Bitcoin Forum
June 28, 2024, 05:08:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Zararın Sınırına Geldim Çıkayım mı?  (Read 727 times)
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 05:09:11 PM

Zararın sınırına gelene kadar beklediysen  artık satma derim. Hazır yukarıya doğru gitme eğilimi ortaya çıkmış piyasada beklenti oluşmuş. Şubat ayını geçir bakalım.
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
February 08, 2018, 05:37:21 PM

satmadım ama trade yapacağım artık hodl diye diye bu haldeyiz. iyice yükseldimi satın her an ne olacağı belli değil.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 08, 2018, 05:42:25 PM

satmadım ama trade yapacağım artık hodl diye diye bu haldeyiz. iyice yükseldimi satın her an ne olacağı belli değil.
Kuru inat bir hodl hiç işe yaramıyor gerçekten. Yükseldi mi satmak gerekiyor duruma göre.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
February 08, 2018, 09:41:09 PM

Son düşüşlerde %50 çıkış yaptım. Daha fazla erimesi ihtimal dahilinde olduğundan hala kar varken en azından bir miktardan realizasyon yapayım dedim.

Bence yatırdığınız miktar riskli bir miktar ise, daha sonra sıfırlanma ihtimaline üzüleceğinize, az kar elde etmenize ya da az zararla çıkış yapmanıza sevinmelisiniz. Emin olun dibi gördüğünüzde dünyaya daha farklı bakarsınız. Fırlayıp giderse ise, bir zamanlar vardı, tutsaydım şöyle olurdu gibi gülüp geçersiniz.

Pizzacı arkadaşı düşünün. 10bin bitcoin ile bir pizza almış zamanında Smiley Acaba bugün elinde ne kadar vardır Smiley
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
February 08, 2018, 09:43:15 PM

Şurda 2 ay bekle bir şey kaybetmessin en kötü nisan da toparlanmış şekilde satarsın  şuan satma erisede satma bitcoin yazın yine fırlayacak ve altkoinlerde artış illaki olur.

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
February 08, 2018, 09:47:14 PM

Bir karar aldıysan illa onu sürdürmeye gerek yok insanlar tut diyor diyede tutma, sen  otur kendin bir mantık kur ha karar vermiyorsan o zaman bir işlem yapma bırak akışına nereye giderse gitsin. Ben böyle ortada kaldığım durumlarda bunu yapıyorum.
hlk251
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 07:34:10 PM

piyasa bizi zorunlu hodl'cu yaptı Smiley
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
February 12, 2018, 10:06:54 PM

Piyasa zorunlu holdcu da yapabilir. Dİrekt kaçırada bilir. Evet kuru hold bencede çok mantıkllı değil 10k dan aşağı indiğinde elimdekileri satsam alttan alırdım ancak trade de kolay değil ben pek beceremiyorum beklemek daha kolay geliyor.
selenge
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile WWW
February 12, 2018, 10:30:23 PM

Evet katılmamak elde değil fiyatlar değil görünce herkes uzun vadeli yatırım konuşmaya başladı günlük al sat konuşan kimse kalmadı Ben bir miktar yukarıdan satıp alttan toplayabildim.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 12, 2018, 10:35:13 PM

Kripto para piyasası sabır zaman kararlılık isteyen bir iş. Ben senin yerinde olsaydım eğer, dayanabilir sen sonuna kadar sabredip 90 k ları tekrar görürdüm. Yakında piyasa çok ciddi yükselişler yapacak.

[/center]
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
February 12, 2018, 10:41:28 PM

Satanı da satmayanı da ağlatabilecek bir durum vardı piyasada son zamanlarda. Misal 25k gözden çıkarabileceğiniz bir paraysa direnip çıkmamak sorun olmazdı, gün doğmadan neler doğuyor söz konusu btc olunca.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
teselort
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
February 12, 2018, 11:21:49 PM

Zararına satış yapmak akıl karı değil bakın fiyatlar tekrar dalgalandığı yukarı doğru gitmeye başladı acele etmeyen sabreden her zaman kazanacak son bir haftada çıkışlar çok iyi oldu.

dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
February 13, 2018, 03:26:11 PM

Pişman olmak istiyorsan bekleme sat. Ama sabretmenin sonucunda mukafatini alacaktir sabredenler.
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 13, 2018, 06:16:58 PM

Elimdeki para ihtiyacına göre değişir . Eğer sabit bir gelirim varsa satmam bekletirim batsa bile sonuçta ben o parayı yatırım için kullandım olmadı derim .
Ayrıca kârin 50k olsa bile ileride 100k olursa diye durmadan pişmanlik yaşarız gibi geliyor bana . Doymayiz
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 13, 2018, 06:56:06 PM

Ben olsam çıkmazdım neden çıkayım ki biraz sabır ile x2 x3 x5 tekrar katlarsınzı diye düşünüyorum 1 sene beklemek çok şey kaybettireceğini sanmıyorum düşerken almaya bak.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 13, 2018, 07:59:06 PM

Zamanında elimde bir coin vardı yükselişe çıktığında elimden çıkarmadım daha yükselsin istemiştim. Daha sonrasında ise patladı bir düşüşe geçti bir daha düzelemedi kısacası gerektiği kadar yükselince elden çıkarmak lazım yoksa bir daha o değerleri göremeyebilir.
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
February 13, 2018, 08:34:15 PM

Kripto para işi sabır isteyen bir iştir. Zarar ettim diye elindekileri satarsan yapmış olduğun yatırımı geri alma şansın tamamen biter. Biraz sabırlı olursan zararın kara geçecektir.
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 13, 2018, 09:07:22 PM

Korkuya kapılma sakin ol derim ben . Beklemesinde büyük fayda var . Btc kendini kurtarmaya başlayacak düşüşün sonunun yaklaştigini düşünüyorum .
Para ihtyacin varsa o kadarını çek ama mutlaka paran kalsin derim . Yani şu an ben öyle yapıyorum ihtiyaç oldukça alacak başka yerim yoksa az az kullanıyorum çoğunluğu hala kalıyor . Ciddi para kaybetmeme rağmen .
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 13, 2018, 09:20:39 PM

Kripto piyasası sabır isteyen bir süreç. Özellikle ani ve sert düşüşlerde panik yapmamak lazım. Keriz durumuna düşmemek çok önemli. Seninde sabırlı olup yükseliş dönemine kadar beklemen gerekiyor. Yoksa elinde hiç bir şey kalmayacak.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
February 14, 2018, 06:52:35 AM

Aman diyim kardeşim . Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik . Şu süreçte sabretmek çok önemli . Elindeki kripto paralari satmadigin sürece hiçbirsey kaybetmedin ve hiç birşey kazanmadin .
Elindeki parayı ne zaman satarsan o zaman kazandığını yada kaybettiğini söylersin .
Yine kendine kalmış bir şey olay , zaman , mekan vb durumlara göre karar vermek değişir elbette senin şartlarında olsam belki satarım ama dışarıdan bakarak söylüyorum . Satma
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: