Bitcoin Forum
May 10, 2024, 02:40:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: MERİT DÜZENİ adaletsiz merit dağıtımı  (Read 445 times)
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
January 25, 2018, 02:50:54 PM

dağıtım çok saçma ya haftaya full member olacakken şimdi 100 tane merit toplamam gerekiyo 70 aktivtysi olana da 10 tane merit vermiş bana da çok saçma değilmi sizcede. bari böyle bir uygulama yapacaksınız güncellemeden sonra yapaydılar. yakında merit ticareti çıkar demedi demeyin.

sen bana bi baksana sinirden kudurdum resmen
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715308852
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715308852
Reply with quote  #2

1715308852
Report to moderator
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 25, 2018, 03:06:19 PM

dağıtım çok saçma ya haftaya full member olacakken şimdi 100 tane merit toplamam gerekiyo 70 aktivtysi olana da 10 tane merit vermiş bana da çok saçma değilmi sizcede. bari böyle bir uygulama yapacaksınız güncellemeden sonra yapaydılar. yakında merit ticareti çıkar demedi demeyin.

off off bende de durum aynı. çevremizde yok zaten bi süre sonra kimse vermemeye başlar hatta para bile talep edebilir merit vermek için
ahmetcem
Jr. Member
*

Activity: 74
Merit: 3

babacoin.online

View Profile WWW
January 25, 2018, 04:22:29 PM

Bazı arkadaşların heroya 1 haftası kalmasına rağmen hero ya sanki ilk defa adım atmış gibi merit verilmiş bu olayın benzeri çoğu kişinin başına gelmiştir bence bu düzeltilmeli doğru bir dağıtım olmadı bir de merit kaynakları neye göre belirlenecek kaynak tanıdıklarına sürekli merit verirse ne olur?

ekşisözlük'ten donanımdan ve diğer forumlarda bizim forum para dağıtılıyor böyle imza kampanyaları varmış airdrop diye birşey varmış herkese coin dağıtıyorlar diye anlatılıyor. ondan dolayı bir süredir foruma bir akın var. dikkat etmişsinizdir her gün ayrı bir airdrop a nasıl katılabilirim diye başlık açılıyor.
adam üye olmuş 5 dk sonra konu açıyor. abi bi aç bi bak. sonra activity jr falan öğreniyor dayan posta.
çok dikkat ettim adam sadece "?" koyuyor veya üstteki mesajı okumadan tekrar soru soruyor, alakasız mesajlar yazıyor. bunlardan zaten hepimiz muzdariptik. merit sistemi bunu önleme açısından mükemmel olmuş. Jr iken zaten bişey kazanamıyor. member olmak içinde 10 merit gerekiyor. yani üye veya üyeler senin mesajını beğenecek değer verecek öyle değer verecek ki merit puanı verecek. bu da fason mesaj atanlar için imkansız demek. forum bu sayede çok rahatlayacak.

merit kaynaklarını teymesos seçmiş sadece 35 kişi kendisi belirlemiş ve bir üyeye bir ayda en fazla 50 puan verebilecekmiş. eşine dostuna dağıtırda dikkat çekecek kadar dağıtamaz. EFS herhalde hiç uyumuyor gece gündüz forumda. EFS'nin veya diğer üyelerin dikkatini çekerse cezasını çekecektir. 3 5 üyeliğe rank atlatmak için kendi üyeliğinden de olabilir. olabilir değil olur.

tek sıkıntı o rank atlama. Salı günü Full member olmanın hayallerini kurarken bi baktım oha bu ne merit? merit kaç merit 10 merit bana kaç lazım 50. geçmiş olsun 3 5 ay full member olmam zor. umarım bu konuda bi düzenleme gelir. 112 activity ile 70 activitynin merit puanı açısından bir farkı olur.

özellikle ekşi sözlük ve donanım haber'in kripto paralar hakkında zerrece bilgilerinin olmaması buraya bedavaya nasıl para kazanabilirim amacıyla geldiler. multi üyelikleri zaten söylemiyorum. olan benim seviyemdekilere oldu Smiley

Zerrece tamahım yoktur şu dünya varına
Rızkımı veren Hüda'dır kula minnet eylemem
btchalo
Jr. Member
*

Activity: 42

View Profile
February 02, 2018, 09:02:28 PM

Eski üyeleri ayıran kast sistemi gibi olmuş.
Kimse merit vermekle uğraşmaz whatsup ve telegram gruplarında merit alışverişine döner iş.
aynen o şekilde merite merit başladı.
Nerdesins
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
February 02, 2018, 09:20:26 PM

off off bende de durum aynı. çevremizde yok zaten bi süre sonra kimse vermemeye başlar hatta para bile talep edebilir merit vermek için

birisi merit satış konusu açmıştı Cheesy pek hayırlı bir sistem olacağa benzemiyor
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 03, 2018, 01:28:15 AM

meritıne de sokarım tavrınıda sıkerım .amk forumu calınan hesaplara yardım etmezken her turlu boku yıyor.merit getırcegınız kadar calınan hero legendary hesaplara sahıp cıkıp yardım edın mk
amk https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=502110 bu hesabım calındı kac ay once bır tane admın yardımcı oldu mu hayır .sımdı kalkmıslar merit dıolar a sıktırın ordan
tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
February 03, 2018, 06:53:51 AM

çok gereksiz ve adaletsiz bir sistem

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 03, 2018, 08:25:27 AM

meritıne de sokarım tavrınıda sıkerım .amk forumu calınan hesaplara yardım etmezken her turlu boku yıyor.merit getırcegınız kadar calınan hero legendary hesaplara sahıp cıkıp yardım edın mk
amk https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=502110 bu hesabım calındı kac ay once bır tane admın yardımcı oldu mu hayır .sımdı kalkmıslar merit dıolar a sıktırın ordan

ulan bu manyak da hesabı niye çalmış. madem çalıyorsun neden kullanmıyorsun. son giriş ağustos 2017
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 03, 2018, 08:50:05 AM

ulan bu manyak da hesabı niye çalmış. madem çalıyorsun neden kullanmıyorsun. son giriş ağustos 2017
Madem caliyor imzayi niye bos birakiyor hadi imzayi acikta birakti hesabi niye satmiyor Huh
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
February 03, 2018, 08:58:44 AM

Madem caliyor imzayi niye bos birakiyor hadi imzayi acikta birakti hesabi niye satmiyor Huh

adam psikopat çıktı Rıza Baba en büyük zevki hesap çalmak

minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 03, 2018, 10:04:54 AM

Soyle dusunelim herkese gelen bir sistem oldugu icin olayi adaletsiz olarak degerlendiremeyiz. Yani eger sen bir ust rutbeye gecmis olsaydin ve ole gelseydi yeni sistem o zaman sikinti olmayacakti neden cunku sen zaten yeni gelmissin bu yuzden bosuna ortaligi karistirmaya gerek yoktu yani simdide gereksiz bence bi duzenleme getirilse nasil bisey olmaliydi mesela bundan bahsetmelisin bence.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
mustafayigittt
Member
**

Activity: 183

View Profile
February 03, 2018, 03:20:20 PM

bu merit olayı postları kalitelileştirmenin yanından geçemez yeni bir piyasa oluşmuş oldu. parayı veren meriti alır piyasası.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 10:00:52 PM

Şu ana kadar okuduğum ve anladığım kadarıyla sistemin su yani adaletsiz gibi Jr için gerekmiyor Member olmak için 10 full Member için 100 du galiba bu aradaki uçurum çok fazla gibi ama nasıl aktivity için bekliyorsak merit içinde çabalamak lazım . Elbette Türk mantıgi olarak bana yollayana yollarım abi banane uğraşanlar diyoruz ama bu düşünceden çıkıp asıl mantığı olarak kullanmaya başlanıldığı zaman güzel olacak . Like atmak gibi birşey sadece belli miktarda yapabiliyoruz . Korkmayın onlar orada dursa çürür onun yerine paylaşın ki ekonomi canlansin .
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: