarında çok az fark kaldı
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
February 03, 2018, 03:35:16 PM

Arkadaslar ethereum ıyı hos da, sızce de ethereumu kacırmadık mı? 5-10 dolardan eth alan ınsanlar gordum ve helal dıyorum gercekten, parayı onlar kazandı, ama surdan sonra eth'dan ne beklıyorsunuz x2 x3 yapsın 1 yıla, x10 yapamıcak sonucta. Daha cok buyume ıstıyorsanız Neo'ya bakın, daha da cok cok katlama oranı olabılcek bısey bakıyorsanız neblio bakın, kı ben bugunlerde neblıo topluyorum.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 03, 2018, 03:38:08 PM

O kadar fiyat artışına bu kadar zorluk artışı sizce normal değil mi? Mart Nisan 2017 gibi 11 USD fiyatında olan Ethereum gelmiş 1000 dolar kapılarına dayanmış. (1250 görüp geriye düştüği de oldu) Bu kadarını artık normal karşılamak lazım. Büyük oyuncular işe dahil oluyor. Yakın zamanda katlanarak fiyatla birlikte daha fazla artacaktır.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
h4yfans
Full Member

View Profile
February 03, 2018, 05:00:41 PM

2018 içerisinde çok güzel şeyler bekliyorum. Market cap'te bi ilk sıraya çıkmasını bekliyorum. Umarım bekleneni karşılar hep beraber kazanırız.
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
February 03, 2018, 05:30:15 PM

Bence 2018 zor bi sene olacak ama bi kaç aya kadar kendini toparlayacak  eski fiyatına geri gelecektir arkadaşlar  bizim için yapmamız  gereken sabırla beklemek olacak 
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
February 03, 2018, 06:08:25 PM

dergi kapağı 2018 falan diye diye 2018 yılında herkesi piyasaya sokup piyasayı çökerttiler. umarım en kısa zamanda toplar ve yeni bi rekor görürüz.
mahoni2100
Member
**

Merit: 12

View Profile
February 03, 2018, 06:19:33 PM

büyük ihtimalle büyük sıçramaların yakın olduğu hakkında çok büyük hislerim var herkesin beklentisi bu yönde kısa zamanda bekliyorum

lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
February 03, 2018, 06:49:23 PM

etherium coin değişimi ile durulacak bir liman haline geldi, görüldüğü üzere fiyat olarak üst seviyelerde şu an, leblebi gibi toplanacak bir şey değil, ama güvendiğimi söylemek isterim yine de, planı şöyle yapabiliriz, aldığımız coinde ?x yapıp eth ye geçmek de bence mantıklıdır

Arizona
Full Member

Activity: 264

View Profile
February 03, 2018, 07:15:56 PM

Bitcoinin çoluk çocuğun eline düşüp forklanmasından sonra güven iyice azaldı. Kazananlar bile nefret etmeye başladı. Ethereum güvenli limandan da öte. Altcoin olarak piyasaya girip bitcoinin tahtını sallayan tek coin ethereumdur
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 03, 2018, 07:21:55 PM

valla daha önce pek cok kez söyledigim bişi vardir yine tekrarlayacağim burada  ethereum benim gözümde bitcoin'den bile daha değerli bir zincir durumunda. bitcoin tamam bu işlerin babası eyvallah yapandan getirenden götürenden allah razı olsun o farkli bir mevzu fakat bu piyasayi ayakta tutan diri tutan ethereumdur. projelerin alayı ethereumdan cikiyor bir ara waves ile de cikiyordu fakat en kral projeler ethereumda. şimdi bir de neomuz cıktı cok şükür o da bu yolda ilerliyor afferin onlara..fakat yine de ne olursa olsun ethereum u hiçbir zaman bitcoin'in üstüne cikarmayacaklardır. benim 2o17 yılı ortalarından beri tahminim en kötü yıl sonunda eth'nin 1000 doları görmesiydi nitekim bu gerçekleşti diğer tahminim de ortalama olarak 1 ethereumun fiyatını bitcoin'in 1o'da 1 değerinde tutacakları bu bir süre böyle gidecek sonra da 1o'da 2-2.5 seviyelerine yavaş yavaş gelecektir ethereum.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
February 03, 2018, 08:54:11 PM

Benim gözümdede bitcoinden daha değerli. Bitcoin kütük gibidir tek gerçeği miningdir. Ethereum marketteki altcoinlerin neredeyse %80den fazlasının babası. Miningi posu teknolojisi güvenlik alanındaki yeri vb sayılamayacak kadar özelliğe sahiptir ve birinci sırada olmayı bitcoinden daha çok haketmektedir
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
February 03, 2018, 08:59:32 PM

Ethereum madenciliği çok iyi durumda işlemler çok hızlı oluyor bu sebeple, mining desteği olan coinlerin böyle bir avantajı var bu bile bazı insanlar için tercih sebebi.
skip60
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
February 03, 2018, 09:10:00 PM

Ethereum bende BTC 7000 dolara düştüğünde 2000 dolara çıkacaktır  bu zaman bence çok yaklaştı mutlaka bu fırsatı kullanmak gerekiyor
HiatusGG
Full Member

View Profile
February 03, 2018, 09:12:59 PM

Büyük bir sıçrama aslında tüm piyasa için çok iyi gelir sadece ethereum değil. Bitcoine gelecek lighthing ve ethereum POS a geçme durumları fiyatlarının cidden çok fırlatacaktır eğer gerçekleşirse böyle bir durum
Risotto
Full Member

View Profile
February 03, 2018, 09:13:12 PM

İnş öyle olur. Genel olarak bitcoin/ethereum birlikte düşüp artıyor aralarındaki kordon bağı koptuğu zaman kimse ethereumu tutamaz. 2k da olur 5k da olur.
kimikosMes
Member
**

Activity: 65

View Profile WWW
February 03, 2018, 09:40:00 PM

Ethereum dünkü düşme sürecinde önce iyi dayandı. Fiyat olarak değerini korudu, çok sonra fiyatın iniş süreci geldi. Ethereum' dan beklediğimiz Btc etkisi altında kalmadan fiyatın değişim göstermesidir.
SRKNGL
Member
**

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 03, 2018, 09:48:06 PM

Btcden çıkanlar güvenli liman olarak ethereumu görüyor ama dün btc ile beraber o da büyük düşüş yaşadı.

uzayli
Full Member

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 03, 2018, 10:36:35 PM

ethereum'a büyük bir sıçrama gelecekse eli kulağındadır. şu sıralar dengesiz hareketler görüyoruz tüm koinlerde fakat bu sonuna kadar sürmeyecek elbet. yakın zamanda piyasa toparlanacak, ethereum da çıkışını sürdürecektir bu durumda.

campeck
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
February 03, 2018, 11:22:43 PM

Ethereum en güvendiğim coin açıkçası, portföyde ağırlığını artırdım ve param olursa biraz daha artıracağım. Bu sene itibariyle  Ethereum fiyatı 5.000 dolar olarak bahsediliyor.
yns1903
Member
**

Merit: 15

View Profile WWW
February 03, 2018, 11:45:16 PM

eth cidden iniyor çok kısa sürede 1k usd oluyor. bu aralar herkes eth btcye yaklasacak diyor ama daha zaman var gibi bnce eth btcyi yakalayamaz. ama yakalarsa da daha zaman var gibi

PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
February 04, 2018, 02:07:28 PM

yani herşeyin zamanı oldugu gibi özellikle bu ethereum olayında da vitalik'in zamanı var gibi geliyor. bir ara cok hızlıydı eleman yerinde durmuyordu oradan oraya en son kremline kadar gitti putinle görüştü felan dedim lan adami ya gebertecekler bunlar ya başka bişi var tam çözemedim diye düşünürken yıl sonu oldu hoop ethereum 1ooo usd oradan yürüdü gitti şimdi geldiği noktaya bakiyorum kaç gündür piyasanın durumu ortada mesela ama ethereum biraz daha ayakta kalip direnebildi bu piyasa ortamina. valla waves ile birlikte bu ortamda ayakta kalabilen projelerden oldu kendileri tebrik etmek lazim. buda demek oluyor ki artık yavaş yavaş ethereum fiyatlanmasıda oturuyor. bunlar önemli gelişmeler.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
February 04, 2018, 04:43:06 PM

etherium çok sağlam bir proje yani güvenli liman diyorlar ya çok doğru. kesinlikle üzmeyecek projelerden geçtiğimiz günlerde gördük birden x2+ yaptı. toplanması sakıncalı değil fakat bu seviyelerden toplanır mı bilemiyorum bütçesi olan toplasın ya da kazsın
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
February 04, 2018, 05:20:30 PM

Zaten teknolojisi bitcoine göre daha iyi. Fee ücreti de daha düşük. Bitcoine göre daha çok güveniyorum ben. Bu yıl içinde değeri 3 bin doları bulabilir diye düşünüyorum
snykutlug
Member
**

View Profile
February 04, 2018, 05:24:05 PM

Ethereum çok iyi bi coin sadece ara ara fazla tıkanıklıklar oluyor bu bu eksi ethereum için piyasadaki bütün tokenlerin %90ı ethereum altyapılı ethereumun çözümü gelicek olan güncellemede shard'dı galiba ismini unuttum ondan sonra ethereumu tutmak çok zor gibi geliyo bana
by24
Member
**

View Profile
February 04, 2018, 06:12:46 PM

Ethereum benim de en beğendiğim coinlerden biri. Teknolojisi çok iyi gerçekten evet. Ama bitcoinin yerini alabilir mi derseniz şu şartlarda biraz zor gibi. Değeri artacaktır bitcoine yaklaşacaktır elbette ama hep 2.sırada kalacak muhtemelen.
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
February 04, 2018, 11:27:58 PM

etherium proje bakımından sağlamlığı ve güvenilirliği sayesinde çokça iyi işler yapmış durumda ben şahsen taraftarıyım ve eth de olmaktan baya hoşnutum
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280

View Profile
February 05, 2018, 12:03:28 AM

ethereumu 2018 in koini olarak görüyorum geleceği çok açık ethereumun, geçen sene yaptığı 20x lik sıçrayışı gene yapabilir diye düşünüyorum, uzun vade tutuyorum.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
February 05, 2018, 02:27:11 AM

Bir süredir herkes tetikte ve ethereumdan gerçekten bir sıçrama beklentisi var. İşin en iyi yanı eth beklentiyi karşılamaya yakın duruyor, sağlamlığından çoğu kişinin tereddütü yok.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
lxjtian
Full Member

Activity: 201

View Profile
February 05, 2018, 11:07:46 AM

Etheteum Vitalik Buterin tarafından yaratıldı ve güçlü bir şekilde yolunda ilerliyor. Ama regülasyon olduğunda ethereum da ciddi anlamda gerileme oldu. Satıp daha düşükten almak en mantıklısı.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
February 05, 2018, 03:41:56 PM

ethereum 1 ileri 2 geri yapıyor osmanlı mehtaran takımıyla acaba bi alakası var mı cok merak edıyorum Smiley) şaka bi yana özellikle türk sitelerinde cok güzel alım fırsatları verıyorr

instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 05, 2018, 04:38:48 PM

Bitcoini zorlayacak olan coindir bence kendisi. İmkansız değil hatta kısa süreliğine geçebilir de
Dogan86 (OP)
Full Member

View Profile
February 05, 2018, 04:50:55 PM

Madenciliği zorlaşmaya devam ediyor 1.5 ay önce 2.5 Ether kazıyorken şuan 1.2 Ethere kadar düştü.

Piyasa durulduğunda çıkışı hızlı olacaktır. 2000 dolara kadar hızla tırmanacağını düşünüyorum.

temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
February 06, 2018, 01:17:30 PM

UNICEF'ten Suriyeli çocuklar için 'Ethereum' çağrısı

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) önde gelen kripto para birimlerinden biri olan Ethereum madenciliğiyle Suriyeli çocuklara yardım edecek yenilikçi bir proje geliştirdi.

"UNICEF Game Chaingers" adı verilen uygulama kapsamında UNICEF ve diğer Birleşmiş Milletler (BM) kuruluşları, kripto para piyasasının belirleyicisi olan Bitcoin’den sonraki en yüksek hacimli sanal para birimi olan Ethereum’la "blockchain (blok zinciri)" teknolojisi kullanımlarında, şeffaflığı artırarak yardım kuruluşlarının para toplama yöntemlerinde köklü bir değişiklik yapmayı hedefliyor. UNICEF yenilikçi uygulamasıyla, bilgisayar oyuncularını bilgisayarlarının işlem gücünü kullanarak Suriyeli çocuklar için "kripto para madenciliği" yapmaya çağırıyor.

İlk evrelerinde olan uygulamanın şu ana kadar Suriyeli çocuklar için 900 euro topladığı söylenirken, UNICEF para bağışında yeni bir yöntem oluşturması ve iç süreçlerde şeffaflık sağlaması sebepleriyle blok zinciri teknolojisine yeni kullanım yöntemleri getiriyor. UNICEF’e göre kurumların aracılara ihtiyaç duymadan doğrudan sözleşmeli taraflara ödeme yapabilmesi ve Ethereum blok zinciri teknolojisinin bu işlemin her aşamasını doğrudan izleyebilmesi, para bağışında blok zinciri teknolojisi kullanımının en büyük yararlarından biri olarak görülüyor.

Charities Aid Foundation Politika Başkanı Rhodri Davies, potansiyel blok zinciri teknolojisi kullanımına sıcak baktığını söylerken, Game Chaingers gibi uygulamalarla Bitcoin ve Ethereum gibi yüksek hacimli kripto para birimleri teknolojilerinin yardım kuruluşlarına desek olabileceğini vurguladı.
Dogan86 (OP)
Full Member

View Profile
February 06, 2018, 02:41:39 PM

UNICEF'ten Suriyeli çocuklar için 'Ethereum' çağrısı

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) önde gelen kripto para birimlerinden biri olan Ethereum madenciliğiyle Suriyeli çocuklara yardım edecek yenilikçi bir proje geliştirdi.

"UNICEF Game Chaingers" adı verilen uygulama kapsamında UNICEF ve diğer Birleşmiş Milletler (BM) kuruluşları, kripto para piyasasının belirleyicisi olan Bitcoin’den sonraki en yüksek hacimli sanal para birimi olan Ethereum’la "blockchain (blok zinciri)" teknolojisi kullanımlarında, şeffaflığı artırarak yardım kuruluşlarının para toplama yöntemlerinde köklü bir değişiklik yapmayı hedefliyor. UNICEF yenilikçi uygulamasıyla, bilgisayar oyuncularını bilgisayarlarının işlem gücünü kullanarak Suriyeli çocuklar için "kripto para madenciliği" yapmaya çağırıyor.

İlk evrelerinde olan uygulamanın şu ana kadar Suriyeli çocuklar için 900 euro topladığı söylenirken, UNICEF para bağışında yeni bir yöntem oluşturması ve iç süreçlerde şeffaflık sağlaması sebepleriyle blok zinciri teknolojisine yeni kullanım yöntemleri getiriyor. UNICEF’e göre kurumların aracılara ihtiyaç duymadan doğrudan sözleşmeli taraflara ödeme yapabilmesi ve Ethereum blok zinciri teknolojisinin bu işlemin her aşamasını doğrudan izleyebilmesi, para bağışında blok zinciri teknolojisi kullanımının en büyük yararlarından biri olarak görülüyor.

Charities Aid Foundation Politika Başkanı Rhodri Davies, potansiyel blok zinciri teknolojisi kullanımına sıcak baktığını söylerken, Game Chaingers gibi uygulamalarla Bitcoin ve Ethereum gibi yüksek hacimli kripto para birimleri teknolojilerinin yardım kuruluşlarına desek olabileceğini vurguladı.

Çok güzel düşünülmüş bir proje.

Bize bir uygulama verilse bilgisayarımızda ki ekran kartını 1 saat suriyeli yada ihtiyacı olanlar için çalıştırabiliriz.

Binlerce kartın 1 saat çalışması bile kayda değer bir getiri sağlar.

Örneğin;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2828140.0

alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
February 06, 2018, 03:12:00 PM

Unicef'i takdir ettim. Claymore abimiz ile birleşip %1 de muhtaç çocuklara fee ödesek koymaz herhalde. Yalnız neden sadece suriyeli ? o hoş olmamış. Afrikada insanlar açlıktan ölüyor, dünya çapında muhtaç çocuklar ve fakir ülkelere muhteşem yardımlar yapılabilir. Aylığı 15-50 dolara çalışan insanların yaşadığı 5. sınıf ülkeler var. Bu ailelere aylık 100 dolar bağış yapılsa hayatları değişir insanların..

Spack17
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 268

View Profile
February 06, 2018, 04:22:58 PM

Ethereum hak ettiği değeri bulmayan bir coin bence piyasada. Piyasadaki çoğu coin kendi değerinin kaç kat üstüne çıkmışken ethereum hala kendine göre çok düşük seviyelerde seyrediyor. Bitcoinin 5'te 1'i olmalı en az değeri.
Rahip
Full Member

Merit: 111

View Profile
February 06, 2018, 09:57:12 PM

Ethereumun 10$ olduğu dönemleri göz önünde bulundurursak ki bu yaklaşık 3-4 yıl önce falandı, şimdiki değeri oldukça yüksek ki bu her babayiğit coinin harcı değil ama bana kalırsa daha fazla yükselmeyi hakediyor. Altyapısı çok sağlam mining desteği mükemmel. Daha ne olsun.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
February 06, 2018, 10:32:50 PM

Ethereumun potansiyeli bana göre artık tartışmaya açık bir konu bile değil, herkesin bildiği kabullendiği, saygı duyduğu bir coin. Bambaşka bir çizgisi ve yolu var, bu piyasayı sevdirmek güvendirmek her coine düşmez ama eth bunu da başarıyor.
tmskcimen
Member
**

View Profile
February 06, 2018, 10:34:09 PM

En taşşaklı coin bana göre başkası ne düşünür bilinmez ama gittiği yol güvenli yol peşinden gidiyorum vitalik üzmez kimseyi
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
February 06, 2018, 10:51:21 PM

1400$ seviyelerini zorlanmadan gördü. 2k $ seviyelerine gelmesini tahmin ediyorum hakettiği yer 2k ve üzeridir. Yeni yapılan icolarda yaratılan coinlerin neredeyse hepsine yakını ethereum altyapısından üretiliyor.

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
February 07, 2018, 04:47:53 AM

Ethereum yatırımım var fiyat olarak şu an yarıya düştü ama yine de endişelenmiyorum, Kripto savaşından nasibini aldı şimdilik,  yılın sonunda Ethereumları sattğım anı düşünerek bu süreci atlatacağım, hak ettiği fiyatların çok altında bugünlerde.
Dogan86 (OP)
Full Member

View Profile
February 08, 2018, 07:13:17 PM

Ethereum yatırımım var fiyat olarak şu an yarıya düştü ama yine de endişelenmiyorum, Kripto savaşından nasibini aldı şimdilik,  yılın sonunda Ethereumları sattğım anı düşünerek bu süreci atlatacağım, hak ettiği fiyatların çok altında bugünlerde.

Zaman lazım biraz piyasanın düzelmesi için. Ethereum illa ki artacak ve bana kalırsa artış piyasa düzeldiğinde oldukça hızlı olacak.

Bana göre piyasada ki en işe yarar proje ve en güvenli liman Ethereum.

dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
February 11, 2018, 11:09:27 PM

Ethereumu bu kadar değerli kılan şey piyasadaki icoların neredeyse yüzde 90'ının ethereum tabanını kullanması gelecekte eğer ki bitcoin çok fazla düşmezse ethereum biraz zor geçer gibi bitcoini
coinpool_de
Sr. Member

View Profile
February 11, 2018, 11:57:56 PM

Eth’nin potansiyeli ortada. Ne zaman sıçrama yaparsa yapsın bu zaten beklenen bir şey olacak, bir süredir bu piyasada olan kimse etherin şahlanmasına şaşırmaz.
mtahanci48
Full Member

View Profile
February 12, 2018, 12:04:07 AM
Last edit: February 12, 2018, 12:41:02 AM by mtahanci48

eth'in potansiyelinden farklı bir konuya değinmek istiyorum burada.

geçen haziranda vitalikle ilgili sahte bir ölüm haberi yayıldı. ve ethereum market cap o gün 4 milyar dolar birden düştü. Haberin linkini de koydum aşağıya, hatırlamayanlar için.

- https://qz.com/1014559/vitalik-buterin-dead-a-hoax-on-4chan-crashed-ethereums-price/

kesinlikle iyi bir ekibi vardır ancak piyasa algısında vitalikle eş tutuluyor diyebiliriz. ethereum'un zayıf bir karnı varsa o da  vitalik'in projenin tek adami olarak bilinmesi olabilir. bazen ekibin bilinmesi ya da bilinmemesinin farklı faydaları zararları olabiliyor.

sahi btc ekibinden kimleri biliyorsunuz?
mtahanci48
Full Member

View Profile
February 12, 2018, 12:05:23 AM

Ethereumun 10$ olduğu dönemleri göz önünde bulundurursak ki bu yaklaşık 3-4 yıl önce falandı, şimdiki değeri oldukça yüksek ki bu her babayiğit coinin harcı değil ama bana kalırsa daha fazla yükselmeyi hakediyor. Altyapısı çok sağlam mining desteği mükemmel. Daha ne olsun.

ethereum şubat ayında 10 dolardı. 2017 şubat evet Smiley
farting_shot
Full Member

Activity: 318

View Profile
February 12, 2018, 12:39:18 AM

Bitcoine saldırı o kadar çok ki bu dönemde Bitcoin kadar revaçta olmasada altcoinler içerisinden Ethereum gibi sağlam bir coin çıkması her şeyden önce kripto paranın geleceği açısında moral verici oldu. Bir gün kazara Bitcoini devirseler bile kripto paralar var artık.
Dogan86 (OP)
Full Member

View Profile
February 12, 2018, 03:48:07 AM

eth'in potansiyelinden farklı bir konuya değinmek istiyorum burada.

geçen haziranda vitalikle ilgili sahte bir ölüm haberi yayıldı. ve ethereum market cap o gün 4 milyar dolar birden düştü. Haberin linkini de koydum aşağıya, hatırlamayanlar için.

- https://qz.com/1014559/vitalik-buterin-dead-a-hoax-on-4chan-crashed-ethereums-price/

kesinlikle iyi bir ekibi vardır ancak piyasa algısında vitalikle eş tutuluyor diyebiliriz. ethereum'un zayıf bir karnı varsa o da  vitalik'in projenin tek adami olarak bilinmesi olabilir. bazen ekibin bilinmesi ya da bilinmemesinin farklı faydaları zararları olabiliyor.

sahi btc ekibinden kimleri biliyorsunuz?

Vitalikin bu kadar ön planda olmasını bende doğru bulmuyorum bu konuda haklısınız . Ama Vitalik piyasa tarafından seviliyor ve zekasına güveniliyor bu açıdan dengeliyor biraz.

Yanlış hatırlamıyorsam Vitalik Smart contract olayını Ethereumu çıkarmadan önce ilk Core ekibine sunmuş Bitcoine eklenebilir diye. Core ekibi kaale almamış Vitaliki.

Bunu Bitmainin sahibi bir ara Roger Ver ile Bitcoine savaş açtıklarında Twitterdan söylemişti.

Net bilgi var mı bilmiyorum ama Vitalik geliştirici ekibe katılmak istemiş ve kabul edilmeyince Ethereum prejesini başlatmış sanırım.

kubra68
Member
**

View Profile
February 12, 2018, 06:35:45 AM

piyasalrdaki düşüşlerle bende millet bitcoin eth topluyor kansındayım çünkü piyasada en itibarlı coinlerdir btc ve eth da kendini kanıtlamış bir coin artık bir sıcrama  olacak gibi bekliyoruz  bizlerde elimizdeki coinleri değerlendirmek laım bakalım ne olacak

valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 12, 2018, 06:38:22 AM

Bana soracak olursanız Ethereum madenciliği henüz olması gerektiği noktaya ulaşamadı bile. Asıl madencilik gücünü yakaladığında fiyatlandırma da, network'ün çalışma düzeni de değişecektir. Networkündeki güç fazla olabilir fakat henüz BTC yada ardından çıkmış LTC vesaire gibi koinlerin düzeyine (rağbet bazında) ulaşamadı.
redsilentstorm
Member
**

View Profile
February 12, 2018, 06:44:55 AM

Ethereum un zorluğu arttıkça fiyatı paralel olarak artacaktır. Ama fiyatının artmasının ana sebebi zorluğunun artması değil ETH ye olan talep te bir yandan artmakta. ICO lar sebebiyle oldukça fazla talep var.
HSYNTKN
Member
**

View Profile
February 12, 2018, 09:06:14 AM

Etherium da son zamanlarda bir durgunluk mevcut. Önceden yine biraz yükselme oluyordu. Bakalım bu yıl beklenen yükseliş gerceklesecek mı? Çoğu kişi 3-4k bulur diyor ama bakalım neler olacak. Benim beklentim de  o yönde aslinda

megadeth1992
Member
**

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 12, 2018, 09:09:21 AM

Etherium bence iyi gelişmeler gosterecek bu yıl tahmini 2.5-3 bin dolar olacaktır. Eskiden btc düşerken yükselişe geçiyordu yine. Ama şu son bir haftada pek fazla birsry yok. Artık yükselişe gecsr su coinler.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
ozlemt4296
Member
**

CAT.EX Exchange

View Profile
March 11, 2018, 10:29:29 PM

Benim için bitcoin de ethereum da aynı ikiside favorim bitcoin ne zaman düşüşe geçse ethereum sürekli yükselişe geçiyor   ethereum bana göre çok güçlü bir coin ara ara düşüşe gecsede  tekrar yükseliyor

cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
March 11, 2018, 11:00:14 PM

Ethereum hak ettiği değeri bulmayan bir coin bence piyasada. Piyasadaki çoğu coin kendi değerinin kaç kat üstüne çıkmışken ethereum hala kendine göre çok düşük seviyelerde seyrediyor. Bitcoinin 5'te 1'i olmalı en az değeri.

Hocam Ethereum un şu süreçte fiyatlanmaması değil bu düşüşe direnmesi konuşulması lazım btc bazlı değerini hala koruyor neredeyse düşüşten önceki seviyede.
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
March 11, 2018, 11:03:09 PM

isteyen btc değerine baksın ben dolar olarak bakıyorum arkadaş kazancıma amk btc'nin afedersin.dolar karşısında değer kaybettikten sonra elinizde 100 btc olsa neye yarar? parayı çekerken dolara bakıyoruz malesef btcye değil.ethereumda hem dolar hemde btc olarak bence iyi konumda ve dahada iyiye gideceğini düşünüyorum ben.o yüzden ether tutmaya devam ediyorum
gulypz
Member
**

View Profile
March 11, 2018, 11:43:01 PM

Ethereum gerçekten efsane direniyor ben bu direnişinin asıl yukarı hareket başladığında çok daha sert bir tırmanış yapabileceğine yoruyorum. Ethereum piyasanın güvenli limanı olma yolunda.
Piratte
Full Member

Activity: 840

View Profile
March 12, 2018, 01:17:26 AM

isteyen btc değerine baksın ben dolar olarak bakıyorum arkadaş kazancıma amk btc'nin afedersin.dolar karşısında değer kaybettikten sonra elinizde 100 btc olsa neye yarar? parayı çekerken dolara bakıyoruz malesef btcye değil.ethereumda hem dolar hemde btc olarak bence iyi konumda ve dahada iyiye gideceğini düşünüyorum ben.o yüzden ether tutmaya devam ediyorum
Dolar olarak bakarsan yukselislerde dolar cinsinden yukselirken bitcoin cinsinden azalirsin ve sonra bir dusus geldiginde zarari farkedersin. Ethereum haric digerlerinde bu gecerli Smiley
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 12, 2018, 10:40:49 AM

walla oda kötü etkilenmesine rağmen kendini iyi toparlamayıda biliyor o yüzden biyik dikkat çekmesine karşılık sağlam yatırımcıları üstüne çekiyor

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 12, 2018, 01:02:41 PM

Ethereum bu sene içerisinde mutlaka 2.000 USD'yi görecektir. Hatta olması gereken yer 3.000 seviyeleri.
Geçtiğimiz yaz aylarını hatırlayanlar olacaktır; $300 dolar seviyesinde çok uzun bir süre kalmıştı ve sonrasında birden çıkış yaparak $700'e ulaşmıştı.
Benzer bir durum şu sıralar da oluşabilir. Bir sapanın lastiği gibi kendini iyice geriye çekerek uzun bir sıçrama yapıyor ETH.
Elinde tutanlara bol kazançlar olsun.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 12, 2018, 06:02:47 PM

Bende 2 sene içinde 5000 dolar olmasını bekliyorum hocam, eth btc ve neo çok güçlü gelecekler seneye,
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
March 12, 2018, 09:31:21 PM

Çok düşüyor piyasa btc fiyat yapamıyorken altlar havasızlıktan ölmek üzere hacimde yok altlarda paraya dolarda ya btcye kaymış durumda G20 zirvesi geçene kadar buhranlı dönemin devam edeceğini düşünmeye başladım.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
March 13, 2018, 01:10:51 PM

Ethereum madenciliği ekran kartlarını önceden alanlar için hala karlı fakat işe yeni girecekler için yatırım ve geri dönüş maliyeti çok uzun göründüğü için mantıklı değil.

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
March 13, 2018, 01:18:13 PM

Madenciliğe katılım zaten yükseldi ethereum fiyatını gören madenliğine başlıyor, ama zorluğunun da arttığı gerçeği var hem de sağlam zorlukta oldu eskiden günde 2 eth kazan adam şimdi bir ayda aynı makinelerle 2 eth kazamaz hale geldi
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 13, 2018, 02:40:26 PM

bitcoini geride bırakır mı bir gün bilmiyorum ama ben umutluyum güzel şeyler olacak gibime geliyor umarım yanılmam Cheesy
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 13, 2018, 03:48:46 PM

Çok düşüyor piyasa btc fiyat yapamıyorken altlar havasızlıktan ölmek üzere hacimde yok altlarda paraya dolarda ya btcye kaymış durumda G20 zirvesi geçene kadar buhranlı dönemin devam edeceğini düşünmeye başladım.

Ben bu konuda umutluyum üstat, etherium da diğer coinler de tüm bu olumsuz haberlere rağmen bir kaç hafta içerisinde %5-10 arasında değere kazanır diye düşünüyorum.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 13, 2018, 04:04:25 PM

Bende güvendiğimden elimde olan etherleri satmadım ama daha önce 800-900 arasında gidip geliyordu sürekli şimdi ise 650-750 arasına sıkışıp kaldı.sanki kademeli olarak düşürüyorlar amk.daha önce çok hızlı toparladığı zamanlar oldu eth'in.ben yien aynısını bekliyorum ve 1 günde %15-20 prim yapmasını bekliyorum.1k doları görüncede bi miktar satarım daha altına ihtiyaç olmadıkça satılmaz artık
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: